Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:07:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184264 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #600 -: юли 26, 2016, 08:11:01 »

Добро утро!
Тъкмо зърнах кафето от Свекс и си изпуснах чашата с моето върху компа.....за малко да стане беля  girl_impossible

Ина, обувките и сандалите на Крупон са страхотни, наистина, а и предлагат някои от моделите в детска номерация. Така че можете да си направите семеен комплект  Wink Както е тръгнало, мен може да не ме огрее, но нестандартното краче на Бубулина все към поръчкови обувки клони. Ако не си чувала и Зизу предлагат както детски, така и модели за мами, отново прецизна ръчна изработка и прекрасна кожа.
https://www.zeazoo.com/shop/
Ето и една статия за сандалите:

http://emiliailieva.com/%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%8f%d1%82%d0%b0-%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/

Желая ви прекрасен ден и ви черпя с едно върджин мохито (плюс рецепта, както обещах):



3/4 лайм, нарязан на парчета
10-12 листа мента
сода
натрошен лед
(аз лично слагам малко кафява захар върху лайма и ментовите листа и леко натискам с чукало(от хаванче), така лаймът и ментата освобождават вкус и аромат)

Ако искате все пак алкохолен котейл, добавете хубав бял ром.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #601 -: юли 26, 2016, 08:38:46 »

Дами, тъй като сте се събрали с афинитет към качествените и хубави неща, да си попитам има ли някоя с проблемна кожа  blush Кожата на лицето ми образува страшно много слънчеви петна и от години не мога да си намеря подходящ хидратиращ дневен крем против бръчки с висока защита срещу слънце. Пробвала съм Bioderma, Avene, Uriage, La Roche-Posay, май само Eurecin не съм от медицинската козметика. Ама нйенте...  pardon Нищо не помага. Приемам съвети за изпробвана козметика  blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #602 -: юли 26, 2016, 08:50:12 »

Киви, 1:0 за мен с клипчето  chee Всъщност това е "трик", на който док ме научи. Като съм в женска компания и се отпуснат да се жалват за килограми, да им показвам снимки или клипчета на по-пищни дами.

Мери Ми, питай го този док и за някой клип за по-пищни дами. Като габарити аз съм нещо като девойката от снимката в момента, е като ми излезе някоя с твоите КГ и почне да ми се вайка как е надебеляла, ме напушва смях... то смехът е здраве, но нека да не прекаляваме smile Мъжете според мен биха загледали всяка по-разголена мадама, без значение от формите ѝ. Инстинкт.

За козметиката не мога да препоръчам нищо за превенция, но една приятелка ползваше избелващ крем на Биотрейд и беше доволна, махна и петната. Сандалите са един път, аз също съм им фен и имам отлични препоръки за тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #603 -: юли 26, 2016, 08:58:54 »

Снежке Wink, напомни ми за един мой обожател австриец в невинните ми 19 години с този коктейл. Той го правеше само с водка. Понеже по онова време в България не бяхме чували и виждали лайм, носеше си по килограм от Запада. В чорапа си пък затъкваше специално избрана лозова пръчка, отрязана до "коляно" и заоблена от дълга употреба. Ей, беше ли това време и мен с пръст да ме сочат ква съм убавица heart heart heart, пък аз да бягам blum
Оф, разтупка ми се сърцето... Отивам в парка да ходя, че ме нападат грешни мисли sad
Слаби, дебели, радвайте се, че сте млади. Спрат ли да се обръщат след вас мъжете и "да търсят духовното", "ойдел е конят в ряката" pardon
Най- сигурната работа срещу петна е носенето на широкопола шапка. Иначе помагат кремове, съдържащи живак /силно избелващи/, ама тогава и вредата е голяма, пък и май вече не се произвеждат официално.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: юли 26, 2016, 09:29:00 »

Добър ден!
Мери ми, на мен пък тази от клипчето нещо не ми хареса, ама не съм мъж все пак.
Маги, размечтах се с тази тераса. Искам да закусвам с изглед към морето.
Сноу, не помня дали ти казах, маникюра е страхотен. И аз преди обожавах да прекарвам по 3-4 часа с маникюристката, а сега ме мързи да си изпиля ноктите сама.
Свекърва, ти кви китки ще разсаждаш? Пребори ли се с гадините, които ти бяха нападнали орхидейте?
Сандалите са много готини, аз имах подобни, от Пепина М- спуках ги от носене. Сега ме е срам да ходя със сандали, че нямам педикюр  blush
И за финал да се оплача- тая нощ толкова кошмари изсънувах, че вече ме е страх да заспя!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #605 -: юли 26, 2016, 09:40:32 »

Мери Ми повдигна ми настроението с тази мадама! Макър че мен задните части да са ми ок, висналия корем ме мъчи sad  кога аджеба ще стане модерно да имаш виснал корем?

Сноу ама що вирджин Мохито? Дай сипи му един ром smile

магито точно същото си мислех... как искам ей така както миналата година, целта за деня да ми е къде да си пия фрапето докато звяра спи  blushама нищо, не се жалвам, нон стоп сме насам натам.

Аз се отказах от червената рокля, взех си една друга от Reserved. Доста семпла е, като я гледам на модела обаче изглежда ужасно. На мен ми стои в пъти по-добре. Купих и обемно златно колие. Сега оставя и прическа да измисля. Не ми се хвърляха много пари че само трупам офицялни рокли обличани по един път. Повечето ги пуснах по олкса


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: юли 26, 2016, 10:05:25 »

Булче, тази рокля е много яка. Просто моделът не е подходящ за нея  blum

Мен тия сандали ми изглеждат качествени, но не са ми стил. Сигурно са по удобни от моите душеядки  pleasantry , но няма да се жертвам за момента. smile

Свекс, за духовното и сега се опитват да говорят, но докат сме млади, това е измъкване и за: Трябваше ми за един път секс и ся се чудя как да те разкарам без да ми праснеш един   diablo

За съжаление и майка ми е с такава кожа и каквото и да ползва- пазене му е майката. Никакво слънце, шапки, стоене под чадър и това е.

Линк към 15 коктейла кат за нас, Зветланите, дет носим на пиене по тия региони  pleasantry pardon

http://www.brit.co/la-croix-cocktails/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: юли 26, 2016, 11:01:13 »

Кви коктейли сте заредили от рано, така до довечера човек ще се е омаял.Мен пък ме цепи тиквата, мноого  при това.Пих хапче дано мине.Имало магнитни бури, май.

Булче, хубава е роклята и със колието ще акцентираш, а може би бих избрала друг свят на колието не златно, но аз и не обичам злато.

Аз винаги съм имала по-голямо дупе, та съм си свикнала с прелестите.Сега покрай танците се стегнах, а ако намеря време за йога ще ми се стегне и корема, ама времето е кът.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #608 -: юли 26, 2016, 13:24:04 »

Пльос, да се завърна малко в месечната, преди да е дошъл следващият месец smile

Чета ви, ама ме мързи да коментирам всичко, нещо сте доста активни като за летен сезон  Wink
Само ще кажа, че много завиждам на морските, и на тия дето им предстои...
Нашата бебка се успива по 4-5 часа и с баща ѝ гледаме да наваксаме я със сън, я с конзолата, та по-активна ще съм в нашата тема smile
Коктейли засега предимно плодови ми се полагат, тъй че и с тях не можете да ме грабнете  pardon
Миналата седмица по това време се разхождах в болницата и чаках разкритие, направо ми е невероятно все още...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #609 -: юли 26, 2016, 14:46:38 »

Леле, много слаба активност днес  crazy Да не сте минали на алкохолни коктейли от сутринта и сега да сте се отдали на сиеста?

На мен ми се дрънка по разни повърхностни теми с някой, че ми пуши главата......

Marry me, щом кожата ти е предразположена към образуване на петна трябва много, много пазене през лятото - шапка и крем с висок фактор. Като цяло третирането на петната не трябва да се прави през лятото. През есента или зимата взимаш подходящ крем/серум (тези с цинк имат добър ефект) и задължително преди нанасяне на крема трябва да се ексфолира кожата с лек ексфолиант. Преди 2-3 години ми хвалеха серията на Орифлейм, като имам препоръка на позната която я ползваше и имаше видим ефект.

От няколко дни се дерзая дали да си споделя една мъка с вас....не знам дали поста е за тук или за отдушник....

Фери, добре завърнала се  give_rose

Булче, много е стилна роклята, с някой ярък акцент ще си звездата на бала smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: юли 26, 2016, 14:49:14 »

Тъкмо и аз пишех, как днес ви няма никакви а аз нямам никаква работа.

Свеки нали пита с какво съм се занимавала.Ами правих един надпис Честит рожден ден в стил Мини Маус, диадеми с уши и панделки и шапки с уши.Вчера изпратих всичко.Най-важното е че успях да ги опазя от Моника.Детето за което са е доволно, значи и аз съм доволна smile

Сноу, споделяй душа, няма да ти тежи я!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #611 -: юли 26, 2016, 16:45:58 »

Фабио дойде. Имал е намерение да ми купи подарьк, но не знаел какво и затова не взел нищо.

Донесе и банския на София, котйо порьчах в огромно желание и чаках с трепет. Отвори чантичката - не е сьщия модел. Така се разочаровах... Вече нито можем да го сменим, нито да го вьрнем Той не е грозен, хубав е, но не е ТОЗИ, който аз мечтаех. Писах им мейл, че смь отвратена, ама кел файда.

Фериботка, не е моя работа да се бьркам, но няма значение, вече сьм дьрта и мога да си пьхам гагата в чужди работи: бебенцето ви е твьрде малко, за да спи 4-5 часа без да е на гьрда. Внимавай да не си докарате проблеми с кьрменето.

Ако е на шише ме извини и все едно нищо не си прочела.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #612 -: юли 26, 2016, 17:33:39 »

То и на шише да е толкова голям интервал на хранене се допуска само ако е сигурно, че бебето наддава в горна граница на нормалното. Ама при тях още не е ходил педиатър, момичето има сума неща да го пита.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #613 -: юли 26, 2016, 17:38:43 »

Да добавя, че ако движи очи спейки и суче с устни, значи е време за кьрмене и се предлага гьрда, нищо че спи.
« Последна редакция: юли 26, 2016, 17:56:09 от inaxastra » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #614 -: юли 26, 2016, 18:17:30 »

Ина, ама нали затова пиша, да ме съветват по-опитните  give_rose
Утре ще дойде педиатър и ще разпитам за всичко. Иначе за спането...някак си ми е жал да я събудя, пък и като е кисела не знам дали ще иска да яде  huhhuh.gif
Извинявам се, че разводних темата  nea
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines