Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:50:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320269 пъти)
 
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #60 -: ноември 08, 2016, 22:59:45 »

Привет и от мен! Бих искала да се запиша с бебе номер 2, което го очакваме живот и здраве средата на април. Надявам се да имам време и възможност да ви чета и да се включвам, че бъдещата кака не ми остава много свободно време  Wink

Лека бременност на всички бъдещи мами  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 08, 2016, 23:43:32 »

Честито и на двете!
Желая ви много лека бременност и здрави бебета на финала!  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: ноември 09, 2016, 07:15:16 »

Честито и на новозаписаните! Кой каквото иска, такова да му се роди, а който няма предпочитания, да чака момченце! Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #63 -: ноември 09, 2016, 07:24:49 »

Честито на всички нови попълнения в темата и лек и щастлив финал!

 Offtopic

Забележете как тънко Свекърва подготвя следващото поколение свекърви, пожелава ви момченца Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 09, 2016, 08:31:12 »

Честито, Millie, лека бременност!
Отбивай се по-често да споделяш какви са мислите и вълненията с втората бременност, как съобщихте новината на по-голямото детенце и как го подготвяте за новият член на семейството? good

Свекърва, аз се чудех как ми се падна първият път момченце, а то било, защото не съм имала предпочитания. girl_haha

Обаче тази формула, както и онази с подстригването, важи само за първото дете pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 09, 2016, 08:46:47 »

Честито, Бъдещи мамчета smile Лека бременност и много усмивки занапред Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: ноември 09, 2016, 10:08:54 »

Обаче тази формула, както и онази с подстригването, важи само за първото дете pardon
Хайде да не ги отчайваме сега Wink
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #67 -: ноември 09, 2016, 10:58:52 »

Ей, взели сме да се увеличаваме бъдещите мами за 2017 smile Колко хубаво smile
Аз до миналата седмица не можех да стоя будна до по-късно от 20:30 часа, а сега изкарвам до малко по-късничко, но пък се будя през нощта и после съм будна дъъълго време. Не се ли предполага, че е рано за това (утре влизам в 9 г.с)?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 09, 2016, 11:20:26 »

В първите седмици аз си лягах с кокошките. Чак към края будувах повече и се въртях по цяла нощ. При всеки е индивидуално.  smile
Предполага  се, че накрая започва да ти става по-тежко, не ти е удобно с големия корем, пък и всякакви мисли са те налегнали. Така да се каже, подготвяш се за предстоящото будуване след раждането.  Wink
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #69 -: ноември 09, 2016, 14:00:35 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Оо аз си искам пак момиче, винаги съм си мечтала за 2, та и за 3 момичета (вече 3тото отпада Wink. Но какво искам аз май няма голямо значение, таткото иска момче, София иска 'батче', една приятелка ми хвърлила сол (бабешки методи Wink та пак момче. Оффф а аз не мога да го приема Wink Другата седмица ще разберем със сигурност, но моля ви стискайте палци за момиче  Wink

Мари, много ми е странна втората бременност, чисто психически. Искахме децата да имат сравнително малка разлика, та живот и здраве 2г и 7-8 месеца ще е. Но от както забременях все си мисля и даже ме е жал за бебето, как ще го обичам колкото София, още не мога да си го представя. Е такива бременни вълнения ми се въртят в главата на мен Wink

Иначе най-накрая преминаха големите неразположения, до скоро ми се гадеше и повръщах много, имах няколко прокървявания, за щаститие нищо сериозно.

На София казахме около 9та  седмица, когато видяхме бебето за втори път (заради прокървяванията ме гледаха два пъти повече на видеозон). Поуспокоих се, че всичко е наред и й казахме. Казва "нашо бебе", бебето било в на мама пъпо  Girl_hide . Когато я питам дали ще даде някоя играчка на бебето казва "да", а тя по принцип не обича да дели играчки, нито пък мама, абе на мама глезанката е  pardon та ще видим как ще се справяме с ревността  blush
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 12, 2016, 19:11:17 »

Лелее, ама колко много станахмее, страхотно! Bravo Честито, Еоси, Ан и Мили! Мили, май миналият път пак бяхме заедно smile

По темата от свекърва - аз съм изгубена кауза вече с второ момче, твърда свека ще бъда funnytooth
Другите, подготвяйте се псхихически girl_impossible

Милите, дано ви минат неразположенията. Аз поне съм към края вече и ще отворя сезона още януари Wink Тежичко ми е вече, но поне съм вкъщи и когато баткото не е болен и е на ясла, успявам да почивам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: ноември 12, 2016, 21:13:02 »

Честито на всички бъдещи мамчета  give_rose Пожелавам ви спокойна бременност и да се разписвате по-често да ни държите в течение  heart
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 13, 2016, 17:48:40 »

Благодаря!  give_rose
Свекърва, аз и без това все си мисля, че и аз ще съм мъжка майка, засега интуицията това ми подказва, макар че е много рано.  lol Ще поживеем, ще видим, както се казва  yahoo
Аз съм на първи преглед чааак в петък. На теста чертичките са вече почти еднакви (правя си всеки ден, понеже се бях запасила на едро  lol ), все така ми е спокойно и оптимистично, чакам да си видя малката точица  Love girl Засега се чувствам доста добре, само малко по-уморена от обичайното и си имам разни дърпания и боцкания, гърдите ми са доста болезнени, но иначе съм пушка. Много се надявам на лека бременност  Clover
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: ноември 13, 2016, 17:54:08 »

Anne_Shirley,  Millie, радвам се с вас, лека бременност!
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #74 -: ноември 16, 2016, 10:08:41 »

Да се похваля smile Снощи бях на лекар и малката Точица Любов вече доста е пораснала и си има тупкащо сърчице  heart Така да се развълнувах като видях колко е пораснало и като си помислих на първия преглед колко трудно можех да различа сакчето, което лекарката ми показваше smile Развива си се нормално и си отговаря на 9 г.с. smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines