Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:48:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183694 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #720 -: юли 29, 2016, 15:51:36 »

Ина, ето!
http://www.vesti.bg/lyubopitno/imami-v-turciia-iskat-da-zabraniat-telefonna-igra-6056368
Утре в НДК има голям лов Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #721 -: юли 29, 2016, 15:56:39 »

Утре сме на сватба хахах иначе да бяхме се изтипосали на НДК smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #722 -: юли 29, 2016, 16:16:44 »

Абе, Булче, ти малък покемон нямаш ли за гонене?  girl_impossible

Тони ми се губи цяла седмица също  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #723 -: юли 29, 2016, 16:19:18 »

аххаха гоним ги заедно с него smile Аз много държа да съм на ти с новите технологии smile Точно спорих с колеги за тази игра и се възмущавах на хората как почват с : Каква е тази простотия?

Ами това е егаси иновативната игра! Епъл до сега са спечелили 3 милиарда само от нея, да не говорим че това е първата игра която те кара да станеш и вървиш, да трябва пеша да извървиш 5км за да ти се излюпи от яйце покемон  shok. Край на затлъстелите деца!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: юли 29, 2016, 16:21:54 »

Тая игра даже и не съм я виждала, бих я тествала, ама трябва да се движиш, а няма как и ще пропусна.
Булче, утре на сватбата може и да хванеш някой покемон, нали нещо общо има стълпотворението на хора или се лъжа?
Тони, не беше ли на море или се лъжа?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #725 -: юли 29, 2016, 16:27:38 »

Свекс, питах за ниско-бюджетните.

Фабио каза, че се финансират от обществени фондове и примерно Райан, за да летят до Пескара, Абруците (района) им плащат много пари.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #726 -: юли 29, 2016, 16:28:55 »

...трябва пеша да извървиш 5км за да ти се излюпи от яйце покемон  shok. Край на затлъстелите деца!

Вярно няма тука въпрос без отговор, даже не знаех, че от яйце се люпят... а как ти се струва факта, че им даваш достъп до сума ти лично данни?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #727 -: юли 29, 2016, 16:47:04 »

Вярно няма тука въпрос без отговор, даже не знаех, че от яйце се люпят... а как ти се струва факта, че им даваш достъп до сума ти лично данни?

значи едните ги хващаш докато се движиш, колкото повече хора има около теб които играят толкова повече покемони идват. Яйцата идват от покестопови, където се зареждаш с покеболи и разни други джиджавки. Тях ги има навякъде, но са най-често заведения и площадки. Вече като минеш 5ти левел почваш да се биеш в батъл арена. Относно даването на данни нямам хич притеснения. Отдавна спрях да четя license and agreement нещата, смятам се за неважен човек smile а и отдавна чичо гугъл знае къде се намирам по всяко време. Примерно не мога да живея без GPS-a  на телефона.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #728 -: юли 29, 2016, 17:34:26 »

Точно спорих с колеги за тази игра и се възмущавах на хората как почват с : Каква е тази простотия?
Булче, преди многооо години брат ми играше на покемони, събираше някакви карти и имаше раничка Пикачу (беше много сладък  heart ) Аз не съм геймър и по принцип не се зарибявам на игри, но и аз като теб не разбирам хора, които слагат оценки без да имат личен досег с него и най-вече негативни оценки sad Но явно това си е народопсихология, щом не разбираш нещо, значи е "простотия" lol
Безопасността на първо място, не ги лови докато шофираш  laugh
За имената... Не съм мислила дали си го харесвам, просто е моето, а не се и сещам да съм искала да се казвам по друг начин. Но ако ще си слагаме кодови имена като "Зветлана", аз си заплювам "Амели" lol че много популярно напоследък, пък и ми харесва  kezz
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #729 -: юли 29, 2016, 18:17:39 »

...ако ще си слагаме кодови имена като "Зветлана", аз си заплювам "Амели" lol че много популярно напоследък, пък и ми харесва  kezz

А не го давам Амели, все пак дори имам пра баба Минка. smile

Айде на билетите:
http://www.economic.bg/bg/news/7/ryanair-puska-bileti-ot-5-ot-sofiya.html
« Последна редакция: юли 29, 2016, 18:31:18 от Kiwi » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #730 -: юли 29, 2016, 18:21:47 »

Пък аз дядо Милко  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #731 -: юли 29, 2016, 18:33:09 »

Пък аз дядо Милко  blum

Ами само да се разберем, коя ще е Амели 3 и Амели 4... да има за всички smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #732 -: юли 29, 2016, 18:49:04 »

Пу за мен Амели 3, родена съм на 3-то число  blush

Едит: Идея за икономично (направо безплатно) пътуване lol
http://woman.hotnews.bg/n/ne-sum-zlatotursachkaa-luksozen-puteshestvenik.47142.html
« Последна редакция: юли 29, 2016, 18:58:24 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #733 -: юли 29, 2016, 19:01:42 »

Булка, то на теб ти е и професионално задължение да следиш новостите.  smile
Аз също държа да съм информирана за всичко, касаещо интересите на младите хора. Хехе, дай ми да "надушвам" идеи за правене на пари Wink Несъмнено утре ще искат и да хапнат, и да пийнат, пък и да си купят нещо. Не че ще се възползвам, ама то щото ме мързи...
Дали родителите са съгласни с модните увлечения е друг въпрос. Ама и да не са съгласни, щом са купили смартфон и плащат интернет, няма какво друго да очакват. Единствено можем да се надяваме, че като всичко и това ще премине и който се възползвал, възползвал се pardon
Ина, по- скоро ме интересуват подводните камъни при нискотарифните полети. Ето примерно неудобните часове за излитане и кацане /в повечето случаи късно вечер/, отдалечени летища и невъзможност за ползване на обществен транспорт, няма ръкави за топла връзка от залата до самолета, обслужващия персонал е сведен до минимум...
marry_me, вземи направо си смени ника на Амели, щото като се омъжиш няма да е подходящ и без това Wink Лов на покемони е опасен и при пресичане на кръстовища от заблеяни играчи. Вчера четох, че майки организират групи за "превеждане" на децата си по улиците Wink
Киви, не ми отваряй работа да дебна по нощите. Преди години познати летяха до Виена за 5Е на човек в двете посоки и бяха доволни, че си видяха децата там за никакви пари.
« Последна редакция: юли 29, 2016, 19:08:09 от svekarva » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #734 -: юли 29, 2016, 19:12:46 »

Свекс, може да си го добавя с тире, че и това е модерно  Wink Ожени се за ме, не си го давам. Ще подобрявам рекорда на Лиз Тейлър по брой бракове. Никът ми е маркетингов трик, привличам кандитат съпрузи lol
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines