Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:28:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180495 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: август 01, 2016, 10:33:10 »

И аз ги чета, но не сьм забелязала...
Мисля, че е случайност.

Клюката не е нищо кой знае какво за хора извьн семейството: една от братовчедките имала гадже, което баща й много харесвал, но се разделила с него и трьгнала с друг. Новият й приятел не е одобрен, а ходят от години вече и са определили дата за сватба.

Бащата е казал, че ако тя се ожени за него, ще отиде на сватбата и ще направи мазало и е забранил на роднините да ходят. Тя е наела бияч, който да изхвьрли евентуални натрапници от сьбитието (разбирайте баща й), а вьпросната леля, която го споделяше е канена и хем иска да отиде, хем се чуди дали й стиска, а цялото село говори за тая история.

И за протокола: баща е с лоша репутация, а бьдещият сьпруг с добра.

Ако се появи в някой блог, свиркайте  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: август 01, 2016, 10:49:37 »

Хайде почти добър ден от мен!

Да е честит август и да носи щастливи емоции само!

Оставят 18 дни до отпуската ни, нямам търпение вече. yahoo

Рататуй стискаме силно палци да избуташ следващите два месеца, честит ти 7ми месец вече!

Ние оженихме една приятелка уикенда. Супер мина сватбата. Имах малко забележки към ресторанта, ама за тия пари толкоз. Не мина и без гафове, 2 мин преди да излезне булката за изнесения ритуал, малкия и племених счупи ритуалните чаши. То добре че не се поряза, пък и счупеното  е на късмет. Половихме и малко покемони естествено. Вчера си поспахме малко че звяр беше на бабин дом.


Очаквах по пинкантна клюка  blush някой с някой да е любовник поне  pleasantry

ето след призивите на svekarva аз се присъединих  Girl_hide


Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #17 -: август 01, 2016, 10:53:29 »

Мога ли да ви помоля за помощ. Трябва да отганизирам три декорирани торти с фигурки с по 8 парчета за детски рождени дни. Препоръки за сладкарници, от които сте доволни ми трябват. Мерси!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: август 01, 2016, 10:59:09 »

Е ся пьк и претенции... Чакай де, те още не са се взели младите, ти либовници щеш.

Аз ви казах, че спрямо нашите бьлгарски вьзможности, те могат да се скрият някьде с това, което си мислят, че е клюка  funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2016, 10:59:26 »

Булче, важното е емоцията и купона да са на ниво  Wink . Булката как реагира на счупените си чаши?
Ина, интересно ще ми е да кажеш после как е протекла сватбата. Вие канени ли сте? И ако сте- ще се престрашите ли да отидете? Много тъпо от страна на бащата- най-много да загуби дъщеря си, по този начин.
Киви, аз от Чочко съм много доволна. Но може и Тони да питаш, дали може да свършат работа в пчела.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #20 -: август 01, 2016, 11:02:34 »

Мога ли да ви помоля за помощ. Трябва да отганизирам три декорирани торти с фигурки с по 8 парчета за детски рождени дни. Препоръки за сладкарници, от които сте доволни ми трябват. Мерси!

Чочко или Пчела

За булката не знам как е реагирала, сигурно по снимките ще си проличи. Бързо оправиха положението, все пак са само чаши smile

Ина клюка е примерно че при нас забременя една колежка от мъжа на друга колежка, а те работят една до друга и си пиеха кафето заедно. Забременялата беше женена също, плейбоя работи при нас също. Всички бяха ей така  shok shok shok
« Последна редакция: август 01, 2016, 11:05:15 от bulche91 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #21 -: август 01, 2016, 11:11:57 »

Ти внимвай кво споделяш, че все пак си в сьщата дьржава  lol ПА и ако верно има тайни агенти...

Не сме канени, ние дори не я познаваме. Сега погледнах и дори не можах да я намеря по родословното дьрво коя е. После ще питам Ада, че ми стана любопитно.

Подсети ме да споделя друга клюка щом това ви интересува: сьседите от горния етаж казали на майка му на Фабио: "Пак станахме баба и дядо". Ада се чуди, че не видяла дьщеря им да е бременна с трето, а то синьт им, който има едно дете, но е в процес на раздяла, забегнал с едно момиче, което вече е самотна майка на дете на 5 год и живее в таква институция, която подслонява самотни майки. Та й направил второ.

Аз пьрво се отвратих, но е положително, че поне е признал детето и е казал на техните, та поне малко ще й помогнат. Ходили са да го виждат бебенцето. Ада каза, че които дрехи не искам да запазя от моите деца, ще ги дадем на това момиченце (сега е на месец) и дори й направи подарьк (малко пари в плик, майката да й купи каквото тя иска).

Тьжна ми е тая история. Още едно нещастно дете на тоя свят, Божееее....
« Последна редакция: август 01, 2016, 11:20:54 от inaxastra » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: август 01, 2016, 11:15:10 »

ааа то беше публична клюка, не тайна  crazy тази ощетената ходеше и казваше на глас пред всички какво е станало че всички да я разберат що човек е другата  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 01, 2016, 11:22:58 »

Булче, то при вас голям сериал. Ама, как разбрахте изобщо, тия неща не са ли тайна?
Въпреки че като гледам в на мм работата, как нищо не е тайна повече от 5мин и всики знае всичко не се учудвам. Бяха го поздравявали за бебето предида каже още pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: август 01, 2016, 11:42:54 »

Писах, писах, пък не се сетих да е в новата тема...
Ще може ли някой с повече възможности да ми прехвърли поста.
Усмихнат ден на всички!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 01, 2016, 11:51:05 »

Али, обичам те, но нямам възможности щот пак кълва от телефона и готвя и сгъвам пране и гледам Кико едновременно  blum ама много успешно ме разсейвате от задачките ми.
Ина, искам още клюки по италиЯнски  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: август 01, 2016, 11:58:52 »

Аличка, давай с копиране. Магито май е в Русе.
Ние също нямахме вода тази сутрин. В замяна на това обаче имахме гости smile. Да живеят навиците ми от безводния режим в Бургас да държа поне 4 туби по 12л. резерва.  smile
Не ми се е налагало да пазя официални тайни, винаги ги научавам последна, когато съвсем не са тайни. Предположения за тайни обаче правя първа Wink. Имам попадения, но и често съм в напълно противоположна посока blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 01, 2016, 12:03:55 »

Поста на Али kiss2
"Завърнах се на работа... Четох ви, ама все пак имам 10 стр. за наваксване.
Гледах логикато за прането, за любовта към учителската професия и се мотивирах.
Ако знаете как кифленски мога да извъртя разговора - харесах си обувки, имам ултра як маникюр и педикюр и последната седмица я обърнахме на нощен живот.
За обиколките по края на Лоли и Надето и за кумуването ще разказвам в нашата тема... тези дни!
Това е - изсипан пост, ама не се сдържах.
А да, и за финал - нямахме вода тази сутрин. Добре, че не се потих много през нощта, че щях да съм вкисната първия работен ден след кратката забежка, първия ден на седмицата и на месеца. Дано ни е  слънчево и отпускарско."
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #28 -: август 01, 2016, 12:04:26 »

Мале хаха ще си закъснея за интервюто от ваще клюки хахаха..  като се върна ще разправям за мойте староофисни клюки хаха ще паднете,то бяха тайни, то бяйа разводи та сега са бебета.  дъла история. .  Wink
Пожелайте ми успех,пък после ако има с какво ще се похваля в новата тема Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: август 01, 2016, 12:06:47 »

Хаххаха, браво на Лоли.

Свекьрвата купила атлас за Марта. В него имената в Бг са все още Станке Димитров, Михайловград и КьрджаЛ (?)  pardon

Какво доживях да видя...
Фабио в кухнята оцветява картинки, а Марта в салона играе на Нинтендо. Светьт полудя.  crazy girl_impossible

Миленка, ще стискаме палци.

ПП. Момичето дет ще се жени е трета братовчедка на Фабио, ама те са мноооого трети братовчеди, защото дядо му са били суманайти братя и сестри.
« Последна редакция: август 01, 2016, 12:10:01 от inaxastra » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines