Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:45:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 'Айде да се похвалим!  (Прочетена 8172 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« -: юли 31, 2016, 00:34:31 »

Позачетох темата "Отдушник" и въодушавена от предложението на любимата ни Свекърва реших да направя темичка "Задушник" tease Надявам се не се сърдиш Свекс, че крадна идеята..

Мисля си тук да споделяме хубави мисли, макар и с по едно редче или две. Всякакви неща, които са ни направили щастливи , дори за 5 минутки, дори за 5 секунди.. Много негативи има в живота и те се натрупват, съдя и по мене си - чак не се трая напоследък, та едни хубави положителни мисли ще ни се отразят добре good good good

Аз започвам - с нещо мъничко -

Искам да се похваля, че вчера на Бобчо му изби проклетия горен зъб и моя малък маймун най-накрая ми се усмихна след близо месец мъки smile Ухили се, затича се , протегна ръчички и каза "мама уш "(гуш демек)  heart heart heart за тези 10 секунди бях истински щастлива, въпреки тегавия и натоварен ден

Вие сте на ход,
надявам се идеята да ви допада Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1 -: август 01, 2016, 15:02:10 »

Май само аз си се хваля, но нищо..

Днес се похвалвам - бях на интервю на 5 мин от нас, хареса ми и се надявам да се обадят. Защо се хваля? Пускам СВ та от 4 месеца а това интервю ми е едва второто, та си е за хвалене че ми се обадиха Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2016, 15:47:21 »

Проекта ми най-сетне получава славата, която е заслужил. И аз самата след толкова "Провали" в професионален план, всъщност трудно е да се каже дали са провали, но съм ги чувствала като такива навремето,след 10 г. в това т.нар. село се чувствам успяла. Невероятно зареждащо ми действа да срещна някое детенце, на което съм преподавала  някога някъде и да ме поздрави с усмивка и да си поиграе с бебето ми... Такива малки неща ме правят щастлива. Неминуемо когато /ако някой ден се върна на работа ще има неща, които адски ще ме дразнят, но сега ми е леко на душата и се радвам, че не е необходимо за пореден път да се явявам на интервю или да пускам CV някъде си и да се окаже, че всъщност Одобрения кандидат е ясен отдавна  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: август 02, 2016, 16:13:34 »

О, Фани, честито за проекта!  good Заслужава си да се похвалиш.
Миленката, честито ви зъбче! Да излизат и другите, да расте момчето! heart heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: август 02, 2016, 21:02:57 »

Браво Фани! Какъв е проекта? Аз какво изпуснах?

Свеки ти да се похвалиш нещо? Ко праи котката?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #5 -: август 13, 2016, 20:20:09 »

Да се разпиша тук, че моето момче е приет на ясла yahoo . Преди година подадохме документите с надеждата да ни огрее август или септември месец. Може би ще тръгне от октомври, когато ще е на година и четири месеца.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #6 -: август 14, 2016, 00:50:54 »

Браво Мамчеее! И Бобката тръгва от октомври на ясла smile

Аз да се похваля - другия понеделник отиваме на мореееее yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2016, 16:39:29 »

Моето "момче' пък се прибра и ми донесе чуден сребърен комплект със полускъпоценни камъни, които по негови думи били "много скъпи" heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 14, 2016, 18:23:49 »

И аз цоп! Имаме си покани, с много мъка от моя страна и "помощ" от близки, успяхме да сътворим чудесен проект.
Доволна и щастлива съм, а моето момче много се вълнува, когато ходим да ги раздаваме - хората ни се радват, че сме им дошли на крака, а ние си галим егото, че сме си супер екип  heart

Миленка, за морето чудесно!!

Фани, браво на твоя мъж! Искаме снимки  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: август 14, 2016, 18:32:57 »

Фани, сърце на място вече! good heart Сигурно са ръчна изработка, уникати, затова са скъпи smile Обработката на полускъпоценните камъни ги прави ценни, не ги сравнявай с китайската работа по нашите магазини.
Бубе, потупване по рамото от мен. Всеки, минал по пътя на собствени покани, знае какво е! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 21, 2016, 11:35:24 »

Да, направо да се похвалим: тук няма нищо Китайска работа, единствено доста хора с дръпнати очи! Е малко бюрокрацията спъва нещата на моменти, но пак си е много по-добре от България. Всичко е Огромно: като руската Душа. Отвън изглеждат сурови, но отвътре крият меко сърце. Имаме страхотен селски пазар срещу блока ни, харесва ми като ни задяват на руски  heart тона им е така напевен, та дори и да ни псуват звучи все едно ни се радват!
Ама си е истинско премеждие да си поръчаш такси! Ще взема да разкажа в Месечната!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines