Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184502 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #585 -: юли 25, 2016, 15:48:26 »

Ау, баш тъй съм и аз...само дето имам да пиша, но то почти същото....

Рано ми е в 7 да готвя и толкоз! Мирише ми, мразя да ставам и т.н. Пък като стана мисля за закуска, не за обяд  pardon

Аз не говорех за себе си. За бабите става вьпрос, аз в 7 друга миризма освен на кафе и евентуално кроасани не тьрпя.

За Фабио и подарьците:

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: юли 25, 2016, 15:54:50 »

Бау!
Кой каза лак!?! Аз съм на винено червен/бял с макове  tease и съм на море с басейн. Оцеляхме след пътуването. Топнахме краченца в морето. Приспах Кико, сега се събуди и папка с баба си в стаята. А аз вардя Кари около басейна. Имам нужда от идеи за студен безалкохолен коктейл!
Сега ви зачитам.
Сватя, какво философстваш пак?! Честита ти рожденничка макар и със закъснение. Да ви е жива и здрава! Умна, красива и т.н. всичко най-най! Как отпразнувахте? Писа ли вече във вашата тема?! Кълва от телефона и вече недовиждам  crazy ужас... СтароС нерадоС...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #587 -: юли 25, 2016, 16:00:42 »

Безалкохолен коктейл - върджин мохито - идеален за горещото време и не е сладък (не си падам по сладките напитки).

Ина, аз те разбрах, ама явно не съм се изразила правилно Това за ученето, писането и тренировките нямат нищо общо с готвенето рано зарана:)

Хахахх, трябва да си запазя този диалог за Шарън Стоун и хляба  funnytooth
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #588 -: юли 25, 2016, 16:07:19 »

Благодаря за масовото Фключване smile

Най-ме радвата такива активни. Како, Сноу, с един куршум два заека... първо ми се включвате плажно, после и за професионални маникьОри ми говорите, аааай.... само с Рат ще си говоря значи...  В моя кифленски салон, работят с една седмица предварително записване, че аз ако знам след седмица къде ще бъда уикенда пък точно... лятото съм изоставена на собствените си творчески умения. Хлъц... а за мУрьето ви прощавам, аз знам, че вие заради децата ходите, иначе не ....  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #589 -: юли 25, 2016, 16:17:05 »

Точно, аз ако не бяха децата не бих стьпнала на море (нищо, че ме няма спомената в списька, да си кажа).

Снеже, защо не сьм те разбрала бе? Разбрах те. С една дума: разбрахме се.

Кат казах "Снеже" и се сетих днеска на еидн като му казах, че сьм бьлгарка и той вика на детето си: "Ела, тати, ела тука при Зветлана" и после ми намига: "Така де, Зветлана или както си там, то бьлгари, руси, украинци, все сьщата работа." Викам точно, както вас, франсетата и испанците  pardon

Фани, мерси за честитката душа, ама не на мен, а на теб ти честита рожденичка, да ма прощаваш, че не се включих кога трябваше. Да ти е жива и здрава с целите си 8 години и все така да те радва и гордее, това хубаво и усмихнато момиче !!

Как сь прай тоз коктейл?

И философствам, ко да прая, кат не ставам за друго  pardon Добре, че навремето не ме приеха философия в Софийския, че щяхме хубаво да я втасаме. Иначе бях 42 от 80 на националната Олимпиада. Брей, каква слава, какво чудо...

Маникюр не знам кво е. Имам само нокти, обикновени.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: юли 25, 2016, 16:28:18 »

Кивич, ела при моята. Особенно като те чуе, че си със змей и в 11 през нощта ще те поеме
 blum Bravo good tease
Merci beaucoup, svate! Да ти се връщат пожеланията! tease
« Последна редакция: юли 25, 2016, 16:30:36 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #591 -: юли 25, 2016, 16:41:35 »

Пък аз реших, че Мари е отскокнала до вас, Ина, в Италия. Ама какво да се прави, Копривщица също става в краен случай smile.
Да кажа, че и аз имам спешна работа, тъкмо по тази причина не ми е слезнал лапатопа от скута. Загря ми деликатните части и котката не може да се вреди да си ползва правата да ме пълни с косми.  blush
Надявам се работата или сама да се свърши, или ако е наистина спешна, все някой друг да я подхване. Родният се върна от работа и не смее да ме погледне, защото няма да се сдържи и ще ми направи забележка. Ама само да каже и половин дума, аз ще отвърна със 100 и ей ти го скандала.
Сега, като нямам деца, може ли заради мъжа ми да ходя на море?  blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #592 -: юли 25, 2016, 16:49:39 »

Не мрънкай, кивенце, нали се похвали, че си си починала уикенда. И твоето море ще дойде, нидьей рИва!
В моя кифленски салон работят със записване 2-3 седмици по-рано....трудна ми е логистиката, но като имам желание намирам и начин  Wink

Зветлана, Зветлана...... lol lol lol

Коктейлът е с лайм и мента, после ще пиша как точно, сега бягам smile
« Последна редакция: юли 25, 2016, 17:24:23 от Snow_White » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #593 -: юли 25, 2016, 16:59:29 »

В Италия догодина. Те днес заминават на екскурзия с натоварена програма (в Бг де). Дано им протече като предвидено и да си изкарат добре, че и нейния 6 годишен е един... Като гледам колко часа е, сигурно вече са пристигнали и отморяват.

Останах сама, мога да си чета спокойно, че една доста тежка тема имам за четене и току виж сьм проляла и някоя сьлза.

Родният се върна от работа и не смее да ме погледне, защото няма да се сдържи и ще ми направи забележка. Ама само да каже и половин дума, аз ще отвърна със 100 и ей ти го скандала.

Казват женската логика била като лицензно споразумение - нищо не ти е ясно, но си принуден да се сьгласиш.
« Последна редакция: юли 25, 2016, 17:08:44 от inaxastra » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #594 -: юли 25, 2016, 21:15:35 »

Ето, да видите какво всъщност харесва мъжката половина от човечеството. Аз с моите 47 въобще не се котирам  nea
https://youtu.be/lVV19-_Bw78
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #595 -: юли 26, 2016, 05:52:05 »

Marry_me, благодарим за споделянето  tease токущо осигури няколко свободни часа седмично на бая народ  в тоя форум, тука все подсмърчаме за излишни кила.  В крайна сметка е важно един конкретен да се заглежда нали, а останалите са подробности.

Тоя път малък змей ме изрита от леглото преди изгрев, чудесно е да стартираш деня на тихо, да погледаш слънцето и да мацнеш един лак за нокти даже за разкош smile Права си, Сноу, за желанието и начина, но не ми е приоритет явно да търча до кифленския салон. Като ще им ходя на крака и пари ще им давам, държа да ми е удобно като време. За мен времето за релакс е много по-ценно от професионалния маникюр.

Зветлана, сипа ли му наистина на тоз жабар или само си го помисли? Много сме толарантни в БГ към чужденците.

 Offtopic Тука скоро така ще се преименуваме, че няма да има разшифроване smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #596 -: юли 26, 2016, 07:18:37 »

Ами казах си му това, дето ви написах. Той малко като на бьзик го каза и аз малко на бьзик му отговорих. Те са много симпатична двойка, той и жена му - усмихнати, шегаджии и така.

Една наша бивша сьфорумка, дето си води блог, е писала за едни бьлгарски сандали и направо супер яко се зарибих. Изглеждат идеалните обувки  heart heart heart Правени на рька, от бьлгари, в Бьлгария, с висококачествени материали. Непременно ще си взема такива, когато му дойде момента.

http://crupon.eu

http://www.yolinashelvetia.com/време-за-сандали/

За протокола, аз не деля хората на чужденци и бьлгари. Тьпи и приятни има навсякьде, каквто и всяккави други прилагатлени, каквито се сетите и на всеки каквото се полага.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #597 -: юли 26, 2016, 07:34:31 »

Ето кайве и курасани щом само това може да гледате до 10часа Wink
Аз пък ще си сея китки и после ще си ги слагам из разните уши, та да отговарят на различните ми настроения и да стряскат снахите Wink
В синхрон на засекретяването кой кой е, да попитам къде е Щъркелица Али? Как не ни дойде по- рано на ума, че да не се забутвам в скритите дебри заради някакви си нерегистрирани обекти crazy
Хехе, германците също нямат "С" в началото на думата и нашите учители казваха Зияна, Звободка, Злавка, но за сметка на това пък Златка беше Сладка.  pardon
Днес е пълно безмирисно и беззвуково спокойствие, чак долавям аромат на кофи за смет и зънкане на комари blush
Маги, кога ще ни кажеш за новото ти начинание?
Скай, успяхте ли да настаните бабата?
Приятен и успешен ден на всички ни good
Допълване: Този блог и аз го следя с голям интерес. good Сандалите са хубави, но май не са за хора с плоско стъпало като мен.  sad


* 13645173_1189284841121610_2683311391717530475_n.jpg (65 KB, 346x346 - видяно 1822 пъти.)
« Последна редакция: юли 26, 2016, 07:45:42 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: юли 26, 2016, 07:39:59 »

Добро утро на всички.Големи разговори се заформили вчера по никое време.Аз вечер не мога да се докопам до компа, но през деня, поглеждам редовно и ми е едно пусто тука.

Аз маникюр не си правя.Ако имам някъде ходене се лакирам и това е.Нямам нерви да седя толкова време на едно място да ме мацотят, а и като знам колко бързо го унищожавам...Не виждам смисъл от това упражнение.Сега си лакирам ноктите на краката лятото, но и за това не мога да намеря време последните седмици.Ужас  girl_impossible

Ина, много ти завиждам за морето, ама много.Завиждам защото искам да съм свободна, без да ме притиска времето и да мога сутрин да се разхождам по плажа, след обед с детето да дивеем, да ми е спокойно и безметежно.Ама и нашето време ще дойде, някога.

Искам ей така и мога цял ден да откарам на тая тераса.Само ще гледам морето и ще чета книга или ще си завърша гоблена който годиняса.Ама с малката ми е просто невъзможно да го довърша.

Докато публикувам Свекърва писала.

Свеки, добър ден и от мен smile и аз не търпя друга миризма сутрин освен на кафе.Моята баба, с която в момента живея, като бях малка почваше в 6 часа да готви.Целия апартамент миришеше на манджа и тръгвах на училище осмърдяна.Та само като усетя миризмата на готвено сутрин ми става зле.

Аз най-се смея на гърците.Я ги накарайте да кажат ЖАБА.ХАХАХАх Голяма веселба е с тях.

Хайде хубав ви ден и пишете!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #599 -: юли 26, 2016, 07:44:37 »

Добро утро  Sunshine
Ина, сандалите са страхотни и аз се присъединявам да ги следя. Обожавам допира и мириса на кожа (не лепило lol ).
Киви, 1:0 за мен с клипчето  chee Всъщност това е "трик", на който док ме научи. Като съм в женска компания и се отпуснат да се жалват за килограми, да им показвам снимки или клипчета на по-пищни дами. Изпитано е, действа, после поне месец не мислят за фигурите си. Истината е, че не трябва да се отдава толкова голямо значение на нещо, което не е важно. Освен това има стотици проучвания на тази тема и стигне ли се до сексуалност мъжете се възбуждат от по-закръглени форми. Даже ММ си призна, че и той би се загледал по дупето на момичето  LAUGHTER
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines