Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:26:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180504 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: август 25, 2016, 07:32:32 »

Добро утро!
Днес аз ще се опитам да сервирам кафе, да ви почерпя за третата ни годишнина с моя любим.

Макар ноща да не беше от най-приятните и двамата не се наспахме, а аз за капак сънувах ужасун кошмар и сега ми е страшно криво, мрън  cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #586 -: август 25, 2016, 07:58:49 »

Хехе, Рат, така е пред сватба, не се спи Wink Да ви е честита годишнината, да докарате до платинена, че и още, да си понасяте кусурите и да гледате в една посока! heart
Тук голямо валене се изваля и тези дни ще има богат урожай на комари.
Котката спи като за световно, колкото и да я ръчкам, не става smile. Откакто съм сложила машината, тя е курдисана на удобния за мен стол и не ще да слиза.  pardon Вчера и приложих номер - избутах я с все стол и сложих нов, но и тя ме "изработи". Сега е пак в пречеща позиция. Звярът му със звяр, гледа ме нахално и ме предизвиква. Wink
Останаха ми две секретни копчета и съм готова с летните гардероби на Мон Лили и Ная. Ще покажа всичко, то си ми е гордост. Още повече, че съм ползвала детски дрехи втора употреба като изходен материал. Даже са френска марка, като за истински французойки.
Приятен и ползотворен ден! Аз чакам леля ми, дано да дойде, че имам планове за днес smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #587 -: август 25, 2016, 08:03:09 »

Добро утро и от мен  Sunshine Влизам за малко, нещо не ми стигат 24 часа и все нямам време, но тази сутрин си казах влизам преди работа, даже вече трябваше да съм в офиса lol Още си се размотавам в нас lol Ей това е...шефска работа lol Не съм ви чела, ще наваксам някъде по Коледа lol Но си имаме новородени и бебета на път  heart Хубав ден на всички и много усмивки  Sunshine Sunshine Sunshine

Едит: Рататуйче, честита годишнина, още много да имате, а от скоро и на детенце да чествате  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: август 25, 2016, 08:16:41 »

Добро утро!

Рат, честита ви годишнина! Много късмет, здраве, щастие и любов през съвместния ви път! Да се обичате все по-силно и истински  give_rose

marry_me, с тези слънчеви емотикончета направо ми осветли деня!

Днес да ви почерпя и аз, брат ми има рожден ден, става на 14  smile Да ми е жив и здрав, да си стигне заветната височина  blum (вече е 1,85 ама нека има високи момчета!) и все пак поне още известно време да си остане дете!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #589 -: август 25, 2016, 08:33:22 »

Бубе, честито на братчето! 185 е средна височина, малкият на 14г. беше 200. Нали уж човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му, нека си мечтае и си расте good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: август 25, 2016, 08:59:52 »

Бубе, да ти е живо и здраво братчето и голямо да порасне  blum. Високи моми има, братовчедка ми е 180 почти, странно и нейната мечта беше да е към 185  crazy
Свекърва, като заговорихме за височина, новата снаха до къде стига на  сина ти /горе-добу, знам че на бързо си я видяла само/
Благодаря ви за пожеланията!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #591 -: август 25, 2016, 10:39:41 »

До рамото, ама това е добре. Има случаи, когато са му до кръста smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: август 25, 2016, 11:01:20 »

http://www.maikomila.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%BC-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD/
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #593 -: август 25, 2016, 17:27:52 »

Ни се види...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #594 -: август 25, 2016, 17:37:53 »

http://svetomifaf.snimka.bg/hobby/mon-lili-amp-naja.923703.37334734
Пробата и дрехите на куклите близначки Мон Лили и Ная. Най- голямата ми гордост е, че са от бебешки дрехи втора употреба. Голямо удоволствие е да правиш гащи от ръкави Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #595 -: август 25, 2016, 18:02:48 »

Аууу, сьщински като истински !!! Браво  Bravo Bravo Bravo

Профешьньл  judges Обзалагам се, че дребната е била очарована. Кройките сама ли ги нагоди?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #596 -: август 25, 2016, 18:23:57 »

Свекърва, риспект! Супер са дрешките, сигурна съм, малката госпожица е била във възторг:)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #597 -: август 25, 2016, 18:28:56 »

Да, много им се радва малката. Като си отидат, обеща да облече двете с еднаквите дрехи и да ги снимат.
Тя харесва най- много лилавата рокля с нарисуваното пиленце.
Тази рокля и роклите с волани на точки са от една дрешка за 6 месечно бебе. Кройките ги нагласих сама, като гледах максимално да използвам хубавото закопчаване на оригиналите. Както всяко преправяне, отне ми три пъти повече време, отколкото ако ги бях кроила на нов плат. Обаче се получава голям куриоз - човешките платове са с огромен принт и изобщо не стават за кукленски дрехи. Единственият евтин изход са бебешките дрехи втора употреба.
Госпойцата е в "розов" период, в краен случай се допуска цикламено и лилаво, затова всичко е в тази гама. pardon
Допълнение: Днес се срещнахме да предам дрехите с баба и внучка в Градската градина. Там има едни водоскоци, дето примамват децата и са ужасът на всички майки. Детето е минавало и друг път от там, безпрепятствено, та бяхме спокойни. По едно време малката застана фронтално с ръце на кръста и дръпна дълга реч на френски, от която ние с бабата разбрахме само "бикини". Аз на български, приятелката ми на немски почнахме да я разпитваме какво иска, ама онова повтори пак всичко на френски, като започна с мама и завърши с бикини. Хихи, бабата махна с ръка, че нищичко не разбира и машинално изръси "уи". Ей като фукна онова ми ти детенце и право на водоскоците, стана вир- вода. Ние също. Едва я измъкнахме и изстискахме и се обадихме спешно да и донесат кърпа и дрехи. Каква била работата: майка и и била обещала да я съблече по бикини и някой път да я пусне да поцопа с другите. Детето всичко си е казало, ама като не знаем френски Wink. Пък и тя хитра, немски говори идеално, той и е майчин, като види зор разбира и български, ама сега ни изработи на френски. funnytooth
« Последна редакция: август 25, 2016, 18:56:29 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #598 -: август 25, 2016, 19:39:33 »

Да покажа и плетените рокли на Мон Лили отново.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #599 -: август 25, 2016, 21:59:28 »

Чудесни са, Свекс!!! Адмирации, шапка ти звалям за търпението  give_rose Аз се каня от близо 2 години да спретна нещо за Бубешките кукли, събирам стари тениски, изразки, но само с намерение си останах. И за да не се объркам и да почна да шия, сестра ми ми взе машината  badgirl girl_haha

Честито на всички празнуващи!

На мен днес ми беше много сантиментално - излезе едно видео от фотосесии на дребната и цял ден търкалям сълзи от умиление  blush

Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines