Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:39:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318797 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: юни 09, 2017, 11:20:59 »

Миленити, уникален сън! Може и пророчески да е  girl_wink
Сила, дано ти се получи vback. Ти пак ли си при Савова?
Тони, понеже многоооо се припознавам в теб и знам, че всяка болка те плаши и е нормално. Имаш лекар, на който можеш да разчиташ и каквито и притеснения да имаш е добре, че търсиш помощ. По-добре да отидеш и да ти няма нищо, от колкото да си седиш и да чакаш. Аз много пъти съм ходила с болни и като нближа болницата и ми минава  pardon .
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #721 -: юни 09, 2017, 12:55:53 »

Тони, печената ябълка имай предвид, че запича. Ще ти е супер полезна след време, когато те налегнат майчините тревоги около първите разболявания.
Много е различно при всеки човек за храненето. Аз с Мария откарах на домати и сирене половината бременност. Нищо не ме е надувало. Зорът е първите седмици, когато тялото и хормоните се нагласят тепърва към промените.
Честно, тази жена ме издразни без да я знам. Секциото за някои е решение, избор, но да си налагаш мнението в толкова неподходящо време... За мен си е операция. Малко или много осакатява. Аз и да искам трето дете, трябва то да е от друга майка.
Мари, звучиш страхотно! Много ти се радвам  give_rose
Миленити, изкефих се на кашуто и кашуто с израстъци!
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #722 -: юни 09, 2017, 14:41:06 »

Първите 3 месеца се подувах от всичко и ми се повдигаше от всичко, особено от наденици  pardon и до сега само на картинка да ги видя и ми призлява biggrin И моите болки изчезват като вляза в кабинета, губя звук и картина smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #723 -: юни 09, 2017, 16:02:46 »

Хаха, да видим дали сънят ще е пророчески, М!! А с кашуто и мен много ме впечатли, какво вкусно нещо избра да го оприличиш бебчето  Bravo

Относно храната, аз си ям също както и преди да забременея. Да, понякога има различни ефекти от някои храни всравнение с преди, но ако не ми е твърде дискомфортно си ги преживявам. И без това често ми липсва апетитът, та плодове си ям всякакви - череши, ягоди, кайсии, нектарини, банани. Зеленчуци също всякакви в суров и преработен вид, млечни. Като Alichka каза, че искарала на домати със сирене и на  мен също последните седмици все тва ми се ядеше, но гледах разнообразявам с по някое авокадо и много плодове smile За мое огромно щастие спряха да ми се ядат сладки неща, цяло благословение  yahoo

ratatui, няма да съм при Савова. Останах с едно особено усещане след разрешението на първата ми бременност и изобщо не ме влече тя. Засега съм при акушерките в първия в бг акушерски кабинет "Зебра", те ще ме следят като за основните и важни прегледи ще ходя при АГ, спряла съм се на д-р Дончева. Тя е извършвала няколко успешни vbac-a и много се надявам и аз да се наредя сред тях  Girl_hide

Смятам и като вляза в третия триместър (след 2 седмици) да започна да ходя на пилатес за бременни, че движението се отразява доста добре, ако няма усложнения през бременността smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: юни 09, 2017, 17:52:19 »

Леле, Тони,  честито, много се радвам!  yahoo Пожелавам ти лека бременност и пухкаво коледно чудо на финала!  Не се притеснявай за бадемите,  аз постоянно имах придърпвания,  слава Боже явно от разпъването на матката.  Мисли положително и си почивай и се наслаждавай на този прекрасен период  heart
Честито и на другите за хубавите новини smile Скоро не съм писала, но покрай Ники нямам никакво време, но се ви следя, де.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: юни 10, 2017, 07:53:39 »

Аз до сега не се подувах от нищо, нямах неразположение, ама това е, за да усетя и аз че съм бременна.. Няма как, хич не се оплаквам, толкова съм го чакала.. Ще ям печени киселици (както казваше баба ми), ако трябва  pardon

Миленко, ще падна с теб и твоите сравнение.. Ние до скоро бяхме 'Салатено бобче' според Илиян  pardon Хайде да ти се сбъдне мечтата за момиченце, просто да е от много шавливите  Wink

Сиску, благодаря че писа  heart heart Наистина отдавна не си се мяркала, пиши по-често, когато ти остава време.. Разкажи ни как сте  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #726 -: юни 11, 2017, 22:37:41 »

Честито момичета !!!

Истински щастлива сьм за вас  heart
Тони твоята специална новина ми напьлни сьрцето !!! Лека бременност на всички ви и да завьрши сьс здрави и жизнени бебоци !!!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: юни 12, 2017, 10:28:30 »


Смятам и като вляза в третия триместър (след 2 седмици) да започна да ходя на пилатес за бременни, че движението се отразява доста добре, ако няма усложнения през бременността smile

Какъв трети триместър? хаха Wink Wink Иска ти се вече...

И аз си мисля, че трябва да се запиша на някакъв пилатес за бременни или нещо такова, защото от няколко месеца съм мнкго обездвижена - от нас в колата, от колата в офиса, в обедната почивка обработване на снимки, после пак в колата и вкъщи. И пак засядам да обработвам като сложа Дани да спи. Мисля да си наложа след работа просто да ходя да обикалям малко в парка, с Дани или без.
Ох, днес ми е много смотано. Всички ме дразнят и ми се плаче. Някакъв сдух ме е хванал. И толкова ми се спи, че ми идва да се просна на бюрото и да заспя пред колегите.
Тони, салатеното бобче прилича на кашу, хаха. Хрумна ми кашу вероятно, защото Дани много яде кашу и вкъщи редовно има. smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #728 -: юни 12, 2017, 13:00:57 »

milenuity, scilla, каква страхотна новина, момичета. Много, много се радвам за вас! Йо, да знаеш, че те разконсписирах преди време във ФБ, като писа за едни слингове и че скоро ще носиш и номер 2 така  tease
Голямо честито и на Тони! Всички усилия, тревоги и перипетии са си заслужавали, щом има резултат, и живот и здраве ще се присъединиш към клуба на майките! give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #729 -: юни 12, 2017, 13:34:26 »

Какъв трети триместър? хаха Wink Wink Иска ти се вече...
  crazy funnytooth  Това е от "бременния" ми мозък  blum Иначе, хайде с мен на пилатеса. Ще ти разкажа подробности  smile Ария също обожава кашу от много малка!

Noir, спомням си като пишех този коментар уж исках да го завоалирам като че за в бъдеще когато/ако някога имам второ ще го нося със слинг отново, но явно по-вещите са си ме разкрили  good

Ина, благодаря ти за поздравленията! Много ме зарадва!

Иначе аз съм в сряда на първи преглед при моите любими акушерки. Много ми харесва, че проследяването започва с попълването на един обстоен въпросник с медицинска история на родилката и цялата фамилия. Ще давам и проби за първи изследвания, та ще се наложи да гладувам до 10. Имайки предвид, че се будя около 6:30-7, няма да е никак лека тая задачка. Дано не ми падне твърде много кръвната захар.

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: юни 12, 2017, 13:54:08 »

Хайде! Искам. Преди бях толкова гъвкава и раздвижена, а в последно време съм толкова схваната, че чак е неприятно.

Мерси, Noir. Като видях, че ти си писала и си казах "Хайдеее, още едно попълнение" Wink

По отношение на слингове и тн, искам да си купя нещо за носене, ама не слинг и не кенгуру. Като нещо между двете изглежда, но незнам как се казва. Кенгуруто нещо не ми беше удобно нито на мен, нито на Дани. а слингът ми се струва супер сложен, хаха
Но има време, към октомври някъде ще почна сериозно да гледам
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #731 -: юни 12, 2017, 14:02:02 »

Мимс, слингът само изглежда сложен, в действителност не е така. Аз наскоро се сдобих с първия си тъкан слинг и дори Ария връзвам в него сега и пада голям смях. Но имам и ерго-раница, която ползваме с Ария редовно по планински разходки или на пътешествията ни в чужбина се случва. Та аз ще ти помогна с насоки в бебеносенето smile Особено за колики и в началото е страхотен помощник. Честно да си призная в най-големите жеги никак не ми е до бебеносене, та тогава количката помага доста, но иначе дори го предпочитам пред количката  danceg Дори и сега понякога излизам с раницата навън и Ария като иска да я взема на ръце, ако много се измори, я мятам в раничката и хайде към вкъщи. А кенгуруто само по себе си дори не е безвредно.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #732 -: юни 12, 2017, 14:08:50 »


Мерси, Noir. Като видях, че ти си писала и си казах "Хайдеее, още едно попълнение" Wink

Както каза Булчето - "сакън". На този етап една дивачка, която буквално ми изпива силите и нервите, е достатъчна  blum
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #733 -: юни 12, 2017, 14:12:52 »

Супер. Мерси. Ще се консултирам с теб,  тогава, Scilla smile
Хубавото при нас е, че няма да мъкнем по жегите, поне в началото.

Забравих да ви питам. Как сте с обонянието? На мен всичко ми мирише. Абе направо ми смърди. Колегата до мен редовно си събува обувките и ми идва да припадна. Шефката преди всяка среща се пръска с парфюм и буквално се задушавам, а преди даже ми харесваше миризмата. И random хора наоколо ми миришат я на манджа, я на пот. Всичко усещам.

Noir, хаха, може да се кротне като стане КАКА. Аз се надявам да се случи при Дани. Той вече разбравя на ляво и на дясно, че бил батко и, най-смешното е, че казва на по-пълните приятели мъже на Боян, че имат бебета в корема  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: юни 12, 2017, 14:57:49 »

Ина, Noir, много благодаря  give_rose heart

Аз вчера пак усетих синузита.. Пак зверски ме заболя главата.. А не съм излизала навън от миналата сряда  crazy Прозорецът беше отворен и аз съм заспала за има - няма 20мин.. Тъпа работа.. Замислих се, че може да съм си настинала и просто да не усещам някакви процеси, а тези бодежи да са от това  nea

Нямам търпение вече за утрешния преглед и БХС.. Дай Боже да ни кажат хубави новини и да ми се успокои малко душичката, че  insane

С миризмите съм ок.. Дразнят ми и съм много чувствителна, но аз винаги съм била със силно обострено обоняние.. Виж преди не са ме дразнели цигарите така, по-скоро миризмата на човек, който е пушил.. ММ започна да пуши от време на време, по 1 кутия на 1-2 седмици.. Понякога, когато  е пушил наскоро, направо ми иде да го заключа на терасата, смърдииии  smell

Слинговете много ме кефят, но на мен хииич не ми се струва удобно. Имам чувството, че ще ми се счупи гърба..Лятото ще се потя и ще умираме от жега, а пък зимата ми се струва нереално, аз съм толкова спъната и постоянно се хлъзгам, че и 5 метра няма да мина спокойно  crazy  Дано да изберем хубава количка и по-важното да му се седи на бебето в нея, че ако не иска, ще е интересно.. Да стигнем до там Wink

От лежане съм се схванала цялата, дано преминат тези неразположения и мога да се движа.. Аз не съм за йога или пилатес, защото колкото по-отпускащо е за другите хора, мен такива неща ме изнервят.. Аз съм супер експресивна и винаги съм предпочитала да се занимавам с други активитети.. Сега ще съм много доволна да мога да си правя разходките вечер след работа по 7-8 километра поне, на свеж въздух .. Ех, мечти smile  butterfly
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines