Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:59:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320563 пъти)
 
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #900 -: юли 06, 2017, 08:58:28 »

Здравейте, момичета, включвам се отново в 29-та г.с. Килограмките се трупат, мисля че станаха около 5.5 отгоре. Ще кача минимум още 5, предполагам. Бебето е активно, вече много видимо движи целия корем, застанало си е с глава на долу и по - в ляво, а дупе и крачка в дясно и по - нагоре. Така си е от край време. Надявам се като се разшири матката да се измести с дупето нагоре и да си е в оптимална позиция.

Споделям с вас няколко снимки на коремчето, които по - късно ще премахна.
https://image.ibb.co/jDftza/20170705_115031.jpg
https://image.ibb.co/hAHHQF/20170705_1110188.jpg
https://image.ibb.co/dEFFCv/gray.jpg


Marri, извинявай, че питам, рядко успявам да влезна, имах усещането, че скоро трябва да родиш живот и здраве? Предполагам си вече на финала? Как се чувстваш? В интернет бях чела, че една мама роди така - цял ден по стълбите и накрая започна раждането. Стискам палчета да започва вече и да е много леко и бързо.

Anne Shirley, прекрасни дрешки, ние също купихме подобни от този магазин, много са качествени. Позитивно бременеене ти желая. smile

Ето някои от нещата, които купихме - https://image.ibb.co/m4sZ5F/20170705_111059.jpg
« Последна редакция: юли 06, 2017, 09:03:40 от Ameerah » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: юли 06, 2017, 09:02:38 »

Ameerah, изглеждаш прекрасно и коремчето е много сладичко  Bravo heart

Ние сме с краката надолу.. Кога се обръщат, мислех да питам док, ама каза "още е с краката надолу, надявам се да се врътне после" и не я разпитвах повече  huhhuh.gif
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #902 -: юли 06, 2017, 09:13:07 »

Благодаря ти, alexandrova_90  give_rose give_rose give_rose

Аз също имам притеснения като теб, но ми казаха да се успокоя поне до 34 - 35 седмица, имат място - въртяли се, някои се извъртат с глава надолу дори в последния момент. Всичко ще бъде наред, а и имаш време бебенцето да расте и сменя позиции тепърва, доколкото виждам от графката ти.  give_rose give_rose give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #903 -: юли 06, 2017, 09:21:50 »

Anne, вие страхотен тигър очаквате heart Малко се получава на 9-ти РД тигър, на 11-ти годишнина и общо взето три дни яли, пили и се веселили lol

Ameerah, изглеждаш WOW shok. Пу и аз така искам  blush blush blush
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #904 -: юли 06, 2017, 10:56:18 »

Мари, аз като тръгнах да раждам, бебето слезе чак на 10тия см разкритие, така че това не значи, че няма да родиш дори още днес :-)) Леко ражданети желая!

Тонче, моята госпожица лежа напречно до 32 седмица, имаш много време още :-)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: юли 06, 2017, 12:30:36 »

О, супер, това е след цяла вечност  danceg
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #906 -: юли 06, 2017, 12:49:55 »

Тони, бебетата могат и в последния ден да се завъртят. Пример с мен - 2 дни преди термин беше с главата надолу готов да излиза и се е завъртял, като влязох да раждам с настройка за нормално се окза в напречна позиция.
Моя позната до края бебето не ве завъртя и вечв й планираха секциото, раждането тръгнало и бебето се завъртяло, при това първо дете... никога не се знае smile всичко ще в наред:)

Мари, съчувствам ти за чакането, дано скоро да излезе човечката малка smile като преносила една седмица първото и родила 1 ден преди термин ми е предвлно ясно колко те дразни всичко в момента lol

Аз ви мятам по дин поглед диагонално, но просто не ми остава време да пиша. Алекс е добре, за два месеца и половина си удвои рожденото тегло, та считам, че добре си хапва lol беше страшна топчица досега, но изведнъж рязко се изтегли и всички дрехи умаляха smile

Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #907 -: юли 06, 2017, 15:47:01 »

33+4 - мама с 10кг отгоре, бебка - според АГ 2,5КГ и се е наместила с главата надолу. Иначе според д-ра всичко е отлично, с настройка съм за нормално раждане, въпреки че приятелки ме плашат, че бебето май върви доста голямо.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: юли 06, 2017, 17:11:53 »

33+4 - мама с 10кг отгоре, бебка - според АГ 2,5КГ и се е наместила с главата надолу. Иначе според д-ра всичко е отлично, с настройка съм за нормално раждане, въпреки че приятелки ме плашат, че бебето май върви доста голямо.

Въобще не го мисли, напълно излишни тревоги. Измерването е относително, ако не са те измерили като жена с твърде тесен таз, което задължително ще знаеш, ако е така, няма от какво да се тревожиш. Казвам ти го като жена родила близо 4 кг бебе, преживява се, не е толкова страшно.

Мари, съчувствам ти за чакането, дано скоро да излезе човечката малка smile като преносила една седмица първото и родила 1 ден преди термин ми е предвлно ясно колко те дразни всичко в момента lol


Абсолютно! beating
В момента слушам Елвис и оправям нервата Elvis

Мари, аз като тръгнах да раждам, бебето слезе чак на 10тия см разкритие, така че това не значи, че няма да родиш дори още днес :-)) Леко ражданети желая!

Вярвам ти, но при мен историята сочи, че не слезе ли, не започват контракции.., както и всичко останало.

Как се прави секс с голям корем не знам  Girl_hide
Тони, в някои книги за бременни специално се разглеждат този въпрос Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #909 -: юли 06, 2017, 20:13:17 »

Мари при мен тръгнаха контракции и пълно разкритие пък не беше слезнал, това е май по-гадно, че и от двете раждания виждаш.Но не го мисли, важно е здраво бебе, скоро ще се гушкате, хайде дано е още утре!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: юли 06, 2017, 21:12:25 »

Аз си купих една книга "What to Expect when you're expecting", за да дам шанс на литературата по темата, но определено не ми се получи.. стигнах до втори триместър, като от 1-ви пропуснах поне 30 страници. Може после другата литература да ми дойде по-интересна за бебето и тн.. но това не е моето четиво на този етап, та сигурно затова не съм наясно кога и как се прави.. Ще го мислим в движение  Girl_hide lol

Хайде, чакаме принцесата да избере и изненада мама на 7.7.2017 smile  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: юли 06, 2017, 23:49:17 »

Тони, свали си някое приложение. Булче, как се казваше готиното с клипчета?  What to expect е ако не се лъжа.  А тази книга на английски ли е четеш, защото преводът е лош и неточен.
На мен много ми харесваше да ходя на училища за родители.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: юли 07, 2017, 07:29:02 »

Имам го приложението  good Книгата я намерих само на български и е разочароваща  nea

Училището ще го опитам, но някога, когато изляза в почивка/болничен  yahoo
« Последна редакция: юли 07, 2017, 07:44:16 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #913 -: юли 07, 2017, 08:15:42 »

мен Аличка ми подари една книга, ама едвам я четох... ей мозъка ми беше пихтия не можех да се концентрирам въообще. Не я дочетох, но там пък прочетох най-ценния съвет за това как да научиш детето ти да спи през ноща smile  и сработи перфектно smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #914 -: юли 07, 2017, 08:18:26 »

Такива за самото дете сигурно са интересни, защото аз примерно идея си нямам, какво ще го правим... Но за моето състояние.. Нали се виждам.. Като прочета нещо, което не ме засяга почвам да се чудя има ли ми нещо.. Не е моето  nea
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines