Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:40:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320244 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 27, 2017, 08:08:56 »

Ани, браво! smile
Аз имам голям корем и все смятам колко много време още имам и не знам как ще я карам, накрая ще се търкалям girl_impossible
Че не е една беля, обувките на Сами трябва да мога да слагам, аз съм лесна, хващам едни чехли и готово.
Добре че последните месеци са топли, измъчих се в зимните със Сами.

Да и аз като гледам, при нас ехографията, където е всеки път. Другото, което е урината и кръвта за хемоглобин. Иначе подробните кръвни изследвания са пак два пъти и веднъж ме изпращат в лаборатория за натоварване с глюкоза и това е.
Така и не знам последните седмици какво се прави, че бях с планирано секцио и не разрешават по-малко от две седмици преди термин да е.
В България и около термин го правят, тук няма начин.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #286 -: януари 27, 2017, 11:01:50 »

Ади, да ти е здрав, щастлив и да има много късмет Александър!

Mari,  Bravo.Наистина най-важното е да е здраво бебето и ти да си добре.

Въпреки това имам чувството, че на мен ми предстои така чакам всеки твои преглед и ме гризе любопитство. blush blush blush
Ти оправяш ли се вече?

Ани, браво на вас с бебока. Лея свикна ли с мисълта, че бебето ще е момче?

Миши честити сини гащи, стискам палци.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 27, 2017, 11:18:07 »

Марта, както е тръгнало, на раждането ще разберем истината...., въпреки че аз обичам да съм подготвена.

За оправяне .... не знам, по-скоро съм на вълна, този път няма да мога да издържа до края. Такова чудо като физическо и психическо натоварване не съм имала с никоя предишна бременност. И ме гонят едни черни мисли и едно ревове падат, чудо и половина nea
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #288 -: януари 27, 2017, 11:29:43 »

И аз бях така с Явор, не знам защо, хем уж бяха добре нещата , обаче колко такива мисли съм имала и притеснения... angry

И исках по-бързо да ми мине бременността  blush blush

Ще мине, виж вече си на средата почти, а и времето се затопля и ще е по-лесно good

Имах предвид дали оздравя.

П.С.ще се покаже човечето, но ни държи в напрежение, поне мен де  Wink blush

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 27, 2017, 11:35:37 »

 Да,  оздравях,  леко мина този път. Но по план изобщо не трябваше да се разболявам  girl_haha
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #290 -: януари 27, 2017, 11:43:24 »

Благодаря Марта.
Мари да ти кажа не си единствена.Толкова желано и очаквано беше бебо, а сега все едни мили ми се въртят... все искам да си ходя при мама  crazy да ме питаш и аз не знам защо. По цели нощи се въртя като мушкато не спя, сънувам кошмари. Един свестен сън нямам. Преди го определях от напрежението в работата, но вече съм в болничен. Мои близки казаха, че й те през това са минали та се успокоих малко. Да ни е жив и здрав тати , че ми понася кофтито настроения. Не се чувствам депресирана, не съм изнервена, но като ми каже нещо на въпреки и аз готова с багажа pardon .
Ани честити покупки. И аз все се каня да си купя нещо, но все ми изглежда прекалено рано. Като цяло 95% от покупките за бебо ги имам в наличност , само чакат да боядисаме и да ги пратят, но това ще се случи на пролет. На този етап се оглеждам за колички. За сега се спрях на едни полски. Изглеждат ми много добре, непромокаем плат, маневрени са, но все пак ще разгледам й други марки и ще видим коя ще изберем.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 27, 2017, 11:56:25 »

Честно казано, малко ми олекна, че бях решила, че съвсем съм crazy

 Мен много ме сърбят ръцете за покупки, обаче е рано, пък и имаме всичко....
Само слинг/раница ще взема и съвсем малко дрешки(направо символично) и това е pardon

Е, ако е госпожица, ще отпусна малко с дрешките blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 28, 2017, 00:01:28 »


Е, ако е госпожица, ще отпусна малко с дрешките blush

Малко? Как малко, сега ще ти е паднало да купуваш розови красоти. smile Ама хайде първо да се разбере. heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 30, 2017, 17:12:38 »

Момичета, благодаря ви give_rose Вече сме вкъщи, много щастливи, но аз съм в леглови режим, защото получих неприятна странична реакция главоболие от спиналната упойка, за съжаление не минава от нищо и трябва да си изчакам едно 10-14 дена да мине sad Ама.. бели кахъри, ще се изтрае pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 30, 2017, 17:30:05 »

Много неприятна история, дано скоро си по-добре, Ади good
Случва се понякога sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 30, 2017, 20:44:21 »

Ади, честито и тук мила! Съжалявам, че си получила тази "екстра". Спиналната, значи ли че все пак се е наложило секцио?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 30, 2017, 21:45:37 »

Много съжалявам, adi4ko. Бързо подобряване!  give_rose

Според интернет, този страничен ефект се получава горе долу 1:500. Помагат течности (кафе, сокове, айрян) и лежане. Седене/изправяне причиняват болка, подобна на мигрена.

Marri, от сърце ти пожелавам да имаш възможност да купуваш розови красоти.

Аз купих наистина 5 неща, но кеф голям - пазарувам за момченце! Реално това ще са й покупките за дрехи, тъй като ми дадоха да използвам дрешки.

Да споделя малко "красоти" за момченце:




За остатъка от покупките имам супер строг списък, избрала съм продуктите и съм ги сложила в регистър. Междувременно разпитвам приятели и познати и който има, ми дава  good Много съм благодарна.
Намерих легълце, ще купя само матрак.
Реално това плануване ме кара да се чувствам много добре. Ще правя всичко възможно да работя, докато родя. Дано да успея. Огромна съм, но ще се търкалям  blush

Купих си колан за гърба и кръста, но се размества при сядане и май е леко безполезен. Обуването на обувки е интересна задача, както и връзване на Леа на кънките за фигурно пързаляне, но има и други бременни мами и те се справят, та и аз с тях.

Marri, а Сами би ли успял да обуе обувки сам, ако са с лепенки? Или му е рано за тази задача?
« Последна редакция: януари 30, 2017, 22:04:37 от Anichka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 30, 2017, 22:34:47 »

Ани, страхотни дрешки! (аз нали съм с опит в момчешките тоалети )

Първият път се бях зарекла никакво бебешко розово или синьо и купувах бели,  бледо жълти и бледо зелени цветове.
Вторият път си казах я да взема да се отпусна на тема синьо и сега имам две торби такива дрехи  girl_impossible

Сами е много далеко от самостоятелното обуване,  не че няма желание,  напротив,  но толкова са му възможностите на тази възраст.

Може да си вземеш колан-гащи за бременни. Помага за разпределение на тежестта на корема и облекчава кръста и гърба. Не знам обаче като стане топло как ще бъде с него,  но пък има достатъчно време.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: януари 30, 2017, 22:48:45 »

Marri, Детето ще се научи, когато му дойде времето.  give_rose

Моля те, би ли споделила този колан-гащи - снимка, линк?
Аз купих това нещо:


Скоро няма да е топло. Има дни, в които корема ми е на камък, сякаш ще се пръсне, както и гърба ме боли. Други съм "лека като перце", но това са бели кахъри. Изобщо не им обръщам внимание, но ако може да си ги спестя, защо не.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 30, 2017, 23:01:55 »

http://www.baby-walz.ch/ELANEE-Beckenboden-Trainingshilfe-172558.html?group=125162577312
Това го виждам сега,  за първи път,  докато търсех другото,  с гащите.


http://www.baby-walz.ch/ANITA-MATERNITY-Baby-Belt-weiss-5317592.html?group=125162599312

Доста е подобно на показаното от теб.

Честно казано не мога да преценя дали е само колан или е цяло. В описанието пише колан,  но аз имам за след раждането и е гащи,  а пак го пише колан.
« Последна редакция: януари 30, 2017, 23:18:40 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines