Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:07:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180502 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #675 -: август 30, 2016, 13:20:09 »

Рататуйче, не се изразих много правилно, сградата реално е от много тъмно сиви тухли, почти черни, с тъмно сиви фуги. Има мнохо прозоци всички апартаменти са супер светли, така че не е кусур цвета. Реално е много красива, архитектите май само външен вид са целили, защото разпределнието на апартаментите цепи мрака... Друго гениално решение е дървен паркет в кухнята, коридор с чупки и нито една стая с правилна форма  crazy

Мммм, звучи ми точно като новото строителство в България smile

Бубе, успех с търсенето! Ти някакъв нестандартен размер ли си, че нямат чашки като за теб? Все пак са си сериозно ателие  crazy
« Последна редакция: август 30, 2016, 13:26:55 от Snow_White » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: август 30, 2016, 13:58:40 »

Бубе, има лепящи се сутиени от плат, не от силикон, по моловете. конкретно от мола на цариграфско съм си взимала.нямат гръб или нещо, просто чашки.изкарват години. 30 лв беше някъде моят
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: август 30, 2016, 17:18:49 »

Добър ви късен следобед  Bravo Срам ме е да си призная,че цял ден лежа ,та за мен си е и Добро утро.Но на 37 градуса отказвам да напускам климатика,,,чак до 8 вечерта ,че малкото ми кумче има имен ден ,иначе щях да си седя в нас до първия дъжд.
     От фауната аз съм риба балон,хем подута като топка,хем едвам се нося носяяяя,пък и съм отровна на всичко отгоре Wink
   Али рискувай смело good крайно време е да набиеш шута на тоя "готин" шеф,
..,да кажа за прегледа,,,мина добре.Бебето е ок,не е много пораснала,но всичко е относително.Каза,че до 26.09 не трябва да раждам,че е в отпуск  blum А на въпроса ми: Ами ,ако бебето тръгне??Отговори: Няма да тръгне  shok Явно и е подшушнал нещо,докато ме е преглеждал,дано да го послуша Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #678 -: август 31, 2016, 07:50:17 »

Ха, добро утро!
Мен току що един щеше да ме отвее с колата. Отне ми предимство, че караше и с превишена скорост. Хич не се знае дали щеше нещо от мен да остане. Ако съм котка, съм минус един живот. Турнете закуска за мое здраве!
Жалко, ама хич за работане става дума. Налли чаках отговор на една позиция. Е, съкратили са я от София, та не търсят човек.
Адиктед, спокойно, ето, че има и по-лоши случаи. И аз съм като теб- има момети, дето губя вяра в себе си и възможностите си.
Да  не кажете, че съм минорна. Тия дни сме само с визити. Кумецът дойде и ще се събираме на хапване и пийване. Може и родителите на братовчед ми да дойдат. Много обичам такива приятни изненади!!!
Днес е слънчево и ще се усмихна без повод.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: август 31, 2016, 08:11:40 »

Добро утро!
Али, радвам се че си се отървала само с уплахата и ето за твое здраве една закусчица

Аз чакам след обяд да видим какво ще каже док. Дано да има ефект от системите, остават ми още 25 дни само!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #680 -: август 31, 2016, 09:13:03 »

Привет!
Всеки си с дерта, кой за работа, кой за здраве, кой за бебе, кой за пари, пък аз за безперспективност pardon
Понеже няма кафе, пък ми е заспало, няколко чаши виртуално good
Рат, утре вече е септември, стискай  heart
Али, какво да ти кажа... Не го разбирам това закриване на позиции, много честа практика е в последно време. Дали си сплашват персонала, дали публикуват без да мислят обяви, дали си правят реклама или има точно определен човек за назначаване, не ми е ясно. На малкия син се случи точно три пъти за големи международни фирми. За едната даже мина интервю.  nea Ти и Рони на всичкото отгоре сте и жени и сте само за един град, което си е голям недостатък. В момента в Пловдив, в Панаира пак има нещо за млади кадри, може да се опита. Дано имате късмет good
Много ми се иска да отидем на някоя от постановките на Сцена на кръстопът. Утре започва продажбата на билети и ще е голяма тарапана за гостуващите театри. Не зная дали да рискувам, че майка ми съвсем не е за оставяне сама в последно време.  sad
Не ми се и мисли как ще пътуваме до Стокхолм. Крайно време е да прехвърля отговорност на брат ми за една седмица, докато ни няма. Нали ви казвам, всеки си с дерта...


* 14199301_1219080718142022_5803185550377258216_n.jpg (69.97 KB, 346x346 - видяно 2117 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #681 -: август 31, 2016, 09:13:55 »

Закуската е бонбон... обикновена, но засищаща. Гледката... офф... пак ми се ходи на море smile

Рат, не се кани, че само 25 дена ти остават... бай и там на "гадната приятелка" за удължаване, колкото повече изкара вътре човекът, толкова по-добре.
Бубе, успешен ли беше пазарът вчера?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #682 -: август 31, 2016, 09:47:29 »

Като гледам сладката в бурканчета на морската закуска, та да се похваля Wink. Правих сладко от сини сливи, без захар. Смлях ги на блендера и после варих до нужната гъстота, сложих канела и листа от индрише и още горещо го насипах и затворих в буркани. Беше останало малко и като го опита, Родният ме пита защо не съм сложила черен пипер на кетчупа blush. Ама верно и на цвят, и на вкус на точно това мяса Wink
От рубриката Баба каза:
Майка ми: - Запиши си кога излизам на терасата, да знаеш кога да се прибера!
Аз: - Няма нужда, аз помня.
М: - Е, да... сега помниш, ама ще те видя след 20 години! shok
Или се кани да го докара до 110, или ще ме види "на оня свят". Няма да съм първа младост, само на 82, ама си правя планове да видя внуци абитуриенти все пак funnytooth
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #683 -: август 31, 2016, 09:57:16 »

Добро утро!

Хаха, за 20 години дано пък се сети,че трябва да се прибере вътре  girl_wink

Али, добре,че се е разминало! А за кръстопътя, според мен в такива ситуации решението идва само при нас, един вид по един или друг начин съдбата ни дава знак какво да направим. Поне при мен винаги е било така...

Приятен и лек ден от мен, момичета!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: август 31, 2016, 10:29:47 »

Свекърва, майка ти ще ме умори funnytooth funnytooth funnytooth, да е жива и здрава жената! Прати я за малко при брат ти, тя нали искаше да свиква там, да види как е поне. Ние докато баба ми беше жива, баща ми и брат му се редуваха- нищо че сме в една къща на различни етажи. Шест месеца, горе, шест долу. Две жени викаха да се грижат за нея през деня.
Много ми е интересно как ладко от сини сливи има цвят на кетчуп, нашето е все доста тъмно. А как е без захар?
Киви, аз за толкова поне съм се настроила, пък всеки ден от горе ми е бонус, ама това ми е целта. Иначе, ако може до ноември да се носим.... А на море, на кой не му се ходи? Вече обаче започва да се усеща леко идващата есен. Юли в същата стая едва се стоеше без климатик, сега ми е супер на отворен прозорец.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: август 31, 2016, 10:31:00 »

Хейде да се разпиша и аз в последния ден на месеца.

Едно кафенце ви черпя:



Нямам много за разказване (тоест то има, ама ако ви бях държала в течение, пък така откъслечно няма значение.)

Моята бременна приятелка все още е бременна (термин 1 септ. ). Купихме за бебокси баунсинг шезлонг.
Другата ми много добра приятелка се премести по една случайност да живее на края на нашата улица и сега сме всеки ден на кафе заедно.
Ние между другото стегнахме Джон и му изхвърлих всичките боклуци, с които беше задръстил двора. Окосихме, разчистихме, оплевихме и накрая си купихме маса и столчета и сега е райско.... За късмет тази година лятото продължава вече 2 месеца. При това дори на мен ми е топло, доволна съм.
Назначиха ме на работа на постоянен договор, което е може би най-важното събитие от тези дни.
Разбира се съм доволна и щастлива.

И май това е отчета при нас. Хубав последен августовски ден, момичета  give_rose
« Последна редакция: август 31, 2016, 10:37:28 от Cerise » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: август 31, 2016, 10:47:20 »

Здравейте от мен!

Еми, не мога да нося такива залепващи, явно имам тежък бюст, защото не ми държат.

Иначе да, пазарът беше полу успешен. Оказа се, че вече прибират летните колекции и е много трудно да се намерят подходящи сватбени обувки. И все пак аз се оказаха с два чифта  blum И двате не са това, което исках, ама карай, ще свиквам, а като се разтанцувам ще съм боса.

Али, не го мисли толкова, за работа или не, нещата постепенно сами се нареждат, понякога няма нищо лошо в това да се пуснеш по течението и да изчакаш най-подходящия момент да скочиш.

Рат, на тебе всеки ден ти стискам палци Wink

Момичета, днес съм на втора проба, свило ме е гърлото, корема, не знам защо така се тревожа... Стискайте ми палци!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: август 31, 2016, 11:00:13 »

Бубе, благодаря  give_rose
Браво за пазара, а довечера да те изненадат приятно с роклята и да отпуснеш душата. Нямаш ли някой стари и удобни обувчици, ако много те заболят краката в ресторанта вече няма да се виждат и е важно да се насладиш на момента, а ако те убиват обувките е кофти.
Чери, честито за постояния договор, много хубави новини. Колко хубаво, че сте толкова близо сприятелката ти, голям кеф. А скоро значи чакате и появата на бебчето, леко раждане й желая.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #688 -: август 31, 2016, 12:24:51 »

Привет, привет smile

Завърнахме се и ние от моренце. Беше страхотно но и супер бързо ни мина времето, та за догодина ще си запазим за повече дни. В къмпинга беше страхотно, направо си в рая за малки деца и семейства,даже ме е яд че не запазихме в каравана, те са на самия плаж и буквално сутрин ставаш и си на пясъка. Догодина ще поватряме сигурно там пак smile Заслужаваше си парите smile Сега оставихме малкия при нашите, добре се е представил вчера сам. Ще ходим в петък отново при тях.

Не запомних много, четох ви по диагонал. Че и служебната поща четя, имам 2к мейли, не става утре те първа да навакасвам

Рататуй стсикам палци силно да избуташ поне до 37ма!

свекърва що не каза, майка ми пече сливите на фурна, без захар, стават уникални, даже не ги мели, направо ги пълни в бурканите, ядеш го хем като мармалад, хем като сладко.

ММ се олакоми от евтините зеленчуци около нашите и взе 10кг краставици и 15 кг домати. Сега прави доматен сос ...  girl_impossible

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #689 -: август 31, 2016, 12:31:26 »

Цоп!
Разписвам се и аз в последния ден от месеца, че хич не успях да следя темата...с обещанието другия месец да се опитам да хвана края  pardon
И при нас няма много ново... в петък съм на гинеколог, както казва ММ да видя дали ще ми падне ембаргото, преди това съм на козметик да се опитам да ми влезе пак в релси поддръжката  Girl_hide
Нещо, детомернах в последната минута - за сладко от сливи, мама слага сливите в една голяма тенджера със захар, вари и после директно по бурканите налива. Става много бързо, лесно и вкусно  Wink
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines