Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:22:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184274 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #705 -: юли 29, 2016, 12:30:09 »

Наде, много тъпо са постъпили! Супер си правят планове и само да те уведомят  diablo
Днеска май всички на нещо се дразним!
Иначе Киви пумата е точно като ин и ян /черно бяла е/ и характера й е такъв, хем е спокойна и може да спи по цял ден, хем като й прищрака нещо търчи като убезомяла из цялата къща /включително по стените и скача от втория етаж/, като събира всички килими и издава много смешни звуци- ядосано мяукане. Но хора не закача, само с мен си играеше преди. Чакайте да ви я покажа
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #706 -: юли 29, 2016, 12:47:41 »

Ей...  едит: Наде, ти таз мома нали я отсвири геройски. Все пак никой не ти е звъннал по-рано и ти имаш други планове, ти с какво ще се гримираш?

Естествено, че не хахахах Те вече са тръгнали, от днес ще са там...пък Митко е на работа до 18:30 и ние нямаше как днес да потеглим, но утре ще тръгна в 5:30, ще ги сваря неподготвени, още нестанали от сън.

Да ви кажа много по-спокойна и недепресирана съм относно сватбите и бебетата. 1 приятелка е сгодена, но супер неоценена от партньора си и по цели дни се подминават вкъщи от сръдни, друга е бременна, но не живеят  заедно, дори скоро не им предстои, как ще гледат бебе, пък всеки си спи при мама, тази булката сега - нито тя, нито мъжа й имат работа, но живеят в Сф на издръжката на родителите си........ не бих се сменила с никой....аз съм си супер!!!!!


Рат, нашето котенце беше същотооооо!!!!!!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #707 -: юли 29, 2016, 13:08:52 »

Супер си , разбира се.
Наде, Нека ви пусна една статия по темата. Не я давам като намек към никого, просто изкл ми харесаха някои цитати оттам.
И не си давай гримовете друг път, кат не те дооценяват  diablo

http://eva.bg/article/29735-Mira-Benatova-Na-40-seksi-i-sama?page=2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #708 -: юли 29, 2016, 14:02:30 »

Хехе, как се е проснала Моли Wink Нашата е разкекерчена по гръб в момента и гледа с празен поглед как потрепват листата на дървото. Много се скубе в момента и из цялата къща се мотат вълма козина. Пък хитър звяр, като ме види с четката и веднага се навира под дивана да се крие.
Рат, на тази мома трябваше да и пуснеш игуаната да я стресне. Как е влечугото, не си разказвала скоро за него.  heart
Уф, аз за момчетата се притеснявам, когато спим в една стая. blush Като не сме с еднакви фамилии /за чужденците буквата "а" отзад е съвсем друго име/и да не вземе някоя мома да сметне, че си пада по възрастни жени. Wink Пък по българските стандарти младите мъже съпровождат майките си само до болницата или старческия дом, рядко можеш да ги видиш заедно в заведение или на културно мероприятие. nea
Булче, дългата висулка я закачих веднага на столчето на Амелито. По- интересно беше съдържанието на торбичката /чесън, паричка и китка здравец/до момента, в който баба Германка схвана, че буквите образуват името на бебето. Започна се едно аукане, голяма радост, голямо откритие smile. После оставих клипса за биберон в скута на бебето и всички закимаха многозначително "аха, виждаме и тук  име"  smile Днес получих специални благодарности по телефона от майката и извинение, че в суматохата така и не разбрала кое за какво е. На мен пък ми стана много мило, че се радва на подаръка heart
Пак в най- големия пек се размотавах по банки, този път успешно. Активирах си и електронно банкиране за авторитет Wink Само аз от семейството нямах, ама вече съм "в крак" smile
Дадоха ми стандартното разрешено куфарче да добия представа какво побира. Ами маратонки №51 влизат на диагонал, един суитчер с качулка и почти се запълни като обем.  sad Съседът ми каза, че връхните дрехи /примерно яке/с които си облечен при влизане в самолета, също се брояли за ръчен багаж. Така и не ми стана ясно къде се слагат допълнително платените куфари, на борда ли, или ги взимат в багажното? Невъзвръщеамата инвестиция се спотайва, че имал много работа в момента и аз се чудя какво още може да ми изскочи непредвидено. За следващия път ще зная, но сега имам чувството, че ще се прецакам в нещо blush
Еми, на такива жени, които са в мир със себе си, мога само да им се възхищавам.  good
« Последна редакция: юли 29, 2016, 14:19:34 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #709 -: юли 29, 2016, 14:10:46 »

Свекс, аз ти писах подробно за самолета, не знам дали си видяла, че остана по-назад.

Горните дрехи никога не са ни ги смятали като рьчен багаж. С коя компания е летял сьседьт ти?

Платените куфари са в багажното.

Аааа- сега видях, че си видяла  good
Като си купувате места, може да изберете, да  good До пьтеката или дори тези най-отпред, там си е широко.
« Последна редакция: юли 29, 2016, 14:21:34 от inaxastra » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #710 -: юли 29, 2016, 14:15:36 »

Свекс, аз нали съм на минималистична вълна и съм почнала да организирам пътувания с малко багаж, та вярвах, че е възможно.. обаче 51 номер обувки?
Когато пътувам със самолет избирам 1 чифт обувки, които са подходящи за тоалетите ми. Ако съм по работа имам и едни официални за в офиса, ако не съм си ходя навсякъде с основните и толкова, мога да си позволя лятото едни леки сандалки, но пътувам с влагоустойчивите (по правило най-обемните не са в куфара). Мразя хотелски чехли и си нося моите за баня, обемните връхни дрехи никога в куфара, обличат се в самолета и без това е хладно. Провери дали ще можете да спестите място от козметика. Ами май това са ми практичните съвети...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #711 -: юли 29, 2016, 14:30:17 »

Леле, Свекърва как помниш направо ме изумяваш! Такива подробности за всеки, не мислех че ще помниш името на котката или пък Алис. Иначе тя е добре, един път седмично ходи или мм, или тате да я обслужат /да й купят живи щурци, вода, да й почистят/. Исках и нея да доведа тука при нашите, ама никой не се нави да се разправя с пренос на терариуми и стресиране на гущера.
За багажа, ние като пътуваме се събираме в 1 средно голям куфар и раница- научих се да взимам дрехи, само ако ще ги нося и така успяваме. Но пък на вас ще ви трябват и по-дебели дрехи, които са си обемни.
Супер, че подаръка се е харесал, пак си уцелила в десетката  good
Наде, всеки си живее живота, както знае и каквото му е писано това е. То и да искаш да се смениш с някой не може, така че радвай се на това което имаш, а това което желаеш дано се сбъдне в най-скоро време!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #712 -: юли 29, 2016, 15:02:22 »

Ина, видях всичко, даже и благодарих Wink Съседът казва, че и с Райан и с други е пътувал. Много зависело от обслужващия персонал, който е в момента, понякога издребнявали за глупости и правели скандали.  pardon.
Киви, да, даже 51 1/3 му е номерът, а ръстът е на нормален човек и половина. Логично е и дрехите да са му по- големи и по- тежки. Аз също пътувам с минимален багаж, никога куфарът ми не е бил повече от 16 кг. за седмица екскурзия. Просто тези икономични билети ме хвърлят в размисъл къде е уловката blush
Твърдо имаме куфар 15кг. Щом ще е в багажното, значи може да има там козметика. То пък голямата козметика, дето я ползвам - крем за лице, ръце и крака, дезодорант и паста за зъби.
Родният идва и той, да не остане назад Wink. Билетите са купени и живот и здраве, тръгваме smile
Хаха, Рат, имам силна механична и емоционална памет, не мога да се оплача. Пусто съм и много любопитна, ама то не става без кусури. Гущерката млада ли е или по- точно колко още се очаква да живее?
За подаръка благодарностите са за Булката, иначе аз така и не знаех, че съществуват клипсове, пък какво остава и да са персонализирани.
Голяма работа ни е форума, няма въпрос без отговор give_rose give_rose give_rose 
Какво става с Мимето? Хич не се обажда, как е тя, бебето как е? Аличка забегна някъде... Много снахи, много дертове си имам Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #713 -: юли 29, 2016, 15:14:00 »

Съседът казва, че и с Райан и с други е пътувал. Много зависело от обслужващия персонал, който е в момента, понякога издребнявали за глупости и правели скандали.  pardon.

В Бьлгария няма да се учудя хич, ако така стоят нещата.

Ние сме пьтували досега най-леко - един рьчен 10кг за две седмици, за двамата +  коледни подарьци вьтре. Но това беше в далечното минало преди госпойците с по многото рокли. Сега сме с по един рьчен всеки (за цяло лято), а за тях двете големия.

Не знам кьде е уловката, но ще питам Фабио за мнение и ще ти кажа.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: юли 29, 2016, 15:29:10 »

Честно- свалям ти шапка за паметта!
Ама, вярно форума е голяма работа. Благодарение на него такива хубави приятелства си намерих /те сигурно вече трудно ме понасят, че непрекъснато ги тормозя с глупости/, ама винаги ще съм им благодарна за търпението, съветите и разбирането give_rose
Гущера, жевее около 15-20 години. Ние я купехме като беше на 2, а я имаме малко ми е трудно да се сетя, ама май 6 години. Та има още живот в нея. Въпреки, че последно като ходих да я видя ми беше изкарала акъла- не ядеше, заспала, не мърда... ама явно й беше студено
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #715 -: юли 29, 2016, 15:39:27 »

Я кажете някой около вас лови ли Покемони?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #716 -: юли 29, 2016, 15:43:07 »

Я кажете някой около вас лови ли Покемони?

НЕЕЕЕЕ, и не го разбирам това, може да съм остаряла вече  badgirl badgirl badgirl
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #717 -: юли 29, 2016, 15:44:52 »

Кьв е тоя лов на Покемони ? Нещо видях, че много взеха да се появяват на картинка, явно пак стават актуални. Защо?

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #718 -: юли 29, 2016, 15:47:14 »

Я кажете някой около вас лови ли Покемони?

 yahoo
AAAAAAЗ
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: юли 29, 2016, 15:47:48 »

 Offtopic Хай!
Ма много сте ми Интересни с тия животински истории  blum аз нямам време да гледам животинки освен вкъщните, които са немалък дерт. Такъв хубав разговор водихме с ин-лоу старата тая сутрин - Кратко и стегнато: Ходих у леля ти, дядовците са добре, много поздрави! Мисля вече да съм на мод: Гражданка, колкото по-рядко имаме контакти толкова по-добре.
Свекс, хич и не помисляй да ми я защитаваш, като стана като нея/ако още съм жива/ ще му мисля.
И аз се затъжих за Мимето и Али  cray
От нискотарифните Уиз еър съм ползвала, но Райан-а е една две идеи по-добър май / поне така подочувам.
Макар и да ми е тъпо в сериЯла: Майки на гимнастички - сезон 200, еп. 3 ми е добре да слушам водата. Ха дано не ми се обади плексита и шиповете и язвата и разстройството...
Много ми харесват дрехите, които пускате. Принципно ще ми ходят, но няма как да ги замъкна с мен в Русия-та
Кари има 8 рокли, които и стават и 88, които са й малки. Носи каквото й падне и хрумне вече, независимо дали е подходящо за повода или не!
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines