Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:14:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 181052 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 01, 2016, 15:38:50 »

Привет.Ние бяхме по пътищата в този ужасно горещ ден.ама наистина ужасно горещ.Прочетох ви, но главата ми е празна.ще пиша утре.

Целувки!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 01, 2016, 18:25:15 »

Оооо, Свиленка, явно четем различни сайтове с теб, ние отбелязваме (срам не срам) 9-та годишнина. Намирам я или като дървена или като бакърена. Ама джезвета не ми се подаряват, а шаха ми беше отдавнашно обещание. Edit: Е па ся я намерих като фаянсова: подарява се порцелан!!! Да бе да, да ми се изпочупи в самолета на Райан  blum tease
Миме, здрасти, душичке!
Маги, не ви завиждам! Добре че следобеда малко подухва тук! good
« Последна редакция: август 01, 2016, 18:29:50 от fanimira » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #47 -: август 01, 2016, 19:03:39 »

Привет и от мен  Sunshine Sunshine Sunshine На мен пак ми стовариха работа за целия китайски народ и ми е едно натоварено, цял ден не мога да стигна да пиша, а вие сте писали, писали...
Какво е "Майко мила"  blush Извинявам се, но това ми е първи форум, и както е известно нахлух като анархист и все още не разбирам някои структури и правила  Girl_hide Тъй като е публичен и аз се съобразявам доста какво споделям, за да бъда възможно най-малко рапознаваема. От друга страна ме сърби езика толкова много неща да споделя  blush Казах си толкова много пъти: "Защо не?" Та ще видим как ще продължа. Но това, което свекърва е споделила, искрено ме притесни. Смисъл видя ла си някъде да се коментира какво се пише тук ли? Все пак се надявам да стана минимум министър-председател, та да си знам... lol Иначе от личен опит мога да каже, че ако някой има интерес от вас и личния ви живот, ще на ери начин да получи цялата информация за вас в публичното пространство. Ще проследят IP, ще намерят дори какви сайтове разглеждате... Според мен би шпионирал сам някой, който има персонален интерес Wink
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 01, 2016, 19:37:49 »

Оооо, Свиленка, явно четем различни сайтове с теб, ние отбелязваме (срам не срам) 9-та годишнина....

Ми не знам... туй ми каза гуглето на мен....  crazy Пък да ти кажа, този сайт и той тъй твърди  pardon  Бе няма значение, важното е лИбоФ да има, колко години са, то си е просто математика ся!  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 01, 2016, 19:58:21 »

Marry_me, ние не чак в такава степен да сме притеснени, че ни четат колкото си ни взаимстват разни идеи, дискутирани теми и т.н. а аз не мисля, че тук има някои чак кой знае какви ВИП-ове, че да сме притеснени да не ни шпионирват.
Не знам от къде тръгна цялата тая параноя, на моменти бистрим политика и лични житейски дилеми, та да не би на някой да му било навредяло на иначе безупречната репутация. Пък в края на краищата, който не ще да го четат да не пише и готовооооо. Аз като бях зачезнала 4-5 години никой не ме е търсил или притеснявал за писания из форума, ама някои хора са по-предпазливи, а други много се връзват на някои други "изцепки" и така. Спокойно! Няма нищо притеснително. Свекс, пусни линк към майка ни мила, plsss! Свилена, яз съм на търсачка Bing
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 01, 2016, 20:04:06 »

Здравейте, аз се завърнах от морето smile Честит нов месец!

Не съм ви чела, нямаше и кога. Ще наваксвам  Wink

Не ми се прибираше, днес ми е много лош ден. Надявам се, че от утре ще вляза в ритъм... сватбата е толкова близо, че чак се плаша!

А да, имаме си снимки от годежната фотосесия, доволна съм, ще използваме за поканите, етикетите. Всъщност така ми харесаха, че на морето почти не се снимах, успокоена, че си имам хубави снимки  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #51 -: август 01, 2016, 20:14:45 »

Фани, не познавам момичета тук, нито знам социалния им статус, но от личен опит мога да те уверя, че хората с бизнес в БГ се знаят едни други. Не сме голяма страна, всеки познава всеки или някой, който познава някой си. Общо взето не е много приятно да се коментира нещо, което си споделил. По същата причина не споделям прекалено много неща във ФБ.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 01, 2016, 21:04:14 »

Аз да се изкажа като един човек дето чете месечната и почти не пише, малко като шпионин съм. blum това е форум, смисълът му е да е публичен, всеки си преценява какво да сподели. Факт е че се споделят лични неща и някой ако се поразтърси може много информация да намери. Четох специално и Майкомила, но не зацепих какво са копирали.
Човек трябва да е внимателен какво пише, то аз доскоро нямах фейсбук по тази причина, но заради детската градина и групата на родителите се принудих да си направя. Но може много да се разбере,то от чисто любопитство. Но пък има и зложелателни хора.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #53 -: август 01, 2016, 21:14:01 »

bg.mama ли е Майко мила? Светнете ме най-накрая lol Ако е така kezz funnytooth Сещам се за един виц, в който общо взето се заключаваше: "Какво да се очаква от здравна система, която се гради на коментари в бг.мама"  funnytooth Когато и да търся нещо в гугъл, винаги ми излиза, че е вече коментирано там lol
Едит: Заставам зад написаното от Румяна на 100% Майкомила  funnytooth funnytooth
« Последна редакция: август 01, 2016, 21:18:45 от marry_me » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: август 01, 2016, 21:15:56 »

Майко мила

http://www.maikomila.bg/category/ние/
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #55 -: август 01, 2016, 21:21:36 »

Това го виждам за първи път  shok Сега ми създадохте работа за поне един час да го изследвам  huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #56 -: август 01, 2016, 22:02:34 »

Ако нямаш деца, няма да те забавли по сьщия начин  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: август 01, 2016, 22:06:30 »

А така, ей сега ще ви светне лампата funnytooth
Нищо страшно няма, умрял някой за нашите личности. Просто крадат идеи, за които да пишат. Тук коментираме, блъскаме си главите и те хоп, след ден два казват същото, че даже и със същите думи. Съвсем ни е ясно, че хора от нашия форум са активни и в други форуми, или че имат блогове. Няма как да не пренесем, разкрасим или спестим част от дискутираните проблеми. Ако не ме домързява и аз труд мога да напиша за "Дупката на цар Мидас".  Wink
marry_me, за теб знаем най- малко Wink Иска се повече от месец редовно писане и четене, че да ни хванеш дирите.
Румяна, човек си познава бързо собствените думи в чужда уста. Точно защото не пишеш, не можеш да зацепиш, нямаш причина да си нащрек Wink
За мен месечната тема е глътка свеж въздух, много информация за живота и място, където мога да се посмея. Не винаги и на всеки вярвам, че казва истината. Всички ние създаваме прекрасни поучителни, тъжни или комични истории, който иска нека ги възприема като художествена литература, който иска - като достоверни репортажи от мястото на събитието Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #58 -: август 01, 2016, 22:41:03 »

Свекърва, да си призная честно доста неща не ги разбирам, то кодови имена, то чудо. Нормално е да знаете малко за мен, пазя се  blum и лични си живот пазя от Гостите  tease Но пък се отпускам, бавно...
Прочетох една статия за рака на шийката на матката в Майкомила, хареса ми  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 02, 2016, 06:11:20 »

Добро утро!
Аз днеска от вълнение не мога да спя, втори час се въртя и се отказах и без това е време до ставам. Нали днеска ми е празник- излизам на лекар, та вълнението е голямо. Дано да има и добри новини! За което ако, може моля за едни палци!
Спорен и хубав ден на всички!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines