Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 09:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 184892 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #195 -: август 05, 2016, 15:02:18 »

eee вие високите хора никога няма да разберете защо някой ще си причинява 11 см ток smile аз съм днес на 12 см
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 05, 2016, 15:05:22 »

Сноу, Булче вие сте луди мазохостки! Аз съм 160, ама ако си кача телесата на такова чудо ще умра, пък и няма за какво да се правя толкова висока. Но пък обожавам да им се радвам на високите обувки, много красиви има.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #197 -: август 05, 2016, 15:09:30 »

Много харесвам, но не мога. Т.е на дебел ток мога, но бьрзо и много ме болят краката...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 05, 2016, 15:18:51 »

Аз съм 172, като се кача на ток ставам колкото висок мъж.Та гледам да съм на красиви равни обувки.Отделно, моя мъж е колкото мен, а от работа се попрегърби и изглежда по-дребен.ВИкам му защо не порасна още 5 см, ма няма.Тва е положението.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 05, 2016, 15:20:45 »

Айде сега...ние високите...Аз пък си имам едни бАтуши, деТ са поне на 10см ток. Е - не ги нося всеки ден, ама първия път като дойдох с тях в офиса и реакцията беше е такава Oh my ... (П.С. ОСвен това бях с риза и вратовръзка де хахаха)

Туй са единствените ми обувки на такъв ток и по принцип ги избягвам, но за лиготия върви хахаха

П.С. Освен това - съжалете ни нас високите, щоТ ако мъж ти е не много по- висок от теб, или малко по- нисък...нали се сещаш с токчетата...Добре, че с моя мога да си позволя някой друг ток (с горните ботуши съм по- висока и от него де Girl_hide)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 05, 2016, 15:21:59 »

ВИкам му защо не порасна още 5 см, ма няма.Тва е положението.

На - и аз страдам от недостиг на едни 4-5 см, ама проблема е, че аз искам да съм 185см...и на толкО не ми достигат tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #201 -: август 05, 2016, 15:40:01 »

Фани, Честита годишнина  give_rose Още поне 10 по толкова да отпразнувате lol
Свеки е приятна личност, за момента не сме имали драми, а дано все да е така  blush Имаше две, три изцепки, но беше в тежък период smile Тя е дребна, около 160 и макс. По-едра е в раменете и ръцете до лактите, има коремче леко, но в ханша е по-тясна и от мен, нещо като фигура круша, но на обратно  pardon И рокли много малко модели й стоят добре. Тя обикновено си взима тоалети от две части. Обича туники, а като е по срещи или в институции, където се налага да е официално, облича пола и риза. Като се замисля целогодишно ходи с поли, тип молив, дори и зимата smile
Али, имам интерес за магазина на Главната, че съм обещала на майка ми да ходим заедно за нейния тоалет. Майка ми е с типично женска структура, нормални рамене, талия и изразен женствен ханш. Не е едра и дълги рокли й стоят разкошно, също и модели до коляното.
Някой има ли впечатления от Дебенамс smile Аз съм си взимала бельо от там, но дрехи никога. АСОС ги препоръчвам с две ръце. Поръчах шаферските рокли от там, едната дойде с лек дефект, веднага ми намериха други предложения, много добро обслужване имат. Сега си чакам новите рокли  Bravo
За височина как и на мен ми се иска да бях 175 см., което си е 7 см. от моя ръст sad Да бях пораснала още малко, ама уви не. Обувки имам 3-4 високи чифта над 10 см. ток, но са ми ужасно удобни и нямам проблем. За сватбата минах през няколко варианта и накрая си купих едни със 7 см., не ми се рискува цял ден. Макар че обувки с малка платформа отпред, са ми най удобни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #202 -: август 05, 2016, 15:58:26 »

Аз пък си нося токове. Под 7 см почти нямам, та затова имам шифьорски маратонки, че да не дразня катаджиите и да си спазвам законите все пак. Баш обувки и аз ще поръчвам. Кумицата ми каза един сайт kalapot, та оттам. Похвалих ли се за кумските обувки-- естествена кожа, 40 лв, български, с 1 см платформа и около 10-11 см ток, супер тесни, демек идеално ми паснаха по крака и изкарах цяяалата сватба с тях. Една каишка не ми уби, а носех 2 резервни чифта.
Масичката и столчето на Мънинката са готови  yahoo Чакам ги с нетърпение!

Свекърва, сега ако кажеш, че сватбата ще е декември, щото снахата обича тоя месец, ще падна blum

Мери ми, магазинът е след пощата и след Евроленд посока общината. Нещо като Роси стил ли беше... От много години е, няма друг точно там.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #203 -: август 05, 2016, 16:38:54 »

Гледам за токчета говорите, аз преди много носех, сега с Боби съм отвикнала и като ходя на интервю и ми умират краката.. Трябва пак да свикна...
А преди носех едни иглиии направо като си гледам снимките си се чудя на мене си

Фани честита годишнина
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 05, 2016, 16:45:08 »

Фани честита годишнина  heart Не спирайте да се вдъхновявате и все по-силно да се обичате heart
Свекърва кога се прибра малкия,кога го налазиха....Ей не спят тез жени бе, Wink Само гледай да не направят коалиция двете адашки  blum Ма ако  те подразни,наистина тая ще е blum
Абе шегуваме се ние,ма човек не знае къде му е късмета,може всичкия този обрат да е било,заради  ГОЛЯМАТА любов .Важно е да е щастливо момчето heart
  Като заговорихте за обувки,аз днес се самонаградих ( за безделничеството) с едни сандалки на Дарис,много са сладки,поне са им качествени нещата.Естествена кожа и лак и подметките са добри Wink
Сега ги чакам с нетърпение,че онлайн си ги поръчах,дано няма разминаване с номера
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #205 -: август 05, 2016, 17:23:02 »

ВИкам му защо не порасна още 5 см, ма няма.Тва е положението.
То и аз на моя му викам да стане принц, ама - не Wink
Иначе специално го избирах висок, да има място за токове, че нали знаете, едно гадже ме изостави най- позорно като се засмях, че се качва на тротоара да ме целуне. pardon Ама сега хич не мога на повече от 3 см. Имам едни, дето ги "нося" само седнала, за снимки.
За момата работата е повече от неясна. Сватята ги видяла на улицата и веднага решила, че има нещо. Тя има набито око, ама и сватовница си пада. Поне не е едно на мама и тате Wink
Фани, честита ви годишнина! Да се разбирате и понасяте още дълги години, на правнуци на сватбите на почетно място да ви слагат да седите  smile
« Последна редакция: август 05, 2016, 17:39:07 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 05, 2016, 22:31:29 »

Благодаря на всички!
Аз си лягам! Разказите от хиляда и една нощ за днешния ми динамичен, стремителен и устремен ден очаквайте през другата седмица!  blum give_rose
Свекс, гледах Ананди, голЯм рев бешИ и него ще го разправям по-натам  tease
Лека нощ и приятен Уикенд!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #207 -: август 05, 2016, 23:00:28 »

Отварям завесата - ето ги сандалките:



Откакто съм мама и аз предпочитам да тичам с равни обувки, но на работа гледам да съм на висок ток. Често си нося високите обувки в торбичка или оставям чифт в офиса, мъка....Не си е работа да си 160см, добре, че си завъртам една лимба над челото, та ми дава 2-3 см бонус  blush

А ако знаете на какви кокили ходех като студенткаааа...чак на мен не ми се вярва.

Фани, душата, честита годишнина. Още поне 97 години да изгаряте от страстна изпепеляваща лИбоФ!!!

Свеки, представям си те с онези дълги крака на висок ток.....Родния като те е ухажвал сигурно с торба кърпички да си подсушава челото и брадата е ходел Wink

Лоли, моля те, дай линк към онлайн магазина на Дарис - много ги обичам  blush

Уикенд е - насладете му се smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 06, 2016, 00:19:44 »

Сноу аз във Фейсбук поръчах,имат страница и на Парадайс и на магазина на Графа,както и на Кюстендил и Стара Загора,удобно е  много,понеже можеш да си намериш номера все в някой от тези магазини smile
Иначе са много по-силни в зимните модели,тогава ми взимат ума.Последните години всички равни ботушки са ми от тях и нищо не мърда с години напред:) а и като пуснат намаление излизат много изгодно Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #209 -: август 06, 2016, 07:23:48 »

Като я гледам таз мома как е законтрила пръсти, че да не и вървят напред краката, май не е удобна извивката crazy Имам такива чорапки, само на пръстите, на брадавички отдолу, да не се пързалят в обувките. Ама пък как ще си покажеш педикюра тогава Wink
Сноу, аз ревях по време на първоначалното ни ухажване. Цял месец почти не ми спряха сълзи и сополи. И вярно, бая се изпотяваше - едни огромни каси кромид ми носеше funnytooth Справки: Темата от Горещ стол smile
Забравих кафето. Лилавичко, с цвят кравата Милка smile, та да ни е сладък и хубав деня.
Чакам си гостите по обяд и се отдавам на слугинство smile


* 13882466_1197119193671508_8206309271861104679_n.jpg (63.21 KB, 308x308 - видяно 1792 пъти.)
« Последна редакция: август 06, 2016, 07:50:40 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines