Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:02:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183689 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #645 -: юли 27, 2016, 14:45:16 »

От вашият разговор ми замириса на туш и картон.
Франсетата все още в училище се учат да пишат с перо и масово старата генерация имат такова, за да пишат рецептите (нали се находих по лекари). Има една джаджа, дето с бял врьх "изпива" мастилото, като сгрешиш и го изтрива, а от другата страна е синьо, за да поправиш. (обясних го)



Относно паметта: при загубата й, най-пьрво изчезват най-новите спомени и така постепенно вьрви назад, което обяснява защо и аз помня "Червената врьзка", а други работи не. (казвам други работи, защото не се сещам какви)

Ония сьс сбьркания бански ми казаха, че ще ми вьрнат 50% от стойността му, ако реша да го задьржа и леко попрегльтнах, че дятето няма е да е с цветя, а ще е с фльонга. Но пак сьм яд де.

Днес играх упражнения под непрекьснатия й рев и се присетих коя е една от причните да не сьм особено мотивирана, А пьк като я донесе свекьрвата на разтягането да се катери по мен, докато тека от пот, защото вече не се издьржа рева и ми идва да захвьрля всичко, да изям 3 шоколада и просто да си купя 50ти номер дрехи.

И може пак да ви звуча като оплакване, ама истината е, че днес сьм в добро настроение (представете си като сьм в зло хахахаха)  danceg
« Последна редакция: юли 27, 2016, 15:08:06 от inaxastra » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: юли 27, 2016, 14:59:00 »

Инче, ще ям вместо теб, с това мъкнене на количка по стъпала няма как да ми се лепне нищичко. Имам си 2 чифта бански Яз - Черен и М/у розово и оранжево и със тюркоазените ми гумени сандалки на Адидас съм атракцията на плажа, макар и сама  blum
П.П. Казах ли че ми се притичват на помощ редовно?!  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #647 -: юли 27, 2016, 15:11:22 »

Тенкю кака, ма по- ми е сладко да ям за себе си хаххаха

Аз с жьлтия фецкия сьм топ просто (бански де). Оценявам му качеството: редко кройка да ми обхваща бузите, без да се намьква между тях  Wink а горнището без банел прави финта, че циците ти са еднакви на размер и форма. Те такова чудо... Почти като фотошоп в 3D  lol
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #648 -: юли 27, 2016, 15:28:37 »

Ина, ама вече неблагородно ти завиждам за тоз' бански, начи!!!

И хич не се дерзай за формата, килограмите, умората. Когато си на почивка организмът се отпуска и няма сила която да убеди мозъка, че трябва да четеш, правиш упражнения и да се лишаваш от вкусни изкушения. Като се приберете и като ви подхване забързаното ежедневие няма да разбереш как ще се вталиш.

Фани
, каквато си фиданка и с ярки цветове да не те лапнат, после кво ще обясняваме на инж. ?

marry me
, аз организирах сватбата ни за месец с всичко. Верно, че бяхме само 9 човека от 11 поканени (двама избягаха в чужбина щом друсна земетръса witch), но имахме и фотограф, аз си ших рокля, имахме украса и всичко както си му е реда.

Булче, тъкмо съм се спряла с купуването на рокли, защо сега ме изкушаваш?!

С колежката си поръчахме детокс чай и цял ден се наливаме. Ефектът е, че не спирам да ръся глупости и двусмислици - тъй де, изчиствам се от глупостите  DANCE

Да се яви Свекито ни за отчет Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #649 -: юли 27, 2016, 15:50:02 »

Хехе, аз простотии и глупости ръся след слушане на оперна и симфонична музика. Трябва да пробвам с чая, по- евтино ще ми легне Wink
Взех висулките, много са симпатични. heart В момента плета една торбичка, в която да сложа метална паричка, чесън и листо от здравец. Ако не ме напусне вдъхновението, може и китки да и изплета на момата. Сега обаче не е ясно кога ще ги изписват, има някакъв проблем и с двете nea
Иначе в парка нищо ново, в Кауфланд - също.
Все още търся обект, в когото да се влюбя и да взема да поотслабна. Ама като се замисля дълбоко, стигам до извода, че ние няма да се катерим по планините, та да ми гледа дупето. По ми се вярва да си говорим седнали, на маса. Тогава ще е важно да ми е опната кожата на лицето /щото него ще гледа/ и няма смисъл да слабея откъм дупето.  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #650 -: юли 27, 2016, 16:32:59 »

Това твоето, като сьветите за купуване на дрехи - че е важно гроните да са маркови, хубаво качество и да изглеждат добре, защото по- се виждат хаххахаа па доле може и чйип.

Дрьнкулките си бях помислила, че те си ги правила  blush

Много ми липсва Мари. Тя ми писа, че са като "С деца на море", ама нейсе, пак е ваканция.

Да пера ли или да не пера...

Сега почвам да мечтая за хубави рькавици и хубаво зимно палто и тьй малко, по малко се обзавеждам...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #651 -: юли 27, 2016, 16:42:11 »



Да пера ли или да не пера...


Нидей пра, днес пак някакъв празник било.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #652 -: юли 27, 2016, 16:54:44 »

Да пера ли или да не пера...
То на подобен въпрос и Шейкспирт не е могъл да отговори. Ако проблем ти е съхненето заради лошо време, има си трик. Гледаш къде сочи мъжкото достойнство на човека до теб и се съобразяваш с: "ако е наляво, ще е мъгляво, ако е надясно, ще е ясно, но ако е напреж, хич не требе да переш".
Тцтцтцт, в края на септември Васко Василев ще има концерт в Пловдив и вече ми въздейства blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #653 -: юли 27, 2016, 17:03:28 »

Тцтцтцт, в края на септември Васко Василев ще има концерт в Пловдив и вече ми въздейства blush

 lol lol lol

Низнах за достойнстовото, но докато мина да ви мина и вече опрах. Тоя празник може тука да не важи.

Накрая банския на детето ни излезе символична сума. В ценово отношение сьм много доволна. А мен много ме кефи ей то бански тук:



Ама да изглеждам така:



Иначе имам почти сьщата гривна, ако се брои  girl_haha

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: юли 27, 2016, 17:15:28 »

Свекърва, уби ме това с прането  funnytooth funnytooth funnytooth Много забавно!
Ина, поне ще ти е чисто, кво като е празник  Wink Банския е готин, поне на момичето стои много хубаво. Важно е, че поне са ви направили някаква компенсация за банския. На мен хиполенд ми объркаха една поръчка /трябваше на момче розови лъжички да подаря/, ама просто поръчах нови и не се сетих и да им пиша дори  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: юли 27, 2016, 17:25:05 »

Ина ,ако изглеждам така,,,,,ще си ходя без бански,,,то е грехота да се омотам с бански в това тЕло изваяно.
Аз банския и морето ще ги гледам през крив макарон тази година,но поне успях да топна дупето малко Wink  един ден един,кой ти го дава.
А за времето Свекърва ме уби,както винаги  yahoo
Да си кажа  и за роклята-харесва ми,,много е стилничка Wink
С това име Амели и мен ме зарибихте,започна да ми харесва,ако свекъра не беше с буквата А,щях да го сложа в списъка,,,но сега  има вето.Подаръка е супер,аз много бих се зарадвала на нещо подобно,особено подарено с внимание и мисъл.Само бебето и майката да са ок,че да му се зарадват
Отивам да пера,без да сам проверила,,,,,,на коя страна  ,,,кое е  blum  ще рискувам
Фаниииииииии  гледай да не те вдигне някой  гларус Wink дръж се за шезлонга здраво
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #656 -: юли 27, 2016, 17:30:05 »

То зависи как им е клиентското обслужване след продажба.
За Бг се сьмнявам в качеството му.

Преди години, когато трьгнах да уча италиански, си купих Релакса с касетки. Добре обаче на пьрвата част, касетките без запис. Отидох още на другия ден в Хеликон, ми то управителя го нямало, ми то не зависело от тях, да сьм се свьрзала с Релакса и т.н. Казах им, че аз не сьм ги купила от Релакса директно, а от тях и ако те са ми продали дефектна стока, вината е тяхна и искам да ми я подменят. Отивам на море и това значи, че имат 4 дни да намерят управителя, като се вьрна, ако не ми подменят комплекта, ще се обьрна кьм комисията за защита на потребителите. И ми го смениха накрая, но без заплахи не мина.

Истина е, че оттогава са минали години и се надявам горещо да са се подобрили нещата.

Ина ,ако изглеждам така,,,,,ще си ходя без бански,,,то е грехота да се омотам с бански в това тЕло изваяно.

Ахахахаха... баш така си е! good

Ако живеех в Бг не бих си крьстила детето Амели.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #657 -: юли 27, 2016, 19:02:02 »

Клиентско обслужване в Бг... хахаха ... Няма таковУ жУотно, явно в манталитета ни е заложено да сме пълни дървари. Специално обучение по софт скилс трябва, преди да пуснеш дивия балканец на европейския клиент да му продава краставици. Ферман мога да напиша за онлайн пазаруването на техника от Техномаркет и Технополис...

Иначе дивия балканец е за предпочитане по моите стандарти пред лицемерните западни сноби, поне ще е право куме в очи, че да няма после недоразумения.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #658 -: юли 27, 2016, 19:13:26 »

Ina, като показваш такива знойни модели, трябва с линк да ги даваш.....Е, аз няма да изглеждам така в тази омотавка, но пък бих пробвала  blush Покажи ни банския на София, както желания, така и получения.

Свекърва  goodpost goodpost goodpost Както се казва, welcome back! Само така те искам  give_rose

На мен ми е прясна една разправия с един пояс и едни плувки от стор.бг. Бяха любезни, но се омотаха накрая и аз се отказах. Като цяло има подобрение в сферата на обслужването, но доста трябва да поработят, за да стигнат европейското и Хамериканското ниво.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #659 -: юли 27, 2016, 20:19:13 »

Шь дам линк щом трябва и снимки ще покажа. Извинявам се на Лолитка за кофти цитираното й мнение. Недовидяла сьм и вече не мога да коригирам  sad

Айде викат ме за вечеря
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines