Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:34:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320465 пъти)
 
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #435 -: април 07, 2017, 15:56:11 »

На нас в 17 седмица АГ, който ми следи бременността ни каза момиче и миналата седмица на феталната др потвърди момиче  girl_wink
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 07, 2017, 17:25:16 »

Marri, радвам се, че Сами е бил с татко си и поне не си се притеснявала за него. Едно нещо по-малко.
За операцията, аз бих я сложила като важен приоритет, който ще се случи по някое време след 6+ месеца, когато условията го позволят или ножа опре до кокал. Сега реално нито може нещо да направиш, нито да плануваш или притесняваш.

Благодаря Ви за съчувствеността.  give_rose Остават ми само още 5 седмици, на финала съм, искам да е положителен и да завърши добре. Аз наистина си почивам  - ако работя до късно, прибирам се в 8 и съм си легнала преди 9. Просто Влади е поел доста неща, когато е в къщи и не пътува. Благодарна съм.
Днес работя от нас и ще изпера 2 перални за бебето. Имаме матрак и съм го оставила да ветрее извън опаковката. Другата седмица сигурно ще подредя чанта за Леа (ще я изпращам в кумата) и чанта за бебето и мен за болницата. Бебето има стая, но няма дори стени в тази стая. Трябваше да завършим ремонт, но Влади няма възможност, защото работи и той по много, както и ми помага. Все един ден ще има нова изолация и стени. Когато, тогава.
За паметта просто съм така. Цифри, логика и памет.

Mystic, а имаш ли снимка от атрибутите на бебето?
Аз мога да ти покажа снимки на 2д на момиченце и момченце в 20 седмица:



За момиченце се виждат 2 линийки, за момченце нещо виси.

sunny_s, Честито момиченце  baby_girl
« Последна редакция: април 07, 2017, 18:01:18 от Anichka » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 08, 2017, 00:25:42 »

Здравейте, в 16-та седмица ако доктoрът предположи пол, сигурно ли е че е познал?
Моят позна в 13г.с, но и имах ясна снимка на достойнството на моя син Wink Прилича на снимката на Аничка, но краката му бяха нагоре. Много зависи как ще застане детето. Първоначално моят син беше на 60% момче, но докато обяснявам как има все пак шанс да купувам рокли, се завъртя и вече беше 99% момче. До края се показваше всеки месец, но има деца които се „крият”.
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #438 -: април 08, 2017, 06:40:31 »

Така на черно бяло нищо не се показа, какво го показва Аничка, но на 4Д-то го пусна и се видя ясно като че ли... доктора не каза 100%, но каза, според мен е ....
Не знам. Може би трябва да изчакам втори път да потвърди, или пък с 4Д е по - сигурен коментарът?
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #439 -: април 08, 2017, 06:41:14 »

Съни, как реагира мъжът ти на пола на бебето? Честито момиченце! smile
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 08, 2017, 07:03:18 »

До колкото съм чела, органите на бебето се гледат на 2Д. 3д и 4д е повече за атракция.

Mystic, таткото е отговорен за пола на бебето. Ние майките само носим. Доволен/недоволен, неговото детенце ще бъде. Колкото и банално да звучи, полът няма значение. Важно е бебето да е здраво и да няма малформации.
Успех, девойка ли ще имате? Похвали се! Усмихни се! Ще имате бебче!  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #441 -: април 08, 2017, 09:08:33 »

За определяне на пола не се гледат само органите, а съвкупност от показатели - органи, тонове, дължина на кости и тн. Зависи много как е застанало бебето , зависи от разделителната способност на апарата, зависи и от "задапаратното устройство". В даден период срамните устни при момичетата могат лесно да се объркат с тестиси. Иначе, да, ако кажат момче, е по-малко вероятно да сбъркат.
С предната бременност не знаех пол до късно. Бебето все беше свито или с пъпна връв през краката. Някои лекари предполагаха. Моят обаче е категоричен да няма "Може - не може". Казва пол, когато е на 300% сигурен. Затова и се изненадах, когато този път ми каза много рано.

Кога мина това време?! Някои от вас са вече съвсем на финала! Безкрайното звънене "Не си ли родила? Кога ще раждаш? Да няма новини?" мен много ме изнервяше. Този път ще обмисля дали изобщо да си вдигам телефона на познати номера tease
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #442 -: април 08, 2017, 12:16:24 »

Таткото е доволен, но той сякаш си го знаеше, че ще е женско от преди да забременея - изобщо не беше изненадан  smile АГ му каза спокойно следващото ще е момченце
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #443 -: април 08, 2017, 18:12:00 »

Ами, в 16 г.с. и 1 ден костта на бедрото, до коляното, мисля е 2,06 см., а сърчицето бие 138 пъти в минута. То много се криеше и пъпната минаваше някак между краката, ако не се лъжа и въртеше всякак на 4Д-то, каза "върви момиче". Ходя при лекар с най - добрата апаратура, освен това е и специалист, което снижава шансовете за грешка. На моя позната и каза чак в 5 месец, тя ми беше споделила, че той предположения няма да прави, ако не е сигурен. Странното е, че по суеверията не би трябвало да е момиче - не наддавам, даже отслабнах, коремчето ми седи леко остро... супер лека бременност/да чукам на дърво/ не ми се е гадило особено много, не повръщах, но.. каквото е.
Проблема е, че мъжа ми е малко тъжен. Държи се добре, но си мечтаеше за момче, а категорично можем да си позволим само едно детенце и не искаме второ. Малко е потънал и гледа с печал други двойки с момченца. Аз претенции нямам, но исках да угодя на него, но уви - не зависи от мен.

Благодаря ви за подкрепата, успех на всички, следя ви и се радвам заедно с вас.
« Последна редакция: април 08, 2017, 18:14:32 от Mystic » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #444 -: април 08, 2017, 19:28:02 »

Мистик, не вярвай много на суеверията - аз не качих нищо до 5 месец, спуках се да повръщам и ми се ядеше сладко, ама е момче Wink най сигурно на феталната морфология ще ви кажат.
А мъжът ти ще обича детето, каквото и да е. Първият път исках момиче, роди се момче, не съм се разочаровала, обичам детето си повече от всичко на света. Вторият път таткото искаше момиче, пак е момче, но не е разочарован, чака го с огромно нетърпение heart
Веднъж, когато детето се роди, всичко ще се промени, колкото и банално да звучи.
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #445 -: април 08, 2017, 19:38:44 »

Благодаря, малко ми вдигна духа. Таткото е доста разочарован и е малко нещастен. Бебето наистина много се кри, на 2Д не се видя нищо, а го въртеше поне 10 минути, на 3Д се видя нещо доста издуто, което приличаше на момиче, но мъжа ми твърди, че е приличано на тестиси и нямало черта по средата, аз пък не помня какво видях, май имаше лека черта, със сигурност пишле не видяхме... Но пък може да е от лошата позиция. Не знам дали да не отида в някоя частна клиника, да си платя и тази седмица да огледаме там повече... не знам как ще спя.  Иначе в началото на май сме на фетална морфология и ще се види по - добре. Каза, че върви с 2 дни по - голямо.
Стана много дълго, извинете.
Алексия, да са ти живи и здрави дечицата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #446 -: април 08, 2017, 20:16:57 »

Виж, това не е кола, за да изберете марка и модел. Нормално е да имате дадени очаквания. Не бива по никакъв начин обаче това да се отразява до крайност. Нагледах се на такава двойка. Имаха безобразни скандали кой щял да глада, да кръщава детето и тн. Това са простотии! Може да съм крайна, но единственото важно е на финала майка и бебе да са добре.
Що се отнася до мераци - моят мъж много мечтаеше за момиче. Ако беше момче, пак би го приел. Доказва го с настоящата ми бременност и новината за очаквано момче. Едва ли би си делил след време децата.
Това със суеверията са врели-некипели. Етърва ми качи 30 (!) килограма и роди момче. Аз - 12 и родих момиче. Децата ни бяха със сходни килограми и сантиметри. Пък за ядене да не говорим... Аз съм злояда и нищо не ми се дояжда, камоли по нощите LAUGHTER
Според мен не си го поставяй точно това като фиксидея, че да ходиш на допълнителни прегледи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: април 09, 2017, 08:17:18 »

Хора, радвайте се, че ИМАТЕ бебе, че сте забременели, че ще имате плач и смях у дома.Пола е последното което има значение.Аз мога да ви кажа от собствен опит, че след 5 години ходене по мъките като забременях, просто исках да се роди живо и здраво дете.Пола ми беше последната грижа, ама последната!Даваме и цялата си любов и сме щастливи, че я имаме!Това е най-най-важното за нас!
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #448 -: април 09, 2017, 09:05:00 »

Така е, дано му дойде акъла. Аз никакви претенции не съм имала. Дано всичко се нареди. И около мен има хора, които имаха бебе след 5 години опити. Те имат момче и са много щастливи, че изобщо жената забременя, но според мъжа ми "те са добре, нали имат момче..."  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #449 -: април 09, 2017, 11:00:34 »

Така е, дано му дойде акъла. Аз никакви претенции не съм имала. Дано всичко се нареди. И около мен има хора, които имаха бебе след 5 години опити. Те имат момче и са много щастливи, че изобщо жената забременя, но според мъжа ми "те са добре, нали имат момче..."  crazy

Много съжлявам че мъжа ти те кара да минаваш през тази емоция. Надявам се че направиш всичко възможно да му покажеш че ти е ненужна. Маги е права, мечтата за едно дете е трудна, нито пол, нито цвят на коса, нито нищо толкова банално е важно освен това да гушнеш живо и здраво дете. Аз имам момче, за нищо на света не бих го заменила с момиче, но не заради пола, а заради факта че е мой и е моята мечта за дете.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines