Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:07:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183715 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: юли 28, 2016, 16:28:53 »

Днеска наистина много пусто, ама кой на море, кой на работа...
Ина, страхотни имена! Ще взема да си ги включа в списъка, който нямаме. Аз на тая тема не знам какво да кажа, изобщо не си харесвам името и много подигравки съм отнесла като дете, та искам това де си го спестя на децата. От друга страна е толкова рядко, че бързо ме запомнят. Въпроса "как ще се казва бебето?" адски ме дразнеше, добре че се усетиха и спряха да питат. До сега само моите родители не са ни питали, а мм като повдигне въпроса в тяхно присъствие, майка отговаря- имате време ще си решите.
Сноу, на плажа съм като дете без надзор, дай ми пързалки и др подобни и не ме търси. Миналата година единия ни хотел беше с новопостроен аквапарк- еми отварях го и го затварях, на първия ден спасителите ме познаваха и понеже те ти помагаха за хубавите пързалки се научиха бързо, че искам възможно най-екстремно спускаха и спряха да ме питат. Ако няма пързалки, книга и с мм си играем във водата- водни колела, разни състезания и игри си правим.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #676 -: юли 28, 2016, 16:28:53 »

Тъкмо викам много за четене на края на работния ден, пък то се оказа 2 страници само smile

Относно клиентското обслужване, дам, няма го почти никакво. Не може поръчвам пилешки крилца 500гр и да ми доставят 200гр с кутията и като се обадих компенсация никаква ако съм искала да ги върна. Но пък примерно в Лидъл политиката на връщане ме кефи, отидох вчера си върнах уреда за к.мляко без никой да ме пита защо и да ме кара да се чувствам неудобно, в h&m същото е.

За имената, ами, и аз държах да е хубаво и звучно, избрано си ми беше отдавна. Не е трудно за произнасяне в чужбина smile

inaxastra Много хубави бански.

Ние ще водим звяра на лекар довечера, излезна му ечемик sad, нищо страшно ама е малко дете все пак. Добре че имаме частен фонд и за него и го водим вече само на частно и не се чака и работят до късно.



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #677 -: юли 28, 2016, 16:50:12 »

Аз за плажа се адаптирам. В Рим, като римляните - което значи от 7:30 до 9ч ходене на рьба на водата. От 9 до 10:30 под чадьра и после дома. Не знам дали защото така свикнах, но много ми подхожда това и вече не си представям морето по друг начин. В морето не влизам. Понякога ходя на басейн.

Проблемьт е, че сльнцето ми идва на чорчик и се пека повече от едната страна, но няма знач.

А ти ??  blush

Банския не е мечтаният, но накрая ни излезе без пари. Дано догодина се намира още модельт с цветенцата, че няма да се свьрта докато не го има.

А някой горе говореше за тоалетите на отрочето си. Аз е сега като преброих, моите две имат общо 26 рокли.  pardon (подчертавам, това са само роклите), а ако бях с повече вьзможности, щяха да са поне двойно  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: юли 28, 2016, 17:42:16 »

Ина,аз не си харесвам името.може би и оттав иде либералността ме по темата.ясно е,произнася се лесно,и все пак ме дразни.дано аз се справя по добре от нашите, ако и да ме храните после тука хаха.на плажа стоя само рано сутринта и вечер пак там на разходка. А белия бански е с поло яка и гол гръб,тамън за никой тип бюст освен силиконов пресен хаха.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #679 -: юли 28, 2016, 18:01:56 »

А някой горе говореше за тоалетите на отрочето си. Аз е сега като преброих, моите две имат общо 26 рокли.  pardon (подчертавам, това са само роклите), а ако бях с повече вьзможности, щяха да са поне двойно  Girl_hide

Ау, благодаря, че сподели! Не съм сама  danceg Бубулина има 12-13 летни рокли (този сезон) и свекито ме мисли за луда, но грам не ми пука. Толкова ми е кеф като отворим гардероба сутрин да изберем тоалет  blush

Еми, от една позната знам и съм го виждала с очите си, че пресния силикон хич не стои както трябва, а гърдите са много разделечени. Няколко месеца трябва да ходят със специални сутиени, събиращи двете "топки". Така, че и за пресни силикони не става банския - няма пълно щастие (мъка, мъка, хахахах).

Аз мога по цял ден да седя на плаж - плуване, разходки, лежане под чадъра, книжка, бира, коктейл.......Но много рядко излизам от сянката, освен ако не съм във водата. Все си мечтая да съм на плажа рано сутрин, но преди 10 никога не ми се е получавало (защото съм поспалана).
« Последна редакция: юли 28, 2016, 18:07:55 от Snow_White » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #680 -: юли 28, 2016, 18:13:34 »

Марта сьщо не си харесва името. Защо сме я били крьстили "Марта"?! Тя искала да се казва "Рийна"...  crazy


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #681 -: юли 28, 2016, 19:04:30 »

Е как с толкова дрехи пътувате с нискотарифни?
Утре провеждам последни проучвания и почти 90% ще се замъкнем с малкия двамата. Родният е бил 3-4 пъти из Скандинавския свят, сега е наш ред. Малко конфузно се получава да вървим майка и син, ама всичките му приятели вече са обиколили тези места, аз също не мога да си намеря компания и така...
Взеха бебе Амели от болницата. Името и отива, такава една прозрачна и с деликатни черти е. Има почти бяла коса и дълги мигли heart. Рядко новородено ми е харесвало. Прилича на майка си с разцветката на баща си и съдейки по техните черти, бе трябвало да си остане класически хубава, а не само сладка. Да е жива и здрава и да има късмет в живота good
Баба Германка е страхотна жена. Праска Платдойч /немски диалект/, смее се от сърце, има достолепна осанка и много грациозни движения. Изобщо не прилича на германка, ама не беше редно да я разпитвам за родословното и дърво. Много беше чела за историята и културата на България, но явно езиковата бариера и пречи да бъде разбрана от тукашното семейство. Всички говорят английски, но не толкова добре, че да могат да си създадат представа едни за други. Виждали са се един път на сватбата в Германия, ама кой какво разбрал и превел е трудно да се каже. В общи линии, предпазливо стъпват на пръсти. Покрай приятелката ми, омъжена за германец, зная колко е трудно на двете страни, особено в началото. Ама либоф, не пита за език Wink.
Нас, гостите 10 души, ни поканиха в едно кафе в непосредствена близост до жилището, където живеят родителите на майката и където тя ще остане с бебето до края на октомври. Таткото и вуйчото отидоха с кола до болницата и пътьом ни показаха малката и родилката за не повече от 5 минути. Обядвахме, пихме кафе и ядохме торта, като бабите и таткото се редуваха да дежурят. Половин час след пристигането дойдоха педиатър и медицинска сестра, стояха около час в жилището и после пиха кафе с нас. Изобщо мина много добре - спокойно и весело, без дандании  и изсилени неща. Разказах за високо технологичната Бабина, онази по Скайпа и с българската баба решихме на 40-то да направим подобна с немските роднини. Хехе, събрах си комплименти, че все още говоря немски по- добре от германка и си върнах самочувствието на знаеща език, което почти бях загубила докато си имах американски гостенин. smile Таткото ще остане до края на август в Пловдив, бабата лети обратно във вторник. Отседнала е в близък хотел и с удоволствие ще се срещнем при възможност.
Много странно чувство имам в момента - завиждам за манталитета на немските роднини, за отношението им към живота, за разговорите им, че даже и за Амели им завиждам. Пак ме загложди, че навремето не рискувах да си грабна децата и да се изнеса в другия свят diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #682 -: юли 28, 2016, 19:17:14 »

Официално да се звиня - не сьм разбрала, че бебе Амели не било баш нашенско.  badgirl Да й е живо и здраво името  Wink
Иначе си я описала като ангел, чак аз й завидях. Интересно ми беше да прочета всичко.

Иначе (пак не сьм дочела), кьде ще скитате сьс синковеца?

За багажа лесно - летни рокли не тежат, а някои си бяха тук от Марта. Плащаме за един голям куфар - 20кг и ако сме двамата, всеки има по още един от 10, така че място за багаж - бол.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #683 -: юли 28, 2016, 20:21:22 »

Хехе, Амелинската история започва доста страници назад. Амели Първа е ревлива нашенка, утре става на месец, съседка по блок. В момента е изнесена с кучето на семейството на село, при баба си Минка, на която е и кръстена. Колкото и да се насилвам, не мога да я видя като ефирна и нежна, защото почти седмица не можахме да спим от рева и, докато си беше тук, а и с майка и имаме изострени отношения покрай дразнещия нрав на нашата котка и ред още недоразумения за флората и фауната в квартала. Wink
Идеята за Амели Втора /днешната/ дойде докато клюкарствах по адрес на Амели Първа и по някакъв начин станах "кръстница", без да очаквам и да съм подготвена. Затова и нямах време аз да правя подаръка, а направо го поръчах. Пак е ръчна изработка, макар и не от мен.
Смятам да купя билети до Стокхолм за 5 дни. От там или ще вземем кола, или с влак ще отидем до Осло или Копенхаген. Нямаме още програма, но има време да я мислим още два месеца. Ще вземем "приоритетни" места, където се надявам да е по- широко, че нали отрочето е 2.13, а и не бива да стои заради тромба много свит. Ще платим и един куфар за 20кг. че тогава ще е студено и ще трябват повече дрехи. Преди малко брат ми ми припомни, че те като летяха за Испания преди години, си купиха дрехи там и после си ги самоизпратиха като колет. При нас е малко трудно да стане, но ако намерим нещо, което си заслужава да купим, ще приложим техния опит. Трябва да разуча въпроса.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #684 -: юли 28, 2016, 21:05:32 »

С коя компания летите?

Моят опит е с Райан Еър.

Приоритетна опашка означава, че минавате на качване в самолета пьрви, преди не-приоритетните пьтници.

Запазени места означава, че имате определени места и гаранция, че ще седите един до друг, ако е пьлен самолета. Ако нямате запазени, сядате там, кьдето има свободно място. Местата не са по-широки или по-хубави, просто имате номер на място, както с обикновена компания.

Колкото до багажа - за мен 10кг рьчен багаж на човек (по един мальк куфар) за 5 дни е напьлно достатьчно да си сложите и тьнки и дебели дрехи. Това, което няма да може да вземете са козметични продукти или течности над 100мл.
« Последна редакция: юли 28, 2016, 21:24:04 от inaxastra » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #685 -: юли 28, 2016, 23:20:49 »

Уууууууууууууу обичам си името с цялото си сърце!!!!!!!!!!  heart heart heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: юли 29, 2016, 00:04:04 »

Наде стига писа по едно изречение,,,ми кажи как си?  give_rose   Като гледам как е тръгнало с теб ще се видим пак другата Коледа  blum
Рат ,да с грим се занимавам професионално,тамън от 11 години Wink  p.s. пуснах най-накрая антитела,Понеделник ще са готови ,дано са ок.
Аз името хич,ма хич не си го харесвам и ми беше много трудно да избера име на малката,дано след време да е доволна.
Днес и изброих роклите -15   shok 
Свекърва,много е мило,че двамата ще пътувате  Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: юли 29, 2016, 07:29:21 »

Добро утро.Моята седмица почна с никакво настроение и така ще завърши.Днес е замръзнало и съм увесила нос от сутринта.Много ми е смотано, чувствам се страшно неудовлетворена и зле.Знам какво да направя, но съм си дала малко време да дообмисля и да действам.

Ето ви едно хубаво кафе, поне вие да се чувствате добре

Свекърва, дестинацията ви е с много висок стандарт на живот, няма база на сравнение с Испания.И цените дори на храната са дооста различни.Иначе и аз с кеф бих летяла до там.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #688 -: юли 29, 2016, 08:11:45 »

Привет!
Ина, специални благодарности! С Райан се каним да пътуваме. Ще видя как ще излезе при запазени места. По- широко имам предвид, че е място до пътека или до аварийните изходи и можеш да си протегнеш краката. Смятам да прехвърля правенето на резервация на момъка, после да няма мрънкане Wink Днес даваме последна възможност на Родния да мисли дали да идва с нас и ако се реши, ще го минем все едно ни черпи за рождения си ден т.е. ще минем плащането през него smile
Лоли, не ми върви на 28 някой да пътува с родители, вместо с гаджета pardon Преди 11 години с големия ходихме само двамата из Калифорния /тогава бъдещата снаха беше в България/ и макар и външно веднага да се разбира, че имаме роднинска връзка, ми беше адски неудобно, че сме в една стая. Еми, толкова можем да си позволим, иначе излиза двойно.
Петък е, утре чакам гости. Племенникът /по мъжова линия/ ще не представи приятелката си, под претекст, че идат да разглеждат Пловдив за почивните дни. Те неговите родители още не я познават и сигурно после ще ме разпитвам, та ми е притеснено blush. Пък момъкът е на 34 вече, време му е и ще трябва да внимавам да не изплаша девойката софиянка.  smile
Приятен и ползотворен ден на всички ни!
Маги, понеже ти е празна чашата, ще повторя закуската smile
Ей така смотано се чувствам и аз след вчера. Ама при теб поне има бъдеще време, пък и знаеш какво да направиш, а аз съм само в минало и настояще време.
Да, дестинацията е доста скъпа във всяко отношение и както винаги след пътуване ще ми е чоглаво и съвестно за похарчените за точно тази цел пари...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: юли 29, 2016, 08:42:23 »

Добро мрачно утро!
Свекърва, много ми харесва дестинацията ви и съм сигурна, че ще си изкарате страхотно. Аз много навивах братовчедка ми да учи в Швеция, ама някрая си избра Англия, нищо пак ще й ходя на гости  Wink
Наде, аз ще чакам разказ за интересната сватба, звучи много хубаво.
Лоли, малката още не се е родила, ама гардероба й е пълен  blum , а ние ако не беше панди и едни чорапки нямаше още да имаме  pardon, ама аз все си викам "има време!"
Маги, дано пък към края на деня да ти просветне и уикенда да ти имаш хубаво настроение!

Аз да се оплача от пумата /котката/, дойде вчера, заспахме заедно и в 5 сутринта решила да ме пази от насекоми явно, взе да скача по стената и падна върху мен от тъпотията си.
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines