Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 07:29:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 191999 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: август 19, 2016, 12:45:50 »

А каква рокля видях за Дребната! Нямаха подходящ номер, но я гледах дълго и плакнех очи blum

Пък питай ме мен, като вляза в детския H&M да купувам подаръци на децата на приятелки...как ги гледам момичешките неща.

Наскоро купувах за една девойка - не се стърпях и ги взех и двете - блузки с мъниста, едното беше мини маус мисля, а другото пак някакво такова. Ако ти кажа, че ако имаше мой размер, щях да си взема и аз...не знам дали ше ми повярваш.

То (тва по повод Ина и моите предпочитания хаха) ако знаех на Марта размера, с колко парцала щеше да се сдобие хахахахаха. Пък и понеже повечето взеха младежи да раждат...та pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #511 -: август 19, 2016, 13:05:30 »

Ако ти кажа, че ако имаше мой размер, щях да си взема и аз...не знам дали ше ми повярваш.
О, вярвам ти, защото не един път съм пробвала да вляза в някой детско-юношески размер на дреха blush Майка затова редовно ме бъзика за кила и вкусове "Жалко, че закриха Детмаг"! Имам освен стилни, елегантно-кифленски дрехи, по някоя друга шашава блуза или рокля. Тази рокля беше тъмносиня на жълти цветя, с ярко жълт колан с панделка и на гърба беше изрязана като сърце. И кройката беше една кукленска... heart
То и за момчетата има хубави дрехи, ама по презумпция се купуват дрехи за мундарене. Племенникът е все в мръсносиво или тъмносиньо, кат га че ли други цветове няма crazy
Забравих да кажа, че менюто с пържени ягоди ме съсипа lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #512 -: август 19, 2016, 13:45:55 »

Цитат
Племенникът е все в мръсносиво или тъмносиньо, кат га че ли други цветове няма crazy

ааа и аз в тия цветове го обличам, ама аз мразя цветове, всичките ми дрехи са бежови и сиви smile

Ух днес не мога да седна, размятам едни списъци, едни неща за пазаруване, а навън пак го дават зле времето.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #513 -: август 19, 2016, 23:10:18 »

Малкият Сашко никога не крещеше в магазина за детски играчки:
- Купи ми гооо, купи мииии!!!
Той винаги почваше с някоя отвлечена тема, например:
- Тате, и твоето детство ли беше тежко и безрадостно?

-----------------

Заглавие вьв вестник

"Психолог прекарва следобеда с 5те си деца и преосмисля мнението си за телесните наказания."
« Последна редакция: август 19, 2016, 23:45:14 от inaxastra » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #514 -: август 20, 2016, 09:15:55 »

Заглавие вьв вестник

"Психолог прекарва следобеда с 5те си деца и преосмисля мнението си за телесните наказания."
Хихи, за 5 дни и едно е достатъчно! Wink
Моето в момента е на терасата, чакам да си го прибера и чак тогава и аз може да отида в парка.  smile
Много безсъбитийни времена настъпиха във форума.  sad


* 14045529_1208421739207920_5448587863972987952_n.jpg (63.83 KB, 329x329 - видяно 2094 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #515 -: август 20, 2016, 13:37:54 »

Към края на лятото май винаги е затишие тук. sad
Аз още не мога да се зарадвам, че ще идем на море. Бясна съм как баламосват ММ да работи, а брат му на вилата само за ядене да мисли...
Отивам да си търся дзена tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #516 -: август 20, 2016, 13:41:13 »

Бе аз сьм тука, ама за да не си говоря сама, си мьлча.

Спи ми се ужасно, но не мога да си легна, за да не сьбудя дребното като мрьдне матрака  crazy girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: август 20, 2016, 13:45:27 »

И аз съм тука, ама за да не ви убия от скучни размисли, си мълча и чакам някой да подхване интересна тема.
Инче, няма ли къде другаде да придремеш?
Али, дано намериш дзена, стискай зъби щом ще има море.
Свекърва, как се справи вчера с натоварената програма?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #518 -: август 20, 2016, 15:31:08 »

Криво- ляво се справих. Леля ми не дойде до 10ч. и аз тръгнах за срещата. Оказа се, че вдигнала кръвното и братовчед ми я завел на доктор, като после пътьом минали през къщи.
С майката на Изабел пихме по едно кафе и си определихме нова среща. Малката е много сладка, послушна и говори тихо и възпитано, ама след час на маса и доскуча, та следващия път ще сме някъде в парк с възможност да си играе и тича покрай нас.
Хехе, след обед настана малка лудница. Инвестицията никога не пътува сам, взима си хора от групата на пътуващите. Заради останалите трима трябваше да си тръгне в 18ч., но праните му дрехи не бяха изсъхнали и ги "суших" с ютия. Справихме се, даже и успя да хапне и да си приготви ядене за почивните дни. Голям проблем му е храната в София, още не може да свикне. sad Като типичен провинциалист се разнася с хладилна чанта  "мам-снаб" /снабдено от мама/ охладено месо и сравнително качествени продове и зеленчуци. Тук зная местата, мога и поръчка да дам, а и пазарувам и за нас. Лошото на софийските снахи е, че си имат семейство и се хранят вкъщи и няма как да обединят усилия.  Wink
Днес ми върви накриво. Събудих се в 5ч., нахраних котката и пак легнах уж да не шумя. Някъде към 7 съм задрямала и сега още ми е едно неориентирано времево. Счупих две чаши, изпуснах шишето с белина докато го проверявах колко му е съдържанието, черният ми клин стана необратимо на розови петна и натиснах нещо на клавиатурата и си блокирах екрана на лаптопа.  sad Стига ми за днес, сега вдигам краката, че да не направя още някоя поразия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #519 -: август 21, 2016, 07:25:14 »

Привет!
Кофти работа, аз закривам, аз откривам smile
Иначе вече съм си свършила работата преди 28 години, бебето е родено и всички се чудят как така е момче Wink Да ми е жива и здрава Невъзвръщаема инвестиция 2, да ме радва и ядосва smile. Тържествата са в София, при нас е тихо и спокойно... Така е като пораснат smile  heart


* 14088484_1209328032450624_6484515843784943967_n.jpg (60.58 KB, 308x308 - видяно 2015 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: август 21, 2016, 08:11:55 »

Свекърва, честит ти рожденик! Да е жив и здрав, много късмет и щастие му пожелавам, да ти доведе добра снаха!
Вчера не ти е бил ден и това е, днеска дано да ти върви.
Аз днеска влизам в 31, още една малка крачка, която ме прибилижава към заветната цел!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #521 -: август 21, 2016, 08:18:09 »

Свекърва, да ти е здрав, щастлив,обичан и с много късмет в живота.

Рат, ето остават още 5 , а виж колко минаха give_rose.

Мари,  дано Симеон е по- добре и не се заразите и вие.

Спокойна неделя ви пожелавам.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #522 -: август 21, 2016, 16:13:55 »

ЧРД на хубавото момче !!!

Поздравявам компанията тук с една хубава песен с леко странен клип:
https://www.youtube.com/watch?v=OasjwepNJyI

Айде нека да са две:
https://www.youtube.com/watch?v=vgBmn1S8Hus
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #523 -: август 21, 2016, 16:15:07 »

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: август 21, 2016, 16:38:08 »

 funnytooth funnytooth funnytooth
Аз пък си помислих, че трябва да избира кой инструмент да приготви, а то столът бил проблемът




Свекърва, да ти е живо и здраво момчето!
Много хубави неща си си пожелала, нямам какво да добавя, само да е здрав. smile


Рататуй, сигурна съм, че ще успееш!
Често си мисля за теб и стискам палци всичко да е наред.
« Последна редакция: август 21, 2016, 16:55:14 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines