Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:26:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320516 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #960 -: юли 10, 2017, 09:53:23 »

Ан, честито! Да е жив и здрав Дамян!

Мари, изпращам ти положителна енергия, да изтърпишбследващите дни /дано са часове и госпожицата да реши да се изнася/!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #961 -: юли 10, 2017, 10:46:48 »

И аз тука на проверка, сигурна съм че е доста изнервящо чакането,  но пък нищо не може да се направи. Онзи ден си говорехме с една приятелка (майката на най-добрата ми приятелка) и тя вика: рак от първи път не се е родил, има си чакане  Xixixi 
Нали знаеш, нещо там във вселената си седи и очаква да се случи.

Май не само рак, а девойка рак smile. Две мои близки дружки чакаха повече от седмица след термин, и двете с рачета девойки (едното се роди лъвче накрая). Макар, че.. и аз е трябвало да се родя на 30 март, а съм се родила на 8 април чак. До инат ще да е, хаха.

Мисля, че Мари ще роди днес. Много обичам числото 10 smile. Така ще е 10.7.17, лесно за помнене smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #962 -: юли 10, 2017, 13:35:50 »

Ан, поздравления за бебче Дамян! Нека е много здрав, щастлив и успешен в живота си!  give_rose

Мари, радвам се, че поне всичко е наред и няма никакви усложнения. Аз също пращам своята позитивна енергия и хайде дано тръгне тази девойка!

И аз съм благодарна, че Панди успя да ни организира среща, за да се видим в събота. Беше много приятно! girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #963 -: юли 10, 2017, 14:46:55 »

Ан, честит син give_rose Прекрасно име сте избрали! Не го свързвам с никого, но винаги съм го харесвала.

Мари, и аз ти изпращам положителни мисли smile Все пак имаш късмет, че си далеч и не ти призвъняват Сульо и Пульо, за да те пита кога ще раждаш blum

Хехе, аз последно така се вълнувах и ежедневно проверявах форума, за да видя как е Рат. Когато роди, цял ден се хилех като зелка, макар да не се познаваме с нея лично. Много съм увредена на тази тема. blush Така и в болницата виждах всяка бременна, която влизаше в родилните зали и треперех следващите минути, за да чуя бебешкото проплакване. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #964 -: юли 10, 2017, 14:55:46 »

Така и в болницата виждах всяка бременна, която влизаше в родилните зали и треперех следващите минути, за да чуя бебешкото проплакване. heart

Аз съм така като ходя в Щерев и виждам двойки пред лабораторията или пред кабинетите на докторите, които гледат стреснато, измъчено, тъжно и ми е ясно за какво са там.. Не спирам да се моля и да орисвам на ум, да им се случи чудото и да забременеят  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #965 -: юли 10, 2017, 20:50:27 »

Ето ме и мен!  smile
Днес бях малко извън релси, вече съм по-добре, да видим докога.
Бях на преглед, всичко е в норма, чакаме. Следващ преглед на 12-ти.

Девойката получи призът "crazy girl", заради движенията,на които е способна в тези седмици.
Лекарката каза, че не се вижда често такова нещо.

Благодаря за подкрепата и интереса!   smile give_rose

Вики,иска ми се да вярвам, че е така, както казваш   good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #966 -: юли 10, 2017, 23:21:45 »

Ей това си е радост- не съм се мяркала тук от половин година и какви хубави лентички са се накичили при любими имена! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #967 -: юли 11, 2017, 07:16:30 »

Мари, какъв танц ти врътна госпожицата? Аз имам един първи братовчед Рак, майка му твърдеше, че е носен 10 месеца, почти като слонче. Та като нищо и Рачката да е тръгнала в обратна посока, да се качва нагоре ;
Ти пък не и се връзвай, стягай РД на баткото smile Може от любопитство да тръгне smile heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #968 -: юли 11, 2017, 07:26:53 »

Свекърва,от цялата работа от това съм най-доволна, че успях да опаковам подаръците и довечера ще направим малка украса. Торта му поръчах(малко и разочарован, но няма как) и ще видя(евентуално) отварянето на подаръците. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #969 -: юли 11, 2017, 07:37:22 »

Ей това си е радост- не съм се мяркала тук от половин година и какви хубави лентички са се накичили при любими имена! heart


 heart heart heart Искам те по-често тук sad  heart heart heart
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #970 -: юли 11, 2017, 12:09:17 »

Marrichee няма да се плашиш, ще си дойде човечето, когато е готово, всичко ще е наред.
То си знае кога да се появи. Всичко е химия.

Аз тъкмо хапнах и съм една блажена.... чакаме преглед тези дни да видим нашето как е. Скоро ремонт почваме, макар и лек-малко мацане на боя по стените и качване на легълца, сглобяване, пък август ще пера дрешките и ще гладя.

Просто информативно - какъв колан за след раждане бихте препоръчали?
« Последна редакция: юли 11, 2017, 12:10:50 от Ameerah » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #971 -: юли 11, 2017, 12:15:36 »

Просто информативно - какъв колан за след раждане бихте препоръчали?

Може да не ти потрябва. Най-добре след раждането лекарите да ти препоръчат, ако се наложи да ползваш изобщо smile
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #972 -: юли 11, 2017, 12:16:39 »

Благодаря  give_rose give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #973 -: юли 11, 2017, 12:20:15 »

Ameerah, и на нас това ни предстои боя и нови мебели за бъдещата детска стая..

Още се чудя дали да си оставя сегашните мебели в стаята.. Има един гардероб и една приста, които бяхме купили нови за гости като идват да спят.. Или да купим нови.. Мисля си за гардероб за дрехи на бебето; рафчета 2 и един малък кокетен диван от едната страна, който да се разтяга като идва някой да спи и да гледа бебето. Видях много сладурски в ИКЕА. Ще оставим и място за креватчето, което в началото ще бъде в нашата стая.  Ще преценим предвид разходите и възможностите ни..

Вие какво мислите за креватчетата, които са на колелца.. Струват ми се по-лесни за транспортиране от едната в другата стая..  huhhuh.gif

Аз онзи ден си купих гащи/колан за корема за бременност, защото като съм с рокли ми е некомфортно (нали никога не съм носила много, много) че корема ми е някак в нищото.. Дебела съм си  pardon Определено ми е много удобен с рокли.. Взех на Nuk.. не ми запарва за сега.. За след раждането, сигурно пак ще имам нужда, че ще увисне корема ми 100000%, но ще търся тогава  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #974 -: юли 11, 2017, 13:20:06 »

Не е лоша идея креватчето да е с колелца, сгъваеми те кошари имат колелца.
Активен
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines