Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:58:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 185840 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #345 -: август 11, 2016, 14:07:02 »

Тъкмо написах "Я да вземе някой с нещо да се похвали!" и ми дойде на ума един стар виц от времето на дядо ми, в тон с разговора при това. funnytooth
Значи, в едно село най- хубавата и най- богатата мома била много глупава. Ама толкова глупава, че въпреки красотата и имането и, аха- аха да си остане стара мома. Естествено от селото никой не я искал, ама и другоселци като я чуели да говори и мигом си събирали багажа и беж на каруцата. Родителите и се видели в чудо, та и забранили да говори пред гостите.
Дошли сватове от много далечно село, имотни, работни и с хубавец син за женене.  Момата мълчала, усмихвала се и работата взела, че станала - харесали я и ги сватосали.
Бащата си отдъхнал и в голямата си радост рекъл на щерка си:
- Излезте със зетя да се поразходите двамцата, да се опознаете, да види селото, пък и ти да се похвалиш!
Излезли двамата, вървяли, гледали, момъкът разказвал за дома си, а момата само сумтяла и се напъвала да се сети с какво да се похвали. По едно време спряла до една крива круша в затънтен сокак и посочила с пръст към купчинка, около която жужали орляци мухи. Изпъчила се, огледала се гордо и казала с меден глас:
- Туй л.йно видиш ли го? Аз съм го направила! - и се потупала за по- голяма достоверност в гърдите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #346 -: август 11, 2016, 14:37:39 »

по ред:

аз памперс няма да махам скоро също, макър че е ужасно обринат и подсечен, ама той не знае къде се намира още, малък е. Бях пускала една книга, американска, та ако някой я иска да свирка, една съфорумка успя наистина с този метод за 3 дни да махне памперса.

За роднините и непожеланите съвети, нямам никакви проблеми. Обяснявам бавно, за да им стане интересно, и те накрая са с моята нагласа. Сега обаче предстои след морето звяр да остане при майка ми и баща ми за седмица, силно се надявам да не бъде захранен с шоколад!

svekarvaто като ония виц, двама на вечеря, първа среща, обаче мълчали, нямали общи теми за разговор и девойката решила да иде до тоалетната и да се забави малко че да има за какво да си говорят,и връща се след 20 мин и ония я пита "С*а ли ма?"  angry huhhuh.gif nea blush
« Последна редакция: август 11, 2016, 14:44:15 от bulche91 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 11, 2016, 14:48:20 »

Привет.ГЛедам на всички ви дните са ужасни, да се класирам и аз.Тази сутрин, рано-рано почина едната ми баба.Поплаках си порядъчно и после реших, че ще я помня с усмивка и с упорита и. Защото тя беше едно упорито и саможиво бабе.

Памперса го махнахме от раз преди около 2 месеца вече.Не съм я слагала целенасочено на гърнето, не съм я тренирала от малка да знае какво да прави в него.Но аз съм много доволна от яслата.От там се научи първо само да ака в гърнето, а после за два дни с едно напикаване махнахме памперса.Подмятания съм чувала много, но аз съм перде, а и не си мълча, та бързо замлъкват хората.

Бубе, когато аз организирах нашата сватба майка само ме питаше защо правя това или онова, не виждаше смисъл в 80% от усилията ми.След като всичко мина ми каза браво, справи се страхотно, стана хубава сватба и сама я направи.Да ти кажа още се разтапям като се сетя за думите и и всички нерви забравям.

Булче, кучешките са ад, на нас ни разказаха играта, аз не спях.Да избиват тия зъби да си почините всички.

Мари, добре завърнала се от почивка.

Оставям ви дами, по-късно ако мога ще пиша.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 11, 2016, 14:55:51 »

Маги, съболезнования!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 11, 2016, 15:00:18 »

Съболезнования, Маги!

И на мен ми е криво и нервно.. Нямам търпение да си ходя, а като си ида вкъщи трябва да чистя и оправям.. Мързи ме, угодия няма!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #350 -: август 11, 2016, 15:01:39 »

На мен денят ми е нормален.

Маги, моите сьболезнования сьщо.

Тони, благодаря ти  give_rose  Превишила сьм лимита за лични и не можах да ти пиша там.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 11, 2016, 15:10:17 »

Маги, съболезнования  give_rose  cray аз много тежко преживях загубата на баба ми, на която съм кръстена. А на същия ден, в който беше погребението щяхме да бъдем кумове на двойка, за която и за двамата това е втори брак, но се обичат много и отглеждат децата си - момче и момиче заедно. В момента и двамата са студенти. Та защо го разказвам това, накратко, както ние, алияните често казваме : Така е устроен светът - Някой си отива, друг се ражда... С едното око плачем, а с другото се смеем  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 11, 2016, 15:15:33 »

Фанимира в тази връзка, днес свекървата има рожден ден.Сутринта с Моника отидохме да купим букет и да и го подарим.Та света е така устроен.

Благодаря ви момичета! give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #353 -: август 11, 2016, 15:32:16 »

магито съболезнования. Аз обикновенно когато някой по-възрастен си отиде казвам, а дано и ние да си доживеем, да видим внуци и правнуци. Това е един истински и пълноценен живот. Бях гледала някаква по телевизията която тълкуваше сънища, обади и се жена и се  оплака че сънува че ще почине когато е най-щастлива в живота. Жената и обясни точно това, човек е най-щастлив в живота когато пред себе си вижда голямо и щастливо семейство, когато е видял деца, внуци и правнуци! Та дано всички си заминем толкова щастливи!  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #354 -: август 11, 2016, 15:52:40 »

Маги, съболезнования! За нас остава да продължим да живеем и да следваме примера на тези, които вече ги няма.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #355 -: август 11, 2016, 16:17:12 »

Маги, съболезнования!
Със смъртта на баби и дядовци някак разбираме, че детството ни си е отишло завинаги sad.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: август 11, 2016, 16:25:50 »

Маги съболезнования ,,,,Много ми допада това,човек да си отива,когато е най-щастлив,дано  и ние доживеем внуци и правнуци
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 11, 2016, 21:01:00 »

Маги, моите съболезнования!

И аз се опитвам да разсъждавам философски...., но човек никога не е подготвен за тези събития в живота.....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 12, 2016, 08:05:35 »

Добро петъчно утро!  yahoo
Последен работен ден! Въпреки валежното време днес на мен ми е леко на душата. Довечера сме на сватба с Кари. Инж. си е резервирал билета и до понеделник вечерта поне ще ме държи емоцията /докато се сдърпаме за нещо/  blum
Кой е дежурния по кафето? Веднага да се яви да сервира!
Лека работа на всички работни!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #359 -: август 12, 2016, 08:37:49 »

Ето ти го кафето, със сладко;)
Значи си идва Инж. да се видите good Хубави, лоши, друго е да са до нас и да си имаме другар в живота. Най- малкото имаме на кого да се скараме и да си излеем гнева Wink
Най- накрая се диша спокойно. Който е на морето, да му мисли.
Успях да се видя с две приятелки чужбинки по за час. Едната е три години по- голяма от мен, на 65, другата загуби преди две години съпруга си, но и двете са много жизнени, правят планове, не се оплакват, много се смеят и нищо и никого не критикуват. Веднага, ама веднага си личи, че живеят извън България. Обичам си българските приятелки, но е съвсем друго с тях, всички си мрънкаме заедно и поотделно.
Ходи ми се по любов...


* 13912497_1198734833509944_6783206624572557313_n.jpg (67.09 KB, 346x346 - видяно 1587 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines