Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:57:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318775 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: юни 14, 2017, 18:18:00 »

Али, още не сме видели на живо пола, всичко е възможно.  Wink
Моите кореми, с всички деца са все еднакви.
С възстановяването....... беше то, след първата бременност.... След втората имах илюзии, че пак ще е така, но уви..., сега уж съм подготвена за реалността  pardon
Рататуй, последно ще е, информирала съм половинката, че ако иска още деца, ще трябва друга да ги носи и ражда(в рамките на шегата разбира се)  girl_haha

Моята лекарка отсега ме почна за контрацепцията да съм мислела... казах й, че тази тема не ми е на дневен ред, пък и ние се очертава да ползваме най-сигурният метод lol lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #781 -: юни 14, 2017, 20:27:33 »

Али, още не сме видели на живо пола, всичко е възможно.  Wink

Моята лекарка отсега ме почна за контрацепцията да съм мислела... казах й, че тази тема не ми е на дневен ред, пък и ние се очертава да ползваме най-сигурният метод lol lol lol

Сакън! Женско ще е!
Хахаха, с три малки деца вярно, че контрацепцията е сигурна.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #782 -: юни 14, 2017, 21:52:54 »

Мари, косата ти е WOW, кога порасна толкова girl_impossible Коремчето ти е станно сладко  heart На мен ми изглеждаш добре, не виждам екстрите, за които говориш blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: юни 14, 2017, 23:21:25 »

Мари, много си добре. Само на коремче си.  smile И косата ти наистина е пораснала много.
Дрешките са много сладки. heart
Хайде, чакам те поне още седмица да устискаш.  blum

Погледах си в дневника. Усетила съм бебето в 14+3г.с.  heart
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #784 -: юни 15, 2017, 06:41:07 »

Добро утро!
Marri много си хубава пу-пу, освен голямото коремче по нищо не ти личи че си в края на бремеността, аз от сега се чувствам много напълняла, а кантара показва само +2. Не знам на кое да вярвам.
За цветята и аз се бях наточила да посадя тази година в кашпите на терасата, но не се случи, други са ми трепетите  smile. Като ви чета колко рано сте започнали да усещате бебетата сега ще се вглеждам повече в постоянно къркорещия ми корем. Наистина е някакъв ад и преди ми се подуваше, но сега и малко да хапна и имам чувството, че ще се пръсна.
Тези дни имах болки все едно в яйчниците и едни бодежи, все едно във влагалището  crazy, ходих при Янкова, тя каза, че не вижда нищо притеснително, да пия по-често но-шпа, иначе можло да ми изпише утрогестан. Сега съм в 14+1 г.с. вие как мислите това ли са типичните болките при разтягане на матката и връзките или да залагам на по-сериозно лечение?  sad
И още един тъп въпрос, че забравих  да питам Янкова, а в интернет информацията е противоречива. В коя седмица се влиза в 4-ти месец в 13 или 14 г.с.?
Хубав и усмихнат ден на всички! danceg
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #785 -: юни 15, 2017, 07:33:26 »

Marri, heart heart heart,

 Много си хубава.Моят корем с девойката също беше остър, за разлика от другите двама.

За другите части екстра са си, вглеждаш се , защото знаеш преди как си била, е да ама преди 7 години, ЕГН-то си казва думата. tease
Повярвай преди да навърши една година девойката , всичко ще си дойде на мястото, че и повече  give_rose

Браво за хубавите новини при другите,  викат ме..


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: юни 15, 2017, 08:06:08 »

Адрия, преди седмица и аз бях с такива болки. Полежах в нас за няколко дни, аз имам две версии.. Едната е, че заради възпаления ми синузит тогава, може да съм си била в период на боледуване, който да изкарах по-леко, но да се е отразило на яйчниците и затова да имах тези бодежи. Другото е, че бях около датата, на която преди ми идваше менструацията.. Не знам, на какво се дължеше, сменихме но шпа с бусколизин 3х2 и сега да чукна на дърво, премина ми, но до сега нямах никакви болки и баяяяя се филмирах  angry

14г.с е 4-ти месец  good Аз ето тук следя, че иначе ми е много объркващо  pardon http://bremennost.bg/koq-gestacionna-sedmica-na-koi-mesec-otgovarq.html
« Последна редакция: юни 15, 2017, 08:13:44 от alexandrova_90 » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: юни 15, 2017, 09:35:43 »

Еее, аз не виждам снимките за жалост, но я описахте (особено Светкърва smilesmile ) много описателно, та вече и аз си я представям kiss2 Не мога и да си представя колко е тръдно с две момчета и в напреднала бременност, през лятото, но много ти се възхищавам.

Аз четох някъде, че от 13та влизаме в 4м.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: юни 15, 2017, 11:12:24 »

Миленка, благодаря ти, много мили думи! give_rose
НО всеки би се справил като му дойде до главата, а и нали сме си правили сметката като сме искали три деца blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: юни 15, 2017, 11:35:04 »

То нали има някаква схема, че като си станал в 13г.с подхващаш 14-та.. Но иначе ето и друг източник,
до 13г.с включително е 3-тия месец. smile https://www.babycenter.com/0_how-pregnant-am-i-pregnancy-by-weeks-months-and-trimesters_10326878.bc
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #790 -: юни 15, 2017, 12:07:53 »

пу - пу, хубава си Marri. Много хубаво коремче имаш и гъста и плътна коса. Леки финални метри и леко раждане ти желая. Дрешките са прекрасни.  Bravo give_rose give_rose

Моето коремче с момиче също върви остро и вирнато нагоре. Засега. В 26 г. с. съм.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #791 -: юни 15, 2017, 15:18:57 »

За мен броенето в календарни месеци е абсолютно безсмислено. В днешно време всички изследвания и показатели са спрямо гестационна седмица. Само бъдещите баби и прабаби питат за месец. Ако например терминът е 20.12., то по календар на 20.11. се влиза в 9-я. Обаче ако бебето се роди на 21-22. 11., то ще е недоносено и това трудно се обяснява на жена, раждала преди повече от 15 години.
Аз за ориентир си ползвах баш докторското "колело" с всички показатели за размери към дадена седмица. През телефона обаче не мога да пусна линк.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: юни 15, 2017, 15:44:56 »

Да, тя затова една моя колежка, която е в края на 23г.с, от 2 месеца като я питат е все в 5-ти месец.. Вика много ми е объркващо  lol
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: юни 16, 2017, 11:19:49 »

Аз още не съм в 14та, но като ме питат в кой месец съм им казвам, че съм в началото на 4ти месец, защото ми е голям корема и ме е срам, хаха. Ама наистина ми е голям. Сутин ми е ок и до вечерта съм като в 6ти месец.
Случвало ли ви се е като се наведете на страни или просто като се в по-изкривена поза сякаш нещо отвътре ви сръгва или дръпва (не мога точно да го опиша). Много е рязко и моментно, и е на нивото на пъпа, но леко в страни. И защото е толкова високо ме съмнява да е бебето. Но какво е?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: юни 16, 2017, 11:38:31 »

Аз от първия преглед, до втория бях -3кг ; И от тогава си ги държа все толкова, не мърдам.. Имам чувството, че корема ми е пораснал и имам паласки  huhhuh.gif Ама, какво да правя.. Дано поне всичко е наред и имам възможност да се движа активно, защото иначе ще стане на бидон  pardon
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines