Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:05:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183708 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: юли 22, 2016, 12:17:14 »

Здравейтеее,
Тая дИвойка по-назад прилича на мен, само дето Яз съм си нОтариално красивНа!!!  heart Като излезна какво гърбаво девойче беше, какво стана!
Снощна съм и аз.
Не ме търсете...
Няма ли торти и кафе, че не мога да ги гледам!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #556 -: юли 22, 2016, 13:11:01 »

Ха Добър ден !

Чак сега успях да ви изчетя. Да свекърва имам такава рамка с букви, подарък е , много е сладурска. Ще питам от къде е поръчана. Но можеш и някакви букви да поръчаш от някой сайт. А сетих се , на едно бебенце поръчах такова, и е много готино а и ги прави и праща много бързо :

https://www.facebook.com/Aksesoarizagizdavibebenca/?fref=ts

Аз днес имах доста забавен ден... успахме за работа. Малкия звяр ни прави купони посред нощ и сме пропуснали алармите. На излизане вратата не искаше да се отключи, абе купон. На края реших че ще карам ноавата кола и имаше смях, то тя модерна работа, с автоматични светлини и автоматична ръчна,  спирачките и съединителя странни и не съм им свикнала, габаритите много по-големи.Обаче пък друго си е с по-лъскава и голяма кола, всички път ти правят  shok



Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: юли 22, 2016, 19:55:58 »

А при нас дори идваха да ни правят забележка, че сутрин местим мебели!  tease Ми кво да направя мойте деца пък са буйни, искат да рипат и скачат от сабалем, не щат да седят по маси до 1 ч. през нощта  diablo ама пък закона е на моя страна - след 22 ч. не шумя Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #558 -: юли 24, 2016, 23:14:07 »

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #559 -: юли 25, 2016, 07:12:19 »

Добрютро!
Ина, не питам нищо, че да не станат три килимите Wink.
Тези дни и ти имаше рожден ден, да си жива и здрава, да завършиш успешно започнатото и да си купиш скъпа писалка да подписваш големи чекове good
Справих се с подаръка на Амели 2, висулките от линка на Булчето са готови и ще дойдат утре.
Вече ще си наложа да не споменавам името Амели, че да не станат още няколко Wink
Долната /по местоживеене/ съседка вари на терасата си овнешко месо и се разнася ужасна миризма bad Дано не реши да го готви със зеле, че тогава ще стане нетърпимо angry
Нали съм скучаеща домакиня, поне снимка на кафе да сложа blum
Пак черни петъци и недели, точно където живеят моите познати и приятели. Да няма и минута спокойствие...
Хубава и успешна седмица на всички ни!


* 13690668_1187916174591810_1084921514042159588_n.jpg (69.06 KB, 346x346 - видяно 1899 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #560 -: юли 25, 2016, 07:35:51 »

Благодаря много  give_rose  smile

Само шь та замоля, чековете на мен да ми ги подписват, а аз на фактури да слагам параф  Wink

Баш кога станах на крьгло, така се получи, че не го отбелязахме по никакьв начин. Даже и една малка тортичка нямаше, а подарька бяха самолетните ни билети до тук. Аз нали сьм много разглезена ми домьчня малко, но ще го преживея, това да му е кусура на живота ми.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #561 -: юли 25, 2016, 07:52:29 »

Добро утро и от мен!

Ина, зло да те забрави! Да си здрава, позитивна, все така креативна и борбена, много успешна и в хармония със себе си и всичко около теб. Желая ти освен тлъстите чекове и много екзотични приключения Wink
Напълно те разбирам как се чувстваш. тази година ми се случи няколко пъти подобна ситуация и ми беше мъчно, но пък важното е да сме здрави, нали?! Заповядай един виртуален грамадански букет smile



Ние се завърнахме от краткото моренце, прекарахме чудесно. Бубулина беше в екстаз, едвам я изваждахме от водата. Ако не бях в "онези дни" вероятно щеше да е перфектно, хихихи.

Свеки
, съчувствам ти за "аромата". Ние имаме някаква съседка която готви миризливи манджи в най-невероятни часове, наричаме я "леля ти". Понеже аз явно имам по-развито обоняние и съпружето често ме пита: "Кажи сега, какво готви леля ти днес?"  LAUGHTER

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: юли 25, 2016, 08:13:02 »

Привет и от мен.

Ина, да си много здрава, щастлива и много успешна!

Сноу, направо ти завиждам за моренцето.Ама на вас сега ви е лесно с тая магистрала.Аз като знам, за да стигнем до Варна по какъв път трябва да минем и лошо ми става.Ужасен е.

Свеки, ужас е това с манджите.В нашия блока всички кухни и част от спалните са на едната страна на блока, и познайте, че нашата спалня е от тази страна и знам всяка баба какво готви, че блока е населен предимно от баби и дядовци.Ужасно е сутрин.Точно когато е най-хладно и аз трябва да отворя прозорците, аз ги затварям да не влизат миризми.

Ние събота и неделя почивахме активно.Аз имах малко работа по нещо интересно ще ви покажа тези дни.Излизахме пред блока, Моника кара колело - балансиращо, става все по-добра с него smile Абе ей такива лежерни неща.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #563 -: юли 25, 2016, 08:20:54 »

Ина, поправям се, подписвай осребряването на чековете първо, ама нали и трябва после да ги харчиш парите с кеф Wink
Точно тази кръгла годишнина май е прието да не се празнува. Не зная по какви причини, нещо цифрата не била добра, та не тъжи много.
Хехе, горното не го знаех и когато бях на твоята възраст, реших да си спретна за първи път голямо тържество извън къщи, в ресторант. И тъкмо дойдоха гостите, токът спря... Хайде, свещите оправиха работата, ама се наложи да носят храна от другаде и прегладняхме. Поне всички помним този рожден ден Wink После пък реших, че по социалистическо правило юбилеите са и на 5, та винаги има начин за компенсация. good
Точно овнешко със зеле готви комшийката, къде можах да си го помисля diablo. И през затворени прозорци влиза миризмата. Остави, ами и простирката с дрехите е на терасата, съвсем я бях забравила diablo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #564 -: юли 25, 2016, 08:35:34 »

Добро утро...

Ако една седмица започва с овнешко със зеле, не смея и да си помислям как ли ще завърши smile Това кулинарно безумие за първи път мисля, че чувам да съществува. Агнешко и зеле е допустимо ли е да влязат в една тенджера?!

Явно още съм на вълна уикенд, защото си организирах last minute мини ваканция при баба... вярно, че с детето, но пък и с мама и тате, които имаха проблясък да ме отглеждат като едно време и наистина си починах. Малък змей също много се енергизира на кратката ни селска Почивка, което ме убеждава, че децата имат нужда от вода и малко кал, за да се чувстват щастливи, тъерде стерилен е градският живот. Тази сутрин тичаше направо към яслата по стълбите, явно му държи още доброто настроение smile

Още мъничко и ще дочакам истинската почивка, а до тогава се борим с някакви летни вируси... аман...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: юли 25, 2016, 08:39:06 »

Добро утро!
Ина, честито на патерици! Бъди жива и здрава, много успехи и сбъднати мечти!
Сноу, браво за моренцето!
Свекърва, само като си представя как смърди и  bad. Много гадно ми мирише офчуту, така един път се прецаках в Одрин си поръчах нещо което изглажда много вкусно, в момента в който го изнесоха от кухнята се разнесе една смрад и аз възмутено казвам на мм "Кой пък идиот може да си поръча тая смрад?!?", той си умря от смях като го донесоха пред мен.
Киви, хубав уикенд сте имали и вие. Друго си е баба да те поглези. Бързо да преборите всички вируси и бързо да идва време за почивка!
Аз имах много приятен уикенд- събота имах страхотно посещение и ми беше много хубаво. Вчера пуснаха тате за 1 ден от болницата и се видяхме. Сега нямам търпение да се изтъркули този месец.
« Последна редакция: юли 25, 2016, 08:42:45 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #566 -: юли 25, 2016, 09:03:32 »

inaxastra Честит рожден ден на патерици! И аз като свекърва знам че не се празнува 4ката. Ето нейното празненство го доказва smile

svekarva Радвам се че ще стигне бързо подаръка, ще му се зарадват със сигурност smile. За овнешкото не ти съчувствам, сигурно е ужасно. Тези миризми за причина номер 1 да не живеем в стар блок, а в ново строителство. Замирисва от време на време от абсорбаторите, ама не е толкова зле.

Snow_White завид за ксъата почивка

Kiwi друго си е на село, абе и на град ама с дворче. Нямам търпение да оставим моя звяр при нашите за една седмица септември.

Ние с малкия си бяхме сами двамата, джиткахме си из града, на гости, по молчета ( ей това с малко дете по магазини не си е работа, гоних го из гардеробните). През останалото време се социялизирах пред блока с комшилъка. Ей много готино ми е с тях. Площадката е пред една панелка, малко е запустено ама се поддържа от хората от панелката. Майките ги има всякакъви, от шивачки до бизнес дами, ама са готини, децата се познават, няма агресия и ни е спокойно. Бащата беше на мъжко море на Слънчака. Много е разочарован от обстановката там, ужасна мизерия и наддути цени. 30 лв вход за дискотека  shok без консумация и маса.




Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #567 -: юли 25, 2016, 09:18:03 »

Киви, овнешко със зеле е класика - с прясно и с кисело. Ама да не ти се готви в къщата, да ти го носят готово.
Агнешко с кисело зеле готвят задължително по Великден в Перущица и Брестовица, както и по католическите села около Пловдив. Явно си ги имаме и в блока.
Хехе, по- гадно от това е миризмата на скумрия... Миналата седмица точно тази риба беше на промоция в Кауфланд /магазинът е на 3 минути от къщи/ и просто се побъркахме. Да не говорим, че на котката и действа по- зле дори и от лая на кучето. Драска да излиза на терасата и само се върти, души и мяче....
Ето как изглеждат клипсовете за Амели 2. Предполагам, че ще ме канят на посрещането и вкъщи. Баба германка и таткото летят насам утре. Може и да имам ангажименти с превод и развеждане из града, нямам против.
Блокът ни не е толкова стар, само на 15 години е, ново строителство, с тухли. Махалата е стара и съответно хората, които готвят рано сутрин са пенсионери pardon Сега са в парка, играят шах и карти и клюкарят.  smile


* 13823261_1714336962161148_187713049_n.jpg (62.05 KB, 384x288 - видяно 1796 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #568 -: юли 25, 2016, 10:04:00 »

Киви, овнешко със зеле е класика - с прясно и с кисело.

Нямам кулинарни наблюдения из този край на България, в северна където са бабите ми, зелето се готви със свинско, по две различни рецепти на 200 км разстояние и двете са ммм... да си оближеш пръстите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #569 -: юли 25, 2016, 10:16:08 »

и аз си знам че класика си е свинско със зеле. Но за Коледа сготвих пуйка със зеле и беше невероятно вкусно. По рецепта на шеф Манчев smile Такива манджи се готвят на село че там си има летни къщи за готвене и да не се умирисва цялата къща. Майка ми така си е приспособила мазето. Друго си е да не ти мирише на готвено.

Много хубави са станали дрънкулките!
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines