Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:08:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320411 пъти)
 
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #105 -: ноември 22, 2016, 12:01:09 »

Леле, толкова се радвам Мари, все едно аз съм бременна. blum

И аз бях много нетърпелива, дано бързо ти отминават неразположенията.Гледай да си почиваш, когато можеш защото и това ще усложни нещата.

Според мен ще е по-лесно сега, защото Симеон вече е доста по-голям и докато се роди и порасне бебето, той ще си има негови занимания, а пък със Сами ще са си комбина и няма да им е скучно ще си има другарче в игрите.

Ама много се радвам наистина това са  хубави неща  heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 22, 2016, 12:05:34 »

Благодаря ти, Марта, наистина ми е нужна подкрепа.
Вчера казахме и на родителите ни, майка ми реагира зле и това доста ми развали настроението (меко казано).
« Последна редакция: ноември 22, 2016, 12:18:04 от Marri » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #107 -: ноември 22, 2016, 12:11:46 »

Еми, много добре те разбирам.
Тя ти мисли доброто и иска да ти е по-лесно и леко, но ....така натоварват.

Ние с майка ми не си говорехме една седмица, след като Ива и каза, тя изпадна меко казано в истерия, обяви ме за луда и аз и затворих телефона.

Много хора ще ви обяват за луди, но се постарай да ги игнорираш, защото и хормоните си казват думата.

Ти много добре знаеш, че няма да е лесно не ти е първо, но повярвай ми  всички неразположения са нищо в сравнения с щастието,любовта,беззъбите усмивки и тримата заедно. heart

Когато имаш нужда пиши. heart

« Последна редакция: ноември 22, 2016, 12:15:21 от marta_kalpazanka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 22, 2016, 12:19:06 »

Благодаря!  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: ноември 22, 2016, 12:28:52 »

Мари, повече от добре те разбирам! Точно майка ми и баба ми такива простотии, не това е слаба дума, ръсеха на моите бременности, че някои неща няма да мога никога да простя! Уж от добро и да предпазят... Криво е много. Просто не ми се отваря тази тема.
Дано скоро ти отминат неразположенията итихо и кротко си се нижат месеците.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #110 -: ноември 22, 2016, 12:40:54 »

Марииии, забравих да отчета  още една точка в ползата на статистиката за подстриганата коса blush Хихи, леко ме сепна тогава един твой коментар, ама си го пуснах покрай ушите blum
Родителите така реагират, от шока, пък после мило и драго дават за внуците.  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #111 -: ноември 22, 2016, 12:46:25 »

Явно тези коментари и реакции са почти при всички, когато детето не е първо, а второ или трето. И на нас от едната страна ни казаха "олеле, ама сега как ще го гледате" crazy всеки сам си преценя колко и кога да има деца. Вярно, че сигурно от притеснение е, вероятно майка ти се тревожи, че ще ти е трудно give_rose гледай да се пазиш ти сега и си почивай повече!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #112 -: ноември 22, 2016, 12:48:37 »

Да се запиша и аз в тази хубава тема, за да мога да ви следя. Термин 31.05.2017г
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: ноември 22, 2016, 12:59:41 »

Ехаааа, Миши heart heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 22, 2016, 13:08:33 »

Миши, честитоооо.Ех пълни се темата.


Мири, ти сбъдваш моята мечта да имам три деца.При мен не знам дали ще успеем и второ да имаме, та много се радвам на хората, който се престрашават и имат повече деца.Браво!За роднините, така е.Понякога реагират крайно неадекватно.Просто ме учудват!


Свекс, значи отрязах 10 см от тая коса преди месец и нещо.Ако забременея ще те призная smile
« Последна редакция: ноември 22, 2016, 13:10:54 от магито » Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #115 -: ноември 22, 2016, 13:10:27 »

Дано не ви се стори, че нахлувам изведнъж в темата, видях особена активност и реших и аз да споделя. Макар, че ние сме все още само на етап „скоро ще почваме с опити за бебче”, една реплика от страна точно на майка ми толкова много ме нарани преди време, че все още не знам  дали си заслужава изобщо да обсъждам нещо по темата с нея. Не знам каква е причината майките да реагират така, но със сигурност на нас, като техни дъщери, не ни става по-леко като чуваме такива коментари. И за да не съм  Offtopic пожелавам на всички бъдещи майчета прекрасна бременност и много се надявам да мога да се включа към вас  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: ноември 22, 2016, 13:21:04 »

Свекс, значи отрязах 10 см от тая коса преди месец и нещо.Ако забременея ще те призная smile
Е, къде си се разбързала, Мари се подстрига през лятото Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 22, 2016, 13:30:36 »

Миши, честито и лека бременност! give_rose

Ама ти защо се криеш така blum


Добре, олекна ми, не съм само аз значи с тези родителски тела...
Аз я разбирам много добре, но все пак е неприятно.
Миналият път беше свекървата, направо .... да не сме да каже човек, като че ли сме ученици и нещо лошо сме направили.

Аз имам наблюдения и в много големи крайности, една свекърва привика синът си(45години) да му обяснява, че не може така и "нещо трябва да се направи" като ѝ съобщиха новината за трето дете......, просото думи нямам...

Майка все пак прецени, че е не е реагирала много добре и след 20-тина минути ми се извини за реакцията си, но казана дума, хвърлен камък...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 22, 2016, 13:33:52 »

Миши, честито! smile Лека бременност smile

 Offtopic
Свекс,
аз се подстригах след сватбата и половин година по-късно имах + резултати за кратко все.. Сега пак беше пораснала косата и я подстригах преди 10-тина дни.. Да чакам по Коледа чудесата, викаш?  Wink

Мари, много неприятно, но.. Майки  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #119 -: ноември 22, 2016, 13:47:44 »

Днес е денят на големите разкрития, ама многог хубаво сте се разписали значи smile

На всички - Честито и здрави бебета на финал! А който още не е видял + на теста, марш на фризьор и после тук smile

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines