Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:28:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 180500 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: август 01, 2016, 07:04:25 »

Добре дошъл мой Август!

Пожелавам ви красиви летни емоции и ви пускам малко фейсбук мъдрост.

"Знаеш ли какво? Днешният ден е точно толкова пълен с възможности, колкото утрешния. Не отлагай живота си. Никой няма да отложи края му."

/из "Позитивно", Тошка Иванова/
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #1 -: август 01, 2016, 07:25:56 »

Честит Август!
Нов месец, нов късмет, нови планове, нови мечти, нови трепети smile
Усмехнете се и му се насладете!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 01, 2016, 07:28:08 »

Добро утро!
Киви, благодаря за темата!
Ех, дойде Август, така си го обичам... Ама тая година с нетърпение ще чакам края му.
На всички пожелавам прекрасен, усмихнат, летен ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 01, 2016, 07:53:12 »

Честит Август и от мен новозавърнала се лагерничка!
Нямам батерия, но исках само да ви споделя, че в годината не се повтарят само 2 дни, вчера и утре! Така че изживейте всеки ден от август на 100% добро настроение! heart heart heart
Мерси за снимката Сноу и за темата Киви!
Слънчев ден от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: август 01, 2016, 08:22:54 »

Привет!
Така сме преплетени и във Фб, че кафето е от мястото с картинката на Сноу, а една друга мисъл е харесана от Киви: "Човек не може да открие нови океани, докато не събере смелост изгуби брега от поглед."
Бъдете смели и се оглеждайте.
Август започва!

Хехе, понеже в позитивния пост има думата край, значи мога да си позволя да цитирам позитивната мъдрост на Дийпак Чопра, която пък съдържа не Wink
"Някой ден не е ден от календара." Нека всеки ден от месец август има смисъл и е ден от календара!


* 13876490_1193517887364972_1303787428581058020_n.jpg (69.09 KB, 346x346 - видяно 2673 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: август 01, 2016, 08:50:11 »

Добро утро smile

Много сте дьлбокомислени днес, чак не смея да пиша, за да не кажа някоя простотия.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: август 01, 2016, 09:13:44 »

Хаха, Ина! heart heart heart
На всеки кръгъл час по Радио 1 пускат класическа музика. Знаете как ми действа, заредена съм с простотии.
Изпратих си и гостите преди малко. Лелеее, 12 часа сън удариха без да идат до тоалетната... По едно време взех да се притеснявам даже.
Да си спазя обещанието:

Уважаеми гости, регистрирайте се във форума! Ще се радваме да сте част от нас, ще ви разсмиваме и разплакваме, ще ви подкрепяме, ще ви разпитваме и съветваме, но първо трябва да ви познаваме! INLOVE*
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #7 -: август 01, 2016, 09:17:15 »

Айде цоп и аз в август темата Wink попропунах напоследък ама съм тука вече smile направих темичка за позитивни мисли - в раздел "Кафе и чай" мисля че добре ще ни дойде да сме позитивни, който иска може да се включи..

Стискайте ми палци, днес съм на интервю за работа, надявам да ми се получи smile Иначе не се оплаквам,  малкия е слънце днеска, в страхотно настроение е smile

Какво съм изпуснала за регистрираните потребители Wink huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #8 -: август 01, 2016, 09:42:58 »

Не знам и аз не сьм в течение  pardon

Вчера слушам на Фабио майка му му разказва някаква зверска семейна клюка. Викам я, я кажи и на мен... Той ми разказва и го питам откьде знаят. Случаят бил, че оня ден на семейния обяд, една от лелите дрьпнала свекьрвата на страна и й казала, че ще й разкаже, ама да се закьлне да не казва на никого. После друга се присьединила и питала "Ааа, за случая на еди си кой ли говорите?", после още една и накрая се оказало, че цялото село е в течение...

После свекьрвата каза на Фабио който каза на мен и аз й обясних, че сега ще го напиша вьв форума, та ще се даде международна известност, па даже и ще остане в историята, защото ведньж документирано тук, вече не изчезва  lol lol lol

Много се смяха с тоя форум...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: август 01, 2016, 09:51:48 »

Правилно, една тайна не е тайна, ако се знае само от двама души Wink
Някъде през май забелязахме, че в публичното пространство ни взаимстват идеи, преживявания, лафове и даже имена. Понеже никой от нас не си призна, обвинихме Гостите, дето тайно и безимено четат месечната тема.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 01, 2016, 10:01:56 »

На мен Август ми започва много добре. Утре след обяд трябваше да съм на преглед, ама ми се обадиха да ми презапишат часа за сутринта и сега и мм ще може да присъства  danceg. Ако така започва, и с всички празници, които имаме този месец вече съм в трепетно очакване да видя какви хубави моменти ще донесе всеки следващ ден  girl_wink
А и за пръв път от доста време не съм в настроение да мрънкам, направо си е цяло чудо! Може би защото сутринта вече мрънках и ревах  LAUGHTER
Ина, ама ти само ни разпали любопитството и не каза каква е цялата история.
Свекърва, аз не съм в течение какво е станало, но звучи неприятно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #11 -: август 01, 2016, 10:08:54 »

Кое публично постранство и по какьв начин става това заимстване?

А вие как го разбрахте?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: август 01, 2016, 10:16:07 »

За майките и имената



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: август 01, 2016, 10:17:20 »

Хехе, примерно Майко мила ни ходеха по петите с темите си. И още няколко блога Wink.
Статистиката на форума отчита много повече Гости, отколкото регистрирани потребители.  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #14 -: август 01, 2016, 10:28:04 »

 huhhuh.gif да,  сега като каза се замислих, Майкомила ги чета отвреме навреме и май верно има някои общи неша..  Е гадно е, да си бъдат оригинални в крайна сметка...
Видях предложението само регистрирани да четат месечната и личните бабешки и мисля че има резон, така или иначе тези теми са по лични и не могат да бъдат в помощ на никой който не ни познава. Нито са свързани с организация нито нищо... smile

Инче я раздуй клюката

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines