Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:06:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 184467 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юли 21, 2016, 07:31:46 »

Добро утро smile


Благодаря на всички, които ми писаха за Илиян.. Той празнува по старому на 02.08, ама аз приемах пожелания от негово име, въпреки че аз не съм му честитила  Wink

Днес вече ми е по-добре и ще съм пълен работен ден на работа. Мързи ме, ама няма как smile

Хубав ден с турско кафе и кюнефе от мен smile (снощи си хапнах малко, като моята приятелка си поръча  yahoo)  За всички, които не знаят, аз обожавам кюнефе..  heart heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #511 -: юли 21, 2016, 08:15:22 »

Айде добро утро и от мен smile

Днес Киви ще е така....



Малък змей до един часа ми пя песнички, рецитира азбуки, броихме на три езика, четохме книжки и след тоталния крах на опитите ми за демократично възпитание и приспиване с човешки думи, дойде баща му и му се накара и змея отнесе за 10 минути.  Та тъй... спешно имам нужда от кафе и от Ина да ми обясни как с мирно и демократично се озаптява тазманийски дявол, който в 12:30 решава, че иска да си събори нощното ти шкафче върху краката си... По този повод,  Свекс, проведи моля едно сватосническо запитване, направо да я взимаме Амелито за снаха, да си я тренирам овреме, че да не ме дразни после. В София сме свикнали да не спим, поне при вас трайно да се облекчи положението lol

Много са ви симпатиШни закуските. Тони, честит ти именик, аз вчера се отнесох покрай баба ти Илийца! Кюнефето не си го спомням на вкус, ама има едни баклавички със шам фъстък, които още си ги спомням. Аз не ям баклава по принцип, нооо... шам фъстъковата е друго нещо.

Фани, то коли на старо има между 200  и 20000, че и нагоре... Уточни, моля те, за коя кола говориш, че рЕзко ти завидЕх.  blum Хубав празник на теб и на Кари!  give_rose give_rose give_rose Да ти е жива и здрава, все такава хубавица, да е умна и пробивна, а на вас с инж. пожелавам да имате възможност да и предадете ценностите си.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: юли 21, 2016, 08:17:59 »

Киви, викам да събираме дечурлигата заедно.Моята щерка ляга по принцип в 11,30 и посред нощ се събуди да сме ходили да гледаме луната.Идеше ми да се гръмна, честно.После ставай за работа  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #513 -: юли 21, 2016, 08:20:05 »

Киви, викам да събираме дечурлигата заедно.Моята щерка ляга по принцип в 11,30 и посред нощ се събуди да сме ходили да гледаме луната.Идеше ми да се гръмна, честно.После ставай за работа  crazy

Поне без снахи няма да остана lol Ако стигна това лято до Плевен, ще мина задължително да пийнем едно кафе за дългите безсънни нощи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #514 -: юли 21, 2016, 08:23:26 »

малееей хич не ви завиждам за неспането.Добре че моя звяр се е метнал на мен и баща му та си поспива. Даже кучешки му избива и пак спинка, пу пу да не го урочасате.

Аз ще ви сложа моята закуска. От ляво е кисело мляко овесени ядки, ленено семе, мед и ягоди, ужасно вкусно + едно кАпачино



Абе я кажете, тази рокля харесва ли ви?

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: юли 21, 2016, 08:32:18 »

Ох аз обичам да спя, ама ми се падна таласъм.Колко нощи сме седели да си играе, колко се е будила и обикаляла из апартамента, я заради зъби, я от нещо друго.Направо миналото лято бях зомби.Има дни дето не ги помня, карала съм на автопилот просто.Сега е една идея по-добре, имаме нощи дето спи и такива дето не.Но си остана заспиването в 11,30, и да не мислите че през деня спи много, ми не!Става в 7, спи след обед точно 2 часа и изкарва с тичане, викане, реване и всички екстри до 11-11,30.

Булче, хубава закуска имаш, на мен това ще ми е обяда, че със закуската сме скарани.Роклята не е лоша, но няма талия, много ми е права от горе и не знам как ще седи като се облече.

Киви, добре си ми дошла, ще пийнем и кафе и още нещо smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #516 -: юли 21, 2016, 08:34:23 »

точно и на мен талията не ми харесва  blush, обаче пък имам коремче останало и дали няма да ми я прикрива? Имам една рокля друга коят става за сватба ама трябва да мина през шивач а пусто нямам време хич.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: юли 21, 2016, 08:38:06 »

По-скоро ще приличаш на бременна с такава рокля.Според мен този тип рокли са за хора слаби без корем, да им виси един вид.Ако имаш корем и роклята е свободна веднага си личи и почват едни мисли да се въртят из главите на хората.аз за една минала сватба точно след раждането си взех една рокля, която беше с лек набор в зоната на корема.И така като застанех лице в лице с някой шкембето не си личеше, не изпъкваше.Но тя беше и по-шаренка.Абе трябва си мерене и гледане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: юли 21, 2016, 08:54:06 »

По-скоро ще приличаш на бременна с такава рокля.Според мен този тип рокли са за хора слаби без корем, да им виси един вид.Ако имаш корем и роклята е свободна веднага си личи и почват едни мисли да се въртят из главите на хората.аз за една минала сватба точно след раждането си взех една рокля, която беше с лек набор в зоната на корема.И така като застанех лице в лице с някой шкембето не си личеше, не изпъкваше.Но тя беше и по-шаренка.Абе трябва си мерене и гледане.
Булче, роклята ми допада. Закуската ти е подобна на моята вечеря, само че без лененото семе, че нещо напоследък го прекъснах като практика.
Закусвам си морковите настъргани с лимон и магданоз в момента. Който квото сбара в хладилника, общо взето. smile

Маги, аз па не спя щот на мястото където сме временно, докато ни правят ремонта, моят домашен решил че ше спи на светло и ще гледаме небето- на осмия етаж е апартаментът. Съответно спим без щори и пердета и в 4 се будя като кокошките, като се развидели  diablo. Тази нощ беше много уморен и успях да го издебна да си ги пусна щорите, че инак само се гоним за тях и отворения прозорец  pardon.
в 6 па почва да хърка и тогаз съм заета вместо да спя, да водя отворени монолози тип- СПри бре Прасе и отговор- пуфтене като от преял кит pleasantry pardon

Във връзка с Фани и маникюра, ви пускам вдъхновението ми за деня:
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #519 -: юли 21, 2016, 08:56:39 »

магито права си, точно това ме спира.Тази като форма е по-добра, обаче много шаренийка ми става. Ще мина и уикенда през някой магазин да огледам



emmmmmyще свикнеш ти след време и на лампа да спиш, и права и седнала да спиш  girl_wink
« Последна редакция: юли 21, 2016, 08:58:11 от bulche91 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: юли 21, 2016, 08:58:06 »

На мен истинската ми закуска беше ябълка, ама реших да си сложа кюнефето, че и чашката за кафето беше много красива.. Иначе и аз обожавам баклава с шам фъстък.. има и едно друго.. Кадаиф отстрани, а вътре пълно с  шам фъстък, не знам как се казваше.. като парче от руло е.. Егати вкусотията..

Булче, екстра ти е закуската.. Пие ми се и на мен капучино, ама няма.. И кафе даже не съм пила, да не разтройвам стомаха допълнително.. И без това след ябълката ми бълбочи здраво...  sad

 Роклята не ми харесва много...  nea

Втората повече  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: юли 21, 2016, 09:00:54 »

Вторият модел е по як  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #522 -: юли 21, 2016, 09:05:49 »

От мен цветя за Фани и покрай нея за всички останали heart
На Кари ще и правят ли маникюр и прическа? Како, я ме светни каква е сумата за поддръжка на стара кола на месец? И аз не пия и не пуша, маникюр и педикюр, както и разни други наложителни външни разкрасявания сама си ги правя, та хич не ми се иска да минавам за евтина жена diablo Миялна машина имаме от 5 години, но я ползвам само когато сме повече от трима души целодневно. На котката купувам съдове за еднократна употреба, а майка ми ползва пластмасови, другите и са тежки, та оставаме двамата с Родния и то само за вечеря и закуска. И пералнята не е абсолютно без ръчна намеса - задължително кисна и първото пране го правя аз. Остана от бебешките и спортните години на децата, пък и ризите на мъжа ми няма как да им се размине изчеткване на врата и маншетите. Като добавим и финото трико, което пък изобщо не го пускам в пералня, май само спалното бельо я товари нормално. Хубаво, че обичам да гладя... Това ми е времето, през което пускам телевизора и мога да гледам с чиста съвест smile
Тони, да турския "Любов под наем" гледам. Има смешни моменти, макар и еднотипни, съдържанието почти не струва, ама вече "Малката булка" съм я отписала и си нямам сериал за гледане, както се полага на скучаеща домакиня sad Тези мъже в главните роли не са ли бивши манекени? Хеле пък този дето го харесваш, така върви и такива чупки врътка, че едва ли нещо друго може да прави. Wink Имам чувството, че езикът му вечно е пред зъбите и устните му са винаги мокри от секси облизване nea
Днес е четвъртък, подстригана съм и само чакам леля ми да се покаже, че да се изнеса по хлад. Нямам къде точно да отида, та ще го карам на моментно вдъхновение Wink
Булка, много е хубаво роклето, макар точно тази кройка да се върти във всички магазини и съответно по Главната на всички по- млади дупета.
Киви, Маги, както сочи новата история, разлика между демокрация и диктатура няма, та действайте според личната си умора pardon. Моите ме тормозеха през деня, вечер изпълнения не ми минаваха /освен когато са болни/. След осем, осем и половина раздавах пижамите и кой където му е леглото. Никакви приказки преди сън, никакви филмчета, никакви гости или излизане по ресторанти с тях, дори и по детски рождени дни. Ама и аз ги гледах до 3 години, та през деня имахме достатъчно време да се обичаме и преобичваме... До 2 годишни мрънкаха през час и трябваше да ставам и да направя нещо - да ги люлея, да ги поглаждам по чело и гръб, да ги обръщам, да завивам и отвивам, но не съм ги вадила от леглата. Би трябвало и вашите да се кротнат вече...
Иначе Амелито не ви трябва. Сега е при бабите си в едно село до Садово, дето има само вход /или само изход/ и от него до никъде не може да се отиде Wink Ще разуча дали отглеждат фъстъци и зеленчуци техните, иначе не виждам как ще я омъжат smile


* 13769634_1185824258134335_9011989923472403242_n.jpg (63.49 KB, 346x346 - видяно 1658 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юли 21, 2016, 09:21:28 »

Добър ден!
Фани, честит празник на Кари, заслужава да се разкраси детето. И на мен ми стана интересна поддръжка ти.
Киви, Маги, съчувствам ви за недоспиването, да ви минава по-бързо работния ден!
Булче, симпатични са рокличките, ама нещо не ме грабват напълно. Сигурна съм, че ще откриеш нещо по-хубаво.
Еми, аз съм си решила проблема с маска за спане, хич не мога на светло и на шумно да спя. У нас го правя като пещера и мзи е супер, ама където и да отида си нося маската, а след болницата и тапи за уши  Wink
Заговорихте за храна, а аз вече съжалявам че закусих- страшни киселини ме мъчат  bad А ядох филийки с извара и домат. Нарочно се отказах от киселото мляко с мюсли, което беше предишната ми закуска.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: юли 21, 2016, 09:32:15 »

доматът прави доста киселини,както и всичко млечно. sad
 мерси за маско подсетката, още днес ще си зема такава.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines