Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:25:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183701 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #735 -: юли 29, 2016, 19:21:07 »

Никът ми е маркетингов трик, привличам кандитат съпрузи lol
Вземи ме, то пък се изтрепват мъже да четат тук. Един се престраши да коментира и го БАНнаха smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #736 -: юли 29, 2016, 19:24:57 »

Четат, четат, ама не се показват, тайничко... Wink Този ще е бил някой смелчага да излезе на светло lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #737 -: юли 30, 2016, 07:33:19 »

Прекрасен и вдъхновяващ ден!


* 13872719_1192178574165570_500513398390403796_n.jpg (69.26 KB, 346x346 - видяно 2873 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #738 -: юли 30, 2016, 07:47:48 »

Пидобно  danceg

За подводните камьни нямам какво да добавя. Ти всичко си изброила, а понеже почти не сьм летяла с нормални компании, това са неща, които за мен винаги са били така и сьм забравила да им обрьщам внимание  blush Един вид са станали нормалност.

Ний днес ни сме на плаж.
Естествено децата, които друг ден трябва с топ да ги будиш, сега бяха на крак в 6ч  beating Едната: "Комар,комар, комар", другата "Цица, цица, цица"

На голям годишен, семеен обяд сме с пьлната рода откьм страната на бащата на свекьрвата. Ще има антипасти, две пьрви, две втори, плодове, торта и кафе. После шь ви казвам какво са били. За някой, който се бори с излишни 3-4кг звучи като кошмар. Още по-кошмарно изглежда пьтуването, вьпреки че вчера предупредих Фабио, че нямам намерение за сетен пьт да се гьрча на задна седалка, с чарковете на двете столчета забити в бутьовете ми.
Тази сутрин папа (свекьрьт) ме попита дали ще сьм удобно седнала отзад. Е, как ! То е ясно. Ама не, защото имало еди си коя леля, която от 20те човека, с 10те коли, които ще ходят, трябва точно ние да я закараме, щото сме 6 вьзрастни и две деца сьс специални седалки. На единия книжката му е дефектна, защото се кьпал в морето с нея, другия не се качва на чужди коли, кара само своята, третия има супер кола, но всички са много скромни и никой не иска да се вози в нея от скромност (с изключение на мен и Марта, разбира се).

Хм!

Забелязвате ли как и от най-голямото удоволствие сьм способна д анаправя трагедия? За да си негативен си трябва талант  yahoo  lol

А довечера сме на някакьв таен, алтернативен театьр на брат му. Много обещаващо звучи там.
« Последна редакция: юли 30, 2016, 08:24:12 от inaxastra » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #739 -: юли 30, 2016, 08:32:12 »

Пидобно  danceg
А довечера сме на някакьв таен, алтернативен театьр на брат му. Много обещаващо звучи там.
Може пък артистите да са голи smile
"Извозването" по роднинска линия винаги е интересно, ама не го мисли, концентрирай се на храната Wink
Аз правя последни санитарни проверки из къщи и набирам да спретна скандал на някого blush На котката не става, майка ми не чува, а и не и пука и както е тръгнало трябва да излея като някой скорпион гнева си върху мен самата. Логичният избор да нападна Родния не става, изхитри се да е на работа днесссссссссссс  diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #740 -: юли 30, 2016, 08:59:21 »

Добро утро!
Свекърва, браво за екскурзията, ще те чакам да разказваш като си дойдете. А за кога е планирана?
Инче, няма ли кой да те смени на неудобната позиция- свекърва ти, Фабио? Пътя дълъг ли е? Дано поне там да си изкарате добре и пътуването да е единственото негативно.
Напоследък и аз съм като гърмяща змия- всичко и всички ме дразнят, те ме гледат като писано яйце, а аз им се ядосвам и накрая и на себе си се дразня, че съм такава гад! Онзи ден се извинявах на Моли, че съм я бутнала, вчера ревах за една самобръсначка, че не е тази която искам, абе скоро очаквам и в психиатрия да ме приемат, че и аз едва се изтрайвам crazy
На всички лек и приятен почивен ден! Пазете се от слънцето!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #741 -: юли 30, 2016, 12:20:00 »

Свекърва няма защо да се притесняваш за нискобюджетните компании, пътувала съм с easyJet I wizzair I rayann. Тези неща.които си изброила са верни, но и не съвсем така.напоследък и нормалните компании много са занижили качеството та няма голяма разлика. Често цените нямат разлика, особено като си взимаш билет в последния момент. Понякога часовете на ниско бюджетните са даже по удобни. Няма храна и пиене, което не е хубаво , ако е дълъг полета. Можеш да си носиш или да си купиш в самолета. Вземете си по скъпи билети с фиксирани места до изходите.това е моя съвет за високи и едри хора. Ползвам редовно мисля че е към 15 евро, не съм много сигурна че цифри не помня и когато става дума за собствения ми комфорт не гледам много. Иначе и България еър често не кацат на ръкав.  С много компании съм летяла. Почти няма разлика само храната. Компании като другите.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #742 -: юли 30, 2016, 12:42:11 »

Добър ден!
Ние ядохме донасита супичка и пЪржолка с гарнитура. За да ни ги сервират навреме обаче трябваше почти да се сбием. Хем обяда ни е обявен за 12.30, хем в 12.35 няма сервиран дори хляб на масата. Да не говорим, че не знаят колко порции са сервирали и къде е порцията, я на майка ми, я на някой друг възрастен от групата.
Сутринта завеса падна в/у спящо дете и сцепи главата му. Реакцията на Управителя беше ЦИТИРАМ: Те сигурно са я дърпали  diablo diablo diablo говорим за брат и сестра на 4 и 6 годинки  cray  е кажете ми заслужава ли си да се изживее всичкия тоя стрес, за да са ходили децата ми на Българско моренце?!!?!? Пустите му предварителни резервации. Ей това само ме спира за най-добрите хотели. Ама Директора каза, че отпуската вече ще е истинска отпуска!!! т.е. няма как да тръгне посред нощ за Русия, което е Огромното Успокоение за мен  blum
Поне Кико заспа и ще ходя на басейнче с Кари отново. И утре по това време се прибираме Живот и Здраве  good
Чета си Грация, а ми се чете Елиф Шафак или Орхан Памук на руски... Или ми се говори на румънски, или ми се пие Маргарита в чиста чаша...ех, мечти мечтиииии
Свекс, завиждам ти за почивката. Кога ще порасне и Кико, че и на почивка да ме води?!?!
СватьОооо, стига си мрънкала, шта бия  blum blum blum
Главния редактор на Воуг се казвала Карин, както моето Кари пъъъъъък!  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #743 -: юли 30, 2016, 13:31:16 »

Како, да ти умра на съгласуването по род и число, че и на пълния член с добавка!
Главния редактор се казвала Карин.. ша ма прощаваш, ама ако и да не съм филолог, не го приемам smile
Ква ти почивка, нашето ще е екскурзия. Хващаш си раницата и обикаляш като гламав. Мака, мъкаааа Wink
Плюс психически тормоз на сух режим, комбинирано със завист към живеещи с висок жизнен стандарт...
Румяна, това ще ни е първи полет с нискотарифни. Чувала съм страхотни ужасии и категоричен отказ за се качват втори път на такава екстра, та затова се притеснявам. Полетът е 2ч.30мин, нищо в сравнение с дестинации като Кейптаун, Сингапур и Сан Франциско. Никой от нас не яде в самолет, ще издържим. Ако трябва и памперс ще сложим Wink
Уловките почват да изкачат - почти двойно по- скъпо стана, като взехме запазени места и куфар 15кг. Има си приказка, че не върви с трици маймуни да ловиш, ама като ти светне едно двуцифрено число цена за билет и си викаш, че си е голям келепир и захапваш въдицата.
Рат, в края на септември пътуваме, живот и здраве.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #744 -: юли 30, 2016, 13:46:04 »

Ами така пише в Грация-та ми, бе Свекс!!! Какво като не сме съгласни?!?...... Кат ше сме Кифли да сме 99 % поне!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #745 -: юли 30, 2016, 17:02:34 »

Свеки не виждам голяма разлика честно. Летяла съм с Бритиш, луфтханза , аерофлот, българските, португалските, испанските, турските. Най зле са чартърните.  А  съм доста претенциозна. Самолети и обслужване си е ок.напоследък цените са им като на другите. Когато ми е по удобен полета си ги избирам . След дългия ми полет до Шанхай вече съм много търпеливо и не обръщам чак такова значение.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #746 -: юли 30, 2016, 17:23:18 »

Аз пък съм в голЕма дилема... Това мъжа ти да ти казва - отивай в мола, аз ще гледам детето, а на теб да не ти се мърда от стола. Спешно имам нужда от диагноза и лечение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #747 -: юли 30, 2016, 18:04:07 »

Ха, той пък ще ти казва кога и къде да ходиш Wink
Моите гости тръгнаха из града. Снахата изобщо не е софиянка, а родом и расла в Свищов. Гледа изплашено и мълчи, та се налага аз да говоря. Хубаво, че вчера тук обсъждахме ловенето на покемони, та и обясних за какво иде реч. Мома за женене, пък не знае и за Леденото кралство crazy Все едно в инкубатор е развъждана Wink С две думи, дразни ме, сигурно ще влезе в семейството funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: юли 30, 2016, 18:38:28 »

Svekarvaaaa, в Свищов също съм с връзки  crazy я раздуй от кои набори ще да е, от коя рода?! Може и да е от сой момата  blum  good ха, Успех!!! Дано са заобичате! Ако е като мен лошаВа хич няма да имаш грижи. Няма да те търси да й даваш пари, нито акъли  tease blum и много шта уважава! Даже "майко" ще ти казва!  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #749 -: юли 30, 2016, 19:04:28 »

За парите, да, точно така си е. Но има разлика от 200е за един човек и 200е за трима.

Каква снаха??

Рататуй, твоето е нромално сьстояние на бременна и лежаща жена. Ако не беше така щеше да си за психиатрия. Не го мисли, като стане детето на 6 год ще се доближиш до това, което си била преди.

Докладвам:
Пьтуването стана на моята и мина добре, само дето трябваше да дьржа главата на детето, което спеше, да не се килка напред, защото на Фабио баща му е доста едьр и си дьрпа седалката много назад, та за столчето няма достатьчно място и е сложено кофти, та тялото на бебето е по-изправено, отколкото би трябвало и сьответно като се отпусне, главата му пада на гьрдите.

Иначе трьгнахме като писах преди и току що се прибираме.

Обядьт продьлжи от 12:30 до 17ч.

Ядохме:
Антипасти
  • шунка
  • филе
  • сирене Пекорино, отлежало (местен специалитет)
  • луканка
  • задушени зеленчуци

Пьрви
  • муняя (паста) с доматен сос (местен сепциалитет)
  • талятеле с кайма и гьби

Втори
  • агнешко на скара, салата с домати
  • овнешки шишчета, зелена салата

Плодове
  • диня
  • пъпеш
  • грозде
  • праскови

Торта

Кафе

Дженциана (дижестив)

Добре мина. Марта чака тьрпеливо до края на обяда, защото й бях обещала да й купим сладолед. София беше малко кофти - все на рьце (след като пьлзя, стана на коминочистач и й михме крайниците в тоалетната). Но после по едно време заспа на масата (на гьрда ествествено) и това успокои нещата, позволи ми да поседя и да си поприказвам.

Снимки в нашата тема.

Сватя, нали някой трябва да кисне бря, не мож всички да са ухилени като тебя, твьрде убаф ша стани светот  tease
« Последна редакция: юли 30, 2016, 19:10:34 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines