Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:03:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 319590 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: юни 07, 2017, 16:08:51 »

Благодаря ви, Мари, Бубе, Рони.. Много ми е хубаво от милите ви думи  heart Отдавна исках да кажа, ама пусто суеверие и притеснение.. Добре, че Миленка се реши да каже и да повлече крак.. Не, че много от момичетата тук не ме разкриха де.. Този път съм далеч по-уверена и спокойна, тресе ме лудото понякога, но след всикото чакане и луди неща, които ми се случиха, сигурно е нормално  pardon

Днес разбрах и за още една моя позната, че е бременна, много хубаво ми стана..  heart

Аз да чукна на дърво, неразположения до днес нямах.. Гадеше ми се от кафето и като ми мирише на цигари още преди да разбера, че съм бременна.. И сега не понасям цигари, а преди съм пушила от време на време, както някои от вас са виждали.. Кафе не пия.. Имах киселини от разтопен кашкавал, но не ям и реших проблема.. Може и да е заради това, че не ям някои неща, но повърнах само веднъж от болка в главата, заради синузита.. Дай Боже и занапред всичко да е спокойно и бебчо да си расте smile Аз трябва много да внимавам с килограмите, за сега съм -2кг.. Ще видим по-нататък, целта е да не качвам повече от 8-10мааксимум кг.
На моминско парти сме във Варна, което аз организирам.. После сме на сватба на кумовете в Елена.. Ще се наложи да съм добре, няма къде да ходя.. Те са ми най-важните и любии приятели, не искам и да мисля сценарии, да пропускам някое от двете събития..

Имам странното чувствто, че Миленка ще има момиченце  heart Вчера не казаха ли никакви предположения, забравих да питам  Wink
« Последна редакция: юни 07, 2017, 16:10:48 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #676 -: юни 07, 2017, 16:17:57 »

Леле, Тони heart heart heart
Хаха, с вашата партида изобщо не съм имала предчувствия, пълна изненада сте ми и трите! Като връщам лентата сега, май бях видяла при scilla тест с две чертички и че е получен като подарък, ама реших, че е стара работа Wink Пък и като шифровате всичко на английски, много не се задълбочавам  smile
На първо усещане очаквам две момченца и едно момиченце на Тони pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: юни 07, 2017, 16:22:40 »

Свекс, да видим ще познаеш ли..  heart heart heart
От самото начало мисля, че ще е момиче.. На прегледа на 29-ти май, обаче толкова много шавашеее (док вика "Ще си имате лудо бебе"), бях в 11г.с имам чувството, че и аз и док видяхме нещо.. може и да си въобразявам, ама от тогава не смея да твърдя, че е момиче, да не го обидя хахах smile Тя тогава каза, рано е сега да ти кажа 100%, но на 13.06 ще се види, а аз ще го потвърдя със сигурност при следващата ни среща към края на Юни.. . Днес на извънредния преглед, въобще не ми беше до пол.. Така се разплаках като му чух сърцето, че нищо не питах  cray 

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #678 -: юни 07, 2017, 16:36:30 »

Хаха, свекс, стара работа е онова с теста на Ария  blum Сегашното не сме го оповестявали още, чудим се по-натам дали да не го оповестим теста заедно с годишната ни традиционна снимка, която си правим в хотела от сватбата ни, но още е само идея  girl_wink

Мимс, изобщо не мисля, че си луда за сватбата в Холандия. Както и Мари каза, ще си точно в перфектоно време за такова приключение, дано всичко е наред и да се чувствам крилата и свежа, за да направиш великолепни снимки каквито само ти си можеш  heart Аз също много се вълнувах като разбрах, че с теб ще сме си бременни пак заедно с разлика в термина от 2-3 седмици. Ще ми е интересно и аз да разбера пола на всичките бебетата!

Тони, за съжаление станах по-неактивна май точно като ти се появи във форума, но все пак имам хубави спомени от всичко, кеото съм чела от теб като коментари. Искрено се радвам на тази дългоочаквана бременност и аз се присъединявам към пожеланията за приказно време в очакване и един незабравим мечтан финал! Flower

На мен също ми е любопитно за справянето по време на бременност с първото детенце, че и Ария все мен иска докато отида на работа съм вкъщи до обяд и тя все иска да скачаме, да се гоним и други такива забавления, които не са подходящи за бременна мама, на която ѝ се гади и е смазана, но какво да се прави, събирам се колкото мога и участвам, нямам избор. Днес повърнах за първи път (вече съм в 3ти месец) и то само вода, че беше преди да закуся още, пия 2 чаши топла вода на гладно, но може би ще спра с този си навик поне за известно време.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: юни 07, 2017, 16:40:06 »

Отчет от днешният преглед. В 36-та, приключена седмица съм +16 кг(според кантарът в кабинета и +18 според моя). Правиха ми някакво кръвно изследване и взеха секрет, нали уж към спонтанно раждане вървим.
Бебето е една идея под идеалната средна линия в растежа и по сметки трябва да е около 2700 гр.
Плацентата е добре, но водите са в норма, но в долна граница и това сякаш притесни лекарката. Каза ми да се постарая да пия, колкото може повече течности. Така и правя, дано има резултат, защото от тоалетната не мога да изляза от тази работа girl_impossible. Коремът ми се е смъкнал, но бебето е още високо, не е фиксирано в таза.
Понеже от няколко дни не е особено активно, правиха запис на тоновете(всичко е в норма) и ще ходя на една междинна консултация за запис на тонове и ехография преди следващият, последен  записан час на 03.07, ако разбира се няма раждане междувременно.
Лекарката няма прогнози, каза да спирам магнезия(пия веднъж дневно), освен в дните с пристъпи на главоболие, заради които го започнах всъщност, каза че бебето е достатъчно голямо и развито и е добре дошло, когато е готово.
Утре имам час в болницата за обсъждане на раждането. Не вярвам да има изненади, но пък знае ли човек...

Моето усещане е, че бебето ще се роди доста преди термин, надявам се само да изчака до 22-ри, когато ще сме вече в пълнен състав вкъщи, че дотогава ми е още неизвестно къде ще оставя Сами , ако се наложи. За Симеон имам няколко варианта, но за Сами ще си е проблем.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: юни 07, 2017, 17:00:57 »

Мари, браво, че бебка е голяма и здрава.. Да си призная 03.07 ми се струва свръх далече, не мисля, че ще се възползваш от този час.. Все ми се върти, че ще родиш около 20-ти  blush

Scilla, дано все такива си останат впечатленията ти за мен  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: юни 07, 2017, 17:02:06 »

Тониии, щъркелче мое, много се радвам за тази прекрасна вест!  heart  Дано да съм ти донесла поне мъничко късмет.
Не обичам да говоря така, но те подозирах от известно време, покрай неразположенията,  които споделяше.  smile
Дано всичко лошо е в миналото и оставащите месеци да са наистина вълшебни за вас. Аз си те представям като мъжка майка, пък ще видим.  blum

Мари, дано госпожицата изчака поне още мъничко, за  да си спокойна. Леле, никакво време не остана и при теб.  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: юни 07, 2017, 17:07:14 »

Не мога да кажа категорично...
Със Симеон беше така, до 36-37 седмица, контракции, неразположения, чудо и половина беше. После настанаха едни спокойни дни... терминът дойде и замина, признаци никакви. Така си беше до самото предизвикване, имам чувството, че никога нямаше да тръгне сам. А аз се чувствах перфектно като изключим, че в легнало положение се обръщах от една страна на друга като с ръце си прикрепях корема, беше огромен.
Сега си имам вкъщи две обстоятелства, които постоянно създават условия за скорошно появяване на бебето, та затова са ме налегнали такива мисли blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: юни 07, 2017, 17:21:35 »

Миме, благодаря ти, за честта да бъда твое щъркелче и късмета, който несъмнено ми донесе това  heart Мерси и за хубавите пожелания.. И аз все за това се моля... Но в крайна сметка бебето да е здраво, аз ще търпя  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: юни 07, 2017, 19:45:46 »

Ей, Тони, как се радвам за теб! Днес темата много ми харесва-страхотни новини! Всичко да е наред до финала ти желая, а момче или момиче явно ще е палаво  blum . стискам силно палци за 13, макар да съм сигурна, че всичко ще бъде наред до финала /не че ще си спокойна/.
Миленче, коледни сесии записвай от Юли  tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #685 -: юни 07, 2017, 20:51:12 »

Мари,  кокосова вода или мляко за водите, казват че доста помагало
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: юни 07, 2017, 20:59:03 »

Мари,  кокосова вода или мляко за водите, казват че доста помагало
Булче,много благодаря, ще пробвам  give_rose
За първи път го чувам. Малко се притесних, най -вече заради реакцията на лекарката.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: юни 07, 2017, 22:45:44 »

Последно прочетох поста на Булче и се зачудих дали Тони ще се разкрие  blum

Тони, да ти е лека бременността и неусетно да мине  heart

Мари, дано бебка да се съобрази с вашите планове. Не е лесно да измислиш къде да оставиш момчетата, ако татко им не е вкъщи.

Много е хубаво като се пълни тази тема  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: юни 07, 2017, 23:52:06 »

Мари, ти не се настройвай така. Всичко ще е наред и бебка ще прецени кога е готова да се появи.
Мен ме приеха 2 дни преди да родя, защото водите ми бяха намалели значително. Аз не съм усетила изтичането. Докторът се притесни и ме остави под наблюдение. При теб поне са в норма, а и ако е имало нещо обезпокоително, докторът нямаше да си замълчи.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: юни 08, 2017, 04:35:16 »

Колко прекрасни новини  Bravo Честито, момичета! Колко много Коледни и Новогодишни подаръци ще има  yahoo

alexandrova_90, аз бях на 99% сигурна и само си казвах, а дано, а дано, тя ще се похвали рано или късно  give_rose
Полека, по една стъпка напред и ще стигнеш до 9-ти месец.

Мари, радвам се, че писа за прегледа. Искрено се надявам да задържиш след 22-ри раждането, за да ти е по-спокойно. Лично аз си мисля, че ще имаш юлска девойка. Но нека да видим.
Моля те, пиши как е минало обсъждането за раждането при възможност. Много те мисля.
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines