Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:10:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 185206 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: юли 21, 2016, 13:21:29 »

Ооо, аз ако мога от най-големите ще вземем. При майка е 12 комплекта и е рай, направо! Почти нищо не се мие на ръка, когато сме сами с мм де, иначе наще си я държат главно за красота  crazy Някой ден като ремонтираме кухнята, вече и място съм й измислила.
Тия роботчета за чистене на мокет не знам как биха се справили, уж за твърди повърхности ги дават. Аз отдавна съм им метнала око, ама все не им идва ред за съжаление.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: юли 21, 2016, 15:03:33 »

Днес сте ,като реклама на един прах за пране,дето жените ходят на Хаваи,пък не носят парфюм,а само се перат  хубаво  yahoo  ....Ех аз миялна си купих,но още си нямам кухня и само и се радвам от кашона в коридора,в който през ден се удрям smile  Иначе как си мечтая за един робот -прахосмукачка  *INLOVE*и за една сушилня,,,,,,,,мммммммм чудно.Преди мечтаех за скъпа рокля,сега ,,,,,ей как се променят нещата.И аз,като Свекърва  пера преди пералнята (на ММ ризите),а моите (хубавките) ми дрехи,даже само на ръка,ми много ми е кеф,като се затворя в банята и цял следобед не ме търси.По-хубаво си ги изпирам от Генка (пералнята).
  Като заговорихте за поддръжка,добре,че повечето неща сама си ги правя,че не знам иначе.Щях да работя само за процедури.Много скъпо излиза да си жена Wink Сега ,като съм арестувана в нас,се поизоставих малко,но още няколко седмици и ще вляза във форма.ПОсле не се знае,ако е някоя Амели,ще си седя без лак,гримче и прическа ,та за това да използвам преди да се появи Wink
    Ходих на показно при акушерката,как да къпем новородено и да ви кажа хич не ми изглежда страшно ,дали бебчето беше кротко,не знам,но мина много добре,само тая работа с пъпчето ми е сложна,ама ще се справим и с това,живи и здрави heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: юли 21, 2016, 15:23:58 »

и моята по два пъти на ден, но рядкост, уикендите ако се готви повечко. мен лятото и не ми се яде кой знае какво... та блендерът е водеща фигура.

Лоли, подръжката наистина е скъпа и човек ако не може сам... тр  да има доста свободни парички. всичко сама, включително се постригвам сама, няма как. А и мразя да им кажа 5 см и те да ми земат 15 см от косата, която без това расте бавно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #543 -: юли 21, 2016, 15:29:11 »

то не само скъпо а и отнема време, а аз от времето с детето не искам да си отнемам. Сега за маникьор си реших проблем, намериха една до офиса и в обедната почивка мога да отскоча, фризьор уикенда докато той спи само запазвам часове. Няма  как иначе smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: юли 21, 2016, 15:53:04 »

Леле, като ви слушам и почвам да се чувствам като Нанди от едно детско- Кро /за който не го знае е за едни праисторически хора/
Не съм се подстригвала от януари. Гела го махнах, още с първата бременност, исках да ходя на педикюр поне, ама не ми се рискува да се друсам в колата. По същата причина кола-маската се превърна в омразния ми епилатор, грим слагам само като ходя при док /единственото ми социално изживяване/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: юли 22, 2016, 07:36:08 »

Петък е  yahoo

Аз значи съм най-зле от всички ви.Маникюр мразя да лакирам, ако се лакирам е с много блед лак.На маникюристка ходих 2-3 пъти и това ми беше.Козметик не посещавам, сама се справям с окосмяване и разни подобни.Само на фризьор ходя, но от както се роди дребната е на половин година веднъж, че не мога да се доредя за фризьор.

Аз днес чакам да ми мине работния ден.Предстоят ми важни решения другата седмица и месец, от сега го мисля и ме е затресла една треска.Но аз съм така.Всичко мисля и обмислям от далеч.

Хубав и усмихнат ден
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: юли 22, 2016, 08:06:16 »

Добро утро smile Петък е  danceg danceg danceg

Към 17ч потегляме  Yes

Обожавам и маникюр, и педикюр, и фризьорката ми.. Кокона съм си.. Не обичам да излизам без грим, току виж съм срещнала любовта на живота ми, докато изхвърлям боклука.. (всеки път това казвам на Илиян  girl_winkpardon

Снощи бяхме на вечера с декораторката от сватбата и мъжа й.. Много ме зареждат срещите с тях.. Тя е препълнена с работа естествено, но ме забавляваше с булченски истерии  yahoo

Хубав петък  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #547 -: юли 22, 2016, 08:50:21 »

Привет и от мен!
Маги, няма лошо да мислиш и премисляш отдалече, ама не си струва да те тресе треска heart Както казва най- близката ми приятелка лекарка, щом нещо не е животозастрашаващо, значи няма нужда да му се вживява човек толкова. Тя какво ли не вижда в практиката си. Снощи бяхме заедно с тях да дарим малко кръв на комарите на Гребната база, та ни разказа за последните и пациенти за деня. Дете на 10- тина години, за което да даде становище какъв пол ще е подходящо да получи. Операцията се прави преди пубертета и родителите трябва да вземат окончателното решение дали да махат матка или тестиси. На това му се вика да те тресе треска...
Хихи, с тази Амели си хванах белята smile Миналата седмица срещнах съученичка на големия син, с чиято майка бяхме по- близки преди години покрай родителските срещи и родителските комитети. Та момичето живее в Германия, с мъж германец, но ще ражда тук, планирано секцио. От дума на дума, стигнахме до традиции, свързани с международен брак. Естествено, стана въпрос и за името на бебето, за което иска, ама не и стиска да нарече Аманда /на свекърва и/. Разказах и за нашата Амели, дето е кръстена на баба си Минка, за Константин на баба си Елена и за Мартин на дядо си Димитър /Митко/ и баба си Мария, бая се посмяхме и толкова. Звъни ми вчера стационарния телефон едно международно Wink и непознат човек, на немски ми благодари, че съм станала кръстница на дъщеря му Амели. Наложило се да я извадят по- рано и хоп - ново Амели.  Bravo Най- официално ме поканиха евентуално в края на другата седмица да си видя кръщелницата smile. Ха сега, като ми знае много устата, да се чудя за подходящ подарък funnytooth Че и време нямам. Върти ми се из главата за надпис на стена, нещо като на Маги, но едва ли ще ми стигне времето, като не съм правила. За поръчка също няма да стане за такива срокове, направо съм в шах и мат... Пък определено ми се иска да е свързано с името. crazy
Булче, ти май имаше нещо в рамка за твоето детенце...
Ще се напъна да ушия една буква "А" възглавничка, но се притеснявам да не излезе разклатена и изкривена, като онази, от Капан феста, дето бях показала. blush Бе и аз мисля дълбоко и събирам предложения. Amelie се изписва измето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: юли 22, 2016, 08:52:49 »

Аз пък не излизам без обици  blum, Тонии . Напоследък и без гланц не излизам.

На вълна дълги рокли съм, днес съм с такава, та ви пускам една за вдъхновение на деня ( само таз да си беше сложила сутиен   pardon ):



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #549 -: юли 22, 2016, 08:57:06 »

Еми, искаш да кажеш подплънки Wink. Тя няма какво да сложи в сутиена, все едно и е избила копривна треска sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: юли 22, 2016, 09:04:13 »

Хора, ако искате да знаете пак е модерно без сутиен да се ходи.Връща се модата от приятели.Аз не я харесвам ама на.

Свекърва, кажи за кога ти трябва мога да ти спретна един надпис smile

Аз днес съм имала празник, имен ден!Та по тоя случай се почерпете
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: юли 22, 2016, 09:20:18 »

Тя няма какво да сложи в сутиена, все едно и е избила копривна треска sad
  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Уби ме с тоя коментар! Ако има такава мода пак, за без сутиени, ми се вижда доста гадно, макар да е удобно.
Свекърва, помня че Панди подари на Мариола едни букви с името на г-н. Сладкиш, можеш да я питаш нея. Ти голяма кръстница ще излезеш, първо беше оракул за пола, вече и за имена- развиват се способностите ти
Еми, много е сладка роклята иначе- модела много ме кефи, шарките не чак толкова.
Маги, успех с вземането на решението!
И аз вече 2-3 дни съм във вашия клуб с Киви с недоспиването. Снощи не стига, че в 1 си легнахме, докато мм се нарита, ами в 5 едното куче голямо лаене му удари, чак ставах да му се карам, след като повече от 30мин не се спря тая гад!
« Последна редакция: юли 22, 2016, 09:21:52 от ratatui » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #552 -: юли 22, 2016, 09:30:47 »

Хелоу. Wink

Маги, честит имен ден. kiss2

свекърва, то тая среща не е била случайна. Амели те е чакала.

Аз като нямам гърди и без да е на мода си се развявам без сутиен.

Пиша днес електронен дневник 6 месеца назад....че скоро го пуснаха. Написах седмица и половина и....ми писна, та реших да си помоля за малко сили да ми избяга съклета.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #553 -: юли 22, 2016, 09:51:21 »

Маги, да си жива и здрава!
Таткото ме покани за края на другата седмица... Не е казано, че точно за тогава трябва да е, ама не мога да отида с празни ръце crazy  Днес и утре ще мисля и размислям за първата среща, много ненадейно ми дойде, не ги познавам добре /таткото изобщо/, както и не зная какво точно се очаква от мен. бебето и майката още са в болницата и не ми се иска да ги занимавам с разни мои вълнения, че чакам разяснения какво, как и кога. blush Сигурно ще ми се обадят тези дни.
Хаха, Рататуй, вярно, че познавам за пол, 50% удрям от раз Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: юли 22, 2016, 10:23:29 »

Маги, честит имен ден! Да си жива и здрава, дълги години с гордост да си носиш името!
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines