Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:51:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320388 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #765 -: юни 14, 2017, 10:00:35 »

Пропуснах да честитя сините гащи на Адрия  give_rose Много хубав и интересен сън, много вярвам в такива неща аз  heart

Миленка, аз мисля, че е възможно.. Гледам и другите мами с втора/трета бременност и по-стройни, усещат бебета.. Моята приятелка е в 22-ра седмица, слаба е и въпреки това не усеща бебето.. Аз няма да се филмирам, че съм дебелана и док каза около 20-та седмица, но при всеки е различно.. Ще си чакам  pardon
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #766 -: юни 14, 2017, 10:35:50 »

И аз имах сън за бебето преди да разберем пола. Бях сигурна, че ще е момче дори името му сънувах smile Е - момиченце ще си имаме по последни данни. А за името винаги съм знаела, че ако е момиче за мен съществува само едно име.
Почнах да усещам бебето към 19 седмица, но не бях съвсем сигурна. На 4д в 20гс др ме пита усещаш ли я, защото е много активна много мърда - от тогава в корема ми расте нинджа  smile Вече в 30гс представленията са си видими за всички   smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #767 -: юни 14, 2017, 10:49:45 »

 Тони, много се радвам, че всичко е наред. good Гледай себе си и бебчето и въобще обучения и нерви не си причинявай  blum И аз някак си си те представях майка на момиченце. Сега най-важното е спокойствие и ти го желая от все сърце.

 Свекърва, в края на мъжа ти и баща ми май това си им е типично. И татко са 3-ма първи братовчеди с еднакво име и фамилия-синове на тримата братя. И понеже нашата фамилия е доста рядка, даже в Пловдивската библиотека ме питаха сестра ли ми е братовчедка ми, да й предам да си върне някаква книга. Аз имам двойна греда с набелязани имена. За момиче като разбрах как се казва бъдещата ми тогава свекърва бях харесала женско име. Брата на ММ се взе в последствие с жена с дъщеря с това име, чисто случайно. Кумата забременя с второ и ме пита какво име харесвам за момче, аз й казах единственото харесвано от мен мъжко име и тя си кръсти детето така. Уж и преди това го бяха мислили, но пък сега ММ категорично отказва да ползваме това име като му дойде времето. Абе, важното е, дай Боже да дойде момент за кръщаване, пък имената може и да са спонтанни.  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #768 -: юни 14, 2017, 11:55:38 »

Абе, важното е, дай Боже да дойде момент за кръщаване, пък имената може и да са спонтанни.  blum
goodpost goodpost goodpost
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: юни 14, 2017, 12:20:53 »

Абе иазнякога си казвах как ако имаме син ще е Кристиян, ама мм не се нави. До последно не бяхме решили твърдо за Николай, в колата по път за болницата, мен ме боли той имена мисли и накрая каза да го кръстим така ако ме питат.
Аз все си мислех как първо ще го видим и името само ще си дойде. Даже така го уговарях да постъпим.
Ако имаме още един син /което някак ми се струва че ще се случи/  просто не знам как ще се казва pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #770 -: юни 14, 2017, 12:23:56 »

Хехе, вие може да не искате да кръщавате детето по еднакъв начин с някой ваш близък, ама понякога случайността сама ви намира. В квартала (3 съседни блока) са 4-ма Мартиновци, а има и още един Мартин в групата на Мария. В яслата имаше две Ванеси и още 2 двойки повтарящи се имена, но вече не ги помня. Пак бяха засукани и уж уникални. Странно, ама баш Мария нямаха нито в яслата, нито в градината pardon
За този номер с "кражбата" и аз се бях наострила - не за име, а затова, че едно лято се заговори и можеше на именния ден на дребната като нищо ин-лоу да спретне кръщенка. nea

Като ви се родят първите дечица, осъзнаването, че сте родител, няма да ви е толкова до пол на детето, а до това тепърва какви отговорности ви предстоят.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #771 -: юни 14, 2017, 12:46:17 »

Тони, радвам се, че всичко е наред при теб. Честити розови гащета! Предполагам, че ако имаха и малко съмнение, нямаше да ти го кажат сега, за да ти дават празни надежди.

И аз усетих Малчо 13-14г.с, а уж бях чела, че при първа бременност се усеща по-късно. 
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #772 -: юни 14, 2017, 15:37:41 »

Ето ме и мен в 37(изпълнена) г.с, изпълних мисията, да не повярваш! blush
Имаше моменти, в които сериозно с съмнявах. Най-същественото разбира се те първа предстои, но и това не е малко.
Да си призная няма да ми липсва бременността, доста е тежко тези последни седмици, особено лятото.
При нас за разлика от други години, юни започна с ударно високи температури, нещо крайно нетипично, което ми влияе много зле, но стискам зъби, нали е вече последно...

Ето една папарашка снимка от вчера(която ще сваля):


Вече съм напълно готова с багажа.
А ето и тоалетът на принцесата за прибиране вкъщи:

Специална доставка от Париж, но какво да се прави, така е с принцесите Girl_hide

 И един специален подарък от скъп за мен човек heart:


Нямам търпение "да ги изпълним със съдържание" smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #773 -: юни 14, 2017, 15:43:05 »

Ауу какъв остър (може да е измама от снимката) и хубав корем  heart heart

Дрешките са направо  cray heart heart heart  

Браво, Мари.. Герой си ти с 2 деца вкъщи и бременна.. Малко остава smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: юни 14, 2017, 15:49:35 »

Не е измама, остър е. Ето една от предишният ден:


Тези дни хем плаша хората като ме видят, хем ми съчувстват, направо съм "страшна" гледка tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #775 -: юни 14, 2017, 15:52:22 »

С кое плашиш, не разбирам.. Корем на бременна жена  heart Изглеждаш си супер  good

А цветята.............Аз така и не стигнах до садене тази година на терасата, не че след като я измихме, съм излизала де  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #776 -: юни 14, 2017, 16:32:15 »

Аууу, колко ти е пораснала.... косата Wink heart heart heart
Хубаво, че се показа и на втора снимка. Сега съм спокойна, че бюстът ти си е на място blum
Прекрасен коралов цвят са дрешките, ще отиват на всякаква разцветка бебе good heart
Ох, моите кореми също бяха големи, та напълно те разбирам. Спокойно, скоро ще видиш пръстите на краката без навеждане Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #777 -: юни 14, 2017, 16:50:23 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Свекърва,мащабът е различен, затова и тая работа с бюста... После като се роди бебето, вниманието(моят случай, особено след тази бременност)  е в огромните задни части blush

Дрешките са ми много стари, още от Симеон (но тогава бях като манекенка в сравнение със сега, пак огромен корем, но другите места бяха в норма. Сега имам панталони от онзи период, които едва обувам и са невъзможни за носене),  но реших, че няма смисъл да вземам нещо ново като за последно.

Тони,благодаря!
Плашат се от огромният и остър корем. Реално има три седмици до термин, ако го дочакам....  shok

П. П Цветя имаме за първа година тук, толкова хубави и толкова много. Аз не бях много "за", само те ми липсват(по принцип много обичам и преди децата много се забавлявах и трудих над тях),  но съм доволна, че сложихме и много им се радвам.

« Последна редакция: юни 14, 2017, 17:00:28 от Marri » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #778 -: юни 14, 2017, 17:44:50 »

Ооо Мари, много си сладка! Я се порадвай на последните бременни дни, пък и щом си се зарекла че е за последно  Wink blum
Миленче, напълно е възможно да усещаш бебето. Аз към 14-15 го усетих и тогава, добре че М ме просвети, аз си мислех кво ли не /газове, контракции, само не и бебе/.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #779 -: юни 14, 2017, 17:54:36 »

Да, и аз бях впечатлена от косата  heart
Хехе, а уж острият корем бил като за момче. Аз ти пожелавам бързо възстановяване на корем, дупе, където ти е кеф.
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines