Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:10:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184260 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #690 -: юли 29, 2016, 09:19:02 »

Свекс, може и да дойда на твоите кахъри някой ден, при нас ще е още по-весело, защото изобщо не си личи, че на змей съм му майка. Ама какво като сте в една стая... Вие сте клиенти smile Хубаво да си изкарате! Чудесно сте го решили с един куфар ще се справите и не се вайкай за цените, пък те парите все за нещо ще се похарчат, поне да е за хубаво. Успех със софийската кандидат снаха, на теб все на софиянки ти е късметът smile
Относно живеенето в Германия или изобщо навън, страшно не ми се ходи и наистина не разбирам хората, които са заминали или си мечтаят. Те гарманците са много приятни и ненатрпачиви като за да си пийнеш кафето с тях, ама иначе... не знам. В дългосрочен план повечето са ми твърде стерилни, аз имам нужда от повече темперамент, че да има после от коя рода да ви се оплача примерно  Wink Недей да съжаляваш, постигнала си повече от много други хора, винаги може и още, но струва ли си цената?
Рат, пумата с вас ли остава като се роди бебето? Аз преди живеех с двете котки и сестра ми, ама сега с дете вкъщи животните страшно ме напрягат. Гледахме едно коте за уикенда, много ми беше досадно. Явно сега като имам повече домашна работа и ми се струва излишен стрес да бърша котешки поразии.
Маги
, щом имаш идея, действай. Винаги има спадове и върхове, живот.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #691 -: юли 29, 2016, 09:21:11 »

Добро утро!

И аз съм се заредила с кофа кафе! Няма такава нощ... звяра ни държа будни 2 часа, на края с танцуване го успах, нещо се беш разтроил много милия. Само ме търсеше да го гушна, като го гушна ме риташе. Дано оцелеем smile

svekarva страхотна идея за пътуването, макър че мен в тези времена вече много ме е страх да пътувам. ММ има едно пътуване до Кьолн август, на масово събитие и сърцето ми е на топка. Хубаво да си изкарате с гостите  good Хареса ли се подаръка за Амели?

магито чувствам се напоследък по същия начин, при  мен е някакъв преход след майчинството, не е като депресия, ама някакво настройване. Спомням си че една колежка беше така след връщането и с първото дете и побърза да забременее с второ. Каза че сега е по-добре като се е върнала, ама чувството не те напуска.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: юли 29, 2016, 09:40:52 »

Киви, не остава при нас за съжаление, мм не я иска у дома с бебе. Ще поживее с нашите, но за нея шока ще е само, че мен ме няма, иначе тука много й харесва и предпочита да живее в къща, вместо в апартамент  Wink хич не е глупава! Надявам се след време да си я прибера, ама то ние лятото особено често идваме- доста по-прохладно е от София, а в същото време е на 10мин.
Булче, добре че е петък, дано ти мине бързо и днеска да успеете да си починете.

Гала днеска е с тая грозотия Анита Мейзър и няква котка, която до сега гониха из студиото.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: юли 29, 2016, 09:43:08 »

Ратче, пак че имаш пума да те пази  good

Ина, аз исках да се казвам Милена, като дете. После пък Емануела. Накрая- Ема. Сега просто искам да поспивам повечко biggrin biggrin biggrin и ако ще да ме наричат Бонбонела. pleasantry pardon

Аз пък мисля, че е нормално едно момиченце да има повечко рокли. В крайна сметка, нека се учат да се грижат за вида си. Важно е. smile

Айде пак да ви ударя на алкохол, нещо ми е празнично:

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: юли 29, 2016, 10:26:22 »

А ние сме с две котки от преди, по време на бременността и след раждането.Не си ги давам, не си ги замествам.Малката е най-щастлива като се прибере и те я чакат на входа smile

Свекс, хич и не съжалявай за нищо.Живота е интересно нещо, но тук поне ти е весело, в Германия нямаше да има кой да те държи будна цяла нощ и за кой да клюкариш, като ги гледам колко са студени.

Аз преминах лесно от майчинството в работата.Може би защото я гледах до 2 годинки, беше голяма, аз бях изтрещяла и исках промяна.Но работата не е това което искам към момента.И това ми е на мен цялото притеснение.Просто много намаля като обем и от своя страна заплащането го няма никакво, а това е важна част.И колкото и да си харесвам работата като такава, не мога да седя и да не получавам пари.Та това са ми дилемите нали!И аз да си кажа всичко.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #695 -: юли 29, 2016, 10:35:19 »

Мараба, петък ееееееееееее!!!!

Аз пък днес съм свежа и се чувствам малко по-добре от последните дни.
Относно имената, един колега който ми е нещо като дуговен наставник има тероия, че в различна възраст човек има нужда да чува различни вибрации в обръщението към него и няма нищо лошо в това да си смени името. Майка ми, пък, е на точно обратното мнение, защото по време на комунизма са я накарали да се впише като Мима в паспорта, а е Мими по кръщелно....

[quote author=emmmmmy link=topic=37473.msg705834#msg705834 date=1469778188
Аз пък мисля, че е нормално едно момиченце да има повечко рокли. В крайна сметка, нека се учат да се грижат за вида си. Важно е. smile
[/quote]
Точно така мисля и аз...а и самата аз нося много рокли и в резултат детето не иска да чуе за панталон и/или джинси  pardon

Свекс, не мисли колко парище изхарчиш, мисли за впечатленията и сбъдната мечта. За да дойдат нови пари, наличните трябва да се похарчат Wink И няма нищо по-хубаво от това да пътуваш с млад човек, още повече с твоето дете. Вярвам, че ще си прекарате чудесно и с нетърпение чакам да разкажеш после.
На нас ако ни се подкваси моренцето може и да ни се отвори служебно пътуване до Норвегия, стискайте палци smile

Никога не съм гледала животинче вкъщи заради многото си алергии, а и не само, не съм имала потребност.....

Да ви поздравя с една любима и енергична песен с послание за всички посърнали и за мен:)

https://youtu.be/Wmc8bQoL-J0
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: юли 29, 2016, 10:51:37 »

Маги и аз хич не искам да си я давам, ама мм изобщо не я иска близо до детето. Може би защото беше непредвиидена- един ден просто я срещнах и я прибрах, без да сме планирали домашен любимец. Отделно разни нещастници по негова роднинска линия само наливат масло в огъня, как изобщо да съм я пуснела на някоя поляна  beating Та единствената ми алтернатива е нашите да я гледат и да си я виждам като идваме, което е често и оставаме и с преспиване.
Свекърва, пари похарчени за почивка/ екскурзия, са инвестирани в приятни спомени и нови преживявания, та не ги мисли, по-добре да се дадат за нещо, което те зарежда с такива положителни емоции.
Сноу, аз бях твърдо решена да си сменям името преди да направя 18, ама един път като да пореден път се тръшках на наще как може да изберат тва смотано име и го мразя и т.н. видях как засегнах майка и колко болно й стана, та реших че ще си живея с тая прокоба да ми се подиграват  pardon . А и така и не си измислих хубаво име, което да ми приляга сякаш. Мм и той ме убеждаваше, че името ми е нормално и по-добре, от колкото да се казвам като всяка втора, така съм била уникална  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: юли 29, 2016, 11:15:10 »

Аман от даващи мнение, които не им е работа  diablo diablo diablo
Да им се родят 15 котки и 30 кучета , им пожелавам biggrin biggrin biggrin

Побъркахте ме с тия бански
догодина ше си купя 10 комплекта да си имам pardon

http://www.popsugar.fr/mode/Blogueuses-Mode-en-Maillot-de-Bain-41202483?stream_view=1#opening-slide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #698 -: юли 29, 2016, 11:23:25 »

Аз пък като малка исках да се казвам Елизабет, защото звучи кралско smile Ама нито моята, нито на мъжа ми фамилията звучат добре в комбинация с Елизабет, та така съм си добре и всъщност си харесвам името.

Ние имахме избор сведен до две имена, та го питахме змей един ден в 6-7 месец и той само на сегашното си име реагира. После и лекарката в болницата каза, че това повече и харесва, и аз след 18 часа екшън, нямах сили да се разправям и се съгласих с всички. Та човек явно си идва с името. Ратче, не се комплексирай заради хора с елементарно възпитание, те на същия принцип могат да ти се присмиват за цвета на косата, за цвета на очите или заради всяко друго нещо, което не влиза в шаблоните на ограниченото им въображение.

Отделно не смятам, че името ти е някакво супер страшно. Имахме една съседка, твоя адашка - много мила и добра жена. Пък и нали гледаме нагледно човека прави името... Амели Първа подлуди махалата, но Амели Втора - финес и нежност smile

Фани, ми е съмнителна, гларусите са я отнесли. Оправиха ли се децата, како?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: юли 29, 2016, 11:28:16 »

Аз изчетох де що статии има за съжителство на животно и бебе, Говорих с ветеринари, лекари, различни специалисти.Вероятността жената да се зарази с токсоплазма е по-голяма от неизмити плодове и зеленчуци или от не добре сготвено месо.Също така е доказано с редица научни изследвания, че деца живеещи с домашен любимец развиват в пъти по-малко алергии от другите.Така че нито едно подмятане от чиято и да е страна, не можа да ме убеди да си зарежа животните.В момента в който се роди Моника, да видите как голямата котка я пазеше и не даваше никой да я пипне.Това за мен беше безценно.

Аз моето име си го харесвам.Имало е етап в който не го долюбвах много, само защото е дълго, цели 9 букви е и хората трудно го запомнят.Но е красиво и рядко срещано.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: юли 29, 2016, 11:38:41 »

Маги, изчела съм ги  иаз тия статии и ги преразказвам, ама отговора е- животните са мръсни! Ходела в тоалетната и по земята, представи си и се ближе на всичкото отгоре! Когато хората не искат да видят нещата от друг ъгъл, просто няма какво да направиш! Докато съм била в болницата, дошла на братовчед ми жена му и тя почнала да умува, как изобщо тая котка не трябвало да е в къщата, а тая въпросната съм я виждала точно 5 пъти за по 5мин!
Фани, си гледа кефа според мен.
Киви, така е, за подиграващите се, ама като си дете и не ги виждаш по тоя начин нещата и ти става криво. Вече не ми е драма, даже ми е забавно като се запозная с някой и как гледат с недоумение /един вид- тая шегува ли се или варно тва й е името/ като се представя
« Последна редакция: юли 29, 2016, 11:40:51 от ratatui » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: юли 29, 2016, 11:44:51 »

Рат, аз не го казвам като упрек, разбирам те.И наистина е досадно и ужасно някой постоянно да изказва мнение как ти трябва да живееш.Ей това за мен е най-ужасното.Важното е накрая и ти и малчо да сте добре, а щом имате разрешение на проблема което да е добро и за котето още по-добре.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: юли 29, 2016, 11:48:42 »

о, Маги извинявай ако съм прозвучала така! Не ми е било цел, просто се паля по темата и се дразня на всички тия философи, които си дават непоисканото мнение. Аз също съм твърдо на твоята позиция и много си искам котката, ама за сега като се роди /живот и здраве/ наследника ще поживеем отделно.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #703 -: юли 29, 2016, 11:52:10 »

свекърва, аз познавам ли момъка? хахахахах smile

Ядосах се вчера малко преди сватбата. Булката помолила 1 приятелка да я гримира. И в последния момент снощи ми звъни тази приятелка, ако може да ми вземе сенките...да са в нея, че грима да си е готов навреме. Не че имам нещо против да си ги дам, ама се оказа, че с мен никой не е говорил предварително, всичко е уговорено от преди месец за грима, но сенките са от мен......понеже обичам да гримирам и имам професионални, но не аз съм гримьора ми ги търсят в последния ден.... ох нз дали ме разбрахте за кое съм подразненаа......
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #704 -: юли 29, 2016, 11:53:08 »

Също така е доказано с редица научни изследвания, че деца живеещи с домашен любимец развиват в пъти по-малко алергии от другите.

И освен това са по-здрави, имунитета им се усилва. На мен по принцип ми липсват животинките, но на този етап, в който всяка минута ми е ценна, съм избрала да отделям време за детето, вместо за чистене след домашен любимец.

РаТунцел, да ти е хрумвало да ги гледаш и ти така? "Приятно ми е, Иван... Оооо... какво е това име".
Това с тая котка в тая къща... котките са малко рискови индивиди за мене, може да са ОК, може и да изперкат и да направят хиляда поразии, вашата в случай че е спокойна, имате късмет. Язък, че не те пускат да излизаш да и идеш на тая братовчедка на гости, да и обясниш как трябва да си смени мебелите примерно, защото тия талашитените плоскости, са пълни с канцерогенни лепила, също така да я питаш дали е сигурна дамаската на дивана примерно дали е боядисана с екологични бои, защото иначе алергия може да ти стане... айде не сме седнали да си смучем аргументи от пръстите, не сме и намерили кусури и на нея. Нещо съм "скоклива" на тема роднини тия дни...

Ей...  едит: Наде, ти таз мома нали я отсвири геройски. Все пак никой не ти е звъннал по-рано и ти имаш други планове, ти с какво ще се гримираш?
« Последна редакция: юли 29, 2016, 11:55:44 от Kiwi » Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines