Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:43:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320386 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #150 -: ноември 26, 2016, 08:56:59 »

Гледам активността в темата и  yahoo Мари, честито! Да кажа и аз, че винаги като ви чета темата си представях, че някога ще пишеш за лще едно човече!
 На всички майчета честито и от мен и лека бременност, да минат всички притеснения и пухкави резултати.
 Offtopic Само на мен ли ми се струва или всяка година по това време има страхотен бебевалеж, мисля миналата година преди Коледа Фери и Мимето се разкриха, после и Лоли ? Ако е така да бързаме и ние да го хванем тоя период Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 26, 2016, 09:07:56 »


 Offtopic Само на мен ли ми се струва или всяка година по това време има страхотен бебевалеж, мисля миналата година преди Коледа Фери и Мимето се разкриха, после и Лоли ? Ако е така да бързаме и ние да го хванем тоя период Wink

 girl_haha girl_haha girl_haha, ами хайде! good

Благодаря, Вероника, големи крайности, някой мислят че се шегувам, други са били сигурни,че ще има такива новини tease

Фани, благодаря, да ти се връща! Wink

Лоли, благодаря за хубавите пожелания, дано се справим, че както обичам да казвам, да видим какви човеци ще станат, че то създаването е лесна работа(почти) give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 28, 2016, 18:57:31 »

Мари, чудесна новина! Да минава леко бременността и аз стискам палци за момиченце!  heart Точно си е ред на една малка принцеса да строява батковците smile Сега като се карам на мъжете вкъщи и Габката започва да се кара като истинска жена!

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #153 -: ноември 30, 2016, 15:33:01 »

Как сте, момичета?

Мене още ме тресе параноята, ама сякаш в малки количества:)) чак другата седмица съм на преглед, дотогава ще ми се изчака чакането...
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 01, 2016, 17:58:36 »

Alleksia, и аз като теб - чак другата седмица съм на лекар  blush Аз съм много по-назад в седмиците от теб, тепърва трябва да чуя сърце и да видя ембрионче. Но го карам спокойно, мисля че е по вина на хормоните  danceg Добре ми е, оптимистично съм настроена, само чакам нетърпеливо да го видя човечето. Иначе доста ми се гади по цял ден, което е неприятно  nea Но си търпя, в името на дробосъка.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 01, 2016, 19:28:01 »

Честито на всички, пожелавам ви да нямате проблеми smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #156 -: декември 06, 2016, 12:33:41 »

Да се отчета и аз. Първо честито на всички мами. Пожелавам Ви една лека и спокойна бременност.
Минаха изследванията за биохимичния скрининг и всичко уж е добре, но все има една лека нотка на притеснение. Повръщането си продължава, но се надявам скоро да се приключи това, защото слабея вместо да качвам кг. В началото на следващия месец сме на изследване на антителата и за определяне на пола. Надявам се този път да се види добре .
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 06, 2016, 19:27:25 »

Миши, споко, няма лошо в слабеенето стига бебето да качва Wink Аз още не мога да си стигна стартовите кг. от началото на бременността - в началото свалих 5 кг. от гадене и повръщане, сега съм в 8 м. и едва сега си ги възвръщам, пък защото ме започнаха киселините. И с първият бях така, в началото свалях. Всичко е наред, спокойно  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #158 -: декември 07, 2016, 10:46:28 »

Благодаря ти Ади  give_rose  и аз се надявам всичко да е наред. Не че държа да качвам много кг де, ама все пак бебо е по-важен. И при мен се появиха киселини , дори и да не съм се хранила, а преди това никога не съм имала. Да попитам някой имал ли е проблем с обрив по тялото? Аз се мажа с кокосово олио , с което се мажех и преди бременността, но сега съм цялата в едни ситни пъпчици. Спрях да го ползвам известно време махнаха се, после пак се появиха. Не мога да разбера дали е някаква алергична реакция от някаква храна или от самото мазило. Въпреки, че спрях да го използвам, но обрива си се появява.
Вие с какво се мажете?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #159 -: декември 07, 2016, 15:16:07 »

Миши, не искам да те плаша, но една приятелка имаше такъв обрив и бебето се роди и то с пъпчици...някаква инфекция  nea Обърни внимание, дано няма проблем!
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 07, 2016, 16:32:11 »

Миши, аз бях свалила към 3кг и ги наваксах за около месец, след като започнах да се храня след 14 седмица. Не съм сигурна в коя седмица си, но след 20 седмица се следи обиколката на корема и нарастването от пъпа до долу (тъпо обяснение). Кг не мисля, че са чак толкова важни. Взимай витамини за бременни.

Една приятелка ми направи следния мехлем:
200 ml coconut oil
200ml almond oil
100ml Shea Butter
100 ml cocoa butter
150-200 капки от lemon essential oil

Тя слага повече капки лимон, защото й е неприятна миризмата на cocoa butter.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #161 -: декември 07, 2016, 19:36:43 »

Аничка в 14 седмица съм,  свалянето се получи от многото повръщане. От два дни се чувствам по-добре и започвам да се храня. Благодаря много за рецептата определено ще я пробвам. 
Обрива не изглежда голям, но много сърби. Гледам да не го закачам и в петък ще ходя да го видят. Аз си имам някои алергии, но се надявам, че не е нещо сериозно.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 07, 2016, 19:59:54 »

Миши, радвам се, че ще се консултираш за обрива.
За повръщането, ако искаш попитай да ти дадат и хапчета. Смучат се. И помагат.
По кое време на деня повръщаш? Колко често на ден? Искрено се надявам скоро да си по-добре.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #163 -: декември 08, 2016, 09:30:19 »

Хайде, и аз ще се запиша официално. Термин 10.06.2017 г.
Миши, с двете бременности бях така - втори и трети месец свалях по 2-3 кг. После вече плавно възстановявах. Яж по-течни храни, избягвай шоколад, че той дразни. Може да опиташ да ядеш маслини на гладно- на някои много помага. Не бързай да ставаш след сън, а полежи преди това.
Направо не ми се вярва, че този път не повръщам. От време на време си усещам стомаха, но по-скоро ми е като дискомфорт.
Вчера ходих да гледам дрехи за бременни и съм разочарована. Ще си карам с клинове и 4-5 рокли и туники. Вече ми и личи, но този път стартирах от най -ниски килограми. С много фантазия бях 54-55.
Мажа си се с Дав към момента. Приятен ми е на усещане, лесно се нанася, пък и вече имам малко или много поглед в каква посока ще ми се променя тялото.
Не успях да направя биохимията, но не ми е болка. При мен цикълът никога не е бил на 28 дни, та е разбираемо за по-ранната овулация и по-напредналата бременност. Важното е, че ме гледаха на ехограф. Скоро съм и на изследвания.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: декември 08, 2016, 09:53:41 »

Али, усещам хубаво момченце за цвят smile  heart
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines