Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:00:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 181933 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #540 -: август 22, 2016, 16:21:15 »

Хахах... Ина мен всичките клипове днес ме потрисат жестоко, а не е да не съм готвила риба или да не съм била в млекопроизводствения бранш ( по решение на змей за кратко). Явно не са за мен тия дейности, а дори като го гледах днес с тия малки хиени бях благодарна, че със змей така културно се разбрахме за млякото. Не че тогава бях на тоз акъл де, напротив cray cray cray cray cray света....  ама на - нямало е кой да ми пусне клипчето на време smile

 Offtopic И между другото това ми е новата любима емотикона  bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad.... как ми тича на Кивито...  bad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: август 22, 2016, 17:14:44 »

Явно днес ми е ден за скандални клипове... да върна жеста с клип без риба, но с много мляко smile

https://www.youtube.com/watch?v=yKaaJuXppDE&feature=youtu.be




 laugh laugh Xixixi insane crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #542 -: август 22, 2016, 17:41:53 »

bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad bad.... как ми тича на Кивито...  bad
Вярно е Wink И на мен щеше да ми тича, ако бях останала със зелената елхичка funnytooth
Кивич, с едно иди- дойди, ама там двете когато се боричкат за вимето на майка си, бая зорно ми се вижда Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #543 -: август 23, 2016, 08:18:00 »

Добро утро!
Има ли някой тук или всички спят?
Едно любовно кафенце от мен:



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: август 23, 2016, 08:38:05 »

Добро утро!
И аз съм тук, ама докато закуся и си приема медикаментите мина 1 час. Днеска съм крива в унисон с времето, не се наспах, братовчедка ми е болна и треперя да не ме зарази /тва тийновете са страшна работа- вчера й беше лошо, едва стоеше, днеска тръгна със супер изпокъсани дънки по моловете и да обикаля crazy/
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #545 -: август 23, 2016, 08:51:50 »

Ратче, хич не я пускай да се връща при теб  diablo

Вчера се разбих да оправям багажи (Бубе, бяхме малко на гости в моето родно градче и после малко на море), а докато ме е нямало тлъсти зелени нашественици са опоскали лятната ми билкова градинка на терасата. Голям пир е било: две саксии избуял босилек, мента, че дори и лавандулата са гризали. Само розмаринчето са пропуснали. Още ме боли душичката.....А докато аз водих борба с вредителите, госпожицата беше се развихрила и нямаше сантиметърче свободно място на пода  insane insane insane

И понеже си говорихте за песни и музика вчера, да ви поздравя с една от любимите ни песни с Бубет (както тя я нарича Супикали експиалидоушъс)

https://youtu.be/IWH3Hmsr5fM

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #546 -: август 23, 2016, 09:29:12 »

Има, имаааа heart
Сноу, я сега кажи как се пие кафе от такава чаша? Wink Ако я хванеш с дясната ръка, устата ти попада в нещо като дупе и 100% ще се покапеш. Ако я хванеш с лявата, трябва да направиш крива усмивка, белким уцелиш издатината Wink
Как изкарахте на морето, какво ново открихте?
Фани да не е в Русия? Wink Хем и нов телефон има...
На мен ми писна с тези тютюневи складове, всеки за тях говори и за тях има мнение. Даже майката на Амели Първа вчера споделяше в парка, че ходила с бебето на протест веднага щом разбрала. nea Много бързо си възвърна борческите настроения Wink. Ама не протестира, че за милионен път разкопават точно пред нас, по неизвестни причини /най- вече предизборно/ и че целият град е като след въздушно нападение в безсмислени ремонти, които точат ли, точат diablo
Хаха, в парка една хубава възрастна дама с капела всеки ден ми дава брошури на някаква църква и ми повтаря да не губя надежда. За да не я обидя, прилежно взимам дипляните, нося си ги вкъщи и после с нашия боклук ги изхвърлям. Насилих се да прочета поне написаното с едри букви, ама не става Wink Та тази жена ми е за пример, не губи надежда... или забравя. pardon
Сноу и Рататуй, докато се намоткам  да публикувам и сте писали.
Това се казва концерт на открито good Каква огромна площ само и как добре е организирано пространството heart. И ние си имаме в Пловдив, но е толкова неудобно за седене crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: август 23, 2016, 09:30:43 »

Привет и от мен! Coffe

И аз отдавна съм "на линия", но докато стигна до компютъра....

Сега му дойде редът и с второто кафе.


Рататуй, такива преносители на вируси ги дръж надалеко. Сега ти и бебето сте най-важни, пък каквото който иска да си мисли.
Трупай опит отсега, че в бъдеще, с бебето ще изпадаш в подобни ситуации.

Лично аз съм безкомпромисна, а който не се сеща сам, толкова по-зле за него. beating

Сноу и аз имах такива нашественици преди години, но ми изядоха петуниите. Само че аз не бях на почивка, а излизам сутрин за работа-всичко наред, прибирам се-едно цяло сандъче петунии изядено до корен, само едни оръфани стебла бяха останали, ядени-недоизядени, такова нещо не бях виждала shok

А за багажа като приготвях, бях страшна гледка, накрая ми идваше да оставя всичко.
Аз редя неща в куфарите, Сами идва и вади и носи, където реши. Аз отивам да събера "плячката" на Сами и да я върна по местата, през това време Симеон пълни "негови" неща по куфарите.... tease

То хубаво, обаче и ръчен багаж имаше(за самолета), а там не може да има какво да е..... много е сложно с деца да организираш багаж. star




« Последна редакция: август 23, 2016, 09:33:13 от Marri » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: август 23, 2016, 09:50:13 »

Вчера я изолирах в стаята й на горния етаж. Даже желязото си изхвърлих, че тя реши да ми го прави и не го пих. Аз съм страшна хипохондричка по принцип, та  взех да пия превантивно биозин.
Мари, голямо шоу звучи оправянето на багаж при вас.
Леле, като ви слушам с тия буби, добре че не отглеждам цветя, ако завъдя такова чудо у нас не знам какво ще правя /много са ми гадни повечето насекоми/. На майка едната роза в двора много я нападат и преди им правех филм на ужасите- поливах ги, тресях клоните, с запалка ги пърлех- абе Тексаското клане за листни въжки
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #549 -: август 23, 2016, 10:06:41 »

... я сега кажи как се пие кафе от такава чаша? Wink Ако я хванеш с дясната ръка, устата ти попада в нещо като дупе и 100% ще се покапеш. Ако я хванеш с лявата, трябва да направиш крива усмивка, белким уцелиш издатината Wink

Свекьрва както винаги убива с коментар и вади неподозирана гледна точка, плод на нейната наблюдателност и бьрза, и практична мисьл.  good Никога не би ми дошло наум подобно нещо  girl_impossible
 lol

А за багажа като приготвях, бях страшна гледка, накрая ми идваше да оставя всичко.
Аз редя неща в куфарите, Сами идва и вади и носи, където реши. Аз отивам да събера "плячката" на Сами и да я върна по местата, през това време Симеон пълни "негови" неща по куфарите.... tease

То хубаво, обаче и ръчен багаж имаше(за самолета), а там не може да има какво да е..... много е сложно с деца да организираш багаж. star

Това пьк ме разби от смях просто !!! Точно като някакьв филм и в сьщото време толкова истинско...
Само в тия моменти сьм благодарна, че имам хора до мен да помагат с децата (през цялото друго време не спирам да се оплаквам).
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: август 23, 2016, 10:37:57 »

И аз се наканих да седна в този мрачен ден.

Рат, точно така, сега трябва да се пазиш. Ако трябва, направо ѝ казвай да си ходи и това е.

И аз не отглеждам цветя, много съм скарана с това. Милото ми подаряваше в началото на връзката ни, но после вика - от Greenpeace ми се обадиха да престана, че застрашаваш цялата флора  tease (веднъж убих и едно изкуствено цвете...)

Днес сме на танци, вчера малко репетирахме. Откровено смешни сме, трябва да сведем театралните елементи до минимум!

От утре започвам обратното броене, само месец до сватбата! Не знам как отлетя времето, тази година ми е като насън  girl_impossible
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: август 23, 2016, 10:39:46 »

Да, но аз бързо захитрях(или по-точно еволюирах(нали съм казвала, иначе изчезваш като вид)) и следващите пъти децата не присъстваха на приготвянето на багажа.
Както се казва "парен каша духа" pardon
Е, Симеон ми спретна друга изненада, тайно слагал разни неща в багажа, защото си мислел, че няма да сме съгласни да ги вземем, но това е друга тема...

На коментарът на Свекърва и аз се учудих, но защото аз съм малко друга порода, в тепсийка да ми сервират кафето, ще го пия, къде ще ида  blush
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #552 -: август 23, 2016, 12:12:47 »

На майка едната роза в двора много я нападат и преди им правех филм на ужасите- поливах ги, тресях клоните, с запалка ги пърлех- абе Тексаското клане за листни въжки

Ратче, аз изобщо не говоря за листни въшки, а за тлъстички охранени гъсенички  diablo
Точно като на Мари петуниите са ми изяли босилека  cray

Мари, при приготвянето на багаж съм същия цирк - аз слагам, госпожицата вади, пробва, разхвърля, размята....накрая изхвърля всичко (прилежно изгладено и сгънато!!!) и се намества удобно в куфара  badgirl

Бубе, то не останало до сватбата  yahoo

Свеки, аз имам подобни чаши със сърцевидна форма, ръчен порцелан....правят кафето истински специално и го пием със съпружето с голямо удоволствие. Въпрос на пристрастеност към кафе, както е казала и Мари smile

Свекс, понеже попита за ново, Бубет има нова дума - "додоскам"  LAUGHTER Нямаме идея какво значи, но явно е универсална, защо като я питаш какво прави и тя казва: "Додоскам си" или пък: "Остави ме да си дододоскам"  laugh laugh laugh
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: август 23, 2016, 12:31:56 »

Аз пък хич не се сетих за гъсеници-асоциирам ги с нещо бавно и трудно подвижно, а не нещо което може да се качи на балкон.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #554 -: август 23, 2016, 13:34:01 »

Хихи, Рат, преди да стане гъсеница, тя е била пеперуда, дето лети и снася яйца. Като копринената буба, вредител, че яде листа на черница, ама поне пашкулът и е ценен. Wink
Аз съвсем скоро се простих с моята кливия точно поради тази причина. Изхвърлих я с все пръст, кой знае къде може да има забутано яйце. bad
За чашите по- скоро имам развинтена фантазия, отколкото практичност Wink. Естествено, че се будалкам, ама наистина си представям как устните ми биха се нагодили към формата на чашата funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines