Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:31:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318792 пъти)
 
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #195 -: декември 16, 2016, 15:05:28 »

Да, има много голяма разлика , когато е по-голямо детето.

Ива я носих до денят в който родих Мартин.Изморително е , но тогава бях на други години.

Както мислех да раждам третото на 37-38 години, с тази трета бременност направо не ми се мисли как щях да избутам.

Мари, нали знаеш най-важното е да си спокойна  и за теб и за децата е най-добре.
Винаги за нещо ще се обвиняваме и да не си бременна ще излезе нещо.

За Сами незнам какво да ти кажа.И аз съм в такова положение,ученик, градина , ясла, още незнам кое ще е по-добре.

Ще го измислите в движение. heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #196 -: декември 16, 2016, 15:46:14 »

 Offtopic Мари, аз и друг път съм показвала - ето такова е от Джъмбо. Продават ги и по левчетата. Беше евтино. На височина е почти двойно на пластмасови детски стъпала. https://www.pazaruvai-lesno.bg/pomoshtno-sgavaemo-stolche-zeller-13701.html
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 18, 2016, 11:43:39 »

Здравейте момичета  smile . Отдавна не съм влизала във форума ... наскоро се сетих ей така да проверя дали все още го има форума.... Приятно изненадана съм. Преди седем години споделях всички притеснения и радости за моето първо дете Йоан   pleasantry . Сега се върнах за да споделя същото за моето бъдещо второ дете.  danceg Записвам се в темичката  yahoo.
Желая на всички бъдещи мами.... Леко бременеене... Усмивки и спокойствие
Аз съм в пети месец. Термина ми е на 23 ти  май. girl_wink
Усмихната неделя!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: декември 18, 2016, 19:35:37 »

Честито, Мимето Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #199 -: декември 19, 2016, 09:21:28 »

Мимето, честито! Лека бременност и на теб.
Новото при мен е, че от събота съм сигурна, че усещам бебето!  heart Говорихме с майка, че и двата пъти много рано започнах да усещам движения и че моментът наближава. Вечерта като легнах, усетих подбутвания. Сигурна съм! Преди това също може и да съм усещала нещо, но са ми толкова динамични дните и може да не съм обърнала внимание. Сега вече повече се вслушва в в тялото ми.
Може би едва сега осъзнавам, че се случва нещо хубаво! heart И малко по малко се усмелявам да се зарадвам. Все повече хора разбират за мен. Започнах и аз самата да казвам новината. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 19, 2016, 10:30:58 »

Ооо, Али, колко хубаво! heart Усещаш бебчето вече... heart
Пренесох се и аз няколко месеца назад.  smile

МиМеТо, честито и на теб! Желая ти лека бременност!  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 21, 2016, 15:11:49 »

Али, честито ритниче Sunshine

_MuMeTo_, добре дошла при нас! give_rose

Ето ме точно в 12-та седмица и след консултация.
Прегледът мина добре, човечето е вече 10 см и върви 5 дни напред.

Нухалната тръба в норма, лекарката беше много доволна, най-вече, че я измерихме от първото ходене, че със  Сами ходих 3 пъти, все не беше в добра позиция.

Изследванията също са добре, хемоглобин 137, просто няма какво повече да се желае. Правих БХС тест, ще са готови резултатите между Коледа и Нова година и ще ми се обади да ми каже, трябва ли спешно да ходя на кръвният тест, защото там има ограничения в седмиците на плода също.

Прилича на човек вече, не е особено активно обаче, другите две бяха същински акробати.
Плацентата е предна, шийка, всичко е 6 точки.
От последният месец съм +1кг.
Взеха ми 5 спринцовки кръв и сестрата се шегуваше, че ето колко кръв взехме, а още съм жива хахха

PAP-тестът, който тук се прави на 2 години, но винаги при бременност, също е добър,  2-ра степен, каквито са били резултатите винаги, откакто го правя.
Изписа ми освен витамините за бременност, комбинираните, отделно Омега 3.

Имам запазени часове чак до 05.07, това му се казва планиране girl_impossible
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #202 -: декември 21, 2016, 15:32:32 »

Мари, е не казаха ли пол?
Съжалявам , аз май съм по- нетърпелива от теб. blush
 Bravo за другите неща.

Али, честити първи ритничета smile

Мимето, честито и на теб.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 21, 2016, 15:36:24 »

Е, аз си знаех, че е рано, но пък се пресрамих и си попитах, защото му прави доста подробна ехография(какво ходило извади само..., съмнявам се да е на девойка), но лекарката хубаво се посмя за моя сметка и каза, че разбира нетърпението ми пред вероятността да е трето момче, но ще трябва да почакам още малко  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #204 -: декември 21, 2016, 15:41:40 »

Браво, Мари, все да са ти хубави резултатите!  give_rose виж какво планиране обаче удари твоята болница, ти се чудеше на моя ранен час за упойка blum

Али, колко хубаво за ритничетата heart и аз мойте бебета раничко ги усетих:)

Мимето, добре дошл и лека бременност give_rose

Аз вчера най-накрая ходих на ФМ, изглежда наред човечето, нещо не му хареса прегледа и постоянно буташе и риташе smile Ще си имаме още едно момченце heart много съм щастлива , че децата ще са от един пол, макар че повечето хора на които казахме, останаха малко разочаровани, явно са искали момиченце, но аз съм доволна. Честно казано, нямам претенции за пола, само да е здраво детето.

Снощи се събудих за повръщане sad и днес не ми е никак добре, но ще издрапам още два дни до почивката.

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 21, 2016, 15:48:50 »

Мари, браво за резултатите! smile То вече е решило какво да бъде, само трябва да го разберете  girl_haha

Алексиа, честити сини гащи! yahoo Същата работа като при мен smile Исках много момиче, ама в крайна сметка наистина се зарадвах, че ще са от един пол, че поне знам какво да очаквам, а и ще са си приятелчета, надявам се. Но други хора се поразочароваха..

Аз на Коледа точно влизам в 9 м. и ме е дострашало вече, обаче пък инямам търпение. Малко този път го давам някак лежерно и трябва да се подръчквам сама да върша някакви работи lol Посъбрах малко багаж за болницата, повечето дрешки са изпрани и изгладени, ама продължавам с прането и подреждането днес, а и към багажа не знам вече какво да слагам, някак само го обикалям и разглеждам и нищо.>Тази бременност толкова да съм разфокусирана и разконцентрирана, ужас, като без мозък съм. Предният път не бях така sad
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 21, 2016, 16:08:56 »

Алексия, честито! Bravo Друго си е да знае човек smile

Ади, при теб съвсем не останало, скоро ще гушкаш малкото човече Bravo

Относно полът, май с най-много претенции бях първият път. Много исках да е момиче.
Вторият път като разбрах, че ще е момче, някак изпитах облекчение поради горните аргументи, знам какво ме очаква, от един пол ще бъдат(с идеята да се разбират по-добре, но уви) и т.н
Сега...., не знам, каквото и да е все ще съм щастлива. Единствено може би ме гложди, че това ще ми е последното бебе и ако е момче, никога няма да разбера що е то да имаш момиченце....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #207 -: декември 21, 2016, 16:37:47 »

Алексия, не им се връзвай, много е хубаво да си имаш момчета good heart
Мари, има надежда, моите крака са 42-ри номер и съм се родила 4500. Освен това, нали се разбрахме, че хич не е хубаво да си трето дете, задължително трябва да има четвърто smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #208 -: декември 21, 2016, 22:23:23 »

[Освен това, нали се разбрахме, че хич не е хубаво да си трето дете, задължително трябва да има четвърто smile

Виж сега Свекърва оправи зелето и те взе за мезе  tease
Не че има нещо лошо де smile

Мари, ами щом не може ще чакаме, въпреки, че на мен май в 12- та седмица ми казаха..

Пожелавам ти момиче,  heart, ако не ще ти ги доведат отгледани  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #209 -: декември 21, 2016, 22:36:31 »


Пожелавам ти момиче,  heart, ако не ще ти ги доведат отгледани  Wink

На това му викам аз интересна гледна точка  laugh laugh laugh
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines