Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:53:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 184075 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: август 02, 2016, 12:59:45 »

fanimira що се палиш така? Какво съм казала толкова? Не става въпрос нито за пари, нито да си на ти с технологиите. За първи път през живота си чувам някой да ползва Bing, а за Internet Explorer важи тази картинка. Търсените резултати ще са ти много по бързи ако ползваш Chrome и по-точни ако ползваш Google. Браузтрите и Google са безплатни.  



a ето как можеш да си  свалиш на Nokia Lumia ( не ти знам модела обаче ) https://www.youtube.com/watch?v=bfsPZzOOajQ
« Последна редакция: август 02, 2016, 13:03:22 от bulche91 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 02, 2016, 13:05:08 »

Да, ама нямам достатъчно място в телефона, а без Акробата и Речниците не мога. Иначе на лаптопа съм си с чичко Гугъл, чак толко захлюпена не съм  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #77 -: август 02, 2016, 13:20:15 »

На мен блогьт ми харесва. Статиите са писани от различни автори, така че какви са "винаги" е трудно да се каже. Нарочно е преувеличено всичко, за да е по-забавно и това по никакьв начин на отнема хубавото на майчинството, като гушкането на бебето. Просто за такива сладостно-романтични моменти си има други блогове. Да, гледат само едната страна на нещата, но и нямат претенции за друго. Сьсредоточени са вьрху Хронос, това е всичко  pardon

http://momastery.com/blog/2012/01/04/2011-lesson-2-dont-carpe-diem/

Фани и Булче, ако ви трябва пример за захлЮпеност - вземете мен. Три пьти прочетох какво си говорите, за да схвана горе-долу и не знаех нито какво е Бинг, нито какво е Лумия  pardon

Ратска, много се радвам за теб - мислех те стабилно. Казах ти, че се справяш чудесно !!!

Друго що... май тфа е засеги

А да, не взех отношение по Фб и форум - предпочитам да не сьм анонимна вьв форума - не е ЧАК толкова известен и го четат сравнително ограничен брой хора, които всяка година намаляват. Когато няма да искам вече да имам снимки, ще изтрия албумите от снимка.бг и готово. А вьв ФБ качената информация остава во веки веков, няма триене там и аз лично влизам системно да шпионирам всеки, за който се сетя и колкото и да му е защитен профила, има ли приятели поне малко информация се намира  pardon



Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #78 -: август 02, 2016, 13:40:38 »

Завърнах се да ви дочета, че преди влетях и отлетях...

Хронос и Кайрос
, много интересна концепция smile Харесва ми, приложима е извън майчинският контекст също.

РаТунцел, браво за добрите новини. Продължавай да събираш слънце  градината и всичко ще е наред!

Технологиите, днес са едни, утре са други. Имала съм достъп до всичко, в работен план такива неща виждам, които още не са на пазара дори. И на фона на всичко това изобщо не се впечатлявам, даже ми идват в повече и обожавам моментите ми за disconnect, т.е. отскачанията ми " далеч от цивилизацията". А далеч от цивилизацията може и да е на 15 км от главния път София - Варна поради кадърността на нашите мобилни оператори, да са живи и здрави smile 

Милите майки
, съм ги коментирала вече, ако някой иска да види какво съм мислила по въпроса да се върне назад и да провери. Факт е, че ги махнах от нюз фийда, явно са прекалили.


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #79 -: август 02, 2016, 14:06:17 »

Цитат
Фани и Булче, ако ви трябва пример за захлЮпеност - вземете мен. Три пьти прочетох какво си говорите, за да схвана горе-долу и не знаех нито какво е Бинг, нито какво е Лумия  pardon

То Бинг-а никой не го ползва, аз за това се зачудих че го ползва. Бинга ти е Гугъла на Майкрософт  good

Цитат
Технологиите, днес са едни, утре са други. Имала съм достъп до всичко, в работен план такива неща виждам, които още не са на пазара дори. И на фона на всичко това изобщо не се впечатлявам, даже ми идват в повече и обожавам моментите ми за disconnect, т.е. отскачанията ми " далеч от цивилизацията". А далеч от цивилизацията може и да е на 15 км от главния път София - Варна поради кадърността на нашите мобилни оператори, да са живи и здрави smile 

аз въпреки че съм в подобна ситуация не обичам хич дисконекта smile даже с мм винаги си пускаме роаминг мб за чужбина като ходим, че на чужбински wifi не искам да разчитам. На моменти се чувствам зависима, ама не си давам наркотика  pleasantry pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 02, 2016, 14:48:10 »

Kiwi, обожавам дисконекта  :Pнай-вече, защото при Инж. това си е лукс. Тъй че дори и в гората до село да е, нямането на обхват е Манна небесна за моето иначе лИбознателно Аз. Не знам защо Майкрософт така се излагат с Лумиите. А можеха с малко повече хъс и нюх да са конкуренция на другите.... Абе кифленския ми ун не е дорасъл за такива умни разсъждения. Я да си говорим за живота по принцип, че там съм по-добра.
Утре ще ида до работа, ще оставя г-нчо Кик на частната забавачка за маааалко по-дълго. Дано да не ги "подлуди" /имам предвид персонала и останалите 3-4 "редовни" посетители  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: август 02, 2016, 14:51:43 »

Поръчах подарък на Дребосъчка и съм yahoo Да видим как ще стане. Ще си има масичка и столче уникат. Сега ми се иска да й намеря хубави играчки за възрастта. Оказа се, че имаме ракла с доста бебешорски и вече няма интерес към тях. Другите пък са основно за навън и вкъщи тях не ги давам... Сега поне ще имам изисквания от бабите, дядовците и май ин-лоу. В повечето случаи все хубави неща са подарявали, но понякога й подценяват възрастта.
Аз пък приемам технологиите като необходимо зло. Била съм седмица на балкан без една черта обхват. Не си е работа. Малко стреснато набирах, отидех ли на покритие. Не приемам това, което видях на сватбата на кумовете ни. Маса от млади хора, които се познаваме, а огромна част си заминаха носовете във ФБ. Няма пряка комуникация, няма разговор или споделене.
Майка милата ги приемам като смях през сълзи. Изкривяват истината и точно това му е смешното. Стил автобиографията на Нушич винаги ми е харесвал.
Още неща щях да пиша, ама толкова много неща не мога явно да помня накуп.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 02, 2016, 14:58:04 »

Али, пък тииии, я да вземеш снимки да пуснеш от тая прословута сватба, че изгарям от нетърпение вече. На нашта дето е на 13-ти август ще бъда в червено!!!!!  give_rose  blush обожавам го!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #83 -: август 02, 2016, 15:00:41 »

Статиите са писани от различни автори, така че какви са "винаги" е трудно да се каже.
То там е работата, че звучат съвсем еднакво по език и стил и обща концепция. Или после преработват, като взимат само идеята от автора.
Днес разглеждах сайт с вицове и покрай другото се замислих, че след 30-40 години много от собствениците на профили, блогове и странички няма да са живи. Дали някой се е сетил да направи гробище и да разпродава парцели crazy Wink Може да се окаже голяма далавера blum
Четох и това:
http://www.lifehack.bg/psychology/kompleks-za-malocennost/?utm_medium=social&utm_campaign=postplanner&utm_source=facebook.com
Доста суховато и избирателно е преписвано, но изводите ми се сториха интересни. Аз с моите си комплекси гледам да се самоиронизирам преди другите да са ме усетили Wink
Днес най- накрая успях да си активирам електронно банкиране. И не че ми е затрябвало, просто Невъзвръщаема инвестиция 2 ме упрекна в "захлюпеност". funnytooth Ако пък питате защо казвам най- накрая blush, ами започнах го в петък... Но до днес не успях да се подпиша два пъти еднакво и от централния офис на банката връщаха бланките funnytooth Вчера ме викнаха за преповтор, а днес за препотрет вече ръката ми трепереше от притеснение. Честно, ако и днес не станеше, щях да почна да се подписвам с пръстов отпечатък blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #84 -: август 02, 2016, 15:05:28 »

Аз говорех за сватбата на кумовете ни. Там снимки нямам, че не се бяхме виждали ужасно много време. Но пък имаше защо -чакат бебе през октомври. Много странно, почти нямаме снимки и видео от чужди сватби, а хората явно се радваха, когато им пращах от нашата.
От сватбата на кумците, съвсем скоро ще имам снимки. Готово им е фотото, чакам пратката да пристигне на флашка - това беше другото за Хвалбалник!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #85 -: август 02, 2016, 15:08:54 »

... Но до днес не успях да се подпиша два пъти еднакво и от централния офис на банката връщаха бланките funnytooth Вчера ме викнаха за преповтор, а днес за препотрет вече ръката ми трепереше от притеснение. Честно, ако и днес не станеше, щях да почна да се подписвам с пръстов отпечатък blush

Точно по същия начин господин Киви е възмутен от банката си, разхождат го вече 4 пъти за една тъпа карта, вчера я взе и мислеше, че с това се приключва всичко, но не... не му е активна още smile Сега обмисля дали да ме помоли аз да си говоря с кол центъра им за пореден път, аз обаче се дърпам... нямам сили да вкарвам ред в ничий хаос, ще съм си блага и добра за разнообразие. Мен пък ме сюрпризираха днес, че плащания само в брой приемали на едно място или с дебитна карта само, кредитна не...  crazy Ходи се кънектвай после в тая държава и бъди технологичен...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 02, 2016, 15:10:38 »

Свекс, в лайфхака има много добри попадения.

Мен не ми дреме особено кой къде ме чете, но за снимки внимавам- вярвам в лошата и хубавата енергия насочена към мен и не ми е нужна от първата pardon.

За модерните технологии- средно наркоманизирана съм, в планината не се и сещам за технологии обаче.

И от мен една статия:
https://vidislava.com/2016/04/09/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F-%D1%87%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%B5-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D1%82/

" В един момент, колкото по-лесно пускате и благодарите за наученото и правите място за новото, толкова по-леко ще се случват чудесата в живота ви! "
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 02, 2016, 15:18:36 »

Свекс, защо си вкарваш "Таралеж в гащите" с ел. банкиране?!  tease Инж. не успя да си го активира на компа в Русия и цяла седмица ми буча като някой представител на големите тревопасни животни. А аз тайничко се подхилквах. Ама като тръгнаха да ми намаляват авоарите и запасите друга песен запях. Нямам ел. плащане. Само движенията и транзакциите следя. То остава и преводи да мога да правя и Инж. съвсем ще ми спре кранчето, хахаха.
Май си говорехме за месечна издръжка като бях на море, а?!
Аз не пия и не пуша, но ходя на фризьор поне на 2 м. веднъж за боя и веднъж за подстригване или връхчета. Почти всеки месец ходя на маникюр. Лятото и на педикюр ходя. Обожавам да купувам неща за децата и бижута и дрехи обичам! Освен това често ни канят по рожденни дни или поводи, на които все трябва нещичко да подариш. Отделно перо ми е професионалното развитие, което не става съвсем безплатно, като прибавим и гимнастическите разходи на Кари хилядарка на месец не ми се опира. Добре, че съм "реститутка" и давам жилище под наем. А и забравих да кажа, че почти не се гримирам, но гледам да ползвам качествена козметика. В момента съм на Avene.
Та такива ми ти работи...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #88 -: август 02, 2016, 15:20:00 »

Свекс, кво гробище, кви парцели??  scratch one-s head

Аз затова пиша тук - да го има написано. Ако утре, недай си Боже се гьтна, момичетата ще имат цялата си история в детайли, с всички случки и прочие...

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: август 02, 2016, 15:29:29 »

Та няма да ти направим таз услуга безплатно, я да се разберем още от сега Wink В бебешките теми щъркели се измислиха като длъжност, тук трябва също да е ясно кой, какво, кога и на кого ще дава достъп. funnytooth
По едно време си говорехме какъв бизнес да развием, та да вземем да се върнем към начинанието Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines