Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 05:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 184873 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 09, 2016, 14:19:45 »

Хубава е, но на мен нашата ми пречи и много рядко я слагам  pardon

Здравейте smile

Много хубаво си говорите тук - моренца, подаръци, годишнини smile

Гърция, мисля всички знаете колко ми е на сърце smile Но тази година ще я пропуснем, че ММ почна нова работа. Тази година очаквайте по-стандартен Коледен подарък от мен lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 09, 2016, 14:21:15 »

Маги, аз видях твое мнение някъде и после като ги разгледах, затова се насочих към нея.. Иначе и една друга харесах -
http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/bebeshki-igrachki/igrachki-za-bebeshka-kolichka-kola-koshara/tiny-love-muzikalna-v-rtelezhka-take-along-mobile-tiny-princess



Панде, на мен моята приятелка това си ми поръча  pardon


За подаръците, Илиян винаги слуша, какво казвам, че харесвам (а то са си бая работи) и после избира това, което най-много му харесва на него.. Не мога да си кривя душата, получените подаръци, винаги са супер.. Независимо дали е изненада или е от няколко неща, които съм казала, че искам.. В началото по не ме нацелваше, особено с бижутата, освен часовниците.. Моят мъж е истински мастър на часовници.. Имам 4 подарък от него и са кой от кой по-хубав.. Приятелките ми най-много затова ми завиждат, за часовницата  funnytooth Аз затова от известно време не спирам да повтарям, че нямам часовник със златисто покритие (харесала съм един Фосил), дано за 19.10 се усети  Girl_hide blush
« Последна редакция: август 09, 2016, 14:24:34 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #272 -: август 09, 2016, 14:32:27 »

хубава е да smile само че на количката може и да не може да се прикача, аз имах подобна фишър и падаше в движение
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 09, 2016, 14:49:51 »

Тя за леглото ще я ползва  huhhuh.gif
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #274 -: август 09, 2016, 15:17:30 »

На Фишър прайс наистина са им хубави играчките и пластмасата им е хубава, не е тип китайска еднодневка. Ние имаме такава въртележка с мечета, точно на ФП, която прожектира на тавана, голям хит беше си спомням, можеш да я погледнеш и нея, мисля, че влиза в ценовия диапазон. Най ми харесваше,че освен мелодийкиима и морски звъци -  веднага заспиваше дребното с тях lol
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #275 -: август 09, 2016, 15:22:25 »

Привет от мен и дълбокия БГ прованс. Нямам много нет и гледам поне да ви чета, че от телефона хич не ми е удобно да пиша.
Тони, за въртележка над леглото е важно и какви мелодии има. Ние имахме някаква като подарък към количката, оказа се много сполучлива, с класически нежни мелодии, а като порастне детето може да се махат играчките и да остане само музикалния панел. Две деца изгледа, но в момента не мога да намеря линк, за да ти препратя...ако успея, ще ти пиша.
Мойто мъж хич го няма в избирането на подаръци. Няма възпитание, че празниците трябва да се уважават. С годините много се промени в положителна посока, но има какво да се желае. За да не стават груби грешки често си казвам какво и от къде  blush Напоследък направо ме води сама да си избера.

Не мога да се сдържа да не ви споделя впечтленията си от северо-източния прованс. По европейски програми са облагородили чудесно центъра, градската градина, парковете и съседните междублокови пространства. Но, НО, култура никаква - родители чоплят семки, пушат, крещят и пошляпват децата си повсеместно. Навсякъде е засипано с боклуци. Толкова ми е тъжно, че не ценят това което имат, толкова ли е трудно да си хвърлиш опаковката в празното кошче за боклук?

Чакам с нетърпение септемврийското ни море в Гърция. По принцип не си падам по all inclusive, но с претенциозно дете може би е по-добрият избор. Въпреки всичко, и този път нямаме включена храна в Гърция, дано да мине добре, че преди две години се прибрахме с ротавирус....
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 09, 2016, 15:33:28 »

Толкова ми е тъжно, че не ценят това което имат, толкова ли е трудно да си хвърлиш опаковката в празното кошче за боклук?

 Чудя се това всеки ден в София...щоТ тука нали е най- големия прованс. В парка в Студентски град nea. В Борисовата...направо не ми се говори...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #277 -: август 09, 2016, 15:38:12 »

Скай, вярваш ли ми, че в София е светлинни години по-добре?! И понеже често ходим в парка на Студенски град, да ти потвърдя, че и там са по-възпитани... За самия Студентски град не говорим, той си е едно голямо изключение......
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 09, 2016, 15:47:48 »

Сноу, и в Северозапада е така. Аз като съм в Люлин си се възмущавам за високи тротоари и тем подобни, ама тук се хващам за главата. От бебе до дядо всеки втори израз е "да го е*а". Днес баба ми дойде да види Томи и вика : да се е*а у бабичката. аз бях  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Бамбук простотиите ще ги научи тук, 100%

Децата са масово простак или идиот, ама всички са със stokke или mima. аз простея с моя ретрус.

Ама като съм с раничката сме атракция  blum

Майка ми има млади колежки, някои много интелигентни и приятни, но казва, че има и такива, дето са доста прости и си мислят, че вече са от голЕмото добро утро, защото работа в митницата във Враца хахахаах
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #279 -: август 09, 2016, 15:50:20 »


Чакам с нетърпение септемврийското ни море в Гърция. По принцип не си падам по all inclusive, но с претенциозно дете може би е по-добрият избор. Въпреки всичко, и този път нямаме включена храна в Гърция, дано да мине добре, че преди две години се прибрахме с ротавирус....

Ние като ходихме на Ол Инклузив пък все едно много яде... балансирана диета от хляб, пържени картофи и сладолед smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #280 -: август 09, 2016, 16:11:18 »

Ние като ходихме на Ол Инклузив пък все едно много яде... балансирана диета от хляб, пържени картофи и сладолед smile

Поне не сте напоръчали и платили по 5 блюда, които в момента на поднасянето биват категорично отречени и будят истинско отвращение у малкото ангелче smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #281 -: август 09, 2016, 16:41:00 »

Аз на него отдавна съм се научила да не му поръчвам отделно освен десерт, ако е моментът за десерт. Малко от всичко, ако е хапнал е чудно, когато пътуваме имам резервни пакетирани храни, вкъщи е друга историята... но крайния резултат е ходещ учебник по анатомия.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 09, 2016, 21:27:11 »

Добър вечер от селооооо! Мама са си направили страхотен ремонт, станало е много уютно, сега чакат и малко мебели и ще стане бонбон  good колежката дето имаше сватба ми е пратила снимки и ми стана много хубаво като ги видях. Чудех се за тая бяла рокля, как така е 40 вече, а изглежда поне 7-8 г. по-млада  heart heart heart само моята сестра като че ли няма мерак да се види в бялата рокля  crazy те си знаят хората де... Аз съм на сватба в петък вечер и цяяялата събота и се чувствам супер. А другия понеделник ще бъде гранд риюниън... След малко повече от месец и половина!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #283 -: август 09, 2016, 21:41:56 »

Аз сьм супер против такьв тип играчки.

Буквално изпьржват мозька на детето
: сврьх-стимулация, на няколко вьзприятия едновременно, която крехкият му мозьк в развитие не е способен да третира и от която няма как да се защити, защото му е наложена отгоре, а то не може да избяга. Единственото, което може да направи, за да се предпази е да заспи. Абсолютно несьобразена с периода на развитието, който се мени много бьрзо естествено.

Кошмарна играчка просто.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 09, 2016, 22:34:28 »

Ина и аз доста четох за такъв тип играчки-обърквали сетивата.Препоръчват ги за по-големите месеци.Преди това само мобил.Скоро прелиствах твоята тема,но все още ми се вижда трудно самонаправата на мобил сама  blum     
 Снахата на брат ми купува готови,но тук при нас няма нищо подобно.Дано ми станат по-сръчни ръцете в следващите месеци Wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines