Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:05:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320596 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #990 -: юли 11, 2017, 18:02:16 »

И аз да кажа, че много харесвам нашето lol От мое бебе слънчице, с два реда чекмеджета, 140/70, три нива, не се сваля решетката, но на най-голямото ниво вече не се навеждам, аз го оставям прав и той си ляга и след това става, за да го взема. 
Тони, всички с първото вземаме прекалено много работи, но пък не знаеш какво ще ти е нужно в действителност. Чувала съм, че някой хора, почти не ползват повивалник. Някой бебета спят при мама и леглото е празно, не всички ползват стол за хранене, коша за памперси си е малко излишен. Важно е столчето за кола със сигурност smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #991 -: юли 11, 2017, 18:58:57 »

Аз нищо излишно не съм взела. И стола за хранене си ползвам, и ваничката, и коша за памперси, и леглото :-D
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #992 -: юли 11, 2017, 19:14:49 »

Миленка, страхотна идея това с балоните Bravo
Аз много съжалявам, че не ми достига ресурс за такива идеи, но много се радвам, когато някой друг успее да ги реализира good

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #993 -: юли 11, 2017, 20:39:39 »

Ами да, аз имах идея за бъдещата детска стая, бях набелязала и мебели, идеи за обзавеждане и т.н. на новата стая, когато се преместим, а накрая се оказа, че Филип има собствено мнение по въпроса за спанети. Все още спи при нас, но се мести сам в неговото легло, което е залепено за нашето.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #994 -: юли 11, 2017, 20:39:56 »

Повивалникът го избирай да ти е удобен и да не се навеждаш, защото после боли кръст.
Миленка, идеята е страхотна! Скоро си говорих с една приятелка за идеи за съобщаване на пола. Но тя иска изненадата да е за нея, т.е. някой друг да знае и подгови тортата/балоните/ каквото е измислила.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #995 -: юли 11, 2017, 21:41:29 »

Миленка очаквам в този стил видео

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155552508476661&id=118526656660
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #996 -: юли 11, 2017, 21:49:54 »

Миленка очаквам в този стил видео

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155552508476661&id=118526656660

Леле, какви драми!   girl_impossible
Добре, че Симеон искаше сестричка  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #997 -: юли 11, 2017, 22:38:46 »

Онзи ден си говорехме с една приятелка (майката на най-добрата ми приятелка) и тя вика: рак от първи път не се е родил, има си чакане  Xixixi 

Не е верно, да знаеш. Софето е рак и се роди 3 седмици предварително  good Даже за малко да изпусне зодията  pardon

Това видео ме разби  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #998 -: юли 12, 2017, 08:08:31 »

Миленка, знаех си, че ще направите това, като сподели, че искате да правите фотосесия, с която да кажете на хората, какво ще е бебето... Видях го някъде в пинтерест или не знам и аз.. Веднага за вас си помислих  heart Нямам търпение  yahoo

Затова казвам, че не знам кое и как, но със сигурност ще имам основните неща.. Не мисля да купувам хиляди работи, а и да купя.. Кога пак ще имам първо дете.. Всички глупости и всички грешки от естество пазаруване са поправими, аз за себе си купувам толкова тъпотии, които не използвам/не нося.. Какво остава за бебето  pardon

Ако прилича на мен (надявам се) няма въобще да иска да спи близо до мен/нас и да се докосваме  Girl_hide
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #999 -: юли 12, 2017, 08:35:03 »

Ох, и аз мразя да ме докосват, докато спя. Малката обаче тц
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1000 -: юли 12, 2017, 09:37:52 »

Мерси, момичета smile. Тони, точно в пинтерест видях сходна идея и я попрефасонирах да е за братчето. Чудех се дали да не е изненада и за мен, но реално погледнато, за огромно мое съжаление, аз явно съм най-активна от всичките ми познати и ако аз не го замисля и реализирам, ще остане само идеята.
Преди с Дани толкова се надявах, че тайно някоя приятелка ми организира baby shower и ще ме изненада. Ама на. Най-много сега с Тони и Scilla, с които сме със съвсем близък термин, да си спретнем едно общо парти smilesmilesmile

Иначе, Тони, това няма да ни е сесията. Ще ни снима една позната фотографка, за да имаме хубави общи снимки.  Да си кажа честно, знам, че ще е драма с Дани, но поне ако не съм аз снимащата се надявам да е малко по-сътрудничещ.

Най-безсмислената ми покупка беше кошът за памперси. Поръчах го от Ebay на Angel Baby. Хем много му се кефех. Хем после си дадох сметка колко пари съм пръснала по него и по касетките, а то колко му е да се разходим два пъти на ден до кофата за боклук и да разтоварим токсичния материал Wink

Най-полезната ми покупка беше етажерката за повиване от ИКЕА. Иначе наистина оставаш без кръст, ако повиваш на легло, земя и тн.

Сега, тъй като второто ще е зимно бебе, искам да си взема от тези инфра-червените затоплящи лампи, които се слагат до повивалника и греят повече само там. Не искам температурата в стаята да е тропическа, а за а му е комфортно на бебето голо и да не го простудим, особено след баня, добре е където ще го преобличаме да е доста по-топло. Брат ми имат такава и са много доволни. Ако не намеря от тук такава компактна, ще искам от Германия да ми пратят.
Другата ми покупка ще е ерго-чанта или слинг. Ако вали сняг ще ми е доста трудно с количката. А и за разнообразие.

О, аз съм от гушкавите smile. Най-обичам да гушам някой или да ме гушка и така да спим. Дани не си пада много, въпреки, че напоследък все иска да заспива с мен. Само ме гали и ме гушва за малко, но после се обръща на другата страна и си заспива така, но ми хваща ръката, да знае, че няма да му се измъкна преди да е заспал.


 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1001 -: юли 12, 2017, 09:56:36 »

Нямам търпение да ви гледам снимките  danceg

За бейби шауър и аз съм за ЗА, погачите не ми харесват..  heart Особено в зимен период на болести и студ  blush

Ох, не мога да си представя да бебенося в студ и лед.. Аз съм толкова спъната и непрекъснато се подхлъзвам.. Искам и аз sad
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1002 -: юли 12, 2017, 10:40:37 »

Мда... И аз не мисля да правим погача. По-малко от седмица след на Дани погачата, хем беше септември, влезнахме в болница с бронхиолит. Беше ужасно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1003 -: юли 12, 2017, 10:41:58 »

Да и аз имам ужасен спомен от едно събиране около 40-те дни на Моника.Да я видят роднините, да и се радват и после бронхит пневмония с бебе на 47 дни и в болница.Погача с второ не бих правила и подобни събирания пак.Още ме е яд, че позволих да ме навият.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1004 -: юли 12, 2017, 11:00:21 »

Тониб аз щях да ти пиша подобни неще като Нансита. Легло узобщо не знам за какво купихме, много безсмислено е при нас. Опитахме в количката първите дни и да спи до нас, е пак не стана и беше спокоен само като го гушна залепен до мен. За това не инветирайте много предварително, купете най-необходимото за начало и после първите дни ще докупите каквото ви трябва.
Миленче, страхотно сте го измислили. Нямам търпение да покажеш снимки и видео от събитието.
Мари, да ти е жив и здрав рожденика! А госпожицата, да решава вече да се появява тържествено.
Погачата беше огромно изпитание за нервната ми система, слава богу само аз се разболях след нея. Повече такова чудо не бих си причинила май май.
Активен
Страници: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines