Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:33:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320618 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: юли 04, 2017, 16:56:35 »

Губи се да, чакам и на друго място да пише, ако е родила, но и там не се е разписала smile Дано всичко е наред и ни зарадва с хубава новина  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #886 -: юли 05, 2017, 07:49:04 »

Ако съм я разконспирирала правилно, би следвало в неделя да й е секциото.. Хайде да се яви бързо, че после още по-малко време ще има smile  Girl_hide
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: юли 05, 2017, 09:19:12 »

Ето меее, благодаря, че питате, момичета!  danceg
Правилно си ме разконспирирала, в неделя е секциото  yahoo и сега текат последни подготовки, досега си подреждах хавлийки и пеленки в чекмеджетата на креватчето blush Секциото ще е десет дни преди термин, преди ми се струваше супер близо до термина и очаквах да тръгне по-рано малкият, но сега като остават само четири дни и нямам никакви признаци на приближаващо раждане, по-скоро си мисля, че рано ще го извадят и можеше да си стои и до термин cray Ама каквото такова, така е преценила доки и не мога да опонирам, всичко вече е решено. Малко ме е страх, но гледам да мисля положително и много се вълнувам за приближаващата среща. И се наслаждавам на последните ритничета отвътре, защото скоро ще маха с ръчички и краченца навън  heart Донякъде се надявах да ме изненада и самичък да тръгне, защото това чакане и броене на дни и часове накрая е много стресиращо. Но най-добре да си стои вътре, защото аз не мога да раждам нормално, а ми трябва и време да се придвижа до болницата в София и ме е страх ако тръгне спонтанно, дали ще стигна навреме и двамата ще сме в безопасност... но вярвам, че при всички положения всичко ще бъде наред Girl_hide не мога да повярвам, че само след четири дни ше го гушна  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: юли 05, 2017, 09:33:55 »

Ох, че хубаво  heart Нека всичко да мине добре и да усещаш ритничетата отвън smile Имам приятелка, която казва, че движенията, които е правело бебчето вътре в корема, в началото ги прави и навън, същите  heart


И аз си представям, ако всичко е наред и раждам естествено, че ще съм в постоянно тръпнене, кога и как ще стане.. Има да притрепвам при всяка болчица  Girl_hide Секциото пък си убеден, кога и как и няма мърдане smile

Покажи ни малко дрешки, стаята готова ли е или няма да има своя стая в началото smile Любимите ми подробности  Eeager bouncinggirl
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #889 -: юли 05, 2017, 10:29:38 »

Тук се връщам в много скъпи за мен моменти.
Тони,пожелавам ти всичко с теб и Мъдрост премъдра да е 6.
Рат,секциото е страшно точно колкото нормално раждане.Преживяла съм го два пъти и двете секциота бяха различни.Само резултатът беше еднакъв ,но всъщност не и той беше различен(Поликсена  и Димитър).
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: юли 05, 2017, 11:30:23 »

Тони и за секцио не се знае Wink Томи се роди 12 часа по-рано от плануваното;)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: юли 05, 2017, 12:16:23 »

Анн, палци всичко да мине леко и бързо, да се гушкате с човечето.
Тони, като знам как си непрекъснато на нокти може чак накрая да се успокоиш и да го караш по-лежерно. На мен последните седмици ми бяха най-хибавите, спокойни.
Цвете, може би си права, ама мен си ме плаши секциото, не че човек има избор когато се налага, просто никога не бих го избрала доброволно.
Миленити, нещо се губи, дано скоро да мине на отчет.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: юли 05, 2017, 12:30:01 »

Благодаря, Тони! blush Ами ето част от дрешките, които съм купувала, и бонус една шапка, която ми е любима  danceg Тези специално са с дълги ръкавчета, но имам и много по-летни, повечето са летни всъщност  blush
http://i66.tinypic.com/imo3t1.jpg
http://i66.tinypic.com/w7y2b5.jpg

Бебко за момента ще спи в нашата спалня в собствено креватче. По принцип сме в тристаен апартамент и имаме една "резервна" детска стая, но първо, че е с югоизточно изложение и през лятото е ужасна жега, дори ние не можем да стоим в нея, какво остава за новородено в най-горещите месеци, и второ ми се иска да ми е наблизо, искам да мога да си го проверявам и да ми е по-лесно с кърменето, иначе ако трябва да се разхождам по няколко пъти на нощ през две стаи, ще бъде доста сложно. Онзи ден сглобихме креватчето, стаята не е много голяма, но колкото за него намерихме местенце. Вече общо-взето сме се оборудвали с всичко, остава само новият съквартирант да се нанесе  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: юли 05, 2017, 12:46:47 »

Анн, вече броиш дните, а не месеците. Пожелавам ти всичко да мине леко.
При естественото раждане се притесняваш, защото не знаеш кога и как ще се случат нещата, при секциото пък като знаеш си е напрежение ( предполагам), защото са в определен ден и час.  huhhuh.gif

Добре сте решили за стаята. Бебето трябва да е при майка си. Така и ти ще си по-спокойна и ще ти е по-удобно.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: юли 05, 2017, 14:29:49 »

Много сладки дрешки  heart И аз мисля, че в началото - първите няколко месеца е добре да сте в една стая  heart

Рат, мен ме е налегнала такава апатия след БХС... Пу-пу да не се урочасам, но ноктите ги скъсих вече  Girl_hide Колкото до раждането, онзи ден док ми развенча мита, че трябва задължително да раждам секцио. Каза '' В зависимост от моментното състояние ще решим, но аз съм твърдо за нормално раждане'' и на мен камък ми падна от сърцето  Wink Има още толкова време, че не се настройвам, но секциото ме плаши, чисто заради физиологията ми и килограмите  tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: юли 05, 2017, 21:56:45 »

Anne_Shirley, късмет и спокойствие ти пожелавам!  smile

При мен накратко,добрите новини са, че с бебето сме в чудесна форма, то си има всичко, аз съм с добри изследвания... "лошата" новина е, че няма никакви признаци за раждане. Бебето е много високо и няма как да започнат контракции, дори не ми правиха преглед за разкрие, защото няма смисъл.
Препоръчаха ми да качвам стълби,както и секс...

В петък пак съм на преглед като общо взето имам два дни да се настроя за говорим за дата за секцио.

Днешният преглед ми повлия добре психически.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #896 -: юли 06, 2017, 07:13:40 »

Мари, нещо хич не ме уважаваш, най- безцеремонно прескачаш посочената от мен дата! funnytooth funnytooth funnytooth Качвай сега стълби, че и мъж със секс мори Wink
Аз така се сдобих с преносен Лъв в началото на септември Wink
Важното е, че психически и физически сте добре, всичко ще е наред! good heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: юли 06, 2017, 07:25:29 »

Мдааа, я прие като голяма екстра една част от препоръката tease

Не могат да ме чакат много заради скорошното секцио, там е драмата, иначе за 10 дни(колкото чакат по принцип)  много неща могат да се променят.

Аз се примирих вече, не можах да се възползвам от екстрите на естествено раждане в Швейцария, но пък ще ползвам екстрите на секциото  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #898 -: юли 06, 2017, 07:50:27 »

Важното е, че си добре настроена и всичко ще мине по най-добрия начин, сигурна съм  good

Как се прави секс с голям корем не знам  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: юли 06, 2017, 08:28:17 »


Как се прави секс с голям корем не знам  Girl_hide

Ще разбереш!  Wink


Мари, хубавото е, че си се настроила положително. Остава само да чакаме. Дано всичко мине леко!  smile
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines