Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:09:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183691 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #660 -: юли 27, 2016, 21:28:26 »

То си има и предистория - едно детенце го носеше в басейна и обикалях като хиена да видя каква марка е, защото не успях да изтрьгна информацията от придружителката. Та после, видяла, недовидяла, целия нет изрьшках, за да го намеря. Та затуй ме е яд, иначе и получения си е хубав.  

Порьчан модел:

Получен модел:


* Capture d’écran 2016-07-27 à 21.22.23.jpg (18.35 KB, 378x589 - видяно 130 пъти.)
« Последна редакция: юли 27, 2016, 21:56:32 от inaxastra » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: юли 27, 2016, 21:40:16 »

Голяма кокетка тъз нашта снахичка май а? И аз искааам! Пък тоя бански на голем балкон ще седи още по-голям или се лъжа?! Оптичната измама там...
Мерси за загрижеността, ама гларусите мен ни мой ма трогнат. То и в Кранево едни гларусиии, то пишман гарги направо  blum Свекс, хабсолютно та разбирам как ни мой са уредиш с некой гларус  blum ми то нема бееее, шта сгази докат та зяпа през тъмните очила. Добре че са майките и бабите с деца, и някой друг чужденец над средна възраст. Българския мъж с изкл. на наште мъже е простак от класа. Дай му да седи по маси и черпи...
Рат и Лоли, колко още време трябва да пазите леглото?!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: юли 27, 2016, 21:59:23 »

Ина, и мен поръчания повече ме грабна, но и доставения е хубав, а и явно той пък ви е на кътмет.
Фани, аз ще лежа до последно /докъдето издържи шийката или докато ми свалят серклажа/- което настъпи първо, надявам се да устискам до второто.
За клиентското обслужване, има като че ли светлина в дъното на тунела, ама някъде е много много бледа. Последната ми поръчка от стор.бг я чакях две седмици, защото ми объркали интимните кърпички и пак ми пратиха грешните, но ще го преживея. Баща ми пък купи дефектен апарат за кръвно,  еми то такива разходки за смяната, че купи още един нов и сеприключи.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: юли 27, 2016, 23:52:05 »

Ина и на мен поръчания по ми допада,но и този с панделката е супер сладурски.Представям си я малката с него с тази усмивка прекрасна.Еххххх луда съм по момиченца и момичешки работи.Неродената ми Петкана вече има повече дрехи от мен,а и са по- модерни.Поне тя да не изостава от тенденциите  Bravo
Фани на последния преглед док каза,че шиийката се е задържала ( в смисъл,че не е скъсена още) ,та аз се самонаградих с една разходка в мола и сладоледче.И днес покрай ходенето за изследвания пак си откраднах едно кафе време Wink Ма утре ще лежа цял ден,че Събота имам булка за гримиране и мисля пак да напусна ареста за час,че е много мило момичето а и обещах  blum  Иначе това лежане е убийствено,не си го представях така този период,но малко остава.Сега целта ни е 36 седмица Wink
Накрая ще преносим и двете с Рат  yahoo
 За гларусите ,,,,,аз последните години забелязвам тенденция,че те повече се заглеждат по мъжете  blush
Полудя светът.....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #664 -: юли 28, 2016, 07:33:20 »

Добро утро!
Чакам да ми съобщят ще изписват ли Амели 2.
Ина, съгласна съм за името, малко ми е претенциозно за България. Както се знае, №1  е кръстена на баба си Минка от Ахматово /даже има бродирана буква М на одеалото/, №2 ще живее в Германия. Тенденцията, името на детето да е валидно предимно за чужбина, набира широк размах. Кифлите пък взимат фамилия на "ов" и говорят завален български, изпъстрен с английски. Това по впечатления от фризьорския салон в махалата Wink Последно като бях там, една така ме ядоса, че не разбирам точно какъв цвят за косата си иска, та и казах за махането на английския като официален език от ЕС. Хехе, тя ми отговори с "Уау, ми сигъ?", придружено с нацупени като за селфи лицеви устнички Wink Иначе хубаво момиче, ама...
Поръчаният бански вероятно седи по- добре на малко дете, защото харбалите на получения ще се вдигат до ушите, че вратлетата им са късички до 3-4 годинки. Ама пък панделката е по- аристократична good
Пак ли сте с розовите чаршафи? heart
А, щях да попитам дали някой е летял с нискотарифен самолет? Едни билети за Стокхолм по 60Е са ми се набили в очите, но не ми се иска да пътувам нагъчкана като младеж на 20. Като се допълни и куфар от 15кг. за още 60Е, като нищо сметката да излезе "танто за кукуриго". nea


* 13680596_1190078984375529_5864599971400465718_n.jpg (63.84 KB, 329x329 - видяно 2122 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #665 -: юли 28, 2016, 08:18:47 »

Свекс, кафенцето е баш такова каквото ми трябва в момента, сега ако скокнеш да ми го сервираш направо отнасяш всемирния приз за свекърва мечта smile

Нискотарифните компании са ОК, нормален полет, без връзки, но си имаш едно наум за всичко, ходиш си с принтираните билети ( ЗА ВСЕКИ случай) и това е. Обикновено кацат на малки летища и нямат удобни връзки. Летяла съм с Уиз (миз)Ер до Лондон Лутън, стандартен самолет, за три часа няма да умреш от глад. Вчера имаха 20% намаление и реших да погледна билети за Прага, за по пряко пак през Лондон се лети до Прага и полета с престоя става 13 часа. Билетите им за Барселона се оказаха с 40лв по-евтини от колкото комбинация Луфтханза и Остриън през друг сайт (обща цена около 900лв). И за сега няма да летя, освен ако не ми просветне нещо last minute и звездите са правилно разположени тогава.

Ина
, и двата бански са супер, но и на мен ми легна на сърцето този с цветята. Разбирам те защо си била обсебена от него.
Амели, Памела, Марк, Стивън... край нямат фантазиите човешки smile Ама всеки си има глава на раменете, да си я ползва както може. Ние искахме традиционно име за змей, всичките колеги от отдела на 4 континента се научиха как се казва и как се пише, изобщо пък не ме е интересувало в чужбина дали могат да си извъртят езика.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: юли 28, 2016, 08:51:50 »

Добър ден!
Киви, може пък да не са вашите билети и да изкочи нещо по-интересно  Wink
За тия странни имена, докато бях в болницата, съквартирантка ми ми сподели името, което са избрали- Йерусалим. Странно име, ама да е жив и здрав, че още се бори за живота си детето.
Тая Гала, вече почва на Кобилкина да прилича, няква бабичка говори за секс  bad
Лоли, аз съм пропуснала ти професионално ли се занимаваш с грим?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #667 -: юли 28, 2016, 09:22:13 »

Амели, Памела, Марк, Стивън... край нямат фантазиите човешки smile Ама всеки си има глава на раменете, да си я ползва както може. Ние искахме традиционно име за змей, всичките колеги от отдела на 4 континента се научиха как се казва и как се пише, изобщо пък не ме е интересувало в чужбина дали могат да си извъртят езика.

 goodpost

Много ме радва таз Киви беее....

Ние пьтуваме само с нискобюджетни от години и не сме имали гайле, но сме си свикнали по нашите маршрути. Да не казвам, че Райьн вече имат и запазени места, и приоритетна опашка...

Аз от имената на нашите деца сьм много горда. Напьлно си отговарят на целта: лесни за писане, четене и произнасяне вьв всяка от трите страни, които са свьрзани с нас и никьде не звучат странно, което за мен беше основен критерий.  danceg
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #668 -: юли 28, 2016, 09:37:34 »

Тая Гала, вече почва на Кобилкина да прилича, няква бабичка говори за секс  bad

Сега пък влизат заедно в свещеното място, ОМГ! И ми прави впечатление, че е започнала Гала много тъпи и еднакви въпроси да задава, аз ли помъдрях или тя затъпя...

Ина, много са яки и двата бански, а фльонгата ми е любим акцент винаги винаги....пък цената й си е печалба в случая. smile аз твоя не го разбрах какъв е..изтървах там.

Ние сме на сватба в Родопите, нетрадиционен ресторант поляна в планината...в събота.  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #669 -: юли 28, 2016, 10:18:19 »


Ние сме на сватба в Родопите, нетрадиционен ресторант поляна в планината...в събота.  heart

Айде на хаир да е, да си дойдеш с пръстен smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: юли 28, 2016, 12:52:07 »

Аз днес пътувах и не можах да пиша.
На мен и двата бански ми харесват.На Моника миналата година взех един от Асда, син с червено, после ни подариха още 3 броя.Та всеки път на плажа беше с различен.Но аз не обичам фльонги, полички и т.н.И нейните бяха съвсем изчистени.Тая година още не съм мерила какво и става, че тя дръпна с едни 15 см за година.Много расте това малкото.

За нискотарифните, сестра ми пътуваха до Англия сега, няма проблем и драма с тях.

Имената са ми и на мен голяма мъка.За Моника трябваше да е по-интернационално, все пак мъжът ми е с турски произход и не върви да я кръстим Мария.Той и избра името, хареса го, а и мисля че е хубаво и не изчекнато.

Ох Наде, завиждам ти.Днес с колежката си говорихме колко сме смачкани от всичко и как ни се иска да се махнем от тук и просто да си починем без да мислим за проблеми и идиоти и пари и т.н.Наистина искам да си освободя главата, защото ще се пръсна, толкова зле от години не съм се чувствала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: юли 28, 2016, 15:12:30 »

Аз обичам къдрички и панделки, но наистина първият поръчаният ми харесва в пъти повече.
И синият за дама е супер. smile

Мен па ми харесват  шантави имена, грам ми не дреме кой и как ше го произнася и ше се чекне или няма. Ако името ми изглежда с добра енергия и значение, ще го ползвам. Амели е супер.  smile

Ей този ми харесва, ама няма да стои добре  принципно:

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #672 -: юли 28, 2016, 15:31:51 »

Е то от тоя нищо се не види...

Аз сьм се напатила с моето име и фамилия вьв Франция по банки и администрации. Животьт ми би бил в пьти по-лесен, ако се казвах по четливо, та си имам едно ГОЛЯМО наум. Можех да спестя бая нерви на децата - спестих им. Не исках никой да не може да произнесе как точно се казват, та ако ще с не знам каква енергия да е заредено името. Дали е ясно кой си или не, чисто практически се отразява и на сьзнанието за личността (каза Зветлана).

Определено не бих ги крьстила Арчибалдо, Навуходоносор или Верчинджеториче. Не че е като Амели, ама все пак. Ку момиченцето беше чиста французойка - да. В Бг за мен е смешно. Еми ми харесва много повече  blum

Фърлям карти, редим снимки...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #673 -: юли 28, 2016, 15:51:42 »


Определено не бих ги крьстила Арчибалдо, Навуходоносор или Верчинджеториче. Не че е като Амели, ама все пак. Ку момиченцето беше чиста французойка - да. В Бг за мен е смешно.


Що пък не? Като имаш после внучета ще са по бащино име Арчибалдов, Навуходоносоров или Верчинджеторичев. А ходи объркай после за кого става въпрос?!

Ние бяхме казали, за да не ни притесняват с въпроси как ще се казва и защо така, че сме избрали име на БГ владетел, управлявал 17 години ... до тук чудесно захапваха плувката, ама после ги забивахме със селекция от именника на българските ханове. Ей ви го на, да се вдъхновявате: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #674 -: юли 28, 2016, 16:04:51 »

Аз сьм се напатила с моето име и фамилия вьв Франция по банки и администрации. Животьт ми би бил в пьти по-лесен, ако се казвах по четливо, та си имам едно ГОЛЯМО наум. Можех да спестя бая нерви на децата - спестих им. Не исках никой да не може да произнесе как точно се казват, та ако ще с не знам каква енергия да е заредено името. Дали е ясно кой си или не, чисто практически се отразява и на сьзнанието за личността (каза Зветлана).

И аз съм си патила с моето (макар да си го харесвам), затова много, ама много държах да спестя тези разправии на детето.
Когато кумът ни разпитваше как ще кръстим Бубата му бях изстреляла, че ще е Мария-Антоанета и той беше в шок  Oh my .... След 3 дни мълчание се обади и каза, че сме тотално ненормални и самозабравили се. Ах, как обичам да го пързалям негоооо, много се връзва.

Цял ден не мога да стигна до вас, но като гледам не съм само аз - не сте писали много.

Ина
, на мен ми харесват и двата модела бански и съм сигурна, че София е очарователна френска мини мадама и в този с фльонгата.

Еми, този белия бански е точно като за елегантна мацка като теб.
А вие обичате ли да се печете на плажа, за тен, или предпочитате да се забавлявате във водата, или пък ходите просто за да дишате морски въздух, сгушени под чадъра с интересно четиво и коктейл под ръка?

Излязоха снимките от сватбата на която ходихме през юни  yahoo - мис Бубет трябва да плати 1/3 от хонорара на фотографите, хахахах.
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines