Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:58:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320392 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: юни 13, 2017, 08:51:38 »

Тони, нямам търпние да пишеш след прегледа. kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #736 -: юни 13, 2017, 12:07:10 »

Добър ден!
Минахме прегледа, бебето е здраво!  yahoo yahoo yahoo
Прегледът беше много обстоен, първо ме гледа д-р Калев, който е асистент на д-р Чавеева.. Обясни ми всяко нещо по отделно, беше много доволен. Аз си усещах пулса с всяка фибричка, щеше да ми изкочи сърцето  crazy След 10-тина минути дойде д-р Чавеева, прегледа всичко наново, като разбира се не обясняваше, защото вече ни беше казано всичко, само някакви отделни неща.. Говорихме много, коментирахме и тя каза, че предполага, че ще имаме Момиченце  stork-gurl Такива бяха и първоначалните ми усещания baby_girl
Много съм доволна от отношението и обясненията и на двамата, бях чела, че тя претупва и гледа по 10мин, ако нямаш проблеми.. Мога да кажа, че прегледа ми продължи 35мин., от които тя ме е гледала поне 15мин. И после обсъждахме метформина по време на бременност и всичко, което ме интересуваше..  good
Сега чакаме и кръвните изследвания, но според нея, няма проблем, ще ми ги изпратят по имейл  smile

Благодаря ви за палчетата  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #737 -: юни 13, 2017, 12:53:24 »

Честито Тони! Радвам се, че бебето е добре smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: юни 13, 2017, 13:17:05 »

Браво за добрите новини, тръпка си е този преглед, признавам.  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #739 -: юни 13, 2017, 13:19:34 »

И аз чак се вълнувам, браво heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #740 -: юни 13, 2017, 13:29:30 »

Еха, чудесни новини! Много се радвам! Сега си отдъхни и се наслаждавай  Bravo

Аз бях при Чавеева по неприятен повод - да ми потвърди нуждата от секцио с първата бременност (в края ѝ), та нямам особени впечатления, че тогава ми беше доста напрегнато и искрено се надявах да каже нещо различно от Савова, която ме следеше, но уви, не каза. Спомням си само, че доста дълго я чаках пред кабинета в края на 9-ти месец, щото бях извънредно записана и тя явно не е разбрала.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #741 -: юни 13, 2017, 13:36:55 »

Тони, дано ти е леко на душицата Bravo danceg Хайде, усмихни се и си измисли как да се възползваш от времето за почивка.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #742 -: юни 13, 2017, 13:59:43 »

Браво Тонии! И тихичко честито за розовите гащи. Дано да познаят, стига да искаш момиченце. Май често познават при ранния скрийнинг.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #743 -: юни 13, 2017, 14:07:37 »

Аз нямам никакви претенции за пола.. Исках да е здраво.. Истината е, че името за Момиче ми е толкова на сърце.. Винаги съм мечтала да я имам  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #744 -: юни 13, 2017, 14:09:49 »

Хихи, що пишеш момиче с главна буква? Wink В този ред на мисли, майка ти има много хубаво име smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #745 -: юни 13, 2017, 14:55:54 »

От къде да знам  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Сега обърнах внимание.. Да ви се набие на очи сигурно, сякаш никой не разбра  crazy lol

Майка ми е Соня, но ще го видоизменим.. Нейна ще е първата буква.. Всичко да е наред, ще кажа някой ден името сигурно. Не мисля да го пазя в тайна, просто не чувствам да е днес оповестяването  heart heart heart

Пък и да не вземе да се появи пишле  blush
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #746 -: юни 13, 2017, 15:32:05 »


Пък и да не вземе да се появи пишле  blush

Хаха, да. Задръж! Една приятелка с първото и дете и бяха казвали до последно, че ще има момиче, а после се роди момче и бяха супер шокирани, освен, че количката им беше лилава. smilesmile Незнам как на втората фетална не се е видяло, но факт.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: юни 13, 2017, 15:36:39 »

И при мен името за момиче сме го избрали още преди да се сгодим smile. Това всъщност беше единственото съвпадение в имената от моите и неговите списъци за момче и момиче smile.
И хем на моминското ми парти го бях казала, а сега брат ми и снаха ми съобщиха, че ще си кръстят така второто бебе (което трябва да се появи август) и бях като болна цяла седмица. Чак се учудих на собствената си реакция, но наистина ми беше супер кофти. А тогава дори не знаех, че съм бременна (а съм била) камо ли дали ще е момиче.

« Последна редакция: юни 13, 2017, 16:16:08 от milenuity » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: юни 13, 2017, 16:06:04 »

Миленка.. и аз бих откачила, честно казано  blush

Иначе.. Бебето беше застанало в перфектна позиция за прегледа и двамата лекари го констатираха, та дано са успели да видят пола наистина.. Казаха, че понякога карат жените да се разходят, да се обръщат и тн, за да прихванат добре всичко, но ние от сутринта се уговаряхме да е послушно.. Илиян не спря да говори на корема ми, че трябва да е готово за снимки и оглеждане, да не се срамувало  girl_haha


Най-смешното беше, че като влезе д-р Чавеева, аз й казах, че съм й голям фен и много я харесвам.. Започнахме да си говорим и в момента, в който седна тя да си прегледа сама нещата, бебето започна да маха с ръка в несвяст.. преди това си стоеше мирно и кротуваше.. Мъжът, който ме гледаше в началото започна да се смее и вика "Личи си, че и бебето я харесва, веднага маха за поздрав, при мен такива екстри нямаше "  blum
Тя само каза "Колегата каза ли ви предположение за пола?" И аз и казвам, ами не нали, каза че не може да каже.. И тя започна да смее и вика "Той само момченцата се е научил да познава категорично".  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #749 -: юни 13, 2017, 16:13:25 »

Със Сами бях от тези случаи, където нищо не се виждаше(и не говоря за пола, той не беше важен), три пъти ходих(в различни дни), първите два пъти и лягах, ставах, разхождах се, нищо.
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines