Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:31:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318805 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #855 -: юни 26, 2017, 07:17:14 »

Напомням за съществуването и на тази джаджа Wink
https://www.actualno.com/sciencelogy/vaginalen-pleyr-puska-muzika-na-nerodenoto-bebe-snimka-news_517150.html
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: юни 26, 2017, 11:04:50 »

Свекърва,  girl_impossible  girl_impossible girl_impossible аз съм в потрес какви идиотщини измислят хората! Дали някой ги купува тия глупости?

Мари, как си?
Тони, уж предимството да си дебел, е че през бременността качваме по-малко килограми  girl_wink на мен ограничението от док ми беше 10, качих 12.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: юни 26, 2017, 12:32:37 »

Добре съм(е,от време на време ме хващат бесовете  werewolf), чакам си  Girl_sing
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #858 -: юни 26, 2017, 12:56:39 »

хайде, да чукнеш 39 у вече няма да те чакаме smile че нали по новите стандарти 39 се води full term smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: юни 26, 2017, 14:37:31 »

хайде, да чукнеш 39 у вече няма да те чакаме smile че нали по новите стандарти 39 се води full term smile
girl_haha
Аз нямам повече изисквания. Таткото е отпуск, пропусна 25-ти,Рд на братовчедката,  днес правихме Рд на Симеон в детската градина..... Вече всичко е изпълнено smile  ... Обаче ми се струва, че няма да тръгне до термин.
Аз моите деца, по 42 седмици+ ги нося pardon
Лекарят, с който правихме планът за раждането каза, че се срещат такива случаи, перфектна бременност, здраво,износено бебе, но поради някаква причина, спонтанно раждане така и не настъпва.
« Последна редакция: юни 26, 2017, 14:55:59 от Marri » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: юни 28, 2017, 13:49:05 »

Мари, тъкмо малките дати на юли по-лесно ще се помнят и приятелите и ще знаят кога има РД

Доколкото знам повечето бебета почти си дочакват термин, но ние самите сме по-нетърпеливи, което е съвсем нормално. При нас Симеон се появи 5 дни по-рано, а Габка 10 дни по-рано тъкмо да нямам угризения, че я изкарваме със секцио (вечерта преди секциото изтекоха водите).

Кажи готово ли е всичко? Розовата/лилава стая Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #861 -: юни 28, 2017, 14:12:37 »

При три деца и то разнополови такива екстри като розови и сини стаи.. ще липсват. На този етап сме повече практични и се ориентираме по нуждите и нагласите на децата. Достатъчно е, че Симеон си има самостоятелна стая, към момента Сами не е готов да бъде преместен, така че сме пас.
С времето разбира се ще се наложи да сменим жилище, но всяко нещо по редът си. (сега колата сменяме)

Иначе имам три розови тоалета и с това изчерпвам момичешката част в подготовката  tease
Имам прогрес и вече сетивата ми се настройват на момичешко тема, че преди месеци една дреха не можех да купя, окото ми все в момчешките неща.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: юни 29, 2017, 09:10:42 »

Минавам на отчет, имаше полза от палците ви Wink Всичко с беборанка е наред, остава си  момиче. stork-gurl

Сбъднатата ми мечта  heart СОФИЯ  heart

Док е много доволна от всичко.. Расте, но за сега не е едро бебе, както очаква и се притеснява заради инсулиновата резистентност. Мери ми и шийката, вика изкарвам я даже по-дълга от колкото трябва  crazy Взе ми за микробиология секрет, дано всичко е чисто.. Кръвните изследвания, албуминът, общият белтък и урината са ок. Аз си мислех, че ще ме насоли за хемоглобина, понеже не ми се яде грам месо, ама ще се напрягам с коприва и спанак поне, че е 123, но каза яж ги, за да не ти давам желязо, че ще те набия.. smile Притеснявах се, че съм надебеляла на кг, понеже имам корем, ама съм -1кг. Нарочно се облякох със същите дрехи от предния път, за да няма разлика. Не се радвам на -, защото 1 кг е нищо, ама се радвам, че не съм +3, както си представях  Girl_hide

След БХС с д-р Чавеева при кръвна захар на гладно 5,3 (вярно, че слагах захаросан мед в носа предните няколко дни, заради синузита, ама пак...). Разбрахме се да пия по 2 хапчета метфогама от 500мг, а не по едно, както искаше гинеколожката ми.. Та, двете ендото и Чавеева, надделяха и пия по 2. Въпреки това, днес се видях с ендото и иска да си меря поне 2 пъти седмично през целия ден на гладно и 1 час след хранене кръвната захар с глюкомер.. Сутринта след закуска печени бадеми, че нямаше друго в болницата, беше нормална 4,8.. Дано не прекалява, че не ми се мисли  beating

Другият преглед при гинеколожката ми е на 19.07, а ще дебна да изкарат графика за август, за да запиша час при Чавеева. Втората ФМ трябва да е межу 1-8 август, най-добре, та дано се вредя smile
« Последна редакция: юни 29, 2017, 09:13:51 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: юни 29, 2017, 09:15:16 »

Хайде, Тони, вече официално, честити розови гащи. heart Хубаво е, когато мечтите се сбъдват. smile Дано поддържаш хемоглобина и захарта на ниво.  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #864 -: юни 29, 2017, 09:53:23 »

Хубаво, значи, твърдо водя с един познат резултат по пол. Да видим сега какво ще се случи с останалите два funnytooth
Тони, ти си съзнателна и старателна, всичко ще е както трябва good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: юни 29, 2017, 09:57:30 »

Свекс, ти до сега бая си познала.. Но от 3-те предположения настоящи да Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #866 -: юни 29, 2017, 11:07:53 »

Браво Тони, отличнички сте и двете  heart Като я запознаем със Звяр поне ще може името и да произнася, сега на племеницата и казва Фофи  pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: юни 29, 2017, 11:17:32 »

Фофи е яко  heart   

Булче, днес за теб си мислех. Ендото ми разказва за нейна бременна, която е родила онзи ден бебе и всички в отделението му викали - Метформиновото бебе.. Даже педиатърката слязла да крещи по ендото, как е възможно да се случва това.. Какво щели да правят, ако бебето получи хипогликемична криза и тн..  crazy
И се чудех, как са третирали Зверчето ти smile  heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #868 -: юни 29, 2017, 12:23:46 »

Браво за хубавите новини Bravo Усещането за килограмите го остави настрана. Тепърва ще ти се объркват представите Wink
Мари, разсмя ме с променения поглед към момичешки дрешки. LAUGHTER
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: юни 29, 2017, 12:39:41 »

Тони честито! smile
Друго си е да придобиеш "по-конкретна" представа за бебето blum
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines