Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:33:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 192047 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #465 -: август 17, 2016, 17:25:09 »

lol lol lol
Майка решава да купи на дъщеря си говорещ папагал. Отиват в зоомагазина и казва на продавача:
- Здравейте, търсим говорещ папагал.
- Добър ден! Имаме тук един, знае над 2000 думи, казва изречения, струва 2000 лв.
- Ооооо, не! Много е скъп!
- Добре! Имаме друг, казва елементарни думи, струва 200 лв. 
- Ааа, не! Много е!
- Ами...Имаме тук един, струва 50 лв., но...
- Взимаме го!
- Но е бил в публичен дом и...
- Взимаме го!
- Госпожо, говори глупости...
- Взимаме го!
- Добре, но ви предупредих.
Прибрали папагалът вкъщи, вдигнали му покривалото от клетката и той започнал да говори:
- Нов дом! Нова мадам! Нови момичета! - В това време бащата се прибира. - Стари клиенти! Здрааастии, Пешоо!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #466 -: август 17, 2016, 17:48:08 »

Влиза момиче в офиса си и казва на колежките:
- Добър член… оффф… дебел ден… оффф… абе нещо не мога да се опомня от снощи!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #467 -: август 17, 2016, 19:14:57 »

Ина, lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: август 18, 2016, 07:54:40 »

Добро ви утро.Рано рано се похилих с вицовете smile

ТУк е дъждовно и много приятно прохладно.А аз имам работа за целия китайски народ, много обикаляне по институции и днес ще идва пореден майстор за съдомиялната.Значи ракета да си бяхме купили по-лесно щяха да я ремонтират.

Хубав и усмихнат ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #469 -: август 18, 2016, 08:17:04 »

Минет!....абе Наред! Уф, исках да кажа Привет, ама от снощи и аз само простотии мисля Wink
И от мен картинка, дано дойде леля ми и успея да се измъкна четвъртъшно!
В последно време майка ми се готви да мре и непрекъснато това и е в устата, щото други дертове си няма. Вчера ми писна и и казах, че ако продължава така, аз ще си отида преди нея. Пък тя: "Ами ще ти дам моето гробно поле!" Колко великодушно funnytooth
Та така, приятен и ползотворен ден! Съпругът на най- близката ми приятелка става на 60, но ще празнуваме в почивните дни. Започва ми втората партида августовски рождени дни и откарва до 15-ти септември. Това да се случва good heart smile


* 13938457_1206745949375499_216457881814530235_n.jpg (65.74 KB, 346x346 - видяно 1800 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 18, 2016, 08:39:46 »

Добро утро!
И тука е едно мрачно, в унисон с настроението ми- не стига, че едва спя, ама и ме събудиха, като им е толкова акъла сега ще си понесат последствията  diablo
Маги, бързо и леко да минава деня ти.
Свекърва, те явно по-възрастните хора си имат такива периоди, но пък много мило от нейна страна да ти остъпи мястото си. Аз по тази причина, в момента не желая да комуникирам с бабата на мм- тя е страшна драма куин, винаги тя е най-болна, най-зле и само за болестите си и как ходи на гробища ми говори  angry
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: август 18, 2016, 09:49:24 »

В последно време майка ми се готви да мре и непрекъснато това и е в устата, щото други дертове си няма. Вчера ми писна и и казах, че ако продължава така, аз ще си отида преди нея. Пък тя: "Ами ще ти дам моето гробно поле!" Колко великодушно funnytooth

Начи - на мойтО мъж баба му така умира май от около 25 години. Сега нали я взехме в София, в един дом...на 78 години е, жива и здрава да е...ма не е умряла още де blush Само се лигави като малките деца pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #472 -: август 18, 2016, 10:10:43 »

Скай, все се каня да те питам как се чувства в дома? На моя позната така свекърът отиде и след месец го ожениха blum. Тук цените са непоносими - към 900лв. месечно. Пък и хората са настроени, че едва ли не си захвърляш родителите.
Леля ми я няма все още, ще си остана без любов и днес...
Повторение на вчерашния разговор, в по- друг вариант: Wink
- "Да си ме прибира вече Господ, да се отървеш от мен!"
- "Нали се разбрахме, че може и преди теб да си отида, не повтаряй едно и също!"
- "Ами аз тогава да ходя при брат ти, да свиквам там!"
Просто нямам думи smile. Прежали ме на бърза ръка Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: август 18, 2016, 10:22:26 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Свекърва, майка ти ще ме умори от смях!
Това ме подсети за колега на майка ми, майка му е в дом, а той има голяма дъщеря 25-30г и малка на 4 години, той на около 60. Майка му го пита:
 - Ми, ти сега като умреш за мене кой ще се грижи?
- Спокойно, майко, голямата дъщеря ще те гледа.
- Ами и с нея ако стане нещо? Аз сама ще си остана!
$ Ако и с нея стане нещо, малката бързо расте, ако трябва още едно дете ще направим.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: август 18, 2016, 10:30:55 »

Свекърва, Рататуй .... падам от смях, уморихте ме без време funnytooth funnytooth funnytooth

Тези диалози ми напомнят тези, от бебешките теми lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: август 18, 2016, 10:35:17 »

И тук е дъждовно и прохладно. Трябва си, че вчера така прегрях. Отивам аз на проба за роклята, ама много бързах, пътят до там ми беше час и половина с градския... и стигнах вир-вода. Влизам и започват да ми я мерят да слагат карфици, не мърдай, стой права и като ми стана лошо! Де да знам, от притеснение ли, а и неразположена бях и жегата - супер, ще припадам  girl_impossible Още повече се притесних, поисках си вода. А те само, о, ама ние нямаме време, съжаляваме, май по-добре да дойдете друг път. Аз се опитвамд а се стегна, че то не остана за кога друг път! В крайна сметка не останах доволна от това как ми се взеха мерки... Обадих се след това да кажа, че ми се струва по-добре, всичко да се вдигне със 1 сантиметър, че роклята стои някак спусната, бюстът не ми е повдигнат, талията не ми се струваше на място (това щях да си го кажа и там, ако не ми беше така лошо и само ме юркаха да си ходя). И в отговор получавам - вие не разбирате от шиене, не ми давайте съвети! Сигурно сте бременна!   crazy Та така, цяла нощ сънувам грозни рокли...

И баба ми така, за умирането. Откакто дядо си отиде и на нея ѝ е много мъчно, все казва, че не ѝ се живее  cray Много ни е тежко да я слушаме така, ама си мисля, че е от възрастта просто и си е свикнала да си го казва всеки път, когато отидем на гости.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: август 18, 2016, 10:52:11 »

Значи и моята баба мре от както се е пенсионирала има няма над 20г, да не кажа 30г.Тя все е болна, зле, ще мре и дядо почина преди нея.Те просто искат внимание и съчувствие, така са научени, така са живели.Да ги вайкат.За мен това е непонятно и ужасно грешно и за това стигнахме до там да не я отразявам дори.Вече е на 84г. да ви кажа, изследванията на кръвта са и по-хубави от моите, пие по-малка доза хапче за сърце от майка и щъка повече от татко.Та ще мре към 100-те така като я гледам.Ние да сме здрави да можем да я понасяме.Защото с възрастта, стават нетърпими.Поне при нас е така.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #477 -: август 18, 2016, 10:57:06 »

Привет smile Дядо ми повтаряше, че ще умира, сигурно от 50 годишен. Баба ми си отиде преди него, а той на 80. Та тези, където много разправят, че ще умират, обикновено изкарват повечко Wink
Бубе, стана ми смотано за пробата, беше ентусиазирана. Всъщност все пак си видяла нещо, нали? Аз на твое място бих им обяснила, че съм клиент и си плащам, съответно трябва да удовлетворят очакванията ми. И също, че роклята е тяхното име! Ако искат да си направят добра или лоша реклама, зависи само от тях.  diablo
Стискам палци всичко да приключи добре. Кога ще е готова?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: август 18, 2016, 11:15:14 »

Ще има още една проба, искаха да е точно преди сватбата, но си я нагласих в края на август. Надявам се, че ако много не ми харесва ще мога да си кажа, а те ще могат и да я поправят. Трябва да си занеса сутиен, да били изрязали чашки, че нямали толкова големи  nea За толкова пари, които давам, трябваше да се погрижат и затова, ама карай. И то да каже човек, аз нося между C и D, толкова пък да нямат. И през цялото време ми се обясняваше, че нямало как да ми повдигнат бюста, бил тежък. Всичко това бих оправдала, ако ставаше въпрос за по-малко пари, а така...

Абе, и това ще мине, знам, ама ми е гадно. Роклята си е важен компонент от една сватба, затова ми се иска да е прекрасна, а не просто да се примиря с каквато-такава.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #479 -: август 18, 2016, 11:23:07 »

Бубе, обясни им точно това, че не даваш 300 лв. за рокля. Тегли им една лекция какви са пазарните цени на българските "дизайнери" и не приемаш нищо по-малко от добре изглеждаща върху теб рокля. Колко процента от роклята си предплатила? Ей, ще отида лично да ги оскубя, патки  diablo Не се научиха как да се държат с клиент!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines