Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:12:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 181031 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 01, 2016, 12:17:55 »

Честит Август Sunshine   Нека бъде изпълнен с много положителни емоции и хубави моменти,за които да си разказваме .Аз за първи път нямам търпение да мине  бързо този месец,та и следващият Wink
  Както си бях  джен и спокойна (откакто съм бременна) вчера ме озари лудостта.По принцип напоследък не се дразня изобщо на ММ,даже напротив ,,,станала съм много добричка и  бих казала,че го обичам в пъти повече.До вчера....на косъм бях да го удуша с разхвърляните му чорапи по пода,,,,спасиха го майсторите,които в точния момент ми се мернаха пред очите.Добре ги насметох с огромния си корем и ръце на буквата Ф.За финал им казах,че ако се роди бебето ,преди да са си изнесли   задниците ( точната дума използвах) ще ходя да го гледам у тях....То не бяха празници,,,,,то не бяха почивки за по три четири бири,,,,, то не бяха почивки за моренце......еееееее изчерпа ми се търпението,до никъде не сме,,пристройката на новата част на къщата е на пясък и тухли,,,,,колко да съм спокойна?????
   Та така,,,днес съм пак джен,обичлива и добричка,,,,но фитила ми е много къс  beating
Миленка стискам палци Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #31 -: август 01, 2016, 12:28:36 »

СЛед като сутринта ми беше чудесна, в офиса бързо ме качиха на метлата, една приятелка ме разочарова, за клюките при нас да не говорим - повече от шокирана съм от последните. Като се сетя, преди 5-6 години се носеха разни измишльотини и за мен, тотално неверни, та се чудя настоящите глупости колко може да са истина.
Мъжото ми цяло лято ме разубеждава за климатик, накрая аз се предадох и в най-горещите дни той замина в командировка на хладно, а мен ме остави да се пържа  diablo diablo diablo

Какво доживях да видя...
Фабио в кухнята оцветява картинки, а Марта в салона играе на Нинтендо. Светьт полудя.  crazy girl_impossible

Хахахха, понапекло ги е повече слънцето  blum

Миленка, стискам палци и после те чакаме с клюките Wink

Киви
, пиши на Тони, че е на почивка в момента, ако ли не, аз имам няколко любими места, но хич не са евтини. Все пак ако решиш - ще ти пратя координати smile

Аман от агенти! Надявам се мен да не ме подозират тук, че иначе ще ми отнемат от малкото удоволствия  cray
Между другото, аз съм останала с впечатление, че бебешките темички са скрити за нерегистрирани потребители  crazy
Лоли, гуш и Омммммм Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: август 01, 2016, 12:39:15 »

Никъде не го намирам що за игра е това Нинтендо shok
Хехе, те сигурно са го преиздали атласа, без да направят справка в Мапс. Границите на съседките и новите държави нанесени ли са?
Като сме тръгнали на поучителни ситуации, да кажа и аз:
На моя колежка съпругът почина при катастрофа. Имаха две деца и тъкмо бяха купили апартамент на изплащане, всичко им се подреждаше, голяма любов и разбирателство бяха, когато се случи нещастието. Бяхме съкрушени, кофти работа. Дни след погребението се оказа, че съпругът има две междувременно родени и признати деца в друг град, които се явяваха преки наследници на неизплатения апартамент. Та колежката трябваше да изплаща техния дял, че да не и се тропнат да живеят заедно.  diablo
Друга колежка имаше дертове с импотентността на мъжа си. Беше се ошашкала, че пие лекарства за простатата и че заболяването му е от най- безизходните. Съвсем случайно обаче хванала и рецепта за антибиотик и разплела кълбото - човекът си имал любовница и понеже беше около 60, не е можел да изпълнява и съпружеските си задължения. Нищо му нямало на простатата, ама хванал буби за късмет. nea
Стискам палци на Миленка good
На останалите съчувствам за неприятностите.
Али
, ето ти причината за безводието
http://podtepeto.com/GRADAT/tezhka-avariya-ostavi-plovdiv-bez-voda/
Аз се канех да пера, трябва да проверя дали е спазено правилото от миналата тема Wink
« Последна редакция: август 01, 2016, 12:44:47 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #33 -: август 01, 2016, 12:44:07 »

Никъде не го намирам що за игра е това Нинтендо shok


Нинтендото е конзола за игри smile

Ужас за колежките, в такива случаи си поплювам в пазувите само и чукам на дърво Oh my ...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 01, 2016, 12:49:43 »

Свекърва на ляво или на дясно беше за прането  blum Аз четох,че е някакъв празник и отлагам прането за следобед,мъжо го няма ,за да проверя Wink
Сноу kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: август 01, 2016, 13:01:39 »

Повтарям: smile
Ако е наляво, ще е мъгляво. Ако е надясно, ще е ясно. Ако е напреж, няма да переш!
Аз определено няма да пера като има спукан водопровод blush Но ми е твърде топло да се берна и да проверявам дали има съвпадение, а по телефон не смея да питам, че малко е на ръководна позиция. Хихи, ако вземе да се проверява, току виж някой друг "изпрал пешкира".
Пак пускат класика, кръгъл час е...
Засрамих се и замлъквам до довечера. blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 01, 2016, 13:03:19 »

Ина, ми що да не оцветява човека, успокояващо действало казват. И на мен Мариола ми прати картинки да оцветявам, поръчах си флумастри и втори месец ме мързи да се кача да ги разпечатам pardon, а май трябва, че ако още покъсам нервите на околните ще ме изритат.
Миленка, ще те чакаме с добри новини! Стиснати палци.
Лоли, с тебе май нямаме търпение да мине лятото, хората не искат да свършва, ние с тебе искаме час по-скоро да се изнижат тия два месеца.
Свекърва, ужосна история, ама за съжаление не е изключение и други подобни съм чувала. Чудя се как си намират време хората за люцовници, пък и семейство да въртят все едно нищо няма?!?
Сноу, готин номер ви е спретнал тм. Аз пък мрозя климатици и нищо, че имаме пак е изключен и се потя като сумист.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 01, 2016, 13:51:09 »

Аз пък търся хотели Ол инклузив в Албена  crazy ласт минут дето се вика. От 15 август някъде. Знам, че ще платим майка си и до 9-то коляно, но поне да си струва хотелчето. Тъй че най-различни отзиви са ми от полза. Държа най-вече да ни е широчко с децата и чисто. Помагайте, моля. Може и в Константин и Елена  good стискам палци на всички, които им трябва и съм надалеч.
Рат, верно вземи малко пооцветявай!
Свекс, само като ти чета историите и се моля Инж. да ми е жив и здрав, друго всичко бих преживяла. Ние имаме годишнина на 05.08. - била дървена. Ще купувам дървен шах, че моичкия е голям играч и ще учи дъщеря си на почивката  Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #38 -: август 01, 2016, 14:31:59 »

Хей ме на..  Интервюто мина добро,  харесах ги, май и те мен ще видим....

Клюките - имах колеги от Румънския офис, той женен и тя също, публична тайна че са гаджета. Правиха се и се преструваха 3 години че нищо няма между тях... След 3 години, в които се нагледахме на какво ли не. Той заряза жена си заради нея, тя обаче не се разведе още доста време...  В един момен за 1 месец тя се разведе и се ожени за колегата, с който уж бяха скъсали... Какво се оказа - малко сладко създание на име Сабина се появи на бял свят..  Е най накрая си признаха че са заедно, макар че на всички ни беше ясно хахахаххаха
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 01, 2016, 14:51:17 »

Ехоо, привет! Кога навъртяхте 3 страници вече??? 

Дано да е един хубав месец август! Аз си го харесвам, покрай рождени дни и сватбени годишнини... Пък и нали е отпускарски, как да не го харесаш!  blum

Фани, погледнах да видя за дървената сватба - 5 години отбелязвате значи! Ние тази година сме на 7-мата годишнина - уж било критичният момент...  beating  Да попитам: таз критичност кога почва и кога ще приключи? Ей тъй, да съм подготвена  pardon

Разбихте ме с тези театрални постановки - тоалетни, маркучи...  girl_haha Нямам какво да река, тЪз ми култура куца, не съм имала щастието да гледам този интересен театрален жанр, хахах!

По въпроса с оцветяването, то си успокоява, бе! Аз имам една книжка с някакви мандали за оцветяване - било за възрастни и за релакс  pardon И си признавам, че си оцветявам като се присетя - последно в петък!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #40 -: август 01, 2016, 15:00:57 »

Аз пък търся хотели Ол инклузив в Албена  crazy

Ай... нидей... много го обичах това място, но последният път такова разиграване ни направиха, че не знам
дали бих посмяла пак да ида. Аз резервирах през albena.bg... след потвърдена и платена почивка месец по-рано, ни промениха хотела точно седмица преди да идем и то след хиляда разправии и вместо на първа линия да сме някъде навътре искаха наглеците. Потърси Бояна МГ, те са ми проверена тур. компания, ако на техния сайт има нещо ласт минът, пиши, звъни, те са хората.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #41 -: август 01, 2016, 15:02:50 »

Аз оцветявах като бях трета година. Учех в библиотеката с една специална програма - 20мин четеш, 5 мин релакс, така 4 серии и после 20мин релакс. Та за 5те мин имах книжка с мандали за подобряване на вярата в себе си и дьлгомечтани моливи на Фабер Кастел в метална кутия.

Сигурно имаше ефект и от оцветяването, и от подобряването на вярата, защото ей го, 5та година сьм.

Аз се надявах да има голи, както беше предположила свекьрва, ама не.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 01, 2016, 15:15:31 »

Пльооос...

Жива съм да знаЙти. Имам си едно човече, което е залепено като ваденка за мен и не успявам да се добера до лаптопа. Започнала съм да пиша в бебешката ни тема и ще видим кога ще свърша. Даже сега най-блажено си спи разпльокнат като жабче върху гърдите ми. Не му ли е топло, не знам.

Честит ни нов месец и целувки на всички... heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #43 -: август 01, 2016, 15:16:51 »

 heart heart  heart

Обичаме те !!!

ПП. Не му е горещо - кожа до кожа, температурата се регулира.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: август 01, 2016, 15:29:52 »

О, за Мимето си нарушавам обета за мълчание heart heart heart
Избрах ти дерта, бе човек! Почти месец нито ред smile Щом сте добре, простено ти е good
Миленка, хайде и следващото ниво да минеш good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines