Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:46:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180494 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: август 26, 2016, 14:50:47 »

Бубе, честит рожден ден на майка ти! Да е жива и здрава още дълги години! Това за халките много ми хареса.
Адиктет, честит 2 месеца семеен живот!
Фани, честит телефон!
Лоли, бързо да се оправяш!
Тая седмица голямо мъртвило тука, радва се народа на оставащите летни дни.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #616 -: август 26, 2016, 15:22:11 »

Тая седмица голямо мъртвило тука, радва се народа на оставащите летни дни.
Напротив, просто сме ясни и точни, не ни избива на философстване Wink Няма снахи и свекърви за плюене, мир и разбирателство цари повсеместно smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #617 -: август 26, 2016, 15:30:49 »

Да кажа, че и аз съм тук, но само чета  blush
Не мога да ви хвана края, а и не се и опитвам...липсвате ми  heart
Стягаме погача за утре и цял ден правя разни сладки неща, сега чакам мама да продължим с приготовленията. Малката ни принцеса като че ли знае, че имам работа и цял ден е много спокойна и добричка  smile
Целувки  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #618 -: август 26, 2016, 19:01:57 »

Поздравявам всички, които имат повод:

https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU

При вас тази песен известна ли е?

ПП. Клипьт НЕ е странен.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: август 26, 2016, 19:11:25 »

Песничката е готина music

Сами танцува girl_haha

Аз нямам мнение, защото не слушам радио, нямам представа тук какво е вървежно. Girl_hide
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: август 27, 2016, 12:30:20 »

Добър денннннннн от менннн smile Много е отпускарско днес,щом най-заспалата ще сервира закуската;) даже и кафе няма,а чай Wink здравословна сутрин с нездравословна храна tease
   Ина песента е супер зареждаща,особено за събуждане, а и тематична Wink danceg
Аз не спах снощи,но тази сутрин поспах до обяд ,наваксах си.Тук пак е ужасна жега и цял ден ще се крия под климатика.


* date_ideas_breakfast.jpg (69.46 KB, 308x231 - видяно 1906 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: август 27, 2016, 12:44:49 »

Добър ден!
Лоли, мерси за закуската.
Да се похваля- капарирахме количката, минаха драмите с мм е той едва сутринта разбра, че искам тази за 1400, а не за 1100, ама както каза преди няколко дни- не мога повече да слушам за колички! А днеска склони, че се изплаши как вдигам мизата и че може другата седмица за 2000 да си избера. Средата на септември ще я доплатим и ще си я приберем /не знам защо ме е страх да започна да трупам бебешки неща, ама не ги искам все още наоколо/.
И аз се варя в собствен сос, ама от днеска обслужващият ми персонал е по-голям /майка е в отпуска/ и повече ще ме глезят още повече  danceg
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: август 27, 2016, 12:54:56 »

Рат честита количка,със много здраве да се ползва heart
  За дрешките,направи си го ,както го чувстваш ти.Щом не искаш да има около теб дрешки-скрий ги Wink ще им дойде времето и на тях.И нашата  количка е в кашони,като я купихме я бутах три дни из хола,майка само мрънкаше и накрая я разглоби и прибра ,,,хахаххахах иначе сигурно още щях да си я бутам Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #623 -: август 27, 2016, 22:14:04 »

По никое време да се включа. Ходих да помагам на колежка да берем сини сливи и да ги печем. То мъжът и ги бра, ние повече си приказвахме за пенсионерския живот smile
Ина, песента е известна тук, пускат я по радиото, а и като клип я въртят, има си и превод. До нас има малко кафе с телевизор, изнесен навън, та дупето на няколко пъти ми се навира почти в носа Wink
Всичките ми чужбински приятелки си заминават в понеделник и ми е криво. Две от тях смятат да се пенсионират след Коледа и вероятно ще живеят по половин година тук. Станахме като в детските си години, живот и здраве, пак ще се съберем. Само дето вече не съм в старата махала, ще ми идват нагости с преспиване Wink
Хич не е хубаво да си селскостопански работник blush Цялата съм изподрана и опушена, пък да не говорим как ме нахапаха комари и разни други гадини. sad Едни мухи летят, големи като гарги и на цели орди...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #624 -: август 27, 2016, 22:40:44 »

Защо? Трябва да си 6 месеца в Бг ли? На майка са й казали, че не е нужно  crazy

Аз получих мейла за началото на учебната година и буквалмо ми призля. Така се стресирах, че всичко се замрази в главата ми, с изключение на учебните неща.

Май скоро направо ще ви кажа "чао" и ще се видим евентуално догодина, ако е останал някой от "старите"...

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: август 27, 2016, 22:42:46 »

Свекърва, ти поне набрали си малко сливи за тебе, да не си капо?
Жалко, че приятелките си отиват, дано след пенсионирането да се виждате повече, възхищавам ви се как сте съхранили приятелството си толкова години от разстояние.
Инче, дишай-издишай! Имаш още 10 дни ваканция, наслади й се, пък после искаш не искаш ще влезеш в релси, колкото и да е трудно.

Аз да помрънкам- мм обещал на братовчедка ми, че ще я изведе някоя вечер на нормално заведение /в Смолян само чалготеки/ и тоя ден бил днес, ама на мен ми го сервираха в 19, като си дойде след цял ден боядисване. И сега си стоя и си беснея, че хем цял ден съм сама, хем и вечерта ще бъда. Добре, че е котката поне да не ми е съвсем самотно! Вече се чудя аз ли не съм в ред нещо, или пък всички останали   crazy
« Последна редакция: август 27, 2016, 22:44:27 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #626 -: август 27, 2016, 23:12:41 »

Ина, те  живеят и работят в чужбина, там им са децата, внуците, приятелите. Обратно на майка ти е.  smile Ще си идват през лятото, поне такива им са плановете. Съмнявам се, че ще могат да издържат дълго тук, сигурно ще фукнат по екскурзии.
Ти нали знаеш, че точно когато имаме най- много работа, тогава намираме време за форума, та не бързай да казваш довиждане Wink
Рат, на всеки ще му е криво на твое място. crazy Родният заминава на екскурзия в Австрия с колегите си и мен са ме хванали бесните. diablo Командировките ги преглъщам, ама екскурзии  nea. Понеже е шеф, смята го като служебно задължение и даже не мисли, че е нужно да го коментираме. Аз във Виена не съм ходила, той отива за трети път sad. Ще се обърнат нещата, ще им го върнем тъпкано, спокойно Wink
« Последна редакция: август 27, 2016, 23:32:23 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #627 -: август 27, 2016, 23:30:58 »

Това разбрах, но защо по половин година ще са в Бг?

Р, никой не е в ред. Всички са луди  insane

Инче, дишай-издишай! Имаш още 10 дни ваканция, наслади й се...

Ако можех... но не мога.
« Последна редакция: август 27, 2016, 23:34:04 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: август 27, 2016, 23:43:28 »

Леле, Свекърва ако съм аз на твое място и не ме вземат на екскурзия, ще срина къщата направо  diablo не може ли да те вземе?
Инче, нали знаеш всеки луд с номера си, а някой имат цяла програма.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: август 28, 2016, 09:07:38 »

Ще се обърнат нещата, ще им го върнем тъпкано, спокойно Wink

Мдаа, надеждата умира последна....
Няма справедливост, няма! pardon
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines