Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:33:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320315 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1050 -: юли 14, 2017, 14:33:25 »

Естел ми е много красиво, имам позната, която се казва така smile

Елена от гората е животното елен..  crazy

Аз нямам проблем детето да е кръстено на някого, стига името да ми харесва.. Имената, които сме харесали са все на моите родители, защото другото е Магдалена, което носи първата буква на свекъра, но племенничката се казва така  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1051 -: юли 14, 2017, 14:36:34 »

Тони а свекито как се казва че ми стана интересно?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: юли 14, 2017, 14:39:33 »

Гинка.. Имена с Г не харесвам, за щастие и Илиян не предложи нито едно с нея..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1053 -: юли 14, 2017, 14:46:34 »

Гинка.. Имена с Г не харесвам, за щастие и Илиян не предложи нито едно с нея..

да е жива и здрава... ама и тя като моя свекър... едно име... с Г са доста чалга повечето имена, Галена ми избива...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1054 -: юли 14, 2017, 14:48:20 »

Нямам идея защо, но имена с Г и Р не са ми по вкуса.. Със "С" например харесвам много имена.. "В" също ми е много приятна буквата... А също biggrin .. Това са супер повърхностни глупости.. Но..  pardon
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1055 -: юли 14, 2017, 15:53:04 »

Елена от гората е животното елен..  crazy

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Аз си мислех, че е някоя личност
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1056 -: юли 14, 2017, 15:57:55 »

Е то би следвало да е членувано :Еленът:, че да се подразбере, ама той така ми го използва.. Луд  crazy Както и да е, нямаме драма, докато е момиченце хаха smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1057 -: юли 14, 2017, 16:53:09 »

Тони, провокира ме да разгледам за имена с Г. И нямаше как да не споделя - Гета и Гето.  Oh my ... Предлагам да се замислиш за Гета! Нищо, че може да има подигравки, че е кръстена на чорап.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #1058 -: юли 14, 2017, 16:55:13 »

Габриела или Габриел харесвам.Майка ми е Гина, а на ММ баща му Генади.
За мен най-трудно беше да измисля име с П, което да е най-близо до Петко.Не успях, така че.....

С буквата А обсъждахме Андрей, а ММ харесва Антоан.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1059 -: юли 14, 2017, 17:24:07 »

Имам далечна леля Гинка, името идва от гръцкото Щергини. Хич не търси с "Г", а с "Щ" Wink
Говорете ги на шапката ми, просто си търсите оправдание Wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #1060 -: юли 14, 2017, 18:41:19 »

Имам далечна леля Гинка, името идва от гръцкото Щергини. Хич не търси с "Г", а с "Щ" Wink
Говорете ги на шапката ми, просто си търсите оправдание Wink

Ами баща ми не признава буквички и тн и трябваше или да е Петко или Петър .
Петко наистина не ми харесва, а Петър се казва едно бивше гадже преди ММ.Не знам може да си права, че са оправдания, но ми се искаше името на детето да ми харесва,а нито едно от двете не го почувствах.

Виж Веселин е хубаво име.......забравих как се казва НИ1.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1061 -: юли 14, 2017, 20:08:43 »

 Offtopic Ама като казахте Гето се сещам, последният път на летището в София, пред нас две циганки седят  чакат да отворят гайта. И ... сменя се знака на “отворен“ и едната ръчка другата: “Аре мъ, виж, гетото отворен, ай въри натам“  funnytooth funnytooth

Та да не ми е само офтопика - много любими имена имам, за съжаление почти никое няма да мога да ползвам, ако трябва да решавам някой ден, защото не започват със буквите, които съм си наложила.

Аз съм твърдо против кръщаването на баби и дядовци, и тръдо За когато говорим за нашето семейство. Аз от дете си мечтая да имам дете кръстено на тате, а Теодор се оказа и той със същите желания.

Тъй като около нас се народиха много деца в последно време, почти всички имена, които харесвам ги взеха.  pardon Емма, София, Адела, Яна, Моника, Дария, Мадлен, Калояна, Николая са ми сред любимите (нормални). Иначе си имам и изчанчени фаворити. А Виктория ми е на върха.  blush blush
А от мъжките - Стефан, Георги, Мартин, Филип, Явор, Борис, Калоян... вероятно има и други, но сега не се сещам. А най-любимото ми е Теодор.   Wink

« Последна редакция: юли 14, 2017, 20:25:32 от Cerise » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1062 -: юли 14, 2017, 20:52:30 »


Аз съм твърдо против кръщаването на баби и дядовци, и тръдо За когато говорим за нашето семейство. Аз от дете си мечтая да имам дете кръстено на тате, а Теодор се оказа и той със същите желания


Че къде е проблемът, само с бройката трябва да се справите  girl_haha

Майка ми е със "с", Симеон беше предложение на баща му, аз си помислих, че майка ще се зарадва, но ако е било така, не й пролича. Свекървата веднага го отбеляза разбира се (и аз съм болна от тази болест, не ми харесват имена с "д" и "л",на свекървата и свекъра буквите),  Самуил ни намери сам като име, много го исках и много се колебах заради съвпадението в буквите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1063 -: юли 14, 2017, 22:46:32 »

Свекс, не си права, на свеки не исках с буквата, защото наистина не ми харесва (Габриела ми е едно от най-противните имена.. честно никога не съм успявала дори да комуникирам с човек с такова име... мразя ги по дефолт). Нямах против да е Мария на свекър ми.. Илиян каза, че все лоши Марии познавал и не иска да обрича детето ни..  crazy Истината е, че аз обожавам името Мария  pardon Другото е София и добре, че там разногласия няма.. За момиче, освен тези две имена, не харесвам нито едно до толкова, че да си кръстя детето така  pardon

За момче, харесвам много имена - Калоян, Виктор, , Борис, Стефан, Александър, Филип и Самуил (последното ми е тооооп фаворит).. Илиян без да е предложил нито едно име, отхвърли всички без Александър и Самуил  pardon

Той е по отхвърлянето, аз съм по идеите явно  Girl_hide

И да нямаме идея, името да ни е проблемът.. Да е живо и здраво, без име няма да остане  heart

Нямам проблеми с кръщаването на някого, стига името да ми харесва, а и човекът де.. Не бих си кръстила детето умишлено на леля ми, колкото и да ми харесва името й.. Тя е злобарка  blum
« Последна редакция: юли 14, 2017, 22:52:39 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: юли 15, 2017, 07:54:40 »

Аз не се оправдавам lol не исках да е на свекърите напук lol lol lol
От модерните сега имена не ми харесва Ая. Ми конско име е lol lol

Тони, в кръга на шегата - може да погледнеш на Г като на G и примерно Джина Wink
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines