Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:37:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да ме посъветвате  (Прочетена 16185 пъти)
 
man_12
Регистриран

Публикации: 1


« -: юли 14, 2016, 14:09:38 »

Преди време, когато още не бях женен, се запознах с едно момиче, разменихме си телефоните и аз обещах да й се обадя.Обаче в последствие разбрах за нея,че ме е излъгала за едни неща и реших да не й се обаждам .От приятели разбрах, че много се е ядосала.Сега наскоро разбрах,че е колежка на една приятелка на жена ми.Притеснявам се, че това момиче, което отблъснах, да не би да иска да ми отмъсти затова че я отблъснах, и затова да излъже приятелката на жена ми,че примерно сме спали заедно и аз съм изневерил на жена си.Със жена ми се оженихме наскоро. Притеснявам се също ако жена ми се върже и повярва на някаква такава лъжа, да не би да поиска развод.Има ли някакъв начин да докажа на жена си ,че съм невинен и ,че онази лъже? С жена ми имаме и дете. Според вас може ли една семейна жена с дете да иска развод заради една клюка?
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2016, 15:07:49 »

Това цялото нещо не знам колко е сериозно, ама не вярвам да има такива жени да се хващат на такъв тип клюка до толкова, че да поиска развод smile
Според мен седни и й разкажи това, което написа тук обясни й нещата спокойно и й кажи какви са ти опасенията. От там нататък вече каквото ще става - ще стане. Поне ще си бил ясен и искрен от началото, преди да се разрази евентуално предполагаемия проблем...
Активен
tinyplanes
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: август 13, 2016, 04:24:21 »

 Tiny Tanks   is an online battle arena game. Grab a tank and start a fight, whether it's free for all, team deathmatch, or capture the flag. Tiny Planes  is a game online, you can play online with your friends. You also play Run 3 Unblocked  or Run 4 Unblocked  and Hacked unblocked Games or Tiny Planes Beta : run, skate, float, bounce, and/or jump your way through even more space tunnels! Play it now.

Активен
tangthu
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3 -: ноември 12, 2016, 03:21:53 »

Slitherio unblocked is one of the two-player game was our special selection on our website. Soak up the glowing orb to grow up in Slither.io   ! Known by the name Slitherio   , multiplayer game takes you to the world of a snake. When surfing through each sphere, you will become larger.
Активен
czh1122
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #4 -: август 01, 2017, 09:47:49 »

Let your loved one know what pandora on sale yahoo you value in her with meaningful charms. Answer a few questions to get her a truly special gift.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines