Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:32:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180496 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: август 28, 2016, 11:22:55 »

Добър ден!
Днеска аз пще сервирам закуска/обяд на кой каквото му харесва. Подкупвам ви утре сутрин да стискате палци, че съм на лекар и да видим тая гадна предателка /шийката/ кви ги върши и има ли ефект от шейковете.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: август 28, 2016, 12:38:20 »

Добър да е, Ратче! Страхотна почерпя, благодаря....  heart good стискам много силно парчета за утре!
Ние пак останахме самички, дано да е за много кратко и да заминем скоро. Не съм чела всичко шъ мъ извиняватИ
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #632 -: август 28, 2016, 13:29:28 »

Рат, стискам още от днес палци.
Не върви да ме вземе на екскурзия съпружието, те имат някаква парична награда. Вместо да разделят парите, Ръководството е решило да се харчат в чужбина pardon Още си живеят в социализма, от едно време се разчекваха от банкети и пътувания, само да се видят с някой лев в джоба.  Wink Никой не си води половинката, нямали възможност да доплащат от лични средства, та не върви и аз да се залепя. Освен това не съм и по масови мероприятия от такъв тип. Ама се дразня. Родният се ласкае, че видите ли, го ревнувам. Хехе, само му завиждам beating. Не съм рекла да се съюзя с половинките на екскурзиантите и да им врътнем едно скандалче да си вземат парите, че и семействата да се облажат.
Ина, аз също им се чудя какво правят по един месец в Пловдив всяка година  по време на отпуската си, докато могат да ходят на други места. Ама на, много им харесва да са си тук. Най- вече и двете имат майки на възрастта на майка ми и им създават проблеми със здравето pardon
Хайде, спокоен почивен ден. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: август 28, 2016, 14:03:05 »

Добър да е, Ратче! Страхотна почерпка, благодаря....  heart good стискам много силно палчета за утре!
Ние пак останахме самички, дано да е за много кратко и да заминем скоро. Не съм чела всичко шъ мъ извиняватИ
Поправка!
Свекърва, веднага ама на секундата вдигнете скандал ; Безобразие!!! Аз съм на всяка манджа мерудия ако ще и с пеленаче да съм. Дай насоки за пътуване сама със самолет с 2 деца /мои, хахаха/  tease що така с чужди не ме е страх да пътувам,  ама с моите си лекичко ме е шубе да не би да забравя някой документ или дали ще можем да си съберем всички дисаги?!  имаме право на 3 куфара до 23 кг. и 3 ръчни багажа, но Кико не може нищо да носи. Освен това много се чудя дали да взимам количка. От там ще си купя нова по принцип....
« Последна редакция: август 28, 2016, 14:09:15 от fanimira » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #634 -: август 28, 2016, 14:22:43 »

Аааа, Свекс,

Вьпросьт ми идва от това, че в Италия има закон, когато се пенсионираш, за да получаваш пенсията си, трябва доказано поне 6 месеца в годината да живееш в страната.
Помислих си, че и в Бг е така и се притесних, че майка нали сега се пенсионира, а трябва да дойде да прекара пак годината с нас.

Та затуй така настоявах, ама явно ти сьвсем друго си имала предвид, а аз сьм бавнозагряваща. И не ми е само това проблема, ама айде...  badgirl

Како ма, ти кьде бяше? Сега ше те прочета назад..
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: август 28, 2016, 14:31:13 »

Няма смисъл,  Инче,  аз ти казвам - Инж. ни е поставил ултиматум най-късно до 2 м. да отидем при него в Русия. Ще летим до Москва, от там още не знам, но ще ни посрещнат.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #636 -: август 28, 2016, 15:41:24 »

Аз нали само чета, та сега имам малко време преди да вдигна детето да пиша.
Разглобихме се!!! В събота дойде братовчед ми. Вечерта пък имахме гости до 100 часа. Днес бихме сума си път, за да направим един предсезонен шопинг danceg Абе, не ми се работи утре! Е тва е цялата работа!
Предстои ни сватба работен ден и още не знам дали ще имам отпуск или ще дремя над бюрото на другия ден Baby
Фани, така-така - ходи из Русия. Няма нищо по-хубаво да сте си заедно! heart сега ще се постарая да уплътня почивните дни на ММ, че нали второ лято събота и неделя е на вилата. Да сме заедно е по-скоро изключение sad
Ще ходя да разглеждам назад линковете.
Само да кажа - най-големият ужас на пловдивските майки е не онзи водоскок до пеещите фонтани. По-големият кошмар е всеки един пясъчник, който уличните котки са си го набелязали и редовно маркират като собствена тоалетна. ААми така е - природата празно не търпи. Като нямаме кучета, се появиха котки. Ако няма фонтани, нещо друго ще е - пак да накриви Wink
Замислих се как би реагирало моето човече - или ще хукне без да пита и докато я стигна, ще е влязла в езерото даже, или пък ще застане и ще се заобяснява как я водим на басейн и колко й харесва и как пак иска. А си казал "Ще те водя", а е хукнала нататък lol Swiming
Ина, май обратното броене започна! Дано тази година всичко минава без стрес и напрежение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #637 -: август 28, 2016, 17:05:14 »

Али, твоята още е малка, французойката е почти на 4, затова пита и слуша Wink То малко относително казано французойка, детето е... международно. Най- много е българче, по линия на моята приятелка, бабата. Дядото е половин руснак, 1/4 унгарец, 1/4 австриец. От другата страна е същата обърквация: бабата е половин англичанка, половин шведка, дядото пък е половин французин, половин алжирец. Да не говорим за вероизповеданията каква е какафония, като се има предвид, че приятелката ми е от семейство на католичка и протестантин blum. Езиците са основно немски /майчин/ и френски /бащин/, а и там живеят и ходи на градина;
Пък да ти кажа, двукраките са още по- опасни от кучета и котки... Нали ги гледам и слушам, като минават прибирайки се през парка, мъжките индивиди "маркират" територии. При нас пясъкът е съвсем малко, площадката е с някакви стърготини насипана. Майките покриват пясъчника с найлони и затискат с камъни като защита от разни набези.
Ина, май навсякъде има задължителни 6 месеца престой в страната, откъдето си получаваш пенсията. Те затова и няма да са целогодишно в България, а ще си ходят - едната в Америка, другата в Германия. България, както винаги прави сигурно изключение, защото наистина наша позната е непрекъснато в Испания, даже работи там след пенсия. Има някаква врътка, ама не съм се интересувала да прочета закона, като не ме касае все още  crazy.
Како, повече от сигурна съм, че в Русия ще ти хареса и децата ще се чувстват добре. По пътуване винаги е лудница, ама не е много далече, пък и няма да си съвсем ограничена от финансова страна, та да правиш компромиси с удобства smile. Дано ни се обаждаш от там, ще те чакаме с нетърпение за включване heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #638 -: август 28, 2016, 18:17:36 »

Браво каки, така требе  Bravo Трудничка стьпка, ама убава.

Свекс, аз туй правило не го разбирам. Нали си работил, плащал си вноски, тая пенсия си е твоя, какво има да те задьлжават, живей си кьдето си искаш, ама нейсе...

Днес се врьщаме от плажа и пред нас една жена на видима вьзраст 80 год прави джогинг. Тькмо я сьзерцавахме и тя спря за разтягане, вдигна си крака на една ограда и ... направи шпагат, с идеално прави крака  shok

Те тфа е мотивираща гледка !!! А не моите (само) намерения за влизане вьв форма  girl_impossible
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: август 28, 2016, 22:30:54 »

Ухааа само остава да напишеш, че е била обута в червени прашки  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #640 -: август 29, 2016, 08:24:15 »

Привет!
Има си такива "чупнати" баби и тук, те ще ходят живи при Св. Петър, ни е ще си мрем Wink. Гледах една във фитнеса, кръстоса ми погледа.
Ина, имат хората право за 6-те месеца. Хубаво е да си харчат парите там, да привлекат и външни, ако могат дори. На нашите законотворци сигурно им е все тая, пък и може да имат лични интереси за живот в чужбина pardon.
Приятна и ползотворна седмица, очертава се хубаво /метеорологично/ време Wink
Тони, къде се криеш? Панди след кръщенето и седмицата със служебните деца също се изгуби.
Отпускарките дали ще са се прибрали вече?


* 14040005_1216980685018692_3826652882745028715_n.jpg (57.22 KB, 308x308 - видяно 2230 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: август 29, 2016, 08:27:33 »

Привет от една завърнала се от морето smile Малко ми беше, кратко ми беше искам още.Лошото е че детето се разболя накрая и сега е с кашлица и леки хрипчета, но ще я оправим нея.

Ще ви чета че много сте писали, хубав ден!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #642 -: август 29, 2016, 08:40:07 »

Привет, мацки!
Да ви е усмихната седмицата!
Аз съм тук, но нещо нямам сили да пиша. Уикендът мина много, много бързо....сега броя дните до морето smile
Маги, бързичко да се оправя Мони-бонбони <3
Рат, стискам палци и пращам положителна енергия за добри новини <3
Како, ти си огън! Ще се справиш с всичко smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #643 -: август 29, 2016, 09:20:49 »

Странно ми тръгна денят crazy
Гледам да наредя нещата за сватбата, за морето... ММ нали тръгва и на лекции. Пак ще се променя ежедневието и навиците ни. За капак дребното рева тази сутрин в яслата. Вкопчи се в мен и няма отделяне pardon
Ина, идеята е че работещите правят парите, с които се изплащат пенсиите. Поне така е тук. Та, верно са си ги изработили хората тия пари, ама трябва да ги харчат и в нашата икономика, за да има работа за младите. Навързани са нещата, макар производството в България да е под всякаква критика.
Ходихме до къщата ни на село. Не съм ходила там от около 4 години. sad Много носталгия ме хвана. Откакто почина прадядо ми почти нищо не се е пипвало, а сега, след като и прабаба ми почина, едва ли не къщата се руши. Просто е останал един скелет на спомените ни. Все едно са ни подменили нашата къща с една друга, уж същата, ама няма живот в нея. С направата на магистралите пък съвсем замряха всички села в района. Преди заради транзитно минаващите по- се усещаше живот и смисъл от селата. То да се чудиш дали да я продаваш на безценица, или да я държиш, барем се намери след време купувач на земята под нея. Ни така - ни иначе!
Ина, шпагат се изненадах, когато успях и аз да направя. Това вече не е толкова до форма, колкото до организъм. Моите връзки са такива и се оказах по-гъвкава, отколкото съм си представяла. Все пак дълги жени в гимнастиката няма. Хич не се чувствам в спортна форма, защото го сравнявам с преди 5 години, ама си се кефех тия дни, че поне коремът ми е стегнат. Умре циганката! funnytooth tease
Ох, днес се не знае до колко сме на работа. Чакам да видя дали ще е и доходоносен денят Wink
Рат и Лоли май са на прегледи heart
Хайде, чакаме Миленка, Тони, Панди, Нат... danceg
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: август 29, 2016, 09:26:25 »

Една къща, дом я правят хората, не предметите.

Като ги няма хората, никога нищо не може да бъде същото....
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines