Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:26:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 191893 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #390 -: август 13, 2016, 16:31:14 »

Хахаха, Лоли, пак добре! Тази на майка е от младините на прабаба ми. С майка все се каним, ама аз съм по-сериозна за такива спестявания, че то от по-важни харчове, не може човек да си начеше крастите.
Направих етикетите за почерпката в яслата. Смачках меморито от лежане и като ми попросветна пред очите захванах Подли камериерки. Не си е работа само да лежиш!!! pardon
Мари, дай жокер Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #391 -: август 13, 2016, 19:38:25 »

Доста съм изпуснала, цели 12 страници, ще наваксвам нататък lol Свеки си купи много хуба рокля от Peek&Cloppenburg. Миналата седмица в неделя сестра ми ни доведе три месечното си кане корсо с размерите на възрастен френски булдог да го гледаме за седмица, докато тя е на почивка lol Няма такова чудо! Връщаме се вечер след работа изморени и започваме да чистим след нея, пика и ака където и падне. Но след много постоянство от моя страна и много инат от нейна, се научи да ходи на постелка (памперс). Щети по къщата изяден кабел на домофона и наръфана слушалка. Представям си какво са виждали и чували случайни минувачи, докато окончателно спре сигнала  funnytooth И най-голямата щета, вчера ме дръпна, докато си играеше с мен, хапейки ме, и си изпуснах телефона. Дисплеят ми е сол, едвам виждам, а писането в момента е меко казано трудно. Някой ползвал ли е услугите на Криейтив център за ремонт? Дават ли гаранции за дисплей и доволни ли сте? Само там знам да слагат оригинален sad Не ми се слага китайски sad Ако знаете и друго място, на което да ремонтират apple продукти с оригинални части, моля споделете smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #392 -: август 13, 2016, 20:03:14 »

Мари, прилича ми на язовир Доспат. Те са каскадни и са няколко един след друг, но мисля, че това е там smile Обожавам тази част на Родопите. Някой ден си пожелавам къщичка някъде там и по-далеч от цивилизацията и без обхват Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 13, 2016, 20:37:18 »

Мари, прилича ми на язовир Доспат. Те са каскадни и са няколко един след друг, но мисля, че това е там smile Обожавам тази част на Родопите. Някой ден си пожелавам къщичка някъде там и по-далеч от цивилизацията и без обхват Wink

Имаме победител!!! first

Свекърва грабва второто място good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #394 -: август 13, 2016, 21:08:59 »

Хихи, нямах време да проверя със снимки от нета, иначе щях да грабна първото място  Wink
Аличка, утре да си здрава good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #395 -: август 13, 2016, 21:14:54 »

Аз съм ходила като ученичка и на Широка поляна, и на Въча (Антон Ивановци), тогава го нямаше чудото на най-известният български консултант. Просто беше преди повече от 15 години и малко ги бъркам. Доста язовири съм обиколила, май почти всички големи без Александър Стамболийски Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 14, 2016, 12:08:34 »

аз ви четох отгоре отгоре, че тия дни след ремонта гледам да отдъхна, почти на финал сме.

Свекс, чакам с нетърпение менюто и подхода ти. 15 те сандвича на това ниво на развитие и търпение, дет съм, шех да му ги омажа по  муцунката, на инвестицията ми, ако ми прати линк особено...

АЛи, да оздравяваш. и мен ми хваща корички носа от климатици  diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #397 -: август 14, 2016, 13:27:01 »

Привет в ранния следобед!
Да сложа едно синьо кафе малко за успокоение и карибско настроение Wink heart Преди години изобщо не можех да възприема този цвят като подходящ за храна, сега даже ми харесва smile
marry_me, наистина щях да търся в нета, няколко язовира в Родопите имат същия вид, особено на снимка. Много зависи кой и от какво местоположение е снимал, затова ми беше нужно да проверя, ама нямах време. Хич и не ми е минало през ума, че би било измама - напротив, това си е находчивост smile Бях там преди 6 години, за един ден, тогава правеха ремонти на пътя и укрепваха бреговете. Пътувахме с рейс и на много от нас ни стана лошо от завоите, та хубавите спомени от природните красоти малко са ми помрачени.
Иначе и аз бих живяла там, но не повече от седмица. smile
Емич, 10 сандвича бяха, не 15 Wink. Два за дегустация и после по 2 за всеки в колата. Ти като че ли не знаеш лъвския нрав, че тяхното винаги е най- хубаво. Като ми изпрати линк, нямаше възможност да каже, че не са хубави, той си ги беше харесал, улеснил ме беше blum.
Вероятно ще ми се размине посещението. Или ще е за съвсем кратко, по кафяно време, че ще тръгнат по- късно обратно. Менюто ми го определи /без линк, има ми доверие/ да е печени чушки и доматен сос. Ако няма време да го ядат тук, ще си го вземе в буркан funnytooth Още снощи ми се обади с подробни разяснения smile
Приятен и мързелив завършек на почивните дни heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 14, 2016, 13:46:48 »

Здравейте в неделния след обяд!
Еми, не ти и се  е случвало да ти се яде нещо, ама с точно определен вкус и да даваш акъли как да ти го направят? Аз непрекъснато давам инструкции на готвещите ми, кое как го искам- трудна съм за изтрайване, ама съм на принципа или ще го правиш както трябва /демек както аз го искам/ или не го прави.
Свекърва, с интерес ще очаквам да разкажеш за височайшото посещение.

Аз днеска съм много щастлива- подкарах седмиците с 3, стигнах първата си цел и съм малко горда от себе си! Остават още минимум 6!!!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 14, 2016, 18:31:49 »

Намерих време малко да се отбия, тези дни с покани се занимаваме, но съм щастлива, защото са готови и вече ги раздаваме  yahoo

А пък във вторник или сряда най-после ще си пробвам роклята! Дано няма нуждая от корекции, стискайте палци  good

ratatui, колко чудесно за седмичките, пожелавам ти без проблем да достигнеш и следващата цел!

Свекърва, дано останат поне да ги хапнат чушките, че ми е интересно после да разкажеш за Мария II  blum


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #400 -: август 14, 2016, 18:46:41 »

Даже и не можах да я видя от терасата както трябва  sad Обаче излезе от колата и ми махна да благодари за сандвичите от петък и за десерта, дето им го бях приготвила за днес. Много мило и засмяно момиче, хич не ме подразни, ама дано стане работата smile
Чушките Инвестицията си ги бутна в багажника, те и без това стават по- вкусни като постоят малко.
Хихи, язък ми за приготовленията, ще ме изненада из засада друг път Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #401 -: август 14, 2016, 19:29:47 »

Bube, много се радвам, че сте щастливи от резултата. Видях назад, че си ми писала за Джей Пойнт, но временно бях кучегледачка и съм го изпуснала  blush И на нас поканите ни станаха първи, много приятно усещане, става ти едно сватбено, чак да му се прижени на човек lol
Едит: При вас май халките са първи  blush
« Последна редакция: август 14, 2016, 19:33:57 от marry_me » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: август 14, 2016, 20:29:50 »

Ех, свеки хвана ме яд, че толкова приготвя пък и тя не се е й качила. Ама поне си я видяла, може скоро да ти я доведе за повече.
Бубе, стискам палци за роклята!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #403 -: август 14, 2016, 22:37:04 »

Включване в края на един луд празничен уикенд. Змей чукна тройката, на първото си светско събитие на ресторантче в квартала доказа, че е усвоил изкуството на носене на памучни гащи. Та по двата повода голямо черпене падна и всенародно веселие.
Свеки, дано стане работата, засмяна снаха заслужава всяка майка на син. Аз като слушах Фери как си хвали свекървата много благо ми стана. От тук ще пусна препратка към един от въпросите на Фани - има и благи свекърви и няма да изкукваме, ще си записваме в тефтерите какво ни дразни и на първа страница напомняне след 20 години да не викаме "Права е била жената!". И пак обратно към Свеки ( даааа прекалих с тортите в последните два дни и е нормално да прескачам така по темите Wink ) - ако снахичката не слуша я респектирай с опит, че кой друг е имал толкова снахи като тебе?

 Offtopic В чуденка съм сега ние на новата мома зълви ли ще и бъдем или етърви?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 15, 2016, 07:03:30 »

Добро утро, честит празник! Днес, въпреки че нямам имен ден, нямам близък празнуващ.. Винаги съм го чувствала като личен празник и не знам защо.. Харесва ми много днешният ден! На форумските Мимета, да са ни живи и здрави, да получават и да даряват любов smile

Каня ви на едно приказно и много любимо мое място в Бодрум.. Някой да сервира върху прекрасната маса закуската и кафенцето/чаят  heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines