Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320284 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1065 -: юли 15, 2017, 20:52:44 »

Панди, ти пък ме уби с тва конско име. Не бях чувала кон да се казва Ая, но пък дъщерята на Димо от P.I.F. точно така се казва  girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1066 -: юли 17, 2017, 09:36:19 »

Аз не се оправдавам lol не исках да е на свекърите напук lol lol lol
От модерните сега имена не ми харесва Ая. Ми конско име е lol lol

Тони, в кръга на шегата - може да погледнеш на Г като на G и примерно Джина Wink

Аз имах една съученичка Джена. Много ми харесва името. Не дотам, че да си кръстя така детето, но ми звучи готино.

В групата на Дани има една прекрасна девойка, тя е Анна-Мария, но всички и казват Ая. Та, покрай нея ми е мило това име, защото детето е прелестно.
Снимам две момиченца с името София, на едното му казват на галено Ия, на другото Софи (за жалост с ударение на и, а не на о, както ми е красиво на мен, хаха). Тони, хубаво име сте избрали! <3

Този уикенд усетих бебето няколко пъти и вече със сигурност знам, че беше то. Единия път тъкмо си чистех нещо от блузата и гледах надолу, когато ме шутира и ми се помести корема и го видях идеално smile.

Аз по някаква причина не си падам по имена със З. Зоя, Здравка, Захари. Направо настръхвам. Сигурно нещо от минал живот Wink

Забравих да напиша от мъжките още едно, което много ми харесва как звучи, но само с ударение на първото а: Адам. Виктор също е красиво, но братовчед ми така се казва.

Като видя някой с три-четири деца и предизвиква неописуемо чувство у мен, че и аз искам толкова smilesmilesmile. А още не съм видяла какво ще е с 2 дори. smilesmile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1067 -: юли 17, 2017, 09:46:46 »

Панди, ти пък ме уби с тва конско име. Не бях чувала кон да се казва Ая, но пък дъщерята на Димо от P.I.F. точно така се казва  girl_wink

е нали коня от Железния светилник се казва Ая? Или съм объркала,че не съм я чела  angry

Ауу Миленка, Джена ми напомня на фолк певицата  lol lol lol

Захари ми е любимо, както и Богдан, Богомил ама мм не се навива за такива имена  heart

Миленка страхотни емоции, кога сте на ФМ?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1068 -: юли 17, 2017, 10:04:33 »


Ауу Миленка, Джена ми напомня на фолк певицата  lol lol lol


Хахах, така ли? Не знаех, че и такава има sad Така заради поп-фолка имам вето от ММ и на името Андреа.

Миленка страхотни емоции, кога сте на ФМ?

Чак на 7ми август. Струва ми се толкова далече...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1069 -: юли 17, 2017, 10:22:00 »

http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=95&WorkID=2359&Level=2
Вероятно от този разказ, в книгата, която имам е изписано Ая, не Айа Wink
Най- приемам на Панди поста за искрен  funnytooth Е, така искам, също ми звучи добре Wink
Миленка, склонна съм да си променя чувството за сметка на видяното /макар на снимка/ за очаквания пол. blush За Сила съм твърда, до доказване на противното Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1070 -: юли 17, 2017, 10:24:53 »

Миленка, склонна съм да си променя чувството за сметка на видяното /макар на снимка/ за очаквания пол. blush За Сила съм твърда, до доказване на противното Wink

Т.е, вече не си толкова сигурна, че ще е момче ли? smilesmilesmilesmile

А за Сила какво мислиш, че ще е? Аз съм пропуснала. Аз мисля, че ще е момче. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: юли 17, 2017, 12:03:22 »

Миленка, браво, че се усещате с бебчо smile

Аз не помня писах ли тук, че в 16г.с като си лежах в нас усетих силно почукване.. От тогава нищо и се бях филмирала.. Вчера пак имах рибешки въртежи.. Ритниците явно ще ги чакам по-късно, пък и с моя корем  crazy

Аз успях да запиша час за 1.08 при Чавеева за втората ФМ, дано отново имаме добри резултати.. тогава ще съм в 20г.с точно, както искаше и док. Аз си бях навила на пръста да е на 7.08 за рождения ден на майка ми и да съм в 21г.с, но Чавеева отсъства тогава.. Съдба  Wink

Иначе сега в сряда сме на среща с бебка.. Дай Боже всичко да е наред, че вече купувам разни неща.. Рано не рано.. Отпушихме се на покупки..  pardon 2 шапчици от Малечко .. 4-5 комплектчета от H&M по-плътни с дълги ръкавчета, че имаха егати намалението.. взех онзи ден и Бейбифона.. Много ми е яко и все по-истинско ми става на душата heart heart heart


« Последна редакция: юли 17, 2017, 12:07:56 от alexandrova_90 » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1072 -: юли 17, 2017, 13:52:22 »

Да! Току що бях в обедна почивка и се разходих до мола и в H&M и LCWikiki имат супер намаления. Ама като незнам какво да купувам, за момиче или за момче и...нищо не взех sad.
Позле се сетих, че до един месец мога да го заменя, но пък вероятно вече ще са се изчерпали. Обаче се обзаведох мен си с дънки за бременни. От 75 бяха намалени на 30 и си казах, взимам. С дани не бях купувала, защото беше лято, а аз най-добре се чувствам с рокли, но сега ще е по-хладно и да не ми измръзне шушулката Wink

И аз трябваше да имам още един преглед преди феталната, но нали ще пътувам за тая сватба в Холандия и отпадна, защото пък моят доктор после е  в отпуска.

Една бабка ме спря и ми заяви: "Момче ще родиш. Така да знаеш!" Много и се издразних, хаха. Била съм го носела по-нагоре, а момичетата се носели ниско. Аз пък точно обратното съм чела. Но ще видим. Вече почти всички ми говорят, че пак ще е момче, защото не съм била погрозняла. А това според мен са глупости.
Толкова ми е трудно да си довърша доклада за работата, че все се вра във форума. Как ще издържа още месеци, просто незнам. smile tease  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1073 -: юли 17, 2017, 14:03:17 »

http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=95&WorkID=2359&Level=2
Вероятно от този разказ, в книгата, която имам е изписано Ая, не Айа Wink
Най- приемам на Панди поста за искрен  funnytooth Е, така искам, също ми звучи добре Wink
Миленка, склонна съм да си променя чувството за сметка на видяното /макар на снимка/ за очаквания пол. blush За Сила съм твърда, до доказване на противното Wink

Точно така Wink и в моята книга е Ая. Нали тези имена Ая, Албена, Боряна са измислени от Йовков, нещо такова си спомням.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1074 -: юли 17, 2017, 14:03:50 »

Истината е, че от бременните около мен.. Тези с момченцата имат супер хубави и оформени коремчета, високо горе.. Аз съм дебела и не съдя по себе си, но сякаш ми е по-ниско. Но и едната ми позната с момиче с по-разплут корем, не ясно изразен, а е слаба.. Та...

Иначе ние първия ден в събота купихме 3 неутрални неща, но като избирахме шапчиците исках да са бели/бежови, а Илиян само повтаряше "Няма ли нещо по-момичешко"  Girl_hide И накрая взехме пепел от рози шапчици с цветчета  pardon В неделя бяхме в България мол, там все изостанали неща има и взех чисто момичешки, с надеждата да не си промени мнението и да покаже друго на прегледа  blush

С дънки се обзаведох още на скъпите, както и с къси панталонки.. както и с 3 рокли (нали такова чудо не нося, но започнах smile ) Не съм и припарвала нататък да не ме хване яд Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1075 -: юли 17, 2017, 14:40:04 »

Трудно помня имена, ще ме извинявате, но кон от йовковия разказ изобщо не си спомних, че бил Ая  8 pardon Все пак едва ли ще го запомня и пак няма да свързвам това име с коне, на мен си ми харесва. А и моята щерка почти така си произнася нейното име, като заваля р-то и се получава Аия  tease

Моята фм ще е чак на 15.08, това ще е и вторият уз за бременността ми. А сега в петък ще съм за втори път при любимите ми акушерки. Много ми е любопитно този път какво ще установят  smile

Аз също попаднах за малко в H&M обаче беше такава лудница, че успях само да грабна една рокличка за щерката и за бебета дори не погледнах, че и аз нали не знам пол, а не ми се купуват пак само неутрални неща  smile Но пък за дънки бих отскочила май, звучи ми като добра оферта.

М, много се кефя, че си видяла бебчето да рита! Много са хубави тези първи съвсем осезаеми движения  yahoo А относно разните "белези" на пола... съвсем не им вярвам аз и дори не се замислям, а и никой досега не ми е казал подобно нещо, хихи. Да видим дали свекс ще е права  Girl_hide Ще ставам ли и аз свекърва някой ден или няма да я бъде тая  girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1076 -: юли 17, 2017, 14:50:14 »

Миленка, коремът ми и трите пъти беше еднакъв, а родих две момчета и едно момиче  pardon

Много е трепетно първото ритниче.... второто и трето първо ритниче са различни... поне за мен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1077 -: юли 17, 2017, 14:55:11 »

И моята приятелка като беше бременна с кръщелницата ми, имаше малък и оформен като топчица корем, все я питаха момче ли е... Но сега наистина ги гледам около мен всички и все познавам по корема, какво е бебето  heart


Миленка, да ти кажа, че като те видях на едни снимки, там корема ти не го виждам и.. Имаш аура на бременна с момиче  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1078 -: юли 17, 2017, 15:12:42 »


Миленка, да ти кажа, че като те видях на едни снимки, там корема ти не го виждам и.. Имаш аура на бременна с момиче  Girl_hide

<3 <3 <3


С Дани коремът ми беше ниско и доста разплут. Чак накрая доби по-кръгла форма, но то и диването все си стоеше напречно.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1079 -: юли 17, 2017, 15:18:36 »

Аз нямам никакви общовалидни правила за познаване. Дето се вика, за собственото си второ дете, вече родено, още не вярвах, че е момче funnytooth Намираме се на приказки Wink
Да, Йовков е създал едни от най- хубавите български литературни имена, на стари и забравени е дал прекрасни герои, за да ги съживи heart
Божура, Василена, Иглика, Сълза все са на умни и красиви жени имена. Елица, преди "Време разделно" изобщо не звучеше добре, свързвах го с онази песен "Венчай, куме, Ягода, венчай, куме, Ягодица!...." Като Елка /от Ела/, та Елица pardon Момчил пък съвсем...
Менят се времената, нравите и вкусовете. Малко обаче са хората, които си харесват напълно името после Wink
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines