Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 01:16:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 326295 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #465 -: април 13, 2017, 16:09:36 »

Хахаха, подсети ме за корпоративното ни обучение и"рамката", през която виждаме всичко. Аз днес минах за рокля на бъдещата кака и уж гледах момчешки работи. Е, погледът ми все в харбалите, джуфките и пеперудките.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #466 -: април 13, 2017, 16:38:41 »

Явно всички са така, аз бях така в началото, имам две племеннички smile сега пък за тях като купувам подаръци се чудя какво да взема, ама с дрехи нямам проблеми smile играчките ме мъчат smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #467 -: април 14, 2017, 22:40:52 »

Набързо ви пиша само - днес се роди нашият втори син. Подробности по-нататък give_rose
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: април 14, 2017, 22:48:39 »

Честито, Alleksiagive_rose baby_boy baby_boy baby_boy

Живи и здрави!

Каква прекрасна новина!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: април 14, 2017, 23:49:58 »

Честито,  Алексия!
Да ти е живо и здраво момиченцето,  много да ви радва и да е много щастливо!

Виждаш ли, детето си знае кога да се появи!  smile

Дано всичко е минало бързо и леко възстановяване!  smile

Много се радвам за вас! smile
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #470 -: април 15, 2017, 01:03:12 »

Аз също се включвам на бързо да се похваля. Днес се роди нашето второ чудо Мартин, 3700. Дойде си на термин и с имен ден Wink
Успях нормално раждане... еее не беше лесно, позакърпиха ме, но важното е, че и двамата сме добре.

Алексия, честито и на теб за наборчето!

Успех на всички мами ... и нали знаете, всяка болчица си заслужава ❤️❤️❤️
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #471 -: април 15, 2017, 01:11:16 »

Благодаря, момичета! Да ви се връщат пожеланията!!!

Да поразкажа - след като се иззвъня целият народ да пита дали съм родила, вчера, един ден преди термин тръгна бебчо. Няколко дни имах фалшиви контракции и тъкмо си мислех как пак ще пренося, вчера станахме, оставихме големия на ясла и решихме да идем да закусим в едно наше любимо кафе. Хапнахме и помеже времето беше приятно, мъжът ми предложи да идем да се разходим до близката аптека да си купи лекарства за сенната хрема и за гърло, понеже нещо го драска.
На връщане от аптеката, ходейки, леко ми се понамкри бельот и му викам еее тва е, почнах и да се изпускам вече и дотам. Прибрахме се вкъщи, обаче пак леко се понамокрих и леко се усъмних дали случайно не са околоплодни води и решихме за всеки случай да отскочим до болницата, която е на 5 минути от къщи.
Аз бях с очакването, че ще ме върнат и ще ми кажат, че пикочният ми мехур изпуска, обаче още като птидох акушерлата ме провери и каза, че й прилича на води и направи тест и наистина това се оказа и ме оставиха в болницата.
Пуснаха ми окситоксин, понеже нямах контракции, а бях вече с 3 см разкритие и в родилна зала акушерката ми вика, абеее или е много високо това бебе, или това, което напипвам не е глава. shok
Направиха ехограф и се окяза, че маймуната се завъртяла напречно и наистина е с дупето надолу. Решиха да изчакат един час, за да видят дали сам ще се завърти,  но не стана и лекарката не искаше да се рискува със седалищно раждане и направиха секцио.

Аз бая се страхувах, но сега съм добре. Два часа след раждането не знаех къд есе намирам, защото се оказа, че много бързо елиминирам упойката и тялото ми се тресе неконтролируемо и мнсе спи,  но ми сложиха лекарство, завиха ме и ми мина. Поспах, качиха ме в стаята където вече ме чакаше татито ( той беше на операцията, но после използва да си иде до къщи да види големия) и ни донесоха бебето., което засега се спуква да спи. blum

Та така, засега съм добре, дребосъчето е добре и лежи до мен и спинка:)

Извод: ако решите, че не можете да спрете да пишкате, идете до болницата Wink По-добре да ви върнят, отколкото да стане беля Wink

П.с. Мили, честито!!! Да ви е жив и здрав!!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: април 15, 2017, 04:06:34 »

Еха,  тези бебета са се наговорили  Bravo

Честито,  Мили, и твоето бебче си знае работата!

Да ти е жив и здрав,  много да си го обичате и пазите!

Браво,  мамчета!

Ех,  как благородно ви завиждам  blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #473 -: април 15, 2017, 04:24:51 »

Мари, ще дойде и вашата госпоожица!
Извинете ме за грешките, пиша през телефона.

Няколко пъти го пробвахме дали ще суче, спа, но последно беше започнал да търси и направи три опита да суче и заспа, обнадеждена съм. Дано поне това хлапе иска да суче. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: април 15, 2017, 07:54:54 »

Момченцата са по-бавни в тези работи. Сами след секцио засука след близо 10 часа като в първите 5-6 ми казаха да го пробвам,  но да не очаквам,  че ще се получи.

Имате време,  ще видиш другата нощ какво желание ще му дойде Wink
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: април 17, 2017, 18:29:52 »

Millie, Честита Радост! give_rose

Много се радвам, че страховете ти не се сбъднаха! Бързо възстановяване!

Alleksia, как сте с кърменето? Искрено се надявам упойката да се е изчистила от организма и на двамата и полека, полека да се напаснат нещата. Според мен е нормално бебчето да е по-поспаливо, заради упойката. Успех!

Да дам кратък отчет от прегледа от 36-та седмица:
Тегло: +.900 grama
Кръвно: 128/80
Пулс на бебето: 140-150.
Тест за Стреп Б: отрицателен
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #476 -: април 17, 2017, 19:50:36 »

Честит рожден ден на новите момченца! Да са живи и здрави, лесно да се гледат и да имат късмет във всичко, а на майките - бързо възстановяване.
Аничка, какъв е този тест за Стреп Б?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 17, 2017, 19:55:28 »

Честити момченца! Да са ви живи и здрави. Момченцата са слабост на майките.  blum Нека ви дават много поводи за гордост!
Сега кой е наред да ражда? Има ли още някои очаквани априлчета?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: април 17, 2017, 20:27:14 »

Фани, май аз съм на ред да раждам  Wink 3.5 седмици до термин. Други има ли преди мен?

Мисля, че Аличка е след мен (началото на юни), а след това Мари (началото на юли), ако не се лъжа.

Мира, тестът се казва "Group B Streptococcus", взема се материал с клечка вагинално. Извинявам се, ако не съм го превела правилно.
Ако теста е положителен, трябва да се даде антибиотик на майката, докато ражда, за да не зарази бебето.
Ако е отрицателен теста и се спукат водите, може да се изчака до 16 часа, преди да се роди бебето. Иначе трябва да се "ускорят" нещата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #479 -: април 17, 2017, 20:36:27 »

Аничка, благодаря good За стрептококи тест, значи.
Добре ти са нещата, дано можеш и да спиш повечко сега heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines