Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:52:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 182741 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: август 25, 2016, 22:46:48 »

Свекърва предлагам това да е новият бизнес план Wink Много добре ти се получават нещата.Наскоро търсих да си поръчам парцалена кукла,или по-точно мека кукла,цените са потресаващи,не очаквах,но е напълно разбираемо,много труд е вложено.
  И на мен любима ми е лилавата рокля с пиленцето,как добре си напаснала и етикета-съвършена е:) На комплекта виждам и пайетки ,доста си се постарала good
А малката е истинско бижу,фина,руса с прекрасни очички ,ангелче..И добре ви е изработила,но поне се е забавлявало детето,сега му е времето.
 Рат честита ви годишнина,още многоооооо, многооо такива да имате и да се увеличавате heart
Бубе да ти е живо и здраво братчетои много късмет да има.
 Скай майките мили пак са на вълна "драма с елементи на смях,през сълзи" Искрено се надявам да си спестя поне половината от написаното,но  никога не се знае Wink Може да се присъединя и аз към клуба  yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #601 -: август 25, 2016, 23:41:45 »

Свекс, забравих да те закача, че сте изгубили тренинг с твоята приятелка  blum  Още щом прочетох "бикини" се сетих за намерението на  мадмоазел  danceg Наистина е много, много сладка малката красавица  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #602 -: август 26, 2016, 07:24:55 »

Добро утро! Хайде на петъка!
Сноу, поне да беше погледнало или посочило към водоскоците туй дете, та да се сетим Wink Как нищо в поведението му не подсказа, че има някакви намерени - да подскача, да се ядосва, че не го разбираме, да настоява... Не, мирно, кротко, с усмивка си каза речта, изчака за уи-то и си плю на петите funnytooth
Лоли, паетите трябваше да ги сложа за да се различават еднаквите дрехи и да се знае коя на кого е. Много важно било, да не се карат куклите. Wink Все още не е преодоляла чувството за собственност, което е нейно, твърдо си е нейно, та чак и аз бях Мон Леля до миналата година. Явно по тази причина смята, че и за куклите е от значение.  pardon
За бизнес не вярвам да става, за хоби повече. Пък и на мен тръпката ми е докато ги скроя, самото шиене ми е доста пипляво. Хехе, цялата къща се пълни с конци и карфици, котката мрази шума от машината.
Леля ми вчера дойде след 3 седмично отсъствие. Много добре ни се отрази и на мен, и на майка ми.  smile Друго си е да имаш сестра, не е като брат pardon
Успешен ден на всички, да я подхващаме овреме smile!


* 14067607_1047084442076041_1500219618752678967_n.jpg (30.69 KB, 370x475 - видяно 145 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: август 26, 2016, 08:03:50 »

Добро утро!
Свекърва, шапка ти свалям, какви красоти си сътворила, браво! А дано да се радваш на внучки да си използваш таланта  girl_wink
Лоли, а ти до къде стигна с твоите шиваченски подвизи?
Днеска мм почва ремонт у нас, ще оправяме спалнята, че да има място за бебето. А на мен още ми се вижда рано girl_impossible. Вчера накарах братовчедка ми да вземе първата покупка (въпросната бяла шапка) и вече си имаме едно нещо, с което ще си останем още поне 2-3 седмици.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: август 26, 2016, 09:26:52 »

Добро утро! smile

Свекърва, хубави неща си сътворила, върна ме в детството, когато на мен никой не ми обръщаше внимание по този въпрос, т.е да ми шие дрехи за куклите и аз сама "се справях"  като увивах разни парцали около тях или парчета, изплетени от мен, доколкото са ми стигали възможностите(поне плюс ми остана, че научих няколко вида плетки покрай тази работа) и само завиждах като се намереше някоя приятелка с баба-шивачка.
Това ми напомня, че като ходихме при шивачката на баба умирах от кеф да събирам парцалчета за дрехи на куклите.
Еххх, хубави времена бяха Girl_sing

А майките мили окончателно ги обвинявам в плагиатство, това от статията пусната от Скай е 1:1 с един скеч на "Комиците", изпълняван от Ернестина Шинова, преди много години.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #605 -: август 26, 2016, 09:33:28 »

Вчера нямах време да пиша, но днес мога малко повече. Като малка родителите ми работеха така че майка ми беше на смени, а баща ми един работи 24 часа и два или три почива, поради което изкарвах много време с него и той ми правеше дрехи за куклите:) дори си спомням, че едно плюшено куче, което нещо го беше сполетяло и нямаше много търговски вид се превърна в кожено палто:)) много ми пристваше на акъла мойто тате smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #606 -: август 26, 2016, 09:36:42 »

Не си права да ги обвиняваш Мари. Статията започва така:

Този текст е придобил култов интернет статус. Ние от Майко Мила се опитахме да намерим автора, но така и не успяхме да го издирим. Четете, смейте се и плачете. Ако вече сте го срещали, пак се посмейте!

Не са казали, че е техен текста  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #607 -: август 26, 2016, 09:47:57 »

Същото беше публикувано преди време и в Първите седем, не си спомням дали беше с автор, а още преди това в Момичетата от града.
Както казва Ина, в мрежата много от нещата са копи- пейст. Мине, не мине време и хоп - появят се отново smile
Нищо де, да ги затвърдим Wink
Сега очаквам да се появят статии за първия учебен ден Wink
Допълнение: Тръгнах да разсъждавам за думите на Мари, пък забравих crazy.
Да, така беше, сами се мъчехме да правим дрехи - най- първо беше правоъгълен парцал с две дупки за ръцете, после плетяхме. И аз така се научих да плета, първата ми творба беше пола за кукла. Баба ми ми шиеше куклите, аз правех дрехите и ги "решех". Приятелката ми и съответно дъщеря и само в краен случай се хващат да зашият копче някъде. Малката и тя не проявява интерес. Като правихме пробата и дадох креда да покаже дължината на подгъва и после карфица да го защипе, ама до там. Има една зелена чанта в ръцете и, тя е подарък за Великден от тяхна съседка. Беше на отделни скроени парчета, с подробно упътване. Донесоха ми я чак от Франция да им я направя. Казвам им да гледат, не е трудно, ама - не. Тях по ги влече музиката, свирят и трите на пиано. smile
« Последна редакция: август 26, 2016, 10:08:50 от svekarva » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: август 26, 2016, 09:50:51 »

Добро ви утро! Благодаря за вчерашните пожелания, а днес пак blum Майка ми има 50 годишен юбилей! Подновиха си халките с баща ми, а ние й добавихме изненада - едно малко диамантче на нейната Girl_hide



Свекърва, справила си се повече от добре! Много симпатична и младата госпожица. Ще има да си се радва на новите придобивки  smile

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: август 26, 2016, 10:09:25 »

Публично се извинявам!

Признавам си, че този текст го видях, едва след като Ина писа за него.

Не трябва да правя заключения преди първото кафе, вземам си бележка smile


Бубе, да ти е жива и здрава майчето!
Много хубаво сте я изненадали, чудесна идея good
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: август 26, 2016, 10:24:24 »

Рат до никъде съм с моите идеи smile тъкмо започнах и ме хвана "приятния" летен вирус ,та сега си релаксирам,решила съм другата седмица да дам нов старт,тъкмо гардероба ще е пристигнал и ще започна леко подреждане Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #611 -: август 26, 2016, 10:44:10 »

Добър ви ден от една блудна форумка!

Нещо ви изпуснах края и на няколко пъти сядам да ви чета, ама не мога да ви наваксам. Както и да е, слагам маркер от тук да ви следя, та дано си хвана нишката и да си навия кълбото с информация.

Айде хубав ви петък и уикенд от мен, вече се усеща лекия полъх на есента, слънцето отпуска полека-лека и на мен започва да ми става носталгично, че още едно лято си отива. heart

Черпя ви с 1 ден закъснение за 2-рата месечинка на нашето семейство smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #612 -: август 26, 2016, 10:56:13 »

Здравейте!
Аз съм се настроила за почивка!
Красотата на Свекърва ще ги гледам вкъщи, че през телефона ми е трудно да се насладя.
Чакаме втория ми братовчед- изтърсакът от всички нас. Ще учат с ММ, макар и различни специалности. Той бая време живя в Англия, та ще наваксваме с клюките.
В неделя сме се настроили за голямо предсезонно пазаруван е.
Оф, чета пак за земетресението и ме побиват тръпки! Не ме е страх от такива неща, но имам лоши спомени от последното силно. Тогава изгубихме бебето. Не можех два пъти нищо да направя и не знаех на два пъти за 24 часа дали съм жива. Дано Ина е добре!!!
Пиша от час...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: август 26, 2016, 12:43:07 »

Здрасти! Аз съм вашта кака и съм жива! До Понеделник! Хубава събота и неделя!
Ихааа телефона ми пише сам  shok Oh my ... heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #614 -: август 26, 2016, 14:30:33 »

Кака ти, много се радвам да те засека. Честита ти придобивка и до понеделник!
Адиктед, добре дошла отново!
Ама големи празници тия дни. Добре, че само виртуално черпите. Да не стане "г#з глава затрива" с толкова ядене на сладко.
Днес шефът го няма и работата върви спокойно. Сещам се за това, че, ако чистачката я няма- всички мрънкат. Да се чудиш кой е по-важен.
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines